KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
Ancica 87
Bekanicaa
Mimi12
Bobaue
ganedina
Hobbes
masato
bebana81
ivanicasale
Dora1
JocY
Principessa
ne gubim nadu
mamadabudem
BiKsi :)
Simona
Tavita
SoJa
Zmajuška
saska1
noja
nina :)
aurora
mimi85
srculence 84
Šašava
zsuki75
sanja 73
NikolaMaja
bobica83
Bobac
micam
BabyBear
Vanja80
Lija
MalaSaJuga
marina_82
SladZana
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
PalcicaBg
lenabeograd
Nessi
Strumfeta78
Sirijus
bebko
51 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 22/1/2018, 07:43

Pametno BB. S punih 37 nedelja Gabi je apsolutno bezbedna.
Kako si ti ovako?

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vanja80 22/1/2018, 08:18

BB, mislim na vas dve, Gabi je spremna za upoznavanje! osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 22/1/2018, 09:35

Bb sitno brojis.
Aries kako si ti,cesto pomislim na tebe.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 22/1/2018, 10:50

BB izgleda da smo prizvale glupavu holestazu!
Hej pa ti ces upoznati Gabi za 4 dana! Bas se priblizilo...

U sredu uvece meni izadju neke bubuljice sa unutrasnje strane butina i kolena. I ja se sutradan pozalim doktorki u Domu zdravlja kad sam isla po nalog za injekcije, i kaze mi da odmah uradim bilirubin i jetrene enzime jer je posumnjala da i ja imam holestazu. Inace me svrbi celo telo ali sake i dlanovi ne.
Jutros kad sam bila u Domu zdravlja po injekciju, jos uvek nisu bili gotovi rezultati, pa mi je dr rekla da dodjem sutra. Ziva nisam...jer sam procitala da to i nije dobro za bebu...tj. da se gleda da se zena porodi do 37.nedelje odnosno do pune 37. A kao u medjuvremenu se pije neki lek. Meni se svrab smiruje s vremena na vreme ali kako na ovo pomislim ili pricam o tome, svrbi me celo telo
Mad Mad Mad
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 22/1/2018, 13:35

Joj, Strumfi, nadam se da nije nista opasno!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 22/1/2018, 13:49

Bb jedva cekamo,jos samo maaalooo!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 22/1/2018, 13:51

Sad vidim da i Strumfeta mozda ima holestazu,sta je to,neka prelazna bolest ;-) Strumfi nadamo se da ipak rezultati budu ok.

I Nina je rodjena sa punih 37 nedelja,ziva,zdrava,najvisa ocena.Tako da iako bude moralo ranije nista strasno,spremni su oni.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 22/1/2018, 17:50

Strumfeta nadam se da si bolje i da manje svrbi. Bas kad si trudan, na sve sto nam se desava, jos i glupavi svrab. Ja sam ga isto imala i radili su mi iste analize krvi.Na srecu meni nije dijagnostifikovana, jer iako su mi jetreni enzimi bili poviseni, nisu prelazili neku granicu. Uz svrab i analize krvi, i mokraca bi trebala da ti je tamna, a stolica jako svetla.

Ako ipak imas kolestazu, dace ti lekice i za svrab i za smanjenje jetrenih enzima u krvi nemoj se brinuti. Meni je za smanjenj svraba jako pomoglo da stanem pod mlak/hladan tus i kupke na bazi zobi.

Ljubim i da prodje sto pre.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 22/1/2018, 17:55

BB, samo jos cetiri dana! Gabi je spremna, dobro je da ne otezu vise. Kako se osecas, uzbudjenje, mogu misliti...

ljubim puno

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 22/1/2018, 17:56

Palcice samo da kazem da je cerka prava lepotica, lutkica... smajli angel

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od libra35 22/1/2018, 20:12

BB drzimo fige,navijamo,bice sve okej.🌸💋
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 23/1/2018, 01:20

Baby dusice draga, tetkic nas najmiliji i najsladji, jos samo 3 dana hej, i stize mamin najradosniji dan, stize mamin smotuljak zamotuljak radosni ❤❤❤❤❤❤🎁🎉🎈💕🎀👍🎂🐥☺

Strumfi, kakav ti je pritisak?

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 23/1/2018, 09:05

Blanka, pritisak deciji, retko kad predje 100 u kucnim uslovima (evo jutros npr. 103/65), u domu zdravlja ide do 115/70...

Bobac nemam ja tipicne simptome, ali je dr ipak resila da to uradimo. Nasla sam neke preparate na bazi zoba/ovsa pa cu danas videti da kupim tu kupku...prijace mi svakako jer me koza posle tusiranja nenormalno svrbi a citala sam da ovas smiruje kožu...

Hvala drage moje, javljam rezultate kad ih podignem danas...
osmeh srce
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Strumfeta78 23/1/2018, 10:51

Od holestaze nema ni h. Krvna slika idealna, sem glukoze koja je 5.4. 
Ocigledno da je svrab izazvan necim drugim...a i mnogo losih stvari nam se desava pa verovatno i psiha radi svoje...
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 23/1/2018, 11:44

Žene, cuvajte se virusa! Ja najebah 😖
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 23/1/2018, 13:37

Strumfi, super je sto nemas holestazu, ali ipak proveri za par nedelja jos jednom sve ako te I dalje bude svrbela koza, jer je mene svrbelo I kad su mi rezultati bili dobri (rece Nemanja), a onda kad su mi uradili ponovo za 2 nedelje, kad sam legla u bolnicu, vise nisu bili ok.

Zene, ja jos 3x spavam I postajem MAJKA! Uopste nisam svesna toga!  sestro slatka
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bobica83 23/1/2018, 13:54

BB divnoooo jos malo I dobijaš najlepšu ulogu na svetu..
Mene trema hvata a mogu da zamislim tebi kako je. Držimo pesnice jako
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 23/1/2018, 14:54

Strumfi duso super za pritisak. Ja sam imala nenormalan svrab po tijelu sa skocicama pred kraj trudnoce tj pred kraj 8-og mjeseca. Tada mi je bio visok pritisak a da nisam znala, a dlanovi izrazito crveni. Bilirubini, i enzimi jetre i ostala cuda malo uvecani, nista znacajno. Kad se porodih sve prodje kao rukom odneseno. Inace porast bilirubina u krvi u trudnoci je normalan i zbog toga hoce taj nesnosni svrab. Meni su sve noge(butine) bile modre od cesanja, jedino mi je tusiranje hladnijom vodom pomagalo no sad kako je hladno ne preporucujem nikako!
Super za nalaze! Da prodje sto prije!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 23/1/2018, 16:54

Bebi draga uh koja divota,verujem da si uzbudjena jako,a kako i ne bi.Mislim na tebe i drzim pesnice,javljaj se kad mizes.Ljubim tebe i malu Gabi,jedva cekamo da je vidimo.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 23/1/2018, 19:08

Joj zene, ne znam sta da vam kazem osim da uopste nemam tremu I nije mi frka, bar za sada. Mozda se pojavi u cetvrtak, videcemo. Za sad nisam ni najmanje svesna da ce za 3 dana moj zivot potpuno da se promeni. Ma ja bre jos uvek nisam svesna ni da sam trudna  lol! lol! lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 23/1/2018, 20:35

Mila nasa verujem ti osmeh srce osmeh srce osmeh srce
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 23/1/2018, 22:33

Evo slicice 2 dana pred porodjaj
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Img_2018
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Img_2019
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mimi12 23/1/2018, 23:35

BabyBear ::Joj zene, ne znam sta da vam kazem osim da uopste nemam tremu I nije mi frka, bar za sada. Mozda se pojavi u cetvrtak, videcemo. Za sad nisam ni najmanje svesna da ce za 3 dana moj zivot potpuno da se promeni. Ma ja bre jos uvek nisam svesna ni da sam trudna  lol! lol! lol!

Hahaha. Neces je ni imati. Bice to samo neko uzbudjenje, kao pozitivna trema.
Ali si se sredila BB za bolnicu. Svaka cast. Mene uhvatili na prepad, bas i nisam bila u nekom reprezentativnom izdanju.

Da prijavim da sam i ja imala taj svrab, isto svi nalazi bili dobri. Ja imam osetljivu kozu pa je mogucnost da je od preteranih lekova ili usled sirenja koze u kasnijoj trudnoci kad krene sirenje na sve strane.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 24/1/2018, 06:18

BB kakva trema, samo sreca, sreca, radost...

Bas super izgledas! Ljubim

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mimi85 24/1/2018, 08:10

Bb jos jednom spavas pa upoznavanje!!!!
osmeh srce
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 17 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu