KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+44
Anka13
danica87
Principessa
NikolaMaja
dada88
PalcicaBg
Sirijus
BiKsi :)
Tavita
bebana81
valika77
aurora
alisa
zsuki75
Bobac
mimi85
Mika
Angie83
Rada74
Nessi
nina :)
mamadabudem
saska1
Zmajuška
Dora1
sunny.tp
Hande
dusica78
noja
Jerapetra
tiramisu
srculence 84
SoJa
Pikseta
Ivaana
sanja 73
Vanja80
marina_82
d77
MalaSaJuga
Bobaue
masato
Elenaa
fight&faith
48 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 13/4/2017, 12:44

Aurora srecno...
Biksi kad ti kreces draga?Navijam za batu,da Arsa ima drustvo...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 13/4/2017, 13:29

Biksi jedva cekam tvoju betu!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 13/4/2017, 14:30

Ivanicasale, došao je i tvoj red zato tebi šaljem jato roda a ti otvaraj prozore!
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Aurora, neka je srećno i bebićetno!!! srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 13/4/2017, 16:24

Hvala zmajuska ,ceo dan me bole krsta inace danas 5 dan od eta.Stomak me jedino boleo 3 dan i sad vise nista...Da li je to dobro ili ne videcemo uskoro.E a zato imam bubuljice ko u pubertetu😀😀😀
Sve mi se cini da cu ja u utorak betu da radim.Tad je 10 ti dan i pokazace.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 13/4/2017, 17:19

Ivanice mozes slobodno 10dpt,navijamo jako!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 13/4/2017, 21:13

Ivanice, navijamo iz sve snage, kad god da odlučiš, a možeš slobodno 10dpt
Aurora, Biksi, samo napred, sa srećom!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 13/4/2017, 21:28

Jerapetra jer znas da sam danas citala tvoj dnevnik😀😀Da vidim kakve si ti imala simpome.Mene danas ubise krsta...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 13/4/2017, 22:01

E, pa onda si videla  - skoro nikakve, a nisam o njima ni razmišljala. I to ti je moja topla preporuka - jeste lakše reći nego učiniti, ali moguće je ne misliti na te puste simptome i opustiti se. Moje iskreno mišljenje je da to dok se čeka beta i nisu i ne mogu biti simptomi, nego psiha, ali opet, to je samo moje mišljenje, svaki organizam je različit, moj je takav da nema te burne reakcije ni na hormone, ni na lekove, ni na početak trudnoće, pa možda zato tako mislim. Ali nije to ni bitno, poenta je - batali osluškivanje tela i uživaj u lepim danima, praznicima, porodici i iščekuj dobre, najbolje moguće vesti, kakve si i zaslužila i za kakve mi ovde od srca mantramo trudnica . I da dodam da sam ja neko ko je malo simptoma imao i u trudnoći, i to blizanačkoj, dakle sve suprotno nekoj logici, odnosno onom što se generalno očekuje,  a to i tebi želim od srca i uverena sam da će tako biti osmeh srce Kiss roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 13/4/2017, 22:24

Hvala,puno mi znaci tvoja podrska i iskreno se nadam da ce ovaj put biti dobitni.A da znas da sam i ja danas o tome razmisljala da nema logike da se oseti nesto posle nekoliko dana,mislim da se to kasnije pojavljuje.❤❤❤ Ljubim te puno❤❤❤
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Principessa 13/4/2017, 22:49

Ivanice, drzim fige, a ti sto manje razmisljaj i brze ce proci vreme 👏🏼👏🏼👏🏼😉
Aurora, zelim ti uspesan postupak i veliku beturinu! 😊
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 13/4/2017, 22:52

Ivanice draga potposujem sve sto je Jerapetra rekla.
Ja, apsolutno nikakvih , nikakvih , nikakviiiih simptoma nisam imala, a kasnije ni u trudnoci sa blizankinjama ni mucnine ni povracanje ma.nista od toga draga. Evo nemam ni sada nikakvih simptoma, a nisam ni znala da sam trudna kad sam ostala sada prirodno jer opet nikakvih simptoma.
Dalje, to su blaste, savrsenstvo da bolje ne moze biti. Zelim ti dvije beke, pa cemo da vidimo nakon Vaskrsa sta je koka snjela. Uzivaj i relax samo.
Mazi trbu trudnjaco. osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 14/4/2017, 09:18

Biksi, Sunny, Palcice, Blankic, Bobaue drage moje devojke ljubim Vas najvise na svetu, hvala na podrsci. 😙😙😙😙 Ako izostavih nekoga, praštajte.

Sinoc sam imala veliku neprijatnost. Nepotrebnu. Jos uvek skupljam deliće moje duše. Nadam se da to nece uticati na vrednost hormona.

Jutros na sabajle, prva sam bila da dam krv, posto moraju rezultati da budu do 12h (a danas verovatno i ranije pošto je i kod njih praznik). Mislim da sam jedina osoba kojoj se ovo desilo - izvadi zena krv, spakovala u torbu odmah da odnese jer znaju o cemu se radi i - nestade struje. Kazu laborantkinje - ne brinite, bice na vreme.

Eto, sad cekam rezultate pa da šaljem u Solun i zdravlje Bože da krenem sa estrofemom.
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 14/4/2017, 09:20

Ivanice, prašim prašim puno 💖💖
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/4/2017, 11:25

Aurora ne brini,sve ce to izaci na dobro.
Ne mogu opisati i nabrojati kakvi su me sve maleri terali par dana pred transfer,kakvi stresovi,da sam se u jednom trenutku pitala da li vredi ici na transfer i da li mi Bog salje znak da ipak nije pravi trenutak,ali eto sve je izaslo na dobro.A svi su mi pricali ne brini,to ce nesto na dobro da izadje,i oni koji su znali i koji nisu da idemo na fet.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 14/4/2017, 14:35

Ivanice, navijam iz sve snage, 10. dan sa blastama je sasvim ok za betu,mora da pokaze trudnocu!

Aurora, ja sam danas ganjala dr u bolnici da mi radi prvi uz,kaze on ne radi ambulanta, rekoh znam, ne radi ne Dom zdravlja, ni privatnici, zato sam dobila uput za bolnicu. Vide covek da nema kud, pa rece sestri da sidje u ambulantu da ukljuci uz aparat da me pogleda. Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 14/4/2017, 14:37

Super, Biksi, baš sam razmišljala o tebi i da li si uspela da se snađeš za UZ, jeste baš nezgodno što ne radi niko danas, ali ti si zmaj i nema zime sunny

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 14/4/2017, 16:31

Bixi super!! Zena zmaj sa ultimativnim pogledom , pa kud je smeo da vrda.
Dobih rezultate hormona u 10:30h 😊😊 . Po mom skromnom medicinskom mišljenju - dobri. Ma šta dobri odlični !! Lh 7, prg 0,77 , estradiol "ubiven" do maximuma 25 (bio 533), tsh 1,23, ft4 19.
Dobila i šemu - estrofem 2x1 od danas do utorka (4 dana), od utorka 3x1 do petka(9 dan), kada je i uz (hm ne radim prg tada) i posle dobijam dalju semu.
U to ime živeli - upravo popila prvi estrofem !!
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 14/4/2017, 16:34

Jao Palčice, čitaš mi misli 😙😙
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 14/4/2017, 17:05

Aurora srecan pocetak draga!

Biksi dokle si ti stigla?
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 14/4/2017, 18:29

Aurora super su ti rezultati! Srecno draga!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 14/4/2017, 18:57

Aurora znaci poleces!!!! Bravo draga!!! Samo napred!!! b b b b b b b b b b b b
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 14/4/2017, 18:59

Ivanice navijamo jako, jako za utorak i veliku BETU b b b b b b b b b b b b b b
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od micam 14/4/2017, 20:26

Ivanice opusti se i uzivaj bice to jedna lepa beta.
b b b b b
Aurora bravo
b b b b b
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 14/4/2017, 21:54

Hvala vam drage moje,dace bog da bude tako...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 14/4/2017, 22:32

Ivanice radujemo se uskoro tvojoj velikoj beti osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Aurora srećno srca srca srca srca srca srca osmeh srce
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 2 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu