KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+44
Anka13
danica87
Principessa
NikolaMaja
dada88
PalcicaBg
Sirijus
BiKsi :)
Tavita
bebana81
valika77
aurora
alisa
zsuki75
Bobac
mimi85
Mika
Angie83
Rada74
Nessi
nina :)
mamadabudem
saska1
Zmajuška
Dora1
sunny.tp
Hande
dusica78
noja
Jerapetra
tiramisu
srculence 84
SoJa
Pikseta
Ivaana
sanja 73
Vanja80
marina_82
d77
MalaSaJuga
Bobaue
masato
Elenaa
fight&faith
48 posters

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nessi 10/5/2017, 16:58

PalcicaBg ::Gde si radila vto?Meni je receno da su mi cardiopirin dali da bi materica bila prokrvljena da lakse primi embrion,e posto smo to postigli da nema potrebe vise da ga pijem.
Palcice, vidim da si vto radila u Feroni? Jel kod Kopitovicke ili kod nekog drugog dr? Pitam te zato sto vidim da imas MTHFR mutaciju a dali su ti kardiopirin, a ne fraxiparin. Ja sam MTHFR A1298C heterozigot i to mi je jedina od svih tih trombofilija i naslednih i stecenih. Hematolog mi je rekao da mi ne treba nista osim folne kiseline, da ni aspirin ni fraxi nisu za mene i da to uopste nije prava trombofilija jer je klinicki beznacajna, a dr Kopitovic da obavezno moram da primam fraxi. Zato me zanima sta su tebi rekli povodom toga?

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 10/5/2017, 17:30

Nessi kod dr Kopitovic sam,ovo mi je bio treci pokusaj kod nje,sesti ukupno,a s obzirom da sam uvek primala fraxiparin ovaj put je odlucila da idemo bez njega,da nesto menjamo.Inace je i meni hematolog rekao isto sto i tebi


Poslednji izmenio PalcicaBg dana 10/5/2017, 17:32, izmenjeno ukupno 1 puta
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 10/5/2017, 17:30

Meni danas beta 12,85.

Da rezimiramo:
9dpt 3,73
11dpt 12,85

Uvela sam ponovo estrofem i utrogestan.
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 10/5/2017, 17:33

Aurora nesto se tu desava.Jel si primala pregnil posle prve bete?
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 10/5/2017, 17:34

Aurora ti si bese prestala sa terapijom jer tako?
Cim raste ima nade,mozda je bila kasnija implatacija?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 10/5/2017, 17:35

Jao Aurora, pa izgleda da tu ipak nesto ima! Navijamo jako da se malac izbori 🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 10/5/2017, 17:37

Nisam ni jednom primila pregnil.
Samo progesteron depo. I sutra cu da se nacrtam u bolnici da mi daju.
Mislim da su mi rano ubacili embrione. Nešto mi tu ne štima..
Po ERA testu, kod mene je P+5. Mislim da je rano 17 dan.
Ne znam..
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 10/5/2017, 17:40

Idi naravno a sta kazu na klinici?Nisi mi rekla da li si prestajala sa terapijom?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 10/5/2017, 17:40

Nemoj pregnil,uzmi pg depo.Navijamo jako za tvoje cudo.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 10/5/2017, 17:43

Ako era kaze p+5 nema veze s danom ciklusa,gleda se endometrijum i tad uvodi pg.Meni je endo 17dc bio ok i tad krenula s pg,nekom je dobar vec 10og dana,zavisi koliko traju ciklusi
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 10/5/2017, 18:02

Aurora, rako ja da je rano da radis betu deveti dan, vidis da raste!!! Neopisivo mi je drago!!! Biće to sve kako treba! JUPIIIIIIIIIII!!!!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 10/5/2017, 18:10

Ivanice, iz Soluna su mi rekli da prekinem terapiju jos u ponedeljak uvece. I ja prekinula.
Danas sam dobila rezultate druge bete pisle podne, javila u Solun, javila se mom ginekologu ovde u Bgd.
Dr iz Soluna je rekao da je beta mala za 11 dan, da treba da bude 300-400 i da ne uzimam dalje terapiju i da uradim betu opet za dva dana.
Ja sam rekla da ću da ponovo uzimam terapiju i da ću da uradim betu za dva dana.
I tako sam od danas popodne vratila i estrofem i utrogestan. A sutra idem da primim peti progesteron depo.
Ionako sam se "otrovala" od ovih hormona, tako da mi dva dana vise manje nista ne znaci. A druga bitnija stvar, ne dam moju mrvu !!


Poslednji izmenio aurora dana 11/5/2017, 13:22, izmenjeno ukupno 1 puta
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 10/5/2017, 18:12

Slazem se u potpunosti sa tobom.I navijam za mrvicu
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od danica87 10/5/2017, 18:33

aurora meni je juce 14dpt beta bila 145,9.i rekli su mi da je ok.neraste svakome isto,ako gresim nek me neka od iskusnijih clanica ispravi.ima tu nesto ponovi je za dva-tri dana pa ces videti sta se desava.uz tebe smo navijamo da bude ok.
danica87
danica87

Broj poruka : 46
Godina : 37
Location : novi sad
Datum upisa : 10.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 10/5/2017, 21:41

Principessa ::Kaze da je juce bila morula, a da je danas presla u neku ranu blastu...ali otpr. misli da bi bolje bilo da je nije ni gurao toliko daleko. Ja sam pitala jel moze da se desi da se ovakva ne odmrzne, a on kaze: pa da...i kako onda da se ne izbedacim..?
Hvala ti puno na podrsci stvarno, ti si nas Guru, nasa carica, nas izvor pozitivne energije...probacu da se ne opterecujem s tim ubuduce... 😏
Meni je prosle godine izmedju ostalih zamrznuta i blasta koja je usla u sesti dan. I meni je bilo cudno,pa sam pitala profesora, rekao je da nije problem, jer ne dele se sve isto bas,uvek ima malo razlike, ali da je bitno da je dosla u lep stadijum. Embrion kad god se odmrzava moze da nastavi ili stane, tu je najvise do laboratorije i samog embriona. AKo si izabrala ovaj put sa zamrznutim, probaj da o tome makar ne razmisljas, ja nijednog trena nisam razmisljala da mi embrioni nece preziveti. Na to apsolutno ne mozes da utices. Ti embrioni koji ne prezive odmrzavanje, ubedjena sam da ne bi preziveli ni u materici. Naravno, to je sve pretpostavka. Iliti vracanje na pitanje, ici na mladje ili starije embrione.


Aurora, nastavi terapiju, mada beta jeste niska. Ali cuda se ponekad desavaju. Nama ne preostaje nista drugo nego da verujemo u tvoje cudo! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

NikolaMaja, svaka cast na izdrzljivosti, da nas u petak obradujes! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 10/5/2017, 22:19

Aurora draga, jeste niska ali se definitivni nesto desava. Nagazi u fullu po terapiji pa dace Bog dragi da se malac izbori. Ljubnem i navijam za mrvu malu.

igracice igracice igracice igracice molitva molitva

NikolaMaja srecno sa vadjenjem bete. navijači2
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 11/5/2017, 08:58

Još jedan dan i teta beta se vadi. Hvala na podršci, uz vas mi je sve lakše žene drage!!! lol! lol! lol!
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 11/5/2017, 09:10

Srecno sutra NikolaMajo svaka cast na izdrzljivosti.Ja bi je dosad uradila ...Kako se osecas?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od danica87 11/5/2017, 09:15

NikolaMajo srecno sutra i da bude velikaaaaa beta roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
danica87
danica87

Broj poruka : 46
Godina : 37
Location : novi sad
Datum upisa : 10.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 11/5/2017, 09:43

ćao drage...prvo da čestitam Danici, baš mi je drago!

Aurora, kakav obrt! beta jeste mala, ali se nešto očigledno dešava, ja navijam jako najjače, ko zna možda baš ovaj put bude ok.

Majo sretno sutra!!

Principessa, joooooj potpuno te razumem :) i ja sam takva, moram sve da znam, čak sam i čitala na netu sastav i dejstvo svih tih inekcija koje dobijamo, da ja budem sigurna da meni daju pravu stvar, čitala sve što sam našla o razvoju embriona.....šta da ti kažem. Opusti se? Veruj lekarima? :) to si čula stomilionaputa. zato ti kažem, veruj prvenstveno u SEBE, veruj da ti možeš postati majka, i da će te jedna duša tamo gore odabrati da joj budeš majka. iz ceeeeelog srca ti savetujem ovo. :)

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od NikolaMaja 11/5/2017, 09:59

ivanice, da ti kažem da sam dobro. Ponekada me zabole jajnici kao pred ciklus,ali ne strašno i uče me bolela glava malo više. Inače je sve u redu. Dobro se osećam. Mislim da sam ja u mojoj glavi odlučila da sam trudna i imam takav osećaj pa zbog toga možda i nisam nestrpljiva. Generalno sztra ćemo znati. igracice igracice igracice
NikolaMaja
NikolaMaja

Broj poruka : 410
Godina : 40
Datum upisa : 26.12.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anka13 11/5/2017, 10:40

Aurora kakav obrt divno navijam za tvoju mrvicu.
Nikola maja roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda  

Evo ih stižu za sutra

Ja betu radim u sredu 17.05
srce
Anka13
Anka13

Broj poruka : 34
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 11/5/2017, 11:26

Aurora, kakvo iznenađenje, navijam jako da beta do sutra naraste. Jeste mala, ali ipak pruža nadu.

NikolaMaja, bravo za stav i za strpljenje! Biće to sutra jedna beta ko grad velika!

Anka, neće trebati štake, ima da preletiš svih devet sprayova. Isto je bilo i sa mnom - 3 dana pred et nervoza neuobičajena, a od momenta kad su mi vraćeni cvetići - blaženstvo... Želum ti da u tom raspoloženju dočekaš veeeeliku betu.

Principessa, na tvom mestu, ne bih se opterećivala blastama, niko ne garantuje uspeh ni s njima.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Anka13 11/5/2017, 13:22

Tavita srca
Anka13
Anka13

Broj poruka : 34
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 11/5/2017, 13:56

Hvala vam devojke, divne ste sve! 🌹🎀💘💞🌹❤😘😘😘
Anka, NikolaMaja i Aurora, drzim fige jako najjace da sve bude u najdosadnijem redu! 🤞🏼🙏🏼💪🏼❤❤❤
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 36 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 36 od 40 Prethodni  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu