KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
MalaSaJuga
nina :)
Blanka
lela1984
mimi85
Dora1
BiKsi :)
Julka
BabyBear
Nessi
libra35
sanja 73
Gagagagagagagaga
NikolaMaja
Elenaa
Padobranka
NinaNanaOoo
lola1980
Rada74
HappyGirl
PalcicaBg
Drina
dada88
hany
Nataly17
ganedina
Vecka
fight&faith
Buba82
Lola021
mamadabudem
BSNS
srculence 84
Sirijus
lopuzica
mirtsche
Borbica
Vanja80
Principessa
Amna84
aurora
panda :)
noja
Makija
Milena1985
Bobaue
Jerapetra
Tavita
Zensko pero
ivanicasale
kobac robac
Hobbes
56 posters

Strana 34 od 34 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 27/2/2023, 08:41

Drina2 želim da se snovi ostvare i da doživite sreću i čari roditeljstva.Prelepo i najlepše iskustvo puno uspona i padova.Mnogo sreće i jednu mrvicu kao moju želim da ulepša život.Javi se da budemo podrška.
Lela kako si nam ti?Kuda si sa planovima?
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 27/2/2023, 11:40

Ja sam dobro, hvala Bogu.Prekosutra treba da primim novu dozu leka, terapije za multiplex-sklerozu.Posto svakako ne smem ni pokusavati da ostanem trudna s tom terapijom, svakako smo se odlučili da ćemo ići na surogat s doniranim jajnim celijama, naravno, vrv u Gruziju.Ovo će mi biti peta doza leka a to je sad najvažnije.Kad sam se razbolela,moji prioriteti su se promenili.Pogotovo od kad sam dobila konacno terapiju o trosku drzave pre dve god.Na pola god. je primam.Svakako ćemo na surogat s donacijom u nekoj skorijoj budućnosti, to smo odlučili,ali opušteno,ne žuri mi se više toliko,posto svakako ja necu nositi embrion,pa godine nisu ograničenje.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 27/2/2023, 13:15

Imala sam i tesku operaciju creva pre malo više od godinu dana,operisala sam mezenterijalnu ishemiju.Doslo je do zastoja u cirkulaciji u crevima,kazu da se to desilo
najverovatnije opet zbog moje osnovne bolesti,multiplex-skleroze,da je napala nerve u abfomenu.Nekako su me spasili,hvala Bogu,ali je oporavak bio jako težak i dug.Jos uvek ne mogu dosta toga da jedem,ali je bolje nego što jr bilo svakako,što se oporavka tice.Ali,i da sam htela,nisam mogla nista da radim.Svima ostalima puno sreće.Evo,sad ima i donacija o trošku drzave konačno,pa se prijavljujte,ko treba i hoce na donaciju.Bitno je da ostvarimo potomstvo,ja se i dalje drzim toga da nacin nije bitan,sve dok je u okviru zakona-klasicna VTO,donacija,surogat,usvajanje....Pa,sta kod koga moze i za sta se ko odluči.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 12/3/2023, 14:20

Pozdrav zene sa jugaaa
Svratih i ja ,uzelela sa ovih stranaaa😀
Mi rastemo , mazimo se i uzivamooo
Velik bata nam je djak prvak,malo cudo uskoro proslavlja drugi rodjendan ,kad pre, ko juce da sam cekala porodjaj...
Sve u svemu zivot je lep, hvala dragom Bogu sto nam je podario ova dva zivota💙💙
Zelim svakoj od vas da uspe u svojoj borbi
Grlim vas sveee
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

lela1984 and NinaNana0Oo like this post

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NinaNana0Oo 15/4/2023, 11:10

Zdravo drage moje zenice ima li vas?
Mala stvarno vrijeme leti i moja djevojcica ce u Junu 2 godine..
Ja lezim na klinici, upravo odradjen fet. U stomaku vracena dva embriona, 8celijski i 6 celijski..embriolog kaze da su prosli bili bolji ali nadamo se najboljem..
Veliki pozdrav za sve


NinaNana0Oo

Broj poruka : 8
Datum upisa : 27.03.2021

lela1984 likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/4/2023, 18:48

Nani,navijamo.Nikad se ne zna,nema veze sto su prosli put bili bolji,i mi se nadamo najboljem.Neka ti ova Velika subota donese srecu.🥰

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

NinaNana0Oo likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 15/4/2023, 18:54

A ja skupljam informacije,za sada,pa me zanima da li ima neko da je išao na surogat s doniranim jajnim celijama u inostranstvo?Ja cu najverovatnije u Gruziju u nekoj skorijoj budućnosti,pa skupljam informacije.Ako ima neko,neka se javi,da podeli iskustva.Ostalima,koji su u bilo kakvim VTO postupcima,puno sreće i sve najbolje.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Blanka and Rada74 like this post

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NinaNana0Oo 15/4/2023, 21:41

Hvala Lela,
Nemam iskustva ali se nadam da ces brzo uci u tu pricu, da zajedno cekamo i tvoju betu..

NinaNana0Oo

Broj poruka : 8
Datum upisa : 27.03.2021

lela1984 likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 18/4/2023, 21:29

Nani srecnooo,cekamo veliku betu i navijamo radost roda
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

lela1984 and NinaNana0Oo like this post

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NinaNana0Oo 21/4/2023, 08:52

Hvala Mala..
Nekako je lakse ovaj put nego prethodna dva.
Ali simotome i dalje trazim 😀Za sad su tu jedino svakodnevni pojacani gasovi i da kazem tecnija stolica.Danas 6 po transferu ako dan transfera racunam kao 0.
Pocela sam na posao u utorak, nakon 3 dana ali nista tesko ne dizem, izbjegavam veliko savijanje i tako..gledam da se pazim sto vise.
Veliki pozdrav za sve

NinaNana0Oo

Broj poruka : 8
Datum upisa : 27.03.2021

lela1984 likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NinaNana0Oo 25/4/2023, 17:00

Beta, 10 dan od transfera 0.7

NinaNana0Oo

Broj poruka : 8
Datum upisa : 27.03.2021

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 27/4/2023, 14:14

Nani ,bas mi je zao...
Idemo dalje u nove pobede do uspeha💖
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 5/9/2023, 19:11

Pozdrav Drage moje.... Moram i ovo da zabelezim u vezi sa nama i prosirenju nase porodice😁
Nekako je kutak uvek bio tu uz nas u borbi za Vasilija i Teodora....
Nama je ostalo Jos 5 zaledjenih embriona . Tj tri porcije. Dve od po dva trodnevna emb i jedna blasta....pripremala se za fet...prvo dosadne bakterije ,smenjivale se eserihija,klepsijela,enterokokus....kad smo konacno resili to i trebalo da vratimo emb, desi se da se zadrzala neka tecnost u materici ,dal od ciklusa ili vec Vega,nema objasnj3nja...imace bila sam na terapiji estroferma zbog mog tankog endometrijuma i to 3x2 tablete...mogu vam reci ,da mi nikako nije prija,glavobolje, svakodnevne....kako god ,sada nam se nije dalo....
Ne zurim ,imam hvala Bogu njih dvojicu...ovo ako bude bilo ok,ako ne ,necu sebe forsirati....
Ostaje za kasnije ,jer je Teodor krenuo u vrtic na adaptaciju,Vasilije u drugi razred redovne skoče i prvi muzicke....treba i to isprati...
Ljubim vas sve ,i one koje svracaju,pisu , i one koje se sete naseg lutka 🥰🥰🥰
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

lela1984 likes this post

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 34 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 34 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu