KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+50
BabyBear
Bozica
Nessi
Lilijan
NikolaMaja
panda :)
MalaSaJuga
alisa
Sirijus
Vanja80
Dora1
sanja 73
bebana81
Principessa
marina_82
mimi85
lilly13
noja
Rada74
AriesGirl
BSNS
Julka
zozoni
Mimi12
Blanka
Hobbes
PalcicaBg
Hande
dada88
Bobaue
mamadabudem
aurora
Lenaaa
ivanicasale
Bekanicaa
libra35
Tavita
nina :)
marelica
dusica78
srculence 84
Eve
Padobranka
Ancica 87
bgdtanja
Jerapetra
lela1984
ne gubim nadu
Strumfeta78
Bobac
54 posters

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 24/9/2017, 21:24

Cestitke Marelice.
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 25/9/2017, 08:48

Bravo Marelice srca
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dusica78 25/9/2017, 08:51

Čestitam, Marelice!
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marelica 25/9/2017, 12:54

Drugarke moje, radila sam betu na 14ti dan od ETa i 367 je. :)

Divnee vestiii! Mi se zezamo da su blizanci 😂😂

Skocio mi je TsH na 4.8 pa su mi odmah pojacali terapiju eutiroksa za +25mg po danu, na ono sto sam vec uzimala.

sreca
marelica
marelica

Broj poruka : 26
Datum upisa : 12.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 25/9/2017, 13:59

Bravo Marelice! To je bas lepa beta Very Happy
Zelim ti mirnu I skolsku trudnocu I da uzivas u njoj svaki dan. Sad zakazuj prvi UZV I cekamo da cujes to srculence koje kuca ispod tvog osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 25/9/2017, 14:05

Cestitam Marelice, sad polako i opusteno i da nam javis lepe vesti sa ultrazvuka! 👏🏼👏🏼👏🏼🎈🎊🎉❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marelica 25/9/2017, 14:19

Hvala drugarkee! UZ kazu tek za tri nedelje, do tad cu morati malo da se edukujem na temu kako da se hranim i ponasam u narednom periodu :)
marelica
marelica

Broj poruka : 26
Datum upisa : 12.09.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 25/9/2017, 14:34

Bravo Marelice samo neka raste srca srca srca
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 25/9/2017, 15:15

Cestitam Marelice, bas divne vesti!! Želim ti da ti trudnoca bude divana i da bude školska i bez problema! navijači1
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 25/9/2017, 18:32

Elem... Mislim da mi univerzum salje neke ne toliko suptilne signale da je vreme za Prag lol! putovali muzic i ja za Skopje, sad za vikend, na svadbu... I usput vozi on i prolazimo tablu na kojoj piše manastir Koporin...ispricam mu ja da mnogi parovi idu da im se cita molitva tamo... I onda on pocinje pricu.... Pre xxxx godina kad je peske isao u Hilandar (to je posebna prica kako i zasto)... I isprica mi da je setajuci tako video lozu koja je zasticena nekom zicom, vidi se da je stara. I onda mu je prisao monah i rekao mu da ide da trazi da popije vina, za potomstvo da ce trebati... (Inace za sve ove godine, ovu pricu sad prvi put cujem). Normalno nije pio vina (potomstvo mu tad nije bilo ni na kraj pameti lol! )

Ok zavrsimo tu pricu o potomstvu.... Stizemo u Skopje negde oko 11h uvece, kad hotel odmah pored bolnice Sistina lol! lol! lol!
Ispricam ja njemu da se tu radi ivf.... I po celom gradu neki bilbordi, reklamiraju se neke bolnice...a svaki koji mi je privukao paznju na sebi ima sliku nekog ginekologa-akušera Laughing Laughing rekoh nisu ovo cista posla...

i ima tu jos nekih (ne)suptilnih znakova pored puta... lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 25/9/2017, 18:32

Bravo marelice!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 25/9/2017, 18:50

Mimi, pravac sa muzicem prvo u taj manastir i onda kreni za Prag. Vidiš da ti nebo šalje porukice da je sada vreme! Pre negde si rekla da ti je se teško naterati da kreneš ponovo u pripreme, evo taman sada ovo da te pokrene! I da se radujemo i tvojoj velikoj tete beti!!!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 25/9/2017, 19:01

Deo sa manastirom cu da preskocim lol!

Ali izgleda da ce pripreme za Prag da pocnu lol!

Vece pre polaska za Skopje se desilo da je jedna poznanica bila ubedjena da imam dva sina (rekoh imam dva psa, macku i sve su zenske, jedino musko mi muz lol! ) i ispricam joj da se borimo na tom planu... Rastanemo se na ulici...tek zove ona mene da se vratim nazad... Vratim se a kaze ona, ajd sedi u auto pored mog muza na 5minuta... Gledam je ja belo, ne kontam al ajd poslusam... Sedim ja tako, pored coveka kog prvi put u zivotu vidim i smejem se ko blesava...a onda ona rece, da svaka zena koja je sedela makar 5minuta pored njenog muza a ima problema na tom planu, da je rodila dete lol! rekoh, ma daj onda da sedimo svaki dan skupa ako treba lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 25/9/2017, 19:17

Mimi queen  u akciju.Nema cekanja.Pa da nam opises avanturu ti to lepo umes.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 25/9/2017, 19:22

Slazem se sa Micam, Mimi dosta je bilo signala, trk u akciju! Taman da uhvatis ovaj pozitivan niz sto je započela Marelica, čekamo te sa pozitivnom betom uskoro 👏🏼 😊❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 25/9/2017, 19:31

Eh ne mogu tako brzo!!!! Muzic mi nece biti tu, a kazu ne moze bez njega nista lol!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 25/9/2017, 20:43

Haha, pa dooobro kad god se odlučite samo da se pokrenete 😊
Da ispričam ovde jednu anegdotu bas na tu temu...
Isla moja drugarica na vto u Feronu i posl. pregled pred punkciju zakazuje njima Kopita kad da dodju u bolnicu, a njen dragi kaze: "Jaaao, meni dolaze turci poslovni partneri..pa dobro, poslaću šofera da je odveze..." Na to ce njemu Kopita: "jedino ako hocete da dete bude šoferovo!" 😂😂😂
Nesto slično je rekao i moj decko, samo sto nije bila varijanta sa šoferom nego kao poslaću sestru da je doveze...
Tad sam zapravo shvatila koliko su ti muskarci, onako svi kolektivno u toj prici pogubljeni skroz 🙈😂😂
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 25/9/2017, 20:53

lol! lol! lol!

Smejem se do suza!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 25/9/2017, 22:02

Moze Mimi bez njega al treba "sofer". lol! lol! lol!
ili overen pristanak od notara. Very Happy Very Happy Very Happy
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 26/9/2017, 00:10

Mimice, sve su ti znaci rekli. I ja sam isla sad kad sam imala xy znakova da je vreme da idem. Znas I sama da nista nije slucajno.
Srecan put, kad god to bilo osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 26/9/2017, 15:18

Mimi, važno je da si se pokrenula! A što kaže Micam, možeš da overiš saglasnost kod notara i da za Prag ideš bez mužica, ali je u dvoje uvek lepše i lakše! A želim da ti svi ovi znakovi donesu sreću i ti nama lepe vesti! ljubav

Principesa, odlična priča za šofera, ismejah se. Moja drugarica je slično prošla kada je išla na inseminaciju, ali je njen suprug pitao doktora: "Ok, znači ja vam tada neću trebati?" Sećam se da je htela da ga ubije. Šta reći nego-Muškarci igra
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 26/9/2017, 16:12

Mimi ajd sad spremaj se za dva sina, na ti druge. Sve govori da ce uskoro postati mamita. Zelim ti sto pre da nas obradujes ogromnom blizanackom betom...a muzic je hit;)
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana81 26/9/2017, 19:04

Drage moje kutnjanke, vidim svakakvih novosti. Tugovala sam i radovala se zajedno sa vama. Nijemi bilo skoro 6 meseci, nisam ni mogla uci ovde, morala sam se iskljuciti totalno. Za 6 meseci, 2 vto i gubitak mame bio je neizdrziv. Posle toga ni sa mm nije bilo ok, on je valjda patio na svoj nacin, ja na svoj i nismo se nikako mogli sastaviti da jedno drugom pruzimo podrsku. Tako da sam ja presekla i uplatila nam more (8 god nismo bili na odmoru). Ne mogu reci da se sve resilo, ali ide na bolje. Bar smo oboje poceli da se trudimo i to je napredak. Posvetila sam se za svo ovo vreme mojim kucama i njihovim bebama, tako da cu sad polako da trazim posao, da se mrdnem iz kuce i usput lagano pripremati nalaze za 3 vto. Nadam se do proleca da ce sve biti gotovo i onda u osvajanje novih pobeda. Sad sam tu, mogu vas citam, bodrim i podrzavam. Ljubim vas sve puno.
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 26/9/2017, 19:14

Pozdrav bebana, nekad nas sve sastavi,razmisljamo samo o vto i zaboravimo ziveti...nekad nam je stvarno potrebno da se opustimo i razmisljamo o drugm stvarima. Nakon druge vto i ja sam bila u losim odnosima sa mm,vec sam pisala o tome...jednostavno skrivali smo svoju patnju i pucali kad se sastavimo...zato sam ja ne njegovu inicijativu otisla na more sa rodjaca...malo je reci da smo se uzeleli i jedva cekali ponavo da budemo skupa.. nakon toga otislu na vto a ishod znas....mali zvrk Vasica....zelim ti istu srecu
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebana81 26/9/2017, 19:53

Znam sve mala...necu zuriti sad,iako je u njemu izgleda tek sad ono pravo proradilo, jer su na moru sve oko nas bili parovi sa malom decom😀 Ali ne pritiska me sto mi najvaznije, jer ja nisam jos u potpunosti spremna. Doce i to polako.
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 18 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu