KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
mimi85
MalaSaJuga
aurora
libra35
NikolaMaja
mamadabudem
alisa
PalcicaBg
Blanka
Mimi12
Hobbes
panda :)
masato
TrebamNaDijetu
bebko
Nataly17
fight&faith
Bobaue
saska1
dusica78
lenjivica
Lenaaa
Elenaa
Mika
Simona
Pikseta
srculence 84
nina :)
Amna84
Bobac
ivanicasale
Zmajuška
Principessa
zsuki75
Sirijus
sanja 73
Jerapetra
BiKsi :)
Dora1
Tavita
valika77
sunny.tp
Eve
Anka13
danica87
dada88
Rada74
51 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobac 23/5/2017, 15:28

Bravo Zsuki! Ja se pridruzujem navijanju za blizance.

Sto se tice suplemenata, izgleda da tu nema nekog pravila. Ja sam pila vit D jer mi je nizak kao i tebi i uzimala brazilski orah zbog selena (na svoju ruku, zbog debljine endometrijuma, ali i zbog bolje cirkulacije), naravno multi vitamine, gledala da smanjim secere, opet na svoju ruku...Da li to ima ikakvog uticaja ili je samo sreca u pitanju, ko to zna.
Lekovi su opet nesto drugo.

Sledi svoj osecaj pa da se radujemo velikoj beti uskoro.

igracice igracice igracice igracice igracice

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 24/5/2017, 11:42

Ženiceee, je l čekamo ovih dana neke bete? Čisto da budem u toku....

Zsuki, samo napred! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

sreca
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 24/5/2017, 19:48

Zsuki, ajde ženo, osvetlaj nam obraz, da bude veeelika beta!


Nema takve teme, pa ću pisati ovde. I bolje što je nema, jer očigledno nije većina tako luda kao ja Rolling Eyes . Elem, razočarana ja novim neuspehom, a i posle naših priča kako je maj loš i sigurno da su zveze umešale prste (naravno, većina vas u šali), ne da meni đavo mira i odlučim da uradim natalnu kartu. Neka devojka mi preporuči astrologa koji se baš bavi medicinskom astrologijom i ima dosta iskustva sa žena koje prolaze kroz vto. Naručim ja, još se potrefi na nekom popustu, pa bar nisam mnogo platila (a na šta sam sve do sada bacala pare da ne pričam).
Razgovor je preko Skype bio. Uglavnom, katastrofa. Apsolutno nema trudnoće još dve-tri godine. A verovatno tek kasnije i to ne da će biti t, nego neće biti prepreka kao sad. Karma me uj...la (da izvinete) i to malo mogu da ublažim eventualno reikijem (da sama radim). Hormoni u disbalansu, moraju da se srede... Odnos sa mm nije najbolji i opstaće samo ako se baš potrudimo. Ali tek za pet godina neko poboljšanje.
Eto, bolje da nisam čačkala mečku. Koliko god ubeđivala sebe da su to samo gluposti, ne vredi, sve mi se mota po glavi to što je rekao. Mogu reći i da sam se poprilično smorila.
Ne znam šta da kažem, možda se sve i ostvari, ali da će moja veze moći da izdrži ovo još pet godina, to teško. Znam, naravno, da mnoge od vas su duže u ovome, mnoge su našle različite puteve, ali poznajući sebe i mm, biće čupavo.

Je l neka od vas gatala ovako kao ja lol!
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 24/5/2017, 20:12

Sunny, ja ti preporucujem da se time ne bavis...ja sam jedno vreme bila u tom tripu, pa mi je 3 astrologa reklo potpuno razlicite price i nijedna se od njih nije ostvarila tako da...po meni to nije nesto sto je sigurno i sto treba da te opterecuje, posebno ne da se vodis tom pricom kad je u pitanju odnos tebe i tvog muza, jer to su previse odgovorne stvari da bi ti ih neko tako tek tresnuo u lice i da bi ti svoj zivot bazirala na tim pricama...sta znam, ja se time ne bih opterecivala zaista...
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 24/5/2017, 20:44

Sunny to su gluposti. Brak i uzajamni odnos partnera ne moze analizirati tamo neko ko gleda u neku natalnu kartu. Niti treba bazirati odnos na takvim stvarima. U horoskopu mi pise da cu da se svadjam i eto ajd da se svadjamo lol! Nijedan brak nije savrsen, niti je bilo ko od nas savrsen, zivimo u vecitom kompromisu. Mi koji smo u vto prici imamo veliki izazov ispred nas i upravo se tu vidi jacina veze izmedju partnera. Bilo je ovde slucajeva raspadanja brakova zbog vto, ali nije to bio sigurno jedini razlog, te veze su iovako sigurno bile na klimavim nogama i raspale bi se pre ili kasnije(a priznaces da je mnogo gora varijanta kasnije). ne treba biti opterecen vto pricom, preci na tamnu stranu, da je to jedina svrha zivota. Zivot je jedan, treba ga ziveti, raditi da bi ziveo a ne ziveti da bi radio (i radjao). U svakom danu treba naci razlog za radost i sitna uzivanja. A po meni je hiljadu puta bolja varijanta problem pokusati resiti, razgovarati i sa psihologom (pojedinacno, skupa) a ne verovati tamo nekom astrologu i sta zvezde kazu.
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 24/5/2017, 20:48

Sunny, ne zamaraj se sa tim stvarima sada. To su suvise licne i osetljive stvari da bi neki stranac mogao da zna sta bi tu moglo da bude.
Uz duzno postovanje prema astrolozima i numerolozima - same treba da stojimo sa obe noge na zemlji.
Evo ja priznajem, odslusam svakog meseca Vesnu Korac, i jutros sam za juni mesec. Ali nemogu oni to da sagledaju na nacin na koji treba 😉
Ovo Ti kaze jedna dupla devica 😊😊
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 24/5/2017, 20:51

Naravno, nemojte pogresno da me razumete, ne planiram ja da se vodim horoskopom :-). Samo nije svejedno citi lose stvari, pa makar i izmisljene :-D. Zato kazem, bolje da nisam to ni radila. Inace se time nikad nisam bavila, ali otakad sam u ovoj prici gde se osecam kao u magli izgubljena, nekako blesavo ocekujem putokaz. À i sa psihologom sam pricala i apsolutno sam za nauku, ne za bajke :-D

P.S. nije se mnogo bavio nasim odnosom, nego najvise mojim losim zdravstvenim stanjem i da dzabe sad bilo sta pokusavamo Shocked lol!
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 24/5/2017, 20:55

Ja lično ne verujem u te astro gluposti. Igrom slučaja pre tri godine me drugarica nagovorila da uradim natalnu kartu i ja je poslušala. čula sam se sa ženom preko telefona. Ja i mm smo bili već dve godine u braku i ja sam je baš pitala za decu, na šta je meni žena odgovorila da ne brinem, da su mi iduće dve godine bez dece, ali nema nikakve prepreke, biće to lako. Hvala Bogu da je nisam ozbiljno shvatila, ne bih znala to što sada znam i borim se kao i sve žene ovde u tome da se ostvarimo kao roditelji. Zato, Sunny, osmeh na lice i hrabrost u srce. Veruj u sebe i da ti to možeš, nismo ni svesne šta sve možemo da izguramo mi žene. A ako ti je astrolog rekao nešto lepo, ti to zapamti i toga se drži, ostalo zaboravi. Znaš i sama " Kakve su ti misli-takav ti je život" a rti kreiraj svoj najbolje što umeš . Ljubac!!!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 24/5/2017, 21:04

Znas kako ja selektivno citam horoskop, samo ono sto mi odgovara ahahahahaha....a posto ima strica koji radi horoskope znam kako to izgleda (proseravanje tesko, u zavisnosti od joint inspiracije...i sto je najgore jos zbari ribe na tu zvaku)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 25/5/2017, 11:26

Hahaha Mimi, dobar ti je stric. Da bar za nesto pozitivno imam da se uhvatim, ovaj me ocrne totalno. I jos kaze - ne znam sta ste ocekivala? lol!
Uglavnom, nema pomoci astrologije, idem dalje kako sam planirala, pa cemo videti. Nadam se da ce mi Crnogorac dati bar neki predlog, à ne samo - sve ce biti super, samo pokusavajte.
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 25/5/2017, 12:21

Sunny, mani se ćorava posla sa horoskopima. Mene kad tako nešto čujem uhvati inat i kažem e baš ćeš da vidiš da nije tako lol!
I taj što ocrne totalno mora da je neki "stručnjak" v
Osmeh na lice mužića pod ruku pa se vas dvoje malo "muvajte" oživite romantiku i uživajte jedno u drugome love
Leto je pravo vreme za romantiku. Priuštite mesec dva za sebe pa onda dalje osveženi u nove pobede.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobac 25/5/2017, 16:15

Draga Sunny, sve se slazem, i sa tvojim razmisljanjem i sa savetima devojaka. Moje misljenje je da je horoskop stvarno glupost koju ne treba uzimati za ozbiljno. Ja u horoskop ne verujem, ali verujem u snagu podsvesti. Zato mislim da je horoskop i u jednu ruku opasan kada ti stavi bube u glavu - poput toga da neces uspeti, ili neces jos.
Samo ti, sto kaze Sirijus - osmeh na lice, pozitivnim mislima i slikama napuni svoju glavu, veruj u vasu vezu i uspeh, veruj u jedno malo cedo koje ce stici, ne da spasi, nego da nagradi jednu divnu ljubav.
Uzivajte zajedno u malim i velikim stvarima. Kad naidju problemi, a svako ih ima, radujte se sto ste zajedno i sto cete ih tako lakse prebroditi.
Dajte sebi odmora, radite stvar koje vas cine srecnim. Ja uvek glasam za neko malo putovanje, izlet, planinarenje, sta vec vi volite. Promena okruzenja, zajednicke uspomene, istrazivanje nove sredine..., napunice vam oboma baterije.
A posle...kako se vas dvoje dogovorie.

Grlim jako.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 25/5/2017, 17:15

Hvala vam, divne ste!!!
osmeh srce osmeh srce osmeh srce
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 25/5/2017, 17:21

eee da vam ispricam.... tamo mracnih devedesetih kad nam se na TV ekranima vrteli oni silni vidovnjaci moja baba tetka radila u lokalnoj TV stanici kao urednik i voditelj. I jedan od tih vidovnjaka gostovao i kaze on njoj onako usput> Nemojte se nista sekirati, mama ce biti dobro(a njoj majka umrla 20 godina pre toga),a cerka ce da zavrsi fakultet i zaposlice se(a zena ima sina lol! lol! lol! koji btw nije nikad zavrsio studije psihologije a nikad nije ni radio a ima 50godina)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 25/5/2017, 18:38

Ja u te prprocice ne verujem bas
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobac 25/5/2017, 19:31

Mimi85  b  b  b  b  b  b
Sta reci

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 25/5/2017, 21:00

Hahaha jao kad se setim tog ludila devedesetih. A vidim i sad ih ima po manjim televizijama. Ne pojavljuju se oni dzabe u najtežim vremenima ko pečurke posle kiše.
Pa dobro, bar smo se nasmejali i malo skrenuli misli sa ruznog perioda negativnih beta.

Ajde Szuki, započni niz beturina!
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 25/5/2017, 22:38

Kakav crni horoskop i bakrači. Pa ja po horoskopu se ne bih nikad udala i zivjela bi u inostranstvu, ludilo, pare, karijera, ali sama kao bez idje ikakvog muskarca . Rece meni jednom jedan lik vazio za tatu matu natalnih karti i tih sranja. Nagovori me kuma da idemo kod lika. Vise se ona zabrinula za moj status i mene prije 10 godina nego ja tada, meni je sve to bilo smijesno. A i sada mi je tek smijesno.
Slusaj Sunny, muza pod ruku pa zajedno nedje u ajku. Odmor, setnja i uzivancija. A tog svemocnog i svevidjeceg lika mi puno pozdravi i reci mu da ne jede govna kad je burek euro lol!

Laka vam noc!!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 26/5/2017, 00:07

Kako je čudno kad nema hormona i stimulacije 😊 nemam ni osećaj da sam započela nešto važno.
Uz u subotu. A do tada kulirana. Sutra vodim klince na takmičenje. Folklor. I tako. ..

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 26/5/2017, 01:34

Pa jel ti ides uopste na stimulaciju? Ili samo pocinjes sa femarom, pa te sa njom uvodi u stimulaciju polako?
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mamadabudem 26/5/2017, 08:30

Ja ga zovem horoRskop. Davno sam radila natalnu kartu i po njoj ja bih sad trebalo da imam veliku decu...Eto tako. Nekako što sam starija sve manje sam podložna tim nekim stvarima. Ma i sve sumnjiviji vernik postajem...izgleda prelazim u agnostike Shocked Shocked Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Wink Wink Wink
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 26/5/2017, 08:55

Blanka ::
A tog svemocnog i svevidjeceg lika mi puno pozdravi i reci mu da ne jede govna kad je burek euro lol!

Laka vam noc!!!!
 b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
E Blanka ulepša mi jutro f vv
Ja sam prsla ko ribizla sa obavezama zadnje dve nedelje i ne znam de udaram više, zato jedva čekam kraj radnog vremena i da se pokupim i za vikend na Borski Stol b b b davno nismo tamo bili a lepota je i krasota jedna.
Devojke uživajte u vikendu pred nama ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 26/5/2017, 21:12

Principessa nema stimulacije. Samo femara. biće ovo prirodnjak. Možda mi ubaci koju bocu, videćemo šta sam snela sutra :)

Sirijus, super, baš ti zavidim!!!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 26/5/2017, 21:17

sirijus ::
Blanka ::
A tog svemocnog i svevidjeceg lika mi puno pozdravi i reci mu da ne jede govna kad je burek euro lol!

Laka vam noc!!!!
 b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b  b
E Blanka ulepša mi jutro f vv
Ja sam prsla ko ribizla sa obavezama zadnje dve nedelje i ne znam de udaram više, zato jedva čekam kraj radnog vremena i da se pokupim i za vikend na Borski Stol b b b davno nismo tamo bili a lepota je i krasota jedna.
Devojke uživajte u vikendu pred nama ljubav

Sirijus moja, uzivacete i vi a i mi. Divno se provedite, napuni baterije za vikend, a konacno stize i lijepo vrijeme.

A sto se tice horoskopa i gluposti samo šuplje priče, sve bih ja to mokrom krpom po guzici. lol!

Ljubimo teeee osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 26/5/2017, 21:48

Nije da verujem al po onome sta sam ja citala horoskop i ne bi trebao da bude proricanje vuducnosti vec samo sansa za nesto... tipa u tom i tom periodu je najbolje zapoceti privatan biznis i slicno... to i ne znaci dacete ga zapoceti vec da su vam u tom periodu zvezde naklonjene i da ako ista planirate da zapocinjete uradite u tom periodu... tako su nekako meni objasnili sta je horoskop zapravo i sta radi... pritom sve ovo vam pise neko ko nikad nije radio natalnu kartu lol!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu