KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preporuke i iskustva za hematologa u Beogradu

3 posters

Ići dole

Preporuke i iskustva za hematologa u Beogradu Empty Preporuke i iskustva za hematologa u Beogradu

Počalji od Naidica 1/12/2017, 10:05

Veliki pozdrav za članice :). Ja sam nova. Nisam iz Srbije, dolazim iz BiH.
Mi smo svoju curicu dobili prije 3 godine. Dvije sedmice poslije poroda dobila sam masivan moždani i dvije tromboembolije. Hvala Bogu pa je sve prošlo bez velikih posljedica. Eh sad, ja sam sve nalaze uradila, ništa posebno nije nađeno. Dobila sam terapiju, ali sada bih trebala mišljenje baš, baš dobrog stručnjaka u oblasti hematologije - koagulacije. Čula sam za prof Predraga Miljića i dr Branka Bajić.
Molim Vas za vaša iskustva. Ne moram vam ni pisati o tome koliko mi je bitno naći pravog doktora i stručnog i pristupačnog, voljan da mi malo objasni mišljenje. Iza mene je velika borba i ne bih da lošom terapijom sve padne u vodu.

Nadam se da nisam fulala objavom ovdje:)

Velikli pozdrav i hvala

Naidica

Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.12.2017

Nazad na vrh Ići dole

Preporuke i iskustva za hematologa u Beogradu Empty Re: Preporuke i iskustva za hematologa u Beogradu

Počalji od Dora1 2/12/2017, 21:47

Sve moje preporuke za profesora dr Iva Elezovića, radi u BelMediku, privatnoj klinici, profesor je na Medicinskom fakultetu (bar je bio, ne znam da li još uvek radi na fakultetu). Vrlo je detaljan, prijatan i veoma stručan, što je najvažnije.
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Preporuke i iskustva za hematologa u Beogradu Empty Re: Preporuke i iskustva za hematologa u Beogradu

Počalji od BiKsi :) 3/12/2017, 13:59

Najhvaljeniji Predrag  Miljic,  Ivo Elezovic i Antic. Mislim da neces pogresiti kod koga god od njih trojice da odes.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Preporuke i iskustva za hematologa u Beogradu Empty Re: Preporuke i iskustva za hematologa u Beogradu

Počalji od Naidica 4/12/2017, 09:03

Hvala vam, pozdrav

Naidica

Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.12.2017

Nazad na vrh Ići dole

Preporuke i iskustva za hematologa u Beogradu Empty Re: Preporuke i iskustva za hematologa u Beogradu

Počalji od Naidica 4/12/2017, 09:14

BiKsi :) ::Najhvaljeniji Predrag  Miljic,  Ivo Elezovic i Antic. Mislim da neces pogresiti kod koga god od njih trojice da odes.

Ja sam se već bila skoro odlučila za Miljića, ali sam onda na nekom forumu pročitala da je on stručan, ali škrt na riječima.
Bojim se da on nije od onih starih profesora koji znaju puno, ali ne misle da treba prići pacijentu na način da mu malo pojasni stanje pacijenta i terapije?
A vjeruj to mi je bitno koliko i stručnost.
Izvinjavam ako sam dosadna.

Naidica

Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.12.2017

Nazad na vrh Ići dole

Preporuke i iskustva za hematologa u Beogradu Empty Re: Preporuke i iskustva za hematologa u Beogradu

Počalji od BiKsi :) 4/12/2017, 09:16

Ja sam bila njegov pacijent dok sam bila trudna. Isla sam privatno u Jevremovu. Uvek sam imala spisak pitanja, i redom mi je davao odgovore kako sam sta postavljala. Retko koji lekar i hoce da ide sa odgovorima i objasnjenjima nasiroko, posebno ako ne pitas. Ako pitas, mora da ti objasni. Jos ako platis privatno, onda ce ti sve potanko objasniti, zavisi koliko budes dosadna, veruj na rec.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Preporuke i iskustva za hematologa u Beogradu Empty Re: Preporuke i iskustva za hematologa u Beogradu

Počalji od Naidica 4/12/2017, 09:58

BiKsi :) ::Ja sam bila njegov pacijent dok sam bila trudna. Isla sam privatno u Jevremovu. Uvek sam imala spisak pitanja, i redom mi je davao odgovore kako sam sta postavljala. Retko koji lekar i hoce da ide sa odgovorima i objasnjenjima nasiroko, posebno ako ne pitas. Ako pitas, mora da ti objasni. Jos ako platis privatno, onda ce ti sve potanko objasniti, zavisi koliko budes dosadna, veruj na rec.

Hvala, mislim da više neću "čačkati". Zvaću da dobijem termin kod njega.
Pozdrav

Naidica

Broj poruka : 4
Datum upisa : 01.12.2017

Nazad na vrh Ići dole

Preporuke i iskustva za hematologa u Beogradu Empty Re: Preporuke i iskustva za hematologa u Beogradu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu