KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
Ancica 87
sanja 73
Principessa
Padobranka
Lilica
Elenaa
HappyGirl
Mimi12
NovaNada6
noja
srculence 84
Blanka
Zmajuška
Bobac
bobica83
MalaSaJuga
Bobaue
panda :)
Dora1
AriesMe
bebana81
saska1
Jerapetra
ne gubim nadu
PalcicaBg
aurora
ganedina
Vanja80
hany
zozoni
Makija
Vuchica
marina_82
micam
Nessi
SladZana
Toscana
Bekanicaa
Hobbes
Eve
bebko
Tavita
NikolaMaja
Mammy
BSNS
alisa
lilly13
zsuki75
Sirijus
Rada74
Lenaaa
Strumfeta78
BabyBear
Maki11132
dusica78
libra35
MIRKA85
AriesGirl
mimi85
BiKsi :)
Bozica
65 posters

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 8/12/2017, 15:48

Sada kada sve sagledam, baš sam bila pozitivna, verovala, sve ispratila kako treba. Ali eto. Otrešću suze, i u ponedeljak kod doktora, da vidimo šta sad ima da mi kažu. Šta sada da radimo i čime još da se pozabavimo, pa dalje u nove pobede. Sve bude ok i odlično odreagujem na pripremu i lepo se smrzliči odmrznu i nastve lepo da se dele, a kada ih kod mene vrate ,e, tu nešto zataji.Ko zna možda mi jednostavno nije suđeno da imam decu. Nije ni to kraj sveta. Ali dok postoji nada ja ću pokušavati sve dok budem imala snage, volje i želje. Nije lako u našoj borbi, ali što te ne ubije ono te ojača.
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 8/12/2017, 16:22

Majo draga nemam reci ista pitanja imam i ja al bez odgovora.Al verujem i dalje u uspeh jer ocigledno malo nam fali.Grlim draga,isplaci se i istresi tugu i bes iz sebe pa u nove pobede.
Jesi li uradila nk celije?
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dora1 8/12/2017, 17:47

Majo, draga, uh... koja bol i razočarenje. Sve znam... nisam u toku, da li si radila trombofilije? Ali na kraju svih krajeva, mislim da je sreća presudna. Ali ko zna zašto je sada ispalo ovako.... Grlim te, jer znam da boli. srca
Dora1
Dora1

Broj poruka : 906
Datum upisa : 08.08.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 8/12/2017, 18:10

Majo zao mi je ,ostani pozitivna i napred !
Znam to sve dobro embrioni super ,endo dobar ,hormoni isto,a nesto nece pa to ti je.Ali mora jednom uspeti kao sto rece micam.Oporavi se odmori pa iidemo dalje!

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 8/12/2017, 18:17

Pitanje za zenice koje su radile histeroskopiju da li su imale krvarenje posle.Ja sam radila 27. novem.krvarenje ne prestaje sto braonkasto sto cista krv.Prvi hostero kad sam radila nisam krvarila uopste ali nisam pila mikroginon kao sad.

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 8/12/2017, 19:20

Majo.... zagrljaj
nema odustajanja... gadna je ova borba pitanja milion a odgovora nema...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 8/12/2017, 21:56

NikolaMaja, mnogo mi je žao. Grlim jako i navijam da što prije kreneš u novu fazu. zagrljaj
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 8/12/2017, 22:13

MalaSaJuga ::Pozdrav dragi koraci....Evo I ja da se oglasim ovde....ko sto mnoge of vas znaju, u oktobru sam imala tu nazovi biohemijsku trudnocu. To je inace druga,prva I ova treca....nakon sto Sam pprokrvarila od pada bete,proslo je dve needle ja opet dobila oskudan ciklus...zato Sam juce otisla kod svoje Dr. Pregledala I rekla da je ok sve u materici...kaze ver posledica primolut Nora I hormona...u razgovoru s njom uputila me da odradim obavezno trombofilije I kariotip I da bez toga ne ulazim opet u postupak....kaze dve biohemijske,pa krvarenja sa Vasom u trudnoci,njegova srcana mana mogu biti posledica trombofilija ...Jos kaze da bi u postupku tj pred postupak uvela aspirin....naravno sve to Sam znala I citala ovde,sada I u razgovoru sa njom....dok na klinici Niko o tome ne obraca paznju cak Sam I na svoju ruku uradila ogt....
Mala uradite  sve što treba, kariotip možete na uput u institutu za majku i dete,ja sam davno to radila tamo...


Poslednji izmenio sanja 73 dana 8/12/2017, 22:38, izmenjeno ukupno 1 puta
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 8/12/2017, 22:16

Elenaa ::Pitanje za zenice koje su radile histeroskopiju da li su imale krvarenje posle.Ja sam radila 27. novem.krvarenje ne prestaje sto braonkasto sto cista krv.Prvi hostero kad sam radila nisam krvarila uopste ali nisam pila mikroginon kao sad.
Elena normalno je to,meni je posle histeroskopije mrljalo oko dvadesetak dana
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 8/12/2017, 22:26

NikolaMaja ::Sada kada sve sagledam, baš sam bila pozitivna, verovala, sve ispratila kako treba. Ali eto. Otrešću suze, i u ponedeljak kod doktora, da vidimo šta sad ima da mi kažu. Šta sada da radimo i čime još da se pozabavimo, pa dalje u nove pobede. Sve bude ok i odlično odreagujem na pripremu i lepo se smrzliči odmrznu i nastve lepo da se dele, a kada ih kod mene vrate ,e, tu nešto zataji.Ko zna možda mi jednostavno nije suđeno da imam decu. Nije ni to kraj sveta. Ali dok postoji nada ja ću pokušavati sve dok budem imala snage, volje i želje. Nije lako u našoj borbi, ali što te ne ubije ono te ojača.
Majo grlim te jako da istisnem tugu koja je sad,imaš cilj i zato se borimo love
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 8/12/2017, 23:15

Elenaa ::Pitanje za zenice koje su radile histeroskopiju da li su imale krvarenje posle.Ja sam radila 27. novem.krvarenje ne prestaje sto braonkasto sto cista krv.Prvi hostero kad sam radila nisam krvarila uopste ali nisam pila mikroginon kao sad.

Potpuno je normalno sto krvaris. Cak i ako je obimno sa ugruscima. Microginon radi svoje. Bukvalno struze epitel endometrijuma i moras da krvaris. Ako ga pijes tek sada prvi put od njega hoce krvarenje bez da si radila histero. Ja sam posle svake histero krvarila a radila ih 5. A narocito kad sam posle histero pila kontraceptive.

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 8/12/2017, 23:19

NikolaMaja, bas mi je zao. Sledeci put odradi sve dodatne analkze ako nisi vec. Da budes spremna skroz. To sto nece da se zakace ja vise vjerujem u faktor srece nakon svega sto sam prosla nego da je sad bas neki ozbiljan razlog. Mislim, uvijek moze da ppstoji neki problem ali ti u nove pohode na dodatne analize pa da budes spremna sledeci put. Srecu ti zelim sledeci put!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 8/12/2017, 23:57

Majo nemam šta da dodam sto već cure nisu rekle. Zao mi je mnogo...ali znaš i sama da moraš napred, onda kad ponovo za to smognes snage...uradi sve sto do sad nisi i veruj u uspeh i uspeces sigurno. Grlim te jako 💋😘❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 9/12/2017, 10:10

Sanja,Blanka hvala vam puno drage.Mnogo tesko podnosim ovaj mikroginon u zivotu ga vise necu pitiBas sam se bila zabrinula oko ovog krvarenja jer sam radila pre dve histero i nije ovako bilo.Ali tu ste vi za svaku pomoc 😍

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 9/12/2017, 23:35

Ženske, znam da nije ovde mesto, ako treba neka neko prebaci post gde bi mogao da bude, ali treba mi vaša pomoć.
Kupila sam malu kucu i prijavila sam njegovu sliku na ovoj stranici za neku nagradicu i promociju. Značilo bi mi ako biste mogli ko ima Instagram, da odete i lajkujete njegovu fotografiju. Evo ovde link, pa ko želi nek pomogne jednim lajkom da moj Čedica dobije nagradu:
https://instagram.com/p/BccFRf4AZBb/
Hvala unapred puno! 🐶🐾❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 9/12/2017, 23:40

Principessa lajkovala sam pahuljicu. Medena je. Za caskanje i razne teme imamo topic Dobro jutro na kom si dobrodosla sa ovom ljepotom.


Poslednji izmenio SladZana dana 10/12/2017, 00:08, izmenjeno ukupno 1 puta
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 9/12/2017, 23:53

To je dečko i zove se Čeda. Hvala puno! 😘❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od SladZana 9/12/2017, 23:55

E pa drago mi je Čedo! ☺
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 10/12/2017, 10:23

Ženice, hvala na podrošooci i sim savetima. Sutra rano idemkod mog ginekologa sa sve spiskom da odradimo dodatne analize, mada sam radila, ali to je bilo re skro dve godine i generalno se moglo u međuvremenu svašta dogoditi.
Pa ću za ono što ne može on da mi da kod doktora opšte prakse i tako redom. Rešila sam da im se nakačim i da izguram svoje. Kada već ne mogu ništa preko RFZO za VTO, onda bar da rezultate što mogu da uštedim, jer generalno ćemo opet morati neki kredit uzeti. Počinjemo od nule i tako hoću da doktori gledaju, ne pa već znamo, ne, ne znamo. I IR mi je bila u redu pre dve godine, pa je od letos imam, i to sam ja na svoju ruku vadila rezultate i ostalo. Tako da, neću više da budem fina i da kažem ok, ovo je meni najpreče. Izvinite na ovolikom postu. Ali idem dalje, ništa nemam od toga da sedim i da kukam, a i nisam taj tip. Optimista večiti je našao rešenje za ovo, a život ide dalje i donosi lepe trenutke koje ne treba propustiti... osmeh srce osmeh srce osmeh srce
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 10/12/2017, 12:47

Bravo Majo za stav i resenost, samo tako se ide napred! Do pobede! 💪🏼🤞🏼👏🏼💋❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 10/12/2017, 13:35

Bravo Majo! Dve godine su period u kome se svasta u organizmu moze promeniti (osim onih genetskih faktora) i slazem se da im treba sesti na kicmu (ko ima zivaca da se bakce sa njima, ja bas i nemam). Nemamo nikakva prava, ne postojimo za sistem!
Ljubim te i grlim i samo napred!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 10/12/2017, 23:14

Zenice aj da pitam ovde jel neka of vas imala ovakvo iskustvo. Znate da je pocetkom novebra bila biohemijska trudnoca. Nakon toga prokrvarim 8 og novembra,pa dobijem ciklus 28og. Evo Dana's opet nije ciklus vise je tamnije boje,I sve kao neka zgrusena krv,ljuspice it'd...bila Sam u sredu na u,Dr kaze sve ok I materica I jajnici,ciste nema, kaze tanak endo neces dobiti Tek oko 20og....I eto Dana's...vec me ovo nervira,svakako cu sutra opet kod dr. Inace me me boli stomak...
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 10/12/2017, 23:22

Majo, sad vidim da nema velikog posta koji sam ti ovde pisala danas u vezi sa dodatnim analizama. Sad razmisljam da nisam na nekoj drugoj temi pisala greskom ali mislim da nisam jos toliko odlepila...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 11/12/2017, 10:55

Žene, da vas pitam nešto. Kad računate koji dan od prethodnog ciklusa ste dobili ponovo, da li se taj dan od prethodne menstruacije računa kao prvi dan ovog ciklusa ili ne? Npr. ja sam prošli ciklus dobila 15. novembra, a ovaj juče. Da li je to 25. dan (ako ne računam taj 15.novembar), ili 26. dan (ako računam 15. novembar kao 1. dan)? Uvek me to nešto buni...🙈🙈🙈
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Makija 11/12/2017, 11:28

I mene to uvek buni, ali ja računam taj dan kad dobijem kao prvi dan. E sad, da li ima veze u koliko sati, pre podne, posle podne, uveče...nisam ni ja načisto sa tim.

Makija

Broj poruka : 107
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 04.11.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 23 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 23 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu