KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
MalaSaJuga
nina :)
Blanka
lela1984
mimi85
Dora1
BiKsi :)
Julka
BabyBear
Nessi
libra35
sanja 73
Gagagagagagagaga
NikolaMaja
Elenaa
Padobranka
NinaNanaOoo
lola1980
Rada74
HappyGirl
PalcicaBg
Drina
dada88
hany
Nataly17
ganedina
Vecka
fight&faith
Buba82
Lola021
mamadabudem
BSNS
srculence 84
Sirijus
lopuzica
mirtsche
Borbica
Vanja80
Principessa
Amna84
aurora
panda :)
noja
Makija
Milena1985
Bobaue
Jerapetra
Tavita
Zensko pero
ivanicasale
kobac robac
Hobbes
56 posters

Strana 18 od 34 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 21/6/2019, 23:16

Amna, zao mi je sto je tako ispalo, koliki ti je bio endometrijum na transferu?

Lola, silno navijam za vasu mnozinu! Ajmo embrioni, rastite lepo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 22/6/2019, 09:49

Lola nam od danas trudnica navijamo jako da tako ostane 9 meseci i saljemo rode roda roda roda roda roda roda
javljaj ishod i detalje
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 23/6/2019, 13:08

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Lola roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice roda roda roda roda roda roda roda roda roda
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lola021 23/6/2019, 18:26

Hvalal, žene, ali ja sam nekako totalno u bedaku.

Od 7 ćelija koje su se lepo delile u sredu, do subote i transfera su nam ostale samo 2.
Jedna A kvaliteta, druga B.

Umesto da budem srećna i zbog te dve blaste, meni ko da su sve lađe potonule kad su mi rekli da nema embrina za zamrzavanje. Problem je i što sam ja iz nekog razloga od početka svega bila ubeđena da nam neće uspeti iz prve, nego iz drugog puta i sad kad znam da nema pingvina...jbg, malo sa potonula.

Znaću za nekih 7 do 10 dana - ili će biti beta ili ću pre testiranja dobiti menstruaciju.

Volim vas sve! :*
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 24/6/2019, 10:26

Lola, nemoj da si smorena. Te dve su prave, videćeš! Samo sada odmaraj i pozitivno razmišljaj! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 24/6/2019, 22:30

Lola jedna je dovoljna za srecu a tek dve premija.Nema negative ajde sunce na lice i osmeh pa ti si trudnica to znamo samo i ti da shvatis to sad.Evo hvataj roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda iznenađenje iznenađenje iznenađenje napred scuro napred scuro napred scuro cveće cveće cveće cveće cveće cveće cveće
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lola021 25/6/2019, 14:01

Žalim se mužu da me bole grudi isto kao što me bole nekoliko dana pred menstrucaiju, a moj pozitivac će:
"Bolele su te i od Mikroginona, i od hormona - ja ne gubim nadu!" osmeh srce
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 25/6/2019, 17:37

Saljem ti jato roda!

Ocekivanja naprave da se razocaramo.

Kaze ti drugarica da broj zaledjenih nema veze sa uspehom. Ja sam ti ocit primer. Prvi put imala dve blaste za zamrzavanje, nije uspelo. Treci postupak, najmanje embriona, nista za zamrzavanje, tri vratili, i to dva dana stare, imam osecaj da bi stali sa razvojem da su ih ostavili do blasti, ali Arsa resio da se rodi, bas od tih dvodnevnihj embriona, jedan je on, sreckovic nas.

Ja ti od srca zelim jednu lepu i visoku betu!

Nema padanja ni razocarenja, samo glavu gore, sise napred, neka bole i treba da bole!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 25/6/2019, 21:42

Lola draga, pusti mozak na pašu i samo strpljivo yes
Ja verujem da onaj gore kaže koji momenat je pravi, a ti ćeš pomoći svojom verom.. sveži ili zamrznuti,blaste ili dvodnevni, 1 ili 3 embriona nije odlučujuće, niti pravilo.
Šaljem ti puno ljubavi i pozitivnih misli srca


Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 25/6/2019, 22:47

Lola imenjakinjo Very Happy dovoljna je jedna za srecu najvecu...

Drzim ti fige...
igracice igracice igracice

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 27/6/2019, 09:34

Lola021, držim palčeve jako da su te dve one prave radost radost radost igracice igracice igracice
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 29/6/2019, 03:09

Lola držim fige jako! Biće to dobro, samo veruj! 💪🏼🤞🏼😃❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Milena1985 1/7/2019, 21:27

Da vam se javim sa lepim vesting za sada :)

Radili smo drugu vto- cryo embriotransfer u Embriolabu I beta je 9. Dana posle transfera bila 130 a danas, 13. Dan 430 !
Od 18 jc dobili smo 8 blasti od kojih su 2 u mom stomaku
Ovaj put sam bila pokrivena na vreme terapijom za TSH, clexanom koji nisam primala prvi put kada se desila biohemijska trudnoca.
Od simptoma sam imala samo kratko zatezanje I toplotu neku Koju sam osecala dole I glavobolju par dana koju inace nikad nemam.

Sada cekamo ultrazvuk !
Nadam se da ste sve dobro ! Biksi cestitam na Bebici :)

Milena1985

Broj poruka : 47
Datum upisa : 04.12.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 1/7/2019, 22:24

Milena cestitam bas je bilo vreme da neka zenica objavi ovakvu vest da se prekine period.Znam da strepis od UZ al beta je lepa i lepo napreduje nece tu biti problema igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 beta beta beta beta beta beta navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2

Povuci nogu i sve nas za nos
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Milena1985 1/7/2019, 23:05

Zdravo Micam ❤
Vucem vucem jako !!!

Milena1985

Broj poruka : 47
Datum upisa : 04.12.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Padobranka 2/7/2019, 09:57

Drage kutijanke, trazim clanicu po imenu Sunny girl,izgubile smo kontakt a zelim da je ponovo cujem.Da li je jos uvekna forumu?Ja sam u medjuvremenu postala mama jednog slatkog decaka.VTO je radjena u Novom Sadu.Poslala sam svoju pricu za Antologiju 2.Mnogo mije znacila vasa podrska.I dalje posecujem Kutak kakobihvam uzvratila podrsku i dala vetar u ledja.
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lola021 4/7/2019, 10:00

Milena1985, ne znaš kako mi je trebalo ovako nešto baš sada da pročitam! love

Izvadila sam jutros krv za betu, nalaz će biti gotov za neka 2-3 sata. b
Srce lupa ko blesavo, ne mogu jednu suvislu rečenicu da sastavim...čekam, čekam, čekam...

Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lola021 4/7/2019, 11:09

Stigao rezultat. Beta je 10,16

Ponoviću za 2 dana ali najverovatnije je biohemijska.
(ovo je 12. dan nakon trasnfera, sve blaste su bile u pitanju)

OK sam, puno mi znači što je pozitivna beta, pa makar i biohemijska bila.
Prva mi je VTO, nije strašno, već imamo plan za sledeću turu podmlatka :)
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 4/7/2019, 13:32

Lola mala je da se ne varamo najverovatnije biohemijska,al opet cuda su moguca.Jesi li primala posle transfera Pregnil ili Ovitrele?
Sacekaj 2 dana znaces na cemu si.Nesto se desava to je vazno.Bitno je da imas plan za dalje. zagrljaj zagrljaj zagrljaj
Samo napred do pobede
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lola021 4/7/2019, 13:44

Micam, od aspiracije do transfera Utrogestan 3x dnevno oralno, od transfera nadalje vaginalno.

Na dan transfera dobila injekciju Progesteron Depoa, i onda još 2x na svakih 5 dana.
I to je to od terapije (ne računajući ostale lekove koje i inače pijem, poput Eutiroksa za štitnu npr.)

Inače, od juče imam braonkast iscedak od glupog Utrogestana i imala sam i jake grčeve juče, a nešto blaže jutros. I pravo da vam kažem, sad samo jedva čekam potvrdu u subotu pa da odmorim od svih tih hormona i vaginaleta i svega. I onda, naravno, odmorna u novi napad sunny
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 4/7/2019, 13:59

Pitala sam zbog bete oce od pregnila da bude povisena,ako nisi primala znaci ipak se zakacilo al nedovoljno.U subotu cemo videti sta je,ajde da navijamo da ipak opstane i da se cudo desi(ima primera da se desavalo ne tako cesto al bilo je).Naravno odmor je neizezan u bilo kom scenariju raspleta.Grlim jako i podrzavam svom snagom
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lola021 4/7/2019, 14:17

Sestrica u Feroni mi je rekla da zna za samo jedan slučaj kod njih da je trudnoća uspela sa malom betom, ali čak je i to bilo 15 a ne 10.

Sad odmor a u međuvremenu ću zakazati kod Dr Stokić (endokrinolog), pa da podešavamo eutiroks za Tsh (prekjuče mi je bio 2,86 i odmah sam znala da nešto neće valjati) a i da vidimo šta ću sa ovom mojom blagom insulinskom rezistencijom. Možda mi ipak daju lekove ili me makar bolje upute oko režima ishrane.
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 4/7/2019, 18:26

Milena, čestitam na pozitivnoj beti, konačno neka lepa vest na ovom našem Kutku da osvane...
Lola, kao što znaš, šanse su minimalne i možda je bolje da se pomiriš sa tim da je bila biohemijska, nego da se razočaraš još jednom...super u celoj priči je to što nisi klonula i što imaš novi plan. Odmori sad na leto malo, pa od jeseni u nove pobede! 😊
Pozdravljam sve cure i želim vam lep odmor po ovom vrućem vremenu. Ja ne mogu da dočekam to more više...😅
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 50
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 24/7/2019, 22:18

Evo da se javim, radila sam prosli mesec prirodnjak, bas je bio rizican jer je estradio bio 500 a lh 7,5 i ja sam ipak odlucila da hocu da mi daju stop i da mi izvade jajnu celiju ali nakon 36 sati jajna celija je vec otisla i to je to. oplakala iako je moja krivica i evo sad se spremam za sledeci prirodnjak.

Jel ima sta novo kod vas cure? Zensko pero, Micam sta ste odlucile? Lola, kako si?

Micam, Biksi (nadam se da citas poruke), imam jedno pitanje, meni su ovde u Barci radili trombofiliju i sve je normalno ali onda sam shvatila posto sam sa Principessom pricala da oni meni nisu trazili MTHFR. I ja pitam dok zasto to nije napisala na listu zahteva ona mi je rekla da ta dva pokazatelja nista ne znaci i da uopste nisu bitna affraid
Sta vi mislite o tome?
hvala

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 25/7/2019, 23:10

Lola draga zdravo.Eto ponekad iz prevelike zelje ili mozda predugog cekanja nemamo strpljenja da sacekamo sledeci bolji ciklus srljamo i padnemo pa se razocaramo.Al teska je ovo borba puna uspona i padova.Drzi se,nedaj se,samo napred do pobede.Iskreno za trombofilije nisam neki strucnjak meni su u redu svi nalazi bili al zbog godina sam dobijala fraxiparin 0,3 u svakom postupku.Neznam sta da ti kazem koji su bitni a koji ne,podeljena su misljenja.Znam da su odgovorne za pobacaje a sad koje nisam sigurna.
Mi odmaramo i cekamo a sta nemam pojma,prosto nemamo volju sad za postupak a i nekako nikad dosta novca,ispucalo se previse do sad...Ako je sudjeno recice se samo kad i kako...
Srecno i u prirodnjaku pisite nam da se forum ne ugasi.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 34 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu