KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+47
mimi85
MalaSaJuga
aurora
libra35
NikolaMaja
mamadabudem
alisa
PalcicaBg
Blanka
Mimi12
Hobbes
panda :)
masato
TrebamNaDijetu
bebko
Nataly17
fight&faith
Bobaue
saska1
dusica78
lenjivica
Lenaaa
Elenaa
Mika
Simona
Pikseta
srculence 84
nina :)
Amna84
Bobac
ivanicasale
Zmajuška
Principessa
zsuki75
Sirijus
sanja 73
Jerapetra
BiKsi :)
Dora1
Tavita
valika77
sunny.tp
Eve
Anka13
danica87
dada88
Rada74
51 posters

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 26/5/2017, 23:22

Strava, srecno sutra Zsuki! Mozda se i sretnemo tamo, ja idem na pregled u 15h 😉🤞🏼
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 27/5/2017, 00:14

Principessa nisam mogla da ti odgovorim na pp.
Ja idem sutra pre podne u 10! Možda sledeći put!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 27/5/2017, 00:27

Ooook, srecno onda i javljaj sta se desava! 😘❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 27/5/2017, 10:43

Srećno, Zsuki, navijamo za dobra organska jaja Very Happy
Sani, najbolje bi bilo da zaboraviš tog astrologa i njegovo neozbiljno proročanstvo. Po mon mišljenju, takvi bi trebalo da odgovaraju pred zakonom za štetu koju nanose ljudima. O svim našim poremećenim odnosima na putu borbe za roditeljstvo vrlo je lepo pisala Dr Mali Pariz u svom Razotkrivanju. Najvažnije je ne izgubiti sebe i, ako vredi, sačuvati brak. Zabluda je da deca mogu spasiti vezu, mogu je, možda, učvrstiti. Znam toliko nesrećnih brakova bogatih decom, ali i divnih, harmoničnih odnosa bezdetnih supružnika. Teška je ova naša borba, zato treba nalaziti filtre za opuštanje, svako prema svojim mogućnostima i afinitetima. Mene oduševljava naša Sirius i njene avanture sa dragim. Promena sredine i kontakt sa prirodom mnogo znače. Zato, draga Sani, iskoristi lepe dane koji dolaze za uživanje u sitnicama, jer je od njih sazdan naš život. Upoznali smo te, kroz tvoj dnevnik, kao jednu divnu i jaku ženu, sada samo usmeri svoje potencijale u smeru koji će doneti tebi i tvom dragom radost.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 27/5/2017, 11:32

Zsuki jos malo pa si i ti trudnica...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 27/5/2017, 11:35

Hvala ti Tavita na savetima! Sto kaze Sirijus, sad mi se probudio inat da mu pokazem da nije u pravu i da zatrudnim u sledeće dve godine kada je on rekao da nema šanse Laughing .
Stigli su mi suplementi juce, pa od danas krecem sa dhea, coq10 i omega3 po šemi tri meseca. Sa mm situacija ume da bude turbulentna, ali to nije ništa strašno. Ne zelim da se plašim budućnosti, šta god da donese, to će biti najbolje za mene. Hvala bogu, dolazi leto, pa sad pravo uživanje može da počne Very Happy
Mnogo volim Kutak i vas, ulivate mi dosta snage srca


Zsuki, srećno danas, javi se sa lepim vestima! radost
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 27/5/2017, 14:14

Evo izveštaja! Sedmi dan ciklusa.
Tri folikula na desnom jajniku oko 10-11 mm I jedan na levom oko 9 mm. Endo 6,5.
Prvo se dvoumila da li da mi da koju bocu ili da ih pustimo da sami narastu.
Na kraju se ipak odlučila da uzmem tri menopura. Ako se ja slažem 😊 pa složila sam se hihihi
Sledeći uz u utorak.
Leti vreme.
Nego koliko dana treba apstinirati pre aspiracije? ??zaboravila sam da je pitam. ...

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 27/5/2017, 15:18

Bravo Zsuki,lepo vi napredujete.
Sto se apstinencije tice mislim da je ok 3,4 dana.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od valika77 27/5/2017, 18:11

Super Zsuki
Navijam,samo da su pune,šaljem ti rode Very Happy
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda srcasti poljupci
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 27/5/2017, 23:26

Bravo Zsuki, lep izvestaj 👏🏼👏🏼👏🏼 Navijamo dalje da sve bude super 🤞🏼💪🏼💪🏼💪🏼❤
Kod mene nista za ovaj mesec, dominantni folikul 13mm, e2 96.8, sto je malo za 11. dan ciklusa tako da ovaj ciklus preskacemo i cekamo sledeci. Taman da malo odmorim do kraja sk.godine, i onako mi je potpuna ludnica na poslu sada..jedino se brinem da ne uletim opet u onu bezovulatornu fazu...valjda necu, sad je bas lepo bilo krenulo...😏
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobac 28/5/2017, 02:45

Bravo Zsuki, samo neka rasuo folikulici, blizancici!

Principessa, mozda je i stres uticao na ovaj ciklus, ko to zna. Navijam da sledeci bude onaj pravi.




Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 28/5/2017, 06:08

Oho Zuski vidim ja da ce tu da budu neke cetvorkice ! Bravo devojcice! Samo napred!!! b b b b b b b
I da malo zalijemo te folikulcice zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 28/5/2017, 09:39

Zsuki za apstinenciju najbolje je 4 dana tako su nama rekli.
Bas lep izvestaj,zalivamooooo
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 28/5/2017, 22:37

Da vas pozdravim zene sa dramaticnog vikenda. lol!
Prvo da skoknem za Zsuki i njene blizancocetvorke igracice igracice igracice
Ja sam se zaputila na vikend i jos se ne vracam sa njega. Nekako ostadosmo bez struje na kolima. Pa sad u Boru cekamo sutra da makstori prorade. Posto vikendom ne rade malera radi ili sta li. lol! Da uzivanje bude vece jutros sam dobila, dalje na vr planine smo ostali bez struje pa je na srecu naisao dobri bata sa dzipom i posto nije mogao na kablove upalio nas na vucu te stigosmo do Bora bez svetala i bez struje. Kao dodatak dobila sam i krpelja na vrh glavudze pravo u razdeljak. Valjda mu je omuljena: u razdeljak te ljubim....  b  b  b A posto ja vec imam dragog ljubav mene i krpelja je prekinuo dobri doca na urgentnom u dz Bor.
Zivot je lep d ljubav ljubav ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 28/5/2017, 23:03

Au brate, tebi nikad dosadno! 😜 kako nabode u glavu tog krpalja keve ti? 😂😂😂
Pa jel bar znas kod kog cete majstora sutra? 🙈🙈🙈
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 29/5/2017, 06:29

Principessa, nisam ga ja nabola, on se zaljubio u mene. Bila je to ljubav na prvi pogled u moj razdeljak lol!
A za majstora...... To je prosto. Oticemo kod onoga koji radi  b  b  b
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 29/5/2017, 09:37

Ne moze moja sirijus bez adrenalina! U razdeljak te ljubim ahahahahaha queen si!!!! Ajd priznaj sta je kolega uradio autu, sta je sipao u njega pa je povilenio ahahahahaha.... Makar imate produzeni vikend (i praznjenje dzepova pride za popravku auta) al gledajmo sa vedrije strane! 😹
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 29/5/2017, 10:02

Sirijus tebi bas nikad nije dosadno,definitivno
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 29/5/2017, 17:22

Stigla kuci radost
Majstora u Boru cekali nismo lol! Upalili na nizbrdo i tako zabavno do Beograda. Napravismo pauzu u Zagubici posto smo tamo svratili do drugara pa nas upalio. U Grockoj nas zaustavi milicija. Normalno posto bez struje nemamo ni svetala niti bilo kakve signalizacije. Ma prava carolija lol! Kod objasnjavanja da sam u problemu i kako nam se treci put ispraznio izjavi:a zato vi vozite bez svetala. I pusti nas covek lol! Tako da smo stigli kuci u komadu.
E krajnje je vreme da zakevim i da se malo odmorim lol! osmeh srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 29/5/2017, 17:30

Hahahaaaaa e luda si nacisto! 😂😂😂
Bez tebe bi ovaj kutak bas bio dosadan 😜😊❤ Prvo sarmiras krpelje, a sad i pandure! 😂😂😂
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 29/5/2017, 19:28

Zsuki, to devojko, idemo folikuli,r astiteeeeeee, idemo endoooo, debljaj se lepooooo! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 29/5/2017, 22:18

Sirijus veseo i zabavan  vikend nema šta,vreme je da se malo smiriš,mani više egzibicije,ma šalim se uživajte,trasa putovanja nije bila preko moje varoši jelte,ili si mi promakla opet
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 29/5/2017, 23:03

Zsuki, kad je sledece prebrojavanje?
Go curo go igracice igracice igracice
Sanja, ovoga puta nisam bila u tvom kraju srca
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 30/5/2017, 09:59

Zsuki da zalijemo da lepo porastu zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje
Sirijus ff
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 30/5/2017, 10:05

Sirijus i ja mislim da je krajnje vreme da zabebis i smiris to tvoje dupe :-) Kakve avanture kod vas zeno!

Zsuki cekamo lep izvestaj.

Prasim i navijam jako za moje koracaljke drage!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 7 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 40 Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu