KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
mimi85
MalaSaJuga
aurora
libra35
NikolaMaja
mamadabudem
alisa
PalcicaBg
Blanka
Mimi12
Hobbes
panda :)
masato
TrebamNaDijetu
bebko
Nataly17
fight&faith
Bobaue
saska1
dusica78
lenjivica
Lenaaa
Elenaa
Mika
Simona
Pikseta
srculence 84
nina :)
Amna84
Bobac
ivanicasale
Zmajuška
Principessa
zsuki75
Sirijus
sanja 73
Jerapetra
BiKsi :)
Dora1
Tavita
valika77
sunny.tp
Eve
Anka13
danica87
dada88
Rada74
51 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 31/5/2017, 12:10

[quote="BiKsi :)"]Sanja73, promaklo mi tvoje pisanje, uh, grlim jako, da istisnem taj neuspeh, taj osecaj da sto pre prodje. Znam i da imas plan, al bas nije fer, moglo je biti sada! Ljubac veliki!


Biksi idemo dalje,planiram i razmišljam,al jesam pozitivna i vidim izlaz iz ove situacije,ljubi te drugarica puno ljubav
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 31/5/2017, 12:19

Zsuki evo još malo da zalijemo zalivanje zalivanje zalivanje bravo bravo bravo
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 31/5/2017, 12:41

Evo me! Danas endo 12, 5! Folikuli lepo rastu, brojala je 5 na desnom i taj jedan na levom. Pošto nisu izjednačeni, ima i manjih odlučila je da još danas primim menopur i orgalutran, danas u 22 pregnil, a aspiracija u petak odmah izjutra.
Pitala sam je za klasičan IVF, nije baš bila oduševljena, ali nije odbacila ideju. Sve zavisi koliko ćemo jajnih ćelija dobiti i kakve će biti .

Kupila me je danas. Tri puta je menjala plan, da li odmah pregnil i sutra uveče aspiracija ili da još da šansu i manjim folikulima i u petak aspiracija.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 31/5/2017, 12:44

Zsuki, divan izveštaj srca srca srca biće tu lepih embriončića i dobitnih igracice igracice igracice igracice samo napred curo!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 31/5/2017, 12:47

Sad sam shvatila da nisam otvorila dnevnik! Ahaha!
Danas je bila ona stara Kopita ili sam ja bila stara ne znam ili me uhvatila predaspiracijska euforija. Uglavnom eto sva sam šano dušo!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 31/5/2017, 13:12

Ona je prava tad kada je vazno i kad treba da bude fokusirana i da se bori do kraja za svaku jc, zena je stvarno genije!
Ja je obozavam ❤❤❤
Samo napred, navijam da to budu super jc i blizancici u najavi 🐣🐣🌹❤👏🏼💪🏼
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 31/5/2017, 13:51

Aurora, sviđa mi se kako delaš. Vidi se da si žena od akcije. Wink

Zsuki, pa to queen  izveštaj je fantastičan, volim kada si u ovakvom raspoloženju. zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  zalivanje  

Mala s juga, uživajte u letu i napuni baterije za septembar.
Ljubim vas! ljubav
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 31/5/2017, 13:59

Zsuki divno.. Ja sam uvek imala puno poverenje u Kopitovicku tako da joj uvek skidam kapu.Zelim moj scenario od srca
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobac 31/5/2017, 14:13

Bravo Zsuki, idealan endo, folikuli neka rastu i porastu veliki i lepi do petka. zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

Mala, napuni baterije preko leta, pa neka je srecno u septembru. Tu smo da navijamo da se ispune zelje i Vasici i tati.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobac 31/5/2017, 16:12

Draga Aurora samo hrabro napred sa novim planovima i koracima. Kod tebe je bas neka situacija zeznuta - za jedno treba, za drugo ne sme. Ali valjda ce doktori naci neku dobru kombinaciju za tvoju situaciju.
Sto se tice prednizona, ima tu dosta teorija. Ja sam ga uzimala od prvog dana ciklusa i kretala sa dozom koja je prepisana, a onda, kada sam prestajala to je islo u nekoliko koraka i dozu sam malo po malo smanjivala. Koliko dugo se uzima, mislim da je to individualno. Jednom sam uzimala do bete, drugi put do 24 nedelje.
Pada mi jos nesto napamet osim naravno akupunkture za poboljsanje prokrvljenosti, ne samo materice vec celog tela - mozda neke vezbe, brzo hodanje, trcanje, bilo sta sto ce ti podignuti otkucaje srca na 120-130 i omoguciti da krv procirkulise kroz telo.

Hrabro napred, ljubim!



Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 31/5/2017, 19:47

Zsuki bravo za izvjestaj, sve je to super! Kopitovicka je carica bez dileme!!! Samo naprijed a i taj dnevnik si mogla otvoriti.

Aurora, Bobac ti je dala odlicne savjete. Nadam se da ce sledeci put biti sve kako treba. Ljubimo te i samo hrabro naprijed :-***
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lenaaa 31/5/2017, 21:14

Pre neki dan sam se registrovala a pratim vas prilicno dugo. Svaka vam cast na savetima i podrsci svim zenama. zagrljaj
Lenaaa
Lenaaa

Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 31/5/2017, 22:00

Bravo, Zsuki, i za tebe i za dr Kopitović. Poznate su mi ta njena glasna razmišljanja i promene plana, a sve da bi se dobilo više zrelih jajnih ćelija. Neka raatu folikuli, pa da se u pwtal obradijemo jednoj lepoj petici!

Aurora, odlično razrađen plan. Za hematološle prpbleme drži se samo prof. Elezovića - čovek je nepogrešiv. Ta mutacija je potpuno beznačajna, a naći ćeš već načina da postigneš bolju prokrbljenost materice.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/6/2017, 07:36

Zsuki srecno stopiranje,zalivamo da se lepo ujednace folikuli do sutra!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od valika77 1/6/2017, 08:09

Zsuku zalivamo,srećno
zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 1/6/2017, 08:24

Lenaaa ::Pre neki dan sam se registrovala a pratim vas prilicno dugo. Svaka vam cast na savetima i podrsci svim zenama. zagrljaj
Lenaaa, lepo što si rešila i da nam se pridružiš srca
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lenaaa 1/6/2017, 08:29

Dosta dugo sam citala i na kraju resih da se registrujem Very Happy
Ima puno pozitivne energije kod vas!
Lenaaa
Lenaaa

Broj poruka : 51
Datum upisa : 24.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 1/6/2017, 11:16

Zene, konacno prodje ovaj maj jupiiiiii, ziveo nam jun i da nam donese puno srece, lepih rezultata i radovanja! 👏🏼👏🏼👏🏼🍾🎉🎈🌹❤
Lena, ima puno pozitive, zato smo sve zajedno ovde jace 💪🏼💪🏼💪🏼😊❤
Zsuki ajmo, brojimo sitno i drzimo fige! 🤞🏼🤞🏼🤞🏼❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 1/6/2017, 11:33

Pozdrav od nas dvoje..Zao mi je sto nisam prije se javila..ali evo morala sam ipak ..Imam najljepsu bebu na svijetu olicenje ljepote i mira..
Beba je super..porod je bio super
Ja sam jako lose i dan danas nakon poroda.
Dobivam iznenadne napade hladnoce da se kocim pa onda se preznojim.Temperaturu dobijem da i ne znam samo me obori i uspava..svaku noc sam u vodi po 3 kompleta pidzami mjenjam..jastuci duseci sve..voda...
Doktorica kaze da je zbog hormona jer sam bila dugo napumpana..kaze da kontaktiram kliniku gdje sam radila ivf...nisam..sta cu...valjda ce proci...guracu jos malo sa dojenjem bebe pa cu krenuti po terapiju za POF nasla sam jednog doktora mladjeg koji je za ove slucajeve ko moj..cudno mi da niko ovu fazu nije spominjao nisam ja prva.al dobro...... eto to sam htjela da vam kazem...da vas pozdravim i zahvalim sto ste bile uz mene..neke od vas su mi cesto u glavi..ispatilo se sve kad vidim ovo predivno stvorenje dragosti nema kraja...ljubim vas..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 1/6/2017, 11:48

Amna bas mi je drago sto si se javila,cesto mislim na tebe.Nadam se da ces se oporaviti sto pre i u potpunosti uzivati u majcinstvu.
Ljubim vas puno!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 1/6/2017, 11:51

Amna, baš mi je drago što si nam se javila, često sam mislila na tebe i kako si. Želim ti da se hormoni što pre srede i da uživaš u svojoj bebici srca
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 1/6/2017, 13:09

Amna ljubav ljubav ljubav uživajte u najvećoj sreći ff
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 1/6/2017, 13:11

Amnna nadam se da ce se hormoni srediti da napokon mozes maksimalno da uzivas sa svojom bebicom.Ljubimo vas puno
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 1/6/2017, 14:39

Amna neka ste zivi i zdravi i ti i beba. Ima i tema o razlicitim nus pojavama nakon ivf mada to tvoje znojenje nije nista naspram raznih bolesti koje se desavaju nazalost. To je mac sa dvije ostrice neko srecom nema nikakvih problema a neko ipak ima. Ali mislim da se to sve prevazidje kad pogledas te male okice za koje se vrijedjelo boriti. Srecno i uzivaj u roditeljstvu.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hobbes 1/6/2017, 16:15

Dobar vam dan drage devojke cvet

Čitam vas, pa mi nekako postalo pretiho da se ne javim. Mi smo se vratili iz Pronatala sa prve VTO, i desilo se ono što mi uopšte nije palo na pamet da može da se desi - folikuli su pukli pre punkcije...
Pre ovoga imali smo prirdonu trudnoću, ali bligted ovum u 2016.
Ionako nizak AMH (0,29 pre VTO), sad je 0,1.
Zakazala sam kod dr Kopitović nakon što sam čitala o vašim iskustvima i komentarima na Kutku.

Ljubac za sve :)
Hobbes
Hobbes

Broj poruka : 171
Datum upisa : 30.05.2017

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu