KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+52
MalaSaJuga
nina :)
Blanka
lela1984
mimi85
Dora1
BiKsi :)
Julka
BabyBear
Nessi
libra35
sanja 73
Gagagagagagagaga
NikolaMaja
Elenaa
Padobranka
NinaNanaOoo
lola1980
Rada74
HappyGirl
PalcicaBg
Drina
dada88
hany
Nataly17
ganedina
Vecka
fight&faith
Buba82
Lola021
mamadabudem
BSNS
srculence 84
Sirijus
lopuzica
mirtsche
Borbica
Vanja80
Principessa
Amna84
aurora
panda :)
noja
Makija
Milena1985
Bobaue
Jerapetra
Tavita
Zensko pero
ivanicasale
kobac robac
Hobbes
56 posters

Strana 16 od 34 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 14/5/2019, 22:25

Eh kad stisnu te misli i pitanje da li cu i ja ikada postati mama... prodju faze, treba se hrabriti i dizati.
Tesko je, ali procice.
Jako navijam sada za Zensko pero, a onda i za vas cure, da se sto pre dignete iz tih stanja.
Ljubim vas puno i navijam jako za sve vase korake, a pauze nek budu delotvorne.
Ja sam dobro. Zalegla u bolnicu juce i bicu do porodjaja tu. Beba nisko pa mirujem.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 15/5/2019, 06:30

Dobro jutro što Lola reče moje drugarice Very Happy upravo ste sve vi to,moje drugarice po emocijama,razumevanju,planovima i cilju.
Vraćena 2 embriončića dvodnevna. sunny sunny Ja sam dobro,danas na posao i biće kako dragi Bog odluči.
Biksi,doguraste vi skoro pa još malo do upoznavanja queen ..u bolnici si na sigurnom,bar psihološki ne strahuješ da nešto može da iznenadi. A i da sada mali curetak iznenadi već je ovo sigurna zona Very Happy ljubim i šaljem najdivnije misli srca srca

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 15/5/2019, 10:16

Srecno Zensko pero,taman da me menjas, meni je sa Arsom uspelo sa cetvorocelijskim. Fige stisnute jakoooo
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 16/5/2019, 08:20

Biksi,

zelim ti prijatan boravak u bolnici i da sve bude kako treba, posalji nam slike curice.

Zensko pero, jedva cekam tvoji betu, drzim ti fige cvrsto i javljaj nam.

b b b


lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 17/5/2019, 11:51

Žensko pero, neka je srećno i visokobetno. Da nam naslediš Biksi na trudničkim i da povučeš nogu pozitivnim betama igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 17/5/2019, 14:34

Zensko pero kako proticu dani?Da pustimo malo pozitivnih vibracija u ovom novembarskom danu u sred maja igracice igracice igracice
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 52
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 18/5/2019, 21:26

Divne želje,hvala vam svima od srca osmeh srce
Ja sam dobro,trudim se da budem realna i spremna za najradosniju vest,kao i možda onu drugu,ali sa spremnim planom odmah za dalje. Od simptoma imam samo bolne grudi,poneko žiganje levo desno,ništa strašno i to je sve. Na posao sam se vratila odmah drugi dan. To je bila moja odluka jer ne verujem u mirovanje nakon et-a i želim da imam deo dana kada zaista ne mislim da li sam ili nisam ovaj put uspela. Poslednja 2 jutra se budim sa strahom i pitanjem "Šta ako nije ni sada?! Da li sam možda juče nešto podigla,povukla,popila više od jedne kafe?!" Trudim se da prekinem te misli i kažem sebi "Biće kako dragi Bog za tebe najbolje planira" i nastavljam. Gledam moju divnu porodicu i mog dragog koje bi tako obradovao pozitivan ishod sada. I zbog njih nemam prava da "padam", sumnjam i plašim se. Ljubim vas sve i hvala,hvala za sve do sada jer me je upravo vaša energija pogurala da nastavim dalje srca

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/5/2019, 21:50

Tako i treba, samo lepe misli, a bice kako je najbolje za tebe,znaci trudna si! Svim srcem navijam da se radujemo s tobom. Posipam te bebecom prasinom. I ja ne verujem u mirovanje. Ija sam se ubrzo vratila na posao,cak betu sa kolegama docekala. Zelim ti ishod kao moj sadasnji ili sa Arsom,samo da zapupis!

roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 18/5/2019, 22:03

Biksi cvet

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 22/5/2019, 00:19

Žensko pero, kad radiš betu? Držim fige jako, najjače! 💪🏼💪🏼💪🏼🤞🏼👏🏼❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 22/5/2019, 09:56

Princez ❤,sledećeg utorka. Prošla je prva nedelja mnogo brže nego što su mi ranije prolazile. Ispunila sam dane obavezama i mislima o drugim stvarima. Uhvati me ponekada panika od te analize,ali guram dalje i verujem😙

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 22/5/2019, 13:04

Znam, teško je to čekanje, ali se mora. Polako i strpljivo, držim fige i navijam! 💪🏼🤞🏼❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 24/5/2019, 13:11

Sitno odbrojavanje Zensko pero! Idemoooooo, taman me menjas na trydnickim!
Mantram, navijam, posipam trudnickom prasinom.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 24/5/2019, 22:12

Ljubim vas sve i hvala na podršci srca
Ja se od sinoć osećam nekako čudno,tužno..Nisam mogla uopšte da spavam,osećam neki pritisak u donjem stomaku kao pred ciklus i toliko se plašim izgovoriti,ali bojim se da nismo uspeli ni ovaj put. Bila sam zaista super,mirna,opuštena,verovala,ali ovaj simptom iako se trudim da budem pozitivna mi unosi nemir i traje još uvek.
Ostalo je još malo,nisam odustala ja još od mojih beba sunny

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 24/5/2019, 22:45

Nema odustajanja moze to da lici i na nesto drugo,sve podseca na ciklus al nije lol! ,a sto se tuge tice hormoni rade i menjaju raspolozenje.Evo neka roda hvataj roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 52
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 25/5/2019, 16:02

Draga Micam,široko sam raširila ruke srca
Poslednja 2 dana me je preplavila neka tuga,prosto ne znam šta mi se dogodilo odjednom.Ima i toga da se približava beta,ali isto tako znam da ona nije definitivna i da sa njome ja tek "kucam na vrata" da uđem u taj lepi period života. Hvala za svaku reč hrabrenja cvet

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 26/5/2019, 14:42

Zensko pero, mene je to hvatalo u svakom postupku, u drugoj nedelji cekanja bete. Stigne nas stres od postupka, a onda se dodatno pojaca kako se beta priblizava. To je sve tako normalno jer sebe potpuno damo, maksimum sebe. A verujemo i uvek ocekujemo uspeh, koliko god da znamo da postoji i ona druga opcija.
Ja ti id srca zelim da tuga prodje, a da u utorak budu suze radosnice.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 26/5/2019, 20:03

ZP, cekam je i navijam kao da ja radim. ljubim te i drzim fige najjace. Mislim na tebe u utorak, javi sto prije...

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 27/5/2019, 18:09

Moj test je i ovaj put negativan. Prvi put od svih mojih postupaka sam danas kada je stigao rezultat popila bromaz i zaspala u nadi da nece biti tako kada se probudim. Ali jeste,nisam uspela ni ovaj put! Samo mi nije jasno šta je problem,gde ne štima da mojih 7 postupaka ne uspeva,a niko ne zna zašto.
Žao mi je što nisam unela pozitivnu energiju ovde jer ste je vi meni pružale,žao mi je što nisam usrećila moju porodicu,žao mi je ali ja ne znam gde leži problem.
Evo ga plan,u sledećem cuklusu probati iz prirodnog da se ne gubi vreme i onda stimulacija. Dobar plan,ali mislim da sam počela da se plašim i misliti o postupcima.
Hvala vam na svakoj lepoj misli,želji,reči..evo pokrenuće ovaj krug ipak neka od vas,a ja ću se pridružiti jednom,nadam se uskoro! osmeh srce

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 27/5/2019, 19:07

Evo blenem deset min u nadi da cu smisleno nesto napisati, al ne ide, jer vise mi je nestvarno da nema pozitivnih beta... sta se ovo desava, Zensko pero, mnogo mi je zao, stvarno nije fer...
Dobro je da imas plan i da nema predaje, ali smore vise ti neuspesi... zelimti sunce, puno sunca od narednog postupka.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 27/5/2019, 22:20

oplakah zbog tvoje bete, sve me vise boli ovaj tuzan period nikako da stane.
ljubim te, ides dalje jos si mlada uspeces.

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 28/5/2019, 10:22

Žensko pero ne znam šta reći....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 28/5/2019, 17:19

Zensko pero nemam komentar,samo pitanje dokle vise?Zar stvarno nema ovaj zivot milosti prema nama?
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 52
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lola021 30/5/2019, 20:25

Da se prijavim: ozbiljno nameravam da vam u skorije vreme zalupim veliku betu ovde sunny

Ovo je plan:
Od sledećeg četvrtka me čeka bockanje Gonalom.
U ponedeljak, 10.06. mi rade estradiol i, ako sam dobro shvatila, i jedan UZ. Tog dana ide i 5. injekcija Gonala.

E, sad... šta nakon toga - pojma nemam, ali znam da planiram da mi uspe! Very Happy

Imam blagu IR, a Koptovićka menjala mog Dr Stevu kad sam bila prošle nedelje za UZ, i rekla je da nisam za lekove, nego samo Inofolic, da batalim šećer i smanjim ugljene hidrate. Gnjavila sam našu mimi85 da me smiri i ubedi da je to sve OK i da stvarno ne moram glukofaž lol!

Super vest je i to što još samo 3 dana pijem Mikroginon - izem ga ja, sise me ubijaju od bolova, morala sam i veći grudnjak da kupim a i postala sam gadljiva na gomilu hrane od njega.

Rekli mi u Feroni da nije loše da uzmem bolovanje za sve to, a ja se mislim u kom filmu vi živite? Radim u privatnoj firmi, na ugovor za određeno i saznaju li za VTO, tj. planiranje trudnoće - šipak će biti i od novog ugovora koji treba da dobijem za par meseci a i od unapređenja. Bem ti državu kad nam je tako. c Jako me to danas muči. Već sad sam isplanirala šta ću da slažem i kad budem morala za estradiol a i za bolovanje za aspiraciju i implementaciju. Muž je u fazonu da dam otkaz, jer nam je ipak beba na prvom mestu, ali ja ne želim da imam previše vremena da sedim i kukam kod kuće u slučaju da nam VTO ne uspe. I tako...smišljam šta će moj dobri lekar opšte prakse da slaže na papiru za bolovanje. Sve mi se čini da će neki išijas da bude Laughing
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 1/6/2019, 09:23

Lola, drzim fige najjace, i svidja mi se sto planiras da uspes! Samo pozitivno i vedro do pozitivne bete i nadalje!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 16 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 34 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 25 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu