KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NADALINA - i njena beba

+35
roda
vajsi
medab
caci
Sami
sasha
Kata
zalosna_sova
era
Agata27
alo-alo
tanjaz
zoxa
Jeckie
Mirkana
NINA1
duga76
lasa
Jelence
Gala
adriatika
rsrce
maja76
Nekica
Hitron-Luka
TetaSneki
mijica
gogs-ii
megica-pegica67
jul
terka
maus
HappyGirl
vakic
nadalina
39 posters

Strana 20 od 23 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sledeći

Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od maus 4/2/2009, 09:58

Nadalina i Ero, bas bezveze sto Pedja ide na odmor u vreme vaseg eventualnog porodjaja. Ali mislim da on ne bi vas ostavio bas bilo kome. Vidis Nadalina, dace ti br tel njegovog kolege. Znam da nije isto, ali ako vec ide na odmor...U petak cete vise znati i nemojte se nervirati. Ljubim vas obadve i zagrljaj zagrljaj
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od Kata 4/2/2009, 12:04

Drage moje, ne bih da pametujem puno, ali sa vezom ili bez nje, dr svakako ne bude tu kad se poradjas... tek ne daj boze nekih komplikacija njih zovu...
E sad za epidural ga pitajte odmah kakva je procedura, mozda on moze odmah da obavesti anesteziologa i tog svog kolegu. Uostalom i kad vam da broj od kolege, nazovite ga odmah i kazite da zelite da ga upoznate, baz zato da ne bude sve u zadnji momenat...

Inace da vas oraspolozim, odmor nije nesto najludje sto moze da vam se desi kod lekara... Izgleda da je moja teta doktorica takodje TRUDNA i da joj je termin kad i meni lol! lol! sutra cu saznati sigurno...
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od era 4/2/2009, 12:29

E ovo je potpuno ludo. Pa mozes traziti da se poradjate zajedno ili da vas poradja isti dr. Srecom pa si to saznala na vreme.
era
era

Broj poruka : 722
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 26.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od nadalina 4/2/2009, 12:36

Kata ::Drage moje, ne bih da pametujem puno, ali sa vezom ili bez nje, dr svakako ne bude tu kad se poradjas...

Znam, ali ovde je pao dogovor da bude tu...
Ma - sta da se radi, juce sam bas bila osoba kojoj su ladje potonule, iako znam da je sve Bozja volja... Danas je vec bolje!

Neraspolozenje izaziva osecaj da sam se u nekog uzdala, s tom namerom isla na kontrole - da se upoznamo, a sad taj neko (na sta ima puno pravo!) nece biti tu, i na meni je da se s tim izborim / pomirim...
Ne vredi mi da menjam bolnicu, jer, i u toj drugoj cu tek morati da se upoznajem sa novim doktorom (pod uslovom da prihvati da me vodi - a u tom slucaju postoji i ta mogucnost da Jovan saceka Pedjin povratak i onda opet tumbanje!, a s druge strane, nisam cula da jos neko osim Pedje radi prirodan porodjaj kad je VTO u pitanju) isto kao sto cu se, ako Jovan pozuri, upoznavati sa tim doktorom kojeg ce mi Pedja preporuciti... Ali, u tom slucaju, kod tog doktora cu imati i neku prednost u odnosu na nekog doktora iz Fronta, kod koga sam sama otisla, zar ne?

Mozgala sam, mozgala, i ipak mi se cini da kao prvo, prepustim Bozjoj volji - ako je ovako ispalo onda je tako i trebalo - u ovoj borbi sam naucila da prihvatam neocekivane stvari i verujem u njihovu korist iako je ne vidim, a kao drugo, prepusticu svom sinu - neka on bira doktora kod koga zeli da se rodi - Pedja ili taj drugi, cije cemo ime saznati u petak...

Era, verujem da je tebi jos teze, tebi je bas termin kad Pedja nije tu, ali sigurna sam da ce Pedja srediti i za anesteziologa - podjednako kao i za doktora, njima to ne predstavlja problem i nepoznanicu kao nama... Cudi me sto ti nije pomenuo odmor - da li je bila neka guzva, ili je toliko nas obavestavao da je pomislio da je i tebi vec rekao - to mi bas nije jasno... Ali, reci ce ti u petak, a i ja tad planiram ponovo o tome da pricam s njim... Veruj mi, nismo jedine, niti je ovo prvi ni poslednji put... To je njima praksa kad imaju "svoje" pacijente, a desi se odmor - ili trudnicko!!!...
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od Kata 4/2/2009, 13:05

ili trudnicko... lol! koja koincidencija...
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od lasa 4/2/2009, 15:09

Baš mi je žao što ste se toliko opteretile i što se vam dr baš sada ide na odmor. Na kraju će sve ispasti dobro, ali mi je žao što nemožete potpuno da se opustite i uživate u finalu ...
lasa
lasa

Broj poruka : 698
Datum upisa : 29.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od Agata27 5/2/2009, 16:12

Naravno da će biti sve u redu!
Neko eto,što se nervirate sada kada je već kraj trudnoće.
Sutra će on već reći sta i kako da radite.
Agata27
Agata27

Broj poruka : 778
Godina : 53
Datum upisa : 28.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od nadalina 6/2/2009, 10:09

Era nam je zadrzana u bolnici da rodi LUČU!!!
Pedja ce odraditi CR, i Era i njm ce vrlo brzo upoznati svoju lepoticu!!!

Eto, ja sam Eru ispratila, a ja se vratila kuci da se nadam da cemo moj malisa i ja cekati Pedju da se vrati sa odmora!
38n0d
Situacija ista, nisam se dalje otvarala, nema krvarenja, kontrakcije su one iste (po mom "unutrasnjem" CTGu, do 70)...
Pedja mi je dao br. telefona svoje koleginice koju cu da zovem u slucaju da nesto krene, a za pregledom nema potrebe dok se on ne vrati sa odmora...
Rekla sam mu da se najiskrenije nadam da cemo ga sacekati, na sta mi je rekao da veruje da hocemo!

Hajde i vi tete, recite po neku rec Jovanu da se strpi i saceka bar Sretenje - da se tad lepo sretnemo!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od sasha 6/2/2009, 10:23

JOVANEEEEEEEEEEEEEE ostani u svoju toplu kuciu dok maam ne kaze da mozes van.Slusaj svoju mamu,ti si pametan decko smajli angel A za ERu da joj lepo i lako proge porogaj i da rodi jednu zdravu i slatku bebicu beba . ljubav ljubav ljubav
sasha
sasha

Broj poruka : 74
Godina : 46
Location : Berlin
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od maus 6/2/2009, 15:29

Jovane,malisa nas, sacekaj jos malo, bar do sledece nedelje. sreca Nadalina draga i ja se nadam da cete sacekati Pedju.
Ero srecno danas i jedva cekam vesti sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od HappyGirl 6/2/2009, 17:16

Srećno ero! wavecrowd
Jovane samo budi poslušan kao i do sada yes i kupiću ti bm, bm tj. auto Very Happy Mislim daj malo d adušu motivišemo Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od Kata 6/2/2009, 17:31

eto, a koliko se Era brinula! Na kraju se sve lepo slozilo!
Tako ce i Jovan da saceka cika Pedju i onda lepo napolje Very Happy
Kata
Kata

Broj poruka : 575
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 17.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od Gala 6/2/2009, 17:48

Eeeeeeeeee, a ja se pitam gde je Era, evo i u mom dnevniku postavila to pitanje. Juhuuu, jedva cekam:)))))))))

Lucha osmeh srce
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od Gala 6/2/2009, 17:49

Kata ::eto, a koliko se Era brinula! Na kraju se sve lepo slozilo!
Joj, mila moja, ne znas ti Eru. Era je panicarka broj jedan a ja sam broj dva!
Era je moj idol!
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od Gala 6/2/2009, 17:54

Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od mijica 6/2/2009, 19:07

E, pa ne znam sta prvo da napisem igra d b bb d v
Bravo za Luču, jeeeeeee bravo bravo bravo

Nadalina, draga, evo jos jako, jako malo i vas Jovan stize srca
Drago mi je da ste oboje dobro i da sa nestrpljenjem ocekujete dan D Very Happy
A sada cemo da zamolimo naseg Jovana da poslusa svoju mamu i da upoznavanje ostavi za Sretenje, pa kao sto mama kaze, da se bas lepo sretnete srca
Znam da ce Jovan poslusati svoju mamu, kao sto je bio i do sada poslusan yes
ljubav ljubav ljubav
mijica
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od Hitron-Luka 7/2/2009, 09:06

Nado nemoj puno da se brines ,bice Joca poslusan pa ce jos malo ostati u kucici yes yes
ljubim vas oboje
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od lasa 8/2/2009, 08:50

Šta radite vas dvoje?
Jovan je dobar dječak, a i jako mu je lijepo kod mame u tibici, tako da sam ja potpuno sigurna da će sačekati svog dr.
smajli angel
lasa
lasa

Broj poruka : 698
Datum upisa : 29.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od medab 8/2/2009, 14:54

Ndalina kako ste nam danas vas dvoje? poljubac
medab
medab

Broj poruka : 136
Location : Novi Sad
Datum upisa : 07.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od vajsi 8/2/2009, 15:59

Samo da posaljem ljubav
vajsi
vajsi

Broj poruka : 917
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od maus 9/2/2009, 09:47

ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od nadalina 9/2/2009, 11:05

Dobro smo, jos uvek u paketu...
Juce pricam sa sestrom (ah, te sestre!!!srcesrcesrce, neke od vas su je videle u DC...) i kazem joj da mi se, kako se priblizava veliki dan, pored neosporive radosti sto cu upoznati svog andjela, javlja i neki osecaj tuge - sto vise nece biti kod mene, tako blizu, tako intimno i toplo, tako mirno da mogu apsolutno sve da radim s njim i da se ni za trenutak ne razdvajamo...
Kad uoblicim ovako u reci - ne izgleda ni bas tacno tako, ni pozitivno, a ni lepo to sto imam taj osecaj - ali ga imam, i svesno pokusavam da zapamtim svaki pokret koji on sad pravi, svako talasanje, stucanje, svaki put kad se buni sto sam legla na stranu koja se njemu ne svidja - a ima toga non stop, pokusavam da upijem ove dane, detalje koji se njega ticu dok ga jos ne znam, ne znam mu lik, glasic, rucice, dlanove, stopala, kolenca mala, stomacic...Ne znam, a vec ga volim, i ljubim u mislima neprestano... Da upijem, i sacuvam sve to negde duboko u svom srcu, da mogu da razmotavam to klupko i kad jednom, dace Bog budem baka njegovoj deci, da uzivam u tome sto sam bila blagoslovena i pocastvovana takvom vezom...
Proci ce to, tako i valja, znam, ali eto - juce sam se u razgovoru sa sestrom prisetila da mi je i ona u svojoj prvoj trudnoci pokusala da opise isti osecaj, a ja sam, od prevelike zelje, nestrpljivosti i ljubavi prema tom bicu koje sam jedva cekala da upoznam, samo u nekoj sali prokomentarisala da je ona to pomalo cicija, hoce ga i dalje samo za sebe... Sad vidim da nije tako, uopste nije tako!
Uh, lirski momenti me zestoko drmaju, ne zamerite...
Malo fizickih detalja: 38n3d
Kontrakcije imam - nesto se ne secam da je neka u svom dnevniku opisivala tako ceste kontrakcije (i u tako duuugom vremenskom periodu!)... Evo, jutros su bile na 10, 5, 7, 15, 4 ... minuta - a traju ne manje od 40sec... Naravno - neprijatne su, jace, ali ne mogu reci da bole... U literaturi pise da one mogu tako da ucestaju od pocetka 9. meseca, i meni je izgleda tako. Pitam se , kako li moj bebac njih izdrzava - materica se bas jako stegne tad, i zauzme totalno njegov oblik u stomaku - nesimetrican, sa izbocinama gde je guza, gde su kolena... Dusica moja mala, sve se nadam da ga ne boli, ali nisam sigurna u to...
A pocela su i krsta da bole, po nekad, i po malo, ne traje dugo, 10 - 20 minuta... Kao kad treba da se dobije (divno je kako sam zaboravila na taj osecaj!!!)
I da znate, ponovo mi danas dolazi mama - zao joj sto sam po ceo dan sama, jer mm ima neki udarnicki ritam na poslu (ne racunam na njega za porodjaj - zovem taxi) pa znajte da ako se redje javljam - to ja uzivam u njenom drustvu!!!

Ako se nesto "desi" znacete ODMAH!!! Ali, nadam se da cekamo Sretenje...
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od sasha 9/2/2009, 11:22

Dobro je da ste josh zajedno,al sigurno ce biti josh bolje kad vidis svog smajli angel .Cekajte doktor . ljubav ljubav ljubav za vas dvoje dok ste 2u1
sasha
sasha

Broj poruka : 74
Godina : 46
Location : Berlin
Datum upisa : 27.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od jul 9/2/2009, 11:28

Nadalinice, Jovane ljubav ljubav ljubav
poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
jul
jul

Broj poruka : 616
Location : ...na jug
Datum upisa : 11.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od Gala 9/2/2009, 11:29

Milina je citati te... smajli angel
Gala
Gala

Broj poruka : 2954
Location : Beograd
Datum upisa : 05.06.2008

Nazad na vrh Ići dole

NADALINA -  i njena beba - Page 20 Empty Re: NADALINA - i njena beba

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 23 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22, 23  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu