KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JUN- zajunio

+16
BiKsi :)
Blanka
mimi85
micam
fight&faith
Principessa
Niny
alisa
Sofija Veks
nina :)
mamadabudem
MalaSaJuga
sanja 73
valika77
Bobac
Sirijus
20 posters

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Ići dole

JUN- zajunio - Page 3 Empty Re: JUN- zajunio

Počalji od BabyBear 28/6/2017, 15:11

Hvala TND :*

To se Praga tice, pravi izbor. Drzim fige. Samo napred, nema cega da se plasis. Kiss
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

JUN- zajunio - Page 3 Empty Re: JUN- zajunio

Počalji od Blanka 29/6/2017, 00:10

Sirijus, a sto je nisi spakovala u kesu zajedno s jabukama i pravac u neku pecinu, jamu s njom? lol! lol! lol!
E i ja sam danas jednu pospremila bas lijepo.
Posli muz i ja sa skocicama u neki salon da vidimo neke rolo zavjese za terasu i muz se parkira pored salona na neki parking, kasnije vidim neke teretane, ili sad moderno trenažnog centra. Izlazi kraljica i meni se obraca posto moj čoek prica na tel, i kaze ne mozete tu da se parkirate zato sto je to nas parking bla, bla, bla, jos je ona pricala jedno dva minuta i ja joj kazem, dobro sestro ne filozofiraj evo sad cemo se pomjeriti nije problem samo mi ne drzi predavanje kumim te bogom, nisam znala da je ovo vase vlasnistvo, skrati pricu. Ona meni, gospodjo, lijepo se ponasajte hahaha. Rece li ne rece li. Ne znam sta sam sve rekla a drzim Kasiju u narucje, sreca njena, inace bih joj pokazala ja kako se ponasam sram je bilo,i da nisam trudna naravno. Mislim mogla je da kaze lijepo na fin i kulturan nacin da se ne mozemo tu parkirati , bila je bas drska i odvratna, i jos joj kazem ispred salona nema mjesta, a sa dvije bebe smo, a to je ljudi 5.metara od salona pa ko da bi im bilo sta za tih 10 minuta, no ajde, dobro je prosla.
A moj muz, mrtvi Njemac, jos kaze sta se svadjas. I njega zamalo pospremih danas.
Tako da samo ostro i odlucno ovih dana, tako kod mene ide zadnjih mjesec a i vise, a majke mi nisam uopste teska trudnica i ne zanovetam. lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

JUN- zajunio - Page 3 Empty Re: JUN- zajunio

Počalji od BabyBear 29/6/2017, 00:37

Ako si Blankic, vala neka. I ja bih.
A tvoj muz kao moj, uvek ce na mene, sto se svadjas, nemoj, daj pusti. Nikad taj ne bi stao na moju stranu pred drugima nego uvek meni nemoj.
Rekla sam mu, taman na sred ulice ja izasla I pocela da jedem govna sa asvalta ima da stanes u moju odbranu!!!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

JUN- zajunio - Page 3 Empty Re: JUN- zajunio

Počalji od BiKsi :) 29/6/2017, 00:54

Jao Blanka i BB, otplakah na vase postove, hahahahhahahh! BB, na tvoj sa govnima posebno, hahahahahhah!

Trebamnadijetu, srecno u Pragu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUN- zajunio - Page 3 Empty Re: JUN- zajunio

Počalji od Blanka 29/6/2017, 06:29

BabyBear ::Ako si Blankic, vala neka. I ja bih.
A tvoj muz kao moj, uvek ce na mene, sto se svadjas, nemoj, daj pusti. Nikad taj ne bi stao na moju stranu pred drugima nego uvek meni nemoj.
Rekla sam mu, taman na sred ulice ja izasla I pocela da jedem govna sa asvalta ima da stanes u moju odbranu!!!

lol! lol! lol! lol!
Ma.oni su nam za sve krivi, posle smo se podžapali jos par puta, majke mi trebala sam ga poslati u tu teratanu nek se s nekom vrećom bori ili tegovima.
Teški su bajo ko crna zemlja nekad! Razumijem te Babyyy i tvoja Blanka je uvijek uz tebe osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

JUN- zajunio - Page 3 Empty Re: JUN- zajunio

Počalji od TrebamNaDijetu 29/6/2017, 10:14

Hvala BiKsi.

TrebamNaDijetu
TrebamNaDijetu

Broj poruka : 34
Datum upisa : 09.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

JUN- zajunio - Page 3 Empty Re: JUN- zajunio

Počalji od BiKsi :) 30/6/2017, 14:34

Dete odvedeno na Zlatibor, sa ujkom, ujnom, njihim klincima i babom.
MM i ja ko momak i devojka, lepo je podsetiti se i onih starih vremena! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

JUN- zajunio - Page 3 Empty Re: JUN- zajunio

Počalji od MalaSaJuga 30/6/2017, 14:43

Zenice moje,zakasali smo....
Vasa se sinoc zalio da ga boli pace,jutros crvenilo i otok i ja ga odvedem pedijatru...a ono katastrofa....ja sam njemu po malo tokom kupanja povlacila kozicu ali izgleda nedovoljno. Sada je zbog vrucine i toga upala. Pedijatar je to povukao,siknula krv,vasica vristi,haos,jos ne mogu doci sebi. Pije sada cefaleksin, ispiremo kamilicom i mazemo hloramfenikol...al su muke kad krene da piski,pece ga,place i udara se...dusa moja kako da.mu pomognem.
Molim mame,ako su imale takav problem da mi daju savet.
Prva dr njegova tj pedijatrica je rekla da ne povlacim do dve godine,medjutim kad smo promenili dr rekao je da povlacim,ali to nisam ocigledno dovoljno povlacila....tesko mi je i pojescu se sto se ovako pati....
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

JUN- zajunio - Page 3 Empty Re: JUN- zajunio

Počalji od Bobac 30/6/2017, 15:28

Draga Mala, samo da te zagrlim - nemoj da krivis sebe. Ti si radila onako kako su ti rekli i kako si mislila da je najbolje. Uz lekove, sve ce se brzo srediti, a ti grli i ljubi Vasicu da mu olaksas koliko god mozes.
Nazalost nemam nikakav savet. Mi isto imamo decaka ali je tek 10 meseci i nama je pedijatrica rekla nista da ne diramo. Mozda je jos mali, ne znam.

Ljubi Vasicu i od nas i drzite se.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

JUN- zajunio - Page 3 Empty Re: JUN- zajunio

Počalji od masato 30/6/2017, 19:22

Jaoj, to i mene brine, nasa dr pedijatar isto kaze da ne diramo, mm ipak povlaci, al sve nesto po malo... ne znam sta je sa tim lekarima, nema oko cega nisu usaglaseni, katastrofa. Ima neki forum, cini mi se da se zove nesto tipa higijena decakove pise, iscitaj malo, ako nisi.
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

JUN- zajunio - Page 3 Empty Re: JUN- zajunio

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 3 Prethodni  1, 2, 3

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu