KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+46
aurora
winni
Hobbes
lola1980
hany
Borbica
srculence 84
micam
Lija
Blanka
mamadabudem
Tavita
Nataly17
Jerapetra
MalaSaJuga
Ancica 87
alisa
Hipatija85
Zensko pero
NikolaMaja
Lakisa
kobac robac
ne gubim nadu
lopuzica
fight&faith
lela1984
ganedina
Makija
sanja 73
BabyBear
dada88
Mammy
Nessi
Nida517
Dora1
zsuki75
Principessa
tiramisu
Bekanicaa
mimi85
Vanja80
Elenaa
Angie83
sunny.tp
Malisha Plavisha
Padobranka
50 posters

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 30/8/2018, 20:02

Nadam se da startujemo u oktobru. To nam je za sada plan,pa videćemo.

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 30/8/2018, 20:05

Bas mi je drago,zelim ti dobitni postupak.Stalno pomislim na tebe.Da li si nesto cula za vto u Bugarskoj?Da li ima neka iskustva!

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 30/8/2018, 20:14

Hvala Borbice!❤. Ja nemam iskustva sa Bugarskom,nažalost ne poznajem nikog da je bio tamo. Možda će neka od devojaka ovde imati neke informacije koje mogu da ti budu korisne. Koja klinika te zanima?

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 30/8/2018, 20:17

Hvala Borbice!❤. Ja nemam iskustva sa Bugarskom,nažalost ne poznajem nikog da je bio tamo. Možda će neka od devojaka ovde imati neke informacije koje mogu da ti budu korisne. Koja klinika te zanima?

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Borbica 30/8/2018, 20:21

Cula za kliniku Nada u Sofiji,pa cisto infoativno!

Borbica

Broj poruka : 164
Datum upisa : 25.05.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 30/8/2018, 20:33

Zakaži konsultaciju i pregled,nije ti daleko da trkneš i da vidiš bar ono osnovno,kako izgleda i kako se osećaš tamo. A za bliže informacije i iskustva nadam se da će se neka devojka javiti. Imaš dovoljno vremena😙

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 30/8/2018, 20:41

Htela sam dodati da nezavisno od iskustava,koji donekle budu dobar pokazatelj tvoj lični doživljaj i poverenje koje se napravi,po mom mišljenju je jako važno. Dobar stručnjak i tvoje bezgranično poverenje u njega/nju uz naravno "mane" pokrivene terapijom uglavnom rezultiraju uspehom. Ako se ti ne osećaš dobro u toj klinici džabe je i najbolji tim.

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lakisa 31/8/2018, 18:11

Samo da vas sve pozdravim,slabo ste pisale ovih dana,ja sam bila na moru i tamo su me zvali da mi kazu da dodjem po obrazlozenje zasto sam odbijena na komisiji...e nimalo me nije pogodilo ,ponasala sam se kao da nisam ni primila poziv ...iato tako mislim da sam jedna od retkih koje su odbijene,jer u sustini svi znaju da u mom slucaju bez inseminacija nema ni vto ,ali eto Very Happy kad ukucam na netu ne izlazi mi nista tako Very Happy No,ni ne mislim vise o tome,sta bude-bice...vas pratim i zelim svu srecuuu :*

Lakisa

Broj poruka : 67
Datum upisa : 05.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 31/8/2018, 22:50

evo da se javim, sutra aspiracija sutra u 9, estadiol je 792, u juce sam imala tri velike folikule i primila sam ovitrelle u 21:15.
javljam se sutra kad zavrsim

spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid spermatozoid Very Happy Very Happy

laku noc cure osmeh srce

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 31/8/2018, 22:59

Lola drzim fige i zalivam i navijam.Po estradiolu treba da bude lepo mozda i 3 celije.Javi nam se obavezno. zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

A sutra zurka u labu juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš juriš
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 1/9/2018, 06:10

Bravo Lola! 😃 A sada mislimo,želimo i šaljemo najdivniju energiju da pomognemo danas dragim embriolozima!🙇‍♀️💞

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mammy 1/9/2018, 10:26

Da poskocim za Lolu igra igra
Za dobru zurku u labu I dobre embrione
juriš juriš juriš juriš osmeh srce

Mammy

Broj poruka : 59
Datum upisa : 19.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 1/9/2018, 13:03

hvala cure puno, evo me kod kuce, dobili smo tri jajne celije, cekamo sad da vidimo da li ce postati embrioni i koji kvalitet imaju...

sta se desava sa vama? kad se vracate sa odmora? kad pocinjete?

potreben su nam pozitivne bete, niste valjda odustale boks boks boks boks



lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 1/9/2018, 15:08

Bravo Lola,lepa brojka,bice to lepi embrioncici i bebice verujem.Ajde navijamo za zurku u labu da se spoje i umnoze. juriš juriš juriš juriš juriš navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica
Kazu da je sex vece pre transfera pozeljan stvori se bolja sredina unutar materice od semene tecnosti i postaje perceptivnija,nije zgoreg primeniti
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 1/9/2018, 20:01

to za sex pre transfera nisam cula, dobro je znati. ja imam laparaskopiju 4.10. i cekacemo mesec dana pa onda transfer, jedva cekam iskreno. Stalno sam odlagala laparaskopiju, mislila sam desice se cudo pa ce hidrosalpinx nestati ali nije No
Nema odustajanja...

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 2/9/2018, 08:23

Bravo Micam,to nam doktori ne govore,ali i ja mislim da sve to ima logike. Ne znam za perceptivnost endometrijuma,ali definitivno smanjuje tonus,opusta čini da se osećamo lepo,voljeno i dobro!! Ja glasam za više maženja, grljenja i seksa tokom celog postupka!❤

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 2/9/2018, 09:11

To za sex pre transfera mi je doktorka iz Višegradske rekla . Ali za mene je to bilo baš bolno iskustvo , pošto je transfer bio 2 dana posle aspiracije , ali zvuči baš logično . Tako da kome prija neka proba , ne može da škodi Very Happy

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 2/9/2018, 14:58

I meni su nakon obe aspiracije et radili drugi dan,tako da ja na to nisam ni pomišljala. Za Fet se do sada nije ni desilo da smo zajedno dan,dva pred tako da ja tu oblast još nisam istražila. Svašta mi se sada vrzma po glavi za ubuduće😂 A opet se nadam da ćemo u sledećem završiti pozitivno i da ću ostati uskraćena za taj zaključak da li deluje ili ne!😘

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 2/9/2018, 22:41

evo me ponovo, potpuno tuzna i slomljena...od tri jajne celije samo je jedna postala embrion, ja to ne mogu da razumijem, stvarno. juce je doktorica rekla da izgledaju stvarno dobro i cemo vracati jednu po jednu kad budem izvadila jajovod jer su super kvaliteta.
i danas sok...
da li mozete pomoci da razumem, ako na kratkom protokolu dobijem cetri embriona i jedan ne prezivi, a na kratkom dobijem tri jajne celije a smo jedna postane embrion (pitanje je kakav kvalitet ima), da li to znaci da mi protokol nije odgovarao da sa kratkim dobijem bolji kvalitet ili da je mozda labaratorija napravila gresku ili da se je sperma ovaj put bila losa (ako je to upste moguce)...

stvarno ja sam na kraju snaga Sad

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 2/9/2018, 22:53

Draga Lola,moje misljenje u takvim situacijama je uglavnom vezano za pogrešan protokol. Jeste da ni ciklus nije svaki isti. Meni se dešavalo da u pripremi za Fet dr kaže "sada bi bilo odlično stimulisati". Nemoj da se mučiš molim te,jedan embrion je dovoljan da se rodi lepa beba. A i za kvalitet nemoj razbijati glavu. I sama si se susretala ovde sa pričama da sa embrionima A kvaliteta nije uspevalo,a neki "onako ofrlje" upali! Umesto svih tih misli koje te vrte u beznađe i tugu,misli pozitivno i usmeri to i ka embriončiću koji te čeka da uskoro budete zajedno. Ne daj se draga! ❤

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 2/9/2018, 23:07

Zensko pero, hvala ti na podrsci c

Mozda si u pravu, mozda ciklus nije bio pravi Crying or Very sad

zasto je ovaj nas put toliko tezak, imam osecaj kao da smo svi sizifi, krenes, bodes se, jedan ultrazvuk, strepnja, drugi ocekivanje, aspiracija, opet cekanje, embrioni opet cekanje...onda transfer pa cekanje i dodje negativna beta sve opet ispocetka mi smo sizifofke



lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 2/9/2018, 23:09

Nismo same,nismo jedine!! Samo veruj i idemo dalje! Biće to u redu!😊😙

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lola1980 3/9/2018, 08:05

Besna sam, ne mozete da zamislite koliko, nisam spavala nista...ne dobijam odgovore od njih niti imam termin zakazan da bih mogla postaviti pitanja, a imam 100 pitanja, jel kvalitet, jel pogresan ciklus, jel pogresna terapija...
osecam se u bas usamljena i ostaljena sa 10000 pitanja, misli koje me proganjaju...

lola1980

Broj poruka : 229
Datum upisa : 05.07.2018

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 3/9/2018, 10:50

Draga Lola znam tvoj bes bila sam toliko puta u istoj situaciji,al znam da neces bas puno odgovora dobiti od dr nijednog.tako je to,oni jednostavno kazu takav je bio cikus,tako telo reagovalo i to je to.Iako ima njihove greske nece je priznati.Nemoj sebe opterecivati moj je savet jer ima uticaja za buduce postupke stvaramo sebi crva sumnje i nepoverenja sto utice na nas u sledevim fet ili redovnim postupcima(uvek cemo se preispitivati da li je sve dobro odradjeno i stvarati sebi dodatnu napetost sto nam nije potrebno).U redu je pitati i traziti odgovore al ne stvarati sebi tolike probleme.Draga ako je sudjeno jedna celija,jedan embrio ce biti dovoljan za bebu.Veruj mi.Imas moju podrsku i zagrljaj videces ovaj put ce biti dobitni.A desava se i to da su celije nekvalitetne,da spermatozoidi nisu u tom periodu bas efikasni tako da ...
zagrljaj zagrljaj zagrljaj
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zensko pero 3/9/2018, 11:30

Draga Lolice,e koliko puta sam ja,a verujem i dosta devojaka ovde bili u sličnoj situaciji,a sa takvim emocijama. Malo šta imam dodati na ovo što ti je Micam već napisala sem da nastaviš verovati u sebe i pozitivan krajnji ishod. Te emocije mogu puno štete naneti, a ti draga imaš još šansi da bih sada odustala i potonula. Odmori se,pusti to razjašnjavanje sa njima,neće biti odgovor koji će te zadovoljiti. Verovatno ni oni ne znaju kada se nešto dogodi ili krene van očekivanja. Ja ti šaljem najveći zagrljaj i idemo dalje do et-a i bete. Sve je moguće!😙

Zensko pero

Broj poruka : 491
Godina : 42
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 27 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 27 od 40 Prethodni  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu