KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+47
Ancica 87
Bekanicaa
Mimi12
Bobaue
ganedina
Hobbes
masato
bebana81
ivanicasale
Dora1
JocY
Principessa
ne gubim nadu
mamadabudem
BiKsi :)
Simona
Tavita
SoJa
Zmajuška
saska1
noja
nina :)
aurora
mimi85
srculence 84
Šašava
zsuki75
sanja 73
NikolaMaja
bobica83
Bobac
micam
BabyBear
Vanja80
Lija
MalaSaJuga
marina_82
SladZana
Vuchica
AriesGirl
Jerapetra
PalcicaBg
lenabeograd
Nessi
Strumfeta78
Sirijus
bebko
51 posters

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 16/1/2018, 21:19

Mile moje kakve godine pa u najlepsim smo sve,samo sto doktori to nikako da shvate heheheee lol! lol! lol!
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 16/1/2018, 21:26

Prave godine za trudnoću su kad se ona desi. I tačka. 👪👶👏😍
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 16/1/2018, 21:29

Blanka, kako si? Kako su 3K 😍😍😍 Javljaj se cešće na ovim stranama zbog nas koji ne možemo da pratimo roditeljske dnevnike 😊
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od PalcicaBg 16/1/2018, 21:59

Baby na sigurnom si sto je najbitnije.I meni kada su rekli da ostajem u bolnici do kraja posle prvog dana sam htela da odlepim.Em dosadno,em neudobni kreveti i plus raznih prica,iskustava se naslusas htela ne htela.Nabij slusalice u usi,citaj knjigu.Mozda i tebe kao i mene iznenade pa porode ranije :-) U sigurnoj ste zoni tako da nema brige za vas.
Ljubim vas i s uzbudjenjem cekam da nam javis da si postala mama

Trudnice,mamice veliki poljubac od mene i Nine.Ona je jedan veliki zajebant,sto kaze moja svekrva glumica.
Nocas je prvi put prespavala skoro celu noc,od pola 9 do pola 8 ujutru budila se samo u 2 da jede.Videcemo nocas.
To je nas smesko mali,samo se smeje i guce.
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 20180113
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 16/1/2018, 22:06

Haha palcice pa zar ocekujes da ces spavati celu noc.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 16/1/2018, 22:46

mamadabudem ::Blanka,  kako si?  Kako su 3K 😍😍😍 Javljaj se cešće na ovim stranama zbog nas koji ne možemo da pratimo roditeljske dnevnike 😊

Draga zao mi sto ne mozes da pratis roditeljski. Mada s obzirom da si aktivna mislim da bi ti to dozvolila Biksi.

A sto se tice nas... Kosta i ja smo u bolnici. On jadnicak zaglavio zbog nekog slajma i slinaca, kaslje, slabo jede. Dugo ga lijecili u domu zdravlja ali nije bilo uspjeha morali smo na odjeljenje nazalost. Danas je vec bolji. Nekako nam se napodalo sto bi rekli kod nas stariji, ali izguracemo mi ovo izgurali smo i teze do sada. Katja i Kasija su dobro, svaki dan iznenade sa nekim novim dogodovstinama, bilo prica, igra, ili (ne)poslusnost. Iznenade me skoro svaki dan, rastu, nisu vise male beke. Al dobro sad je Kosta mezimce pa nek sve ide svojim tokom. Samo kad su zdravo sve je lako.
Ljubimo te osmeh srce

Palcice, ovu sliku dugujes u mom dnevniku samo da znas. Kosta mora da zna tj bude u toku kako Nina raste osmeh srce mora da vidi kako se modira ova tvoja lepotuska gidna osmeh srce A sto se tice spavanja, Kosta odavno spava cijelu noc. Tako da jos jedan dobar znak da su dobar par.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 17/1/2018, 08:36

Blanka, e taaaako da se javiš  Very Happy
Drago mi je da je Kosta sada bolje, ah ti virusi i čuda...Ajd, pa da sto pre izađete iz bolnice!

Što se mene tiče ako mogu da dobijem odobrenje za roditeljske dnevnike bilo bi lepo! :) Znam nekoliko žena sa Kutka lično :)

Palcica&Nina  osmeh srce
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 17/1/2018, 09:13

MDB, pisi Biksi da ti da odobrenje
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mamadabudem 17/1/2018, 09:33

Važi BB sunny ...poslala sam.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 17/1/2018, 16:21

Ninuskaaa ♡
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 17/1/2018, 17:58

Dobrovece.

Tiramisu, je li juce trebao biti uz, ili sam se pobrkala?

Nasmeja me BB za ovaj ctg, hahahahahahh.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bobac 17/1/2018, 22:01

Blanka bas mi falis. Zao mi je da cujem da ste morali u bolnicu, ali eto prolazi taj glupi virus, sve ce biti dobro. Kad su tako mali pa bolesni, bas je tesko. Kad imas vremena pridruzi nam se na nekoj od onih zajednickih tema. Ni ja se bas ne mogu pohvaliti da sam cesto na forumu, ali bez obzira na zauzetost moram bar malo da citam, usao mi Kutak u krv, nema sad nazad!

Ljubi devojcice i Kostu. Zagrljaj od nas.

da se sama prijavim za off v i izvinem.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tiramisu 17/1/2018, 23:06

Jeste biksi pisala sam. Videla je samo zumanac,ne i plod. Kaze 5 nedelja a ja lepo znam da sam 6. Malo sam bila zabrinuta ali cure sa kutka kazu da se desava. Zakazala mi je ponovo za uto.ako i tad ne vidi otici cu u jevremovu. Ipak je ovo neki stari Uz aparat u dz. Nadam se da ce biti ok. Cini mi se da sada nema nazad. Morala bih na kiretazu jel tako.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 17/1/2018, 23:19

Tiramisu draga ja i dalje mislim da si 5 nedelja a ne 6. Tesko da je beta pocela da raste u januaru osim ako ti nije O bila kasnije. Ja sam posla sa 6+ navodno a vidio se samo zumanac koji nije ni mjerila. Tek posle 10 dana kada sam posla vidio se plod starosti 6+.
Znam da su ti sve opcije u glavi ali nemoj odmah o najgoroj soluciji da mislis. Brzo ce proci do utorka kad jei realnije da se nesto vidi.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 18/1/2018, 14:30

Drage moje hocete li mi reci sta koristite od biokompleksa za trudnice i sta se najbolje pokazalo?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 18/1/2018, 15:45

Sladzo, ja sam po savetu dr koristila Pregna Care.
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od bebana81 18/1/2018, 16:46

Sladzana ja pijem elevit i dobro ga podnosim, dok recimo mojoj dr ne prija, ima zatvor od njega pa je presla na femibion i on joj dobar. Uzmi jedan pa ces videti dal ti pase,ako ne uzmes drugi. Sve drugacije podnosimo.
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Blanka 18/1/2018, 19:21

I ja sam pila Pregna care kazu najbolji je sta znam.

Debelice ljubim. Kuci smo konacno.

Bobac ljubim i ja vas draga. Javljam se ja kad ugrabim.
Puno hvala na napisanom ❤
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Lija 19/1/2018, 13:21

Joj tiramisu, nemoj se tako stresirati, ne zna se to tako tacno ko kad je VTO u pitanju. Meni je po ciklusu termin za porodjaj bio 21.8. a po UZ 2.9. nekad i kasnije, to je dve nedelje odstupanja. Tri puta sam isla na UZ dok nismo culi srce, jednostavno je bilo rano a posle je sve islo normalno.
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SladZana 19/1/2018, 13:26

Hvala vam drage moje divne ste. Mada ja prosli put nisam imala neke vece probleme sa ks nadam se ce i sada biti solidno.
Ljubim vas.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BabyBear 21/1/2018, 20:52

Zene, evo samo da vam javim da su mi u petak pomerili termin za porodjaj sa 31. na 26.01. zato sto mi se pojavila holestaza I pogorsali su mi se enzimi jetre, I sad sam na terapiji ursofalkom. Gabi je ionako vec spremna za izlazak, pa da mene nedrze vise.

Ljubim vas sve!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jerapetra 21/1/2018, 20:58

Onda cekamo Gabi 26. Poljubac za obe!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micam 21/1/2018, 21:06

BB mislimo na tebe i cekamo Gabi.Bice sve ok verujem
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Šašava 21/1/2018, 22:05

Gabiiii! Bas je sitno!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MalaSaJuga 21/1/2018, 23:36

Bb cekamo Gabi lepoticu i mislimo na vas. Ljubac
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 16 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 16 od 40 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu