KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

+45
aurora
micam
Principessa
MalaSaJuga
NikolaMaja
Bobac
Mimi12
Blanka
SladZana
bebana81
sunny.tp
Angie83
noja
Tavita
PalcicaBg
Vuchica
Rada74
Zmajuška
mimi85
saska1
zsuki75
ivanicasale
Sirijus
Niny
Dora1
Jerapetra
alisa
Lola021
Mika
bobica83
SoJa
Simona
mamadabudem
Anka13
Sofija Veks
sanja 73
Deni
snedra
marina_82
Vanja80
Sanjci87
MAAKKI
Ancica 87
dusica78
HappyGirl
49 posters

Strana 8 od 16 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Mimi12 26/4/2017, 12:01

Ako imate slobodnih dana, i kad vam je tako lepo tu, ostanite u Le do bete. Bila bi fora da je radite u istoj bolnici lol! .

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od alisa 26/4/2017, 14:04

Ja samo da ljubnem ovu nasu trudnicu ljubav
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sirijus 26/4/2017, 15:04

Biksi, da i ja malo poskočim za lepe blastice, za to da tvoj tiker ostane ovde i ide dalje narednih 8,5 meseci, za Arsu da dobije društvo igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Zmajuška 26/4/2017, 16:35

Navijam za jednu lepu malenu Bambinu!

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

P.S Izedi jednu leskovačku kod Eme i za moju dušu!!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Principessa 26/4/2017, 22:25

I ja navijam najjace! Ne mogu da prasim i saljem rode sa telefona, ali saljem najpozitivnije moguce vibracije da se bebice ugnjezde kod mamice 🙏🏼❤🤞🏼🐣
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 27/4/2017, 00:57

Hvala cure moje,  jednu rodu moram uhvatiti!

Ako su mi juce vratili blaste,  to je valjda nulti dan.

1. Dan posle et

Proleteo.  Uz dobro drustvo,  mnogo smeha,  malo boluckanja u materici,  ali ne sve vreme,  kao blagi menstrualni bolovi.  Ponasam se potpuno normalno.  S tim sto lezim vise.  Ne bih ja,  ali me pripeli muz i gazdarica,  tu gde smo smesteni.  Kazem mami,  imam drugu tebe,  samo mladju,  nissta se ne sekiraj,  moram da lezim. Produzili smo ostanak za jos jedan dan,  jer imamo rodjendansku zurku sutra kod gazdarice!  Nama je ovde mnogo lepo,  mnogo volimo Leskovac i stekli smo divne prijatelje, uzivamo u Arsinoj postojbini. osmeh srce

Malasjuga,  Sojo, hvala vam punoooo za danasnje druzenje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od ivanicasale 27/4/2017, 08:15

Super Biksi samo uzivajte....
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od zsuki75 27/4/2017, 08:38

Vidim ja, seli se nama Biksi lol! lol! lol! lol!

Nema veze, bar imaš društvo tamo! Nego da li ste Arsi nešto govorili o postupku?
ja se dvoumim da li da kažem Luci, dva puta sam joj rekla, pa je bila tužna kad je na kraju saznala da neće biti bebe No

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Rada74 27/4/2017, 08:43

Uživajte Biksi! Držimo palčeve!
Rada74
Rada74

Broj poruka : 137
Godina : 49
Location : Ruma
Datum upisa : 24.09.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Blanka 27/4/2017, 10:32

Biksi moja, samo leskari imas kad za jurnjavu. Uzivajte i lijep provod na žuraji srca srca srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 27/4/2017, 10:46

2. dan od ET

Mimi12,nemamo toliko dana,  tj.  ja imam,  al suprug ne.  

Zsuki,  Arsi smo rekli,  mazi mi stomak,  i prosle god smo tako,  ali ne potenciram pricu o tome,  ako ne bude nista,  da se ne optereti.

Sinoc dugo nisam mogla zaspati,  jer sam u ponoc otisla na tortu kod gazdarice gde smo smesteni,  rodjendan joj,  50. ti,  jubilarni.  I nisam dugo mogla da prevarim tortu,  ubila me gorusica.  A i ja,  kao da je zapelo za tortu,  mogla sam do danas sacekati.  Danas ce biti zurke.  

Ja popila kafu posle dorucka,  sad cekam Soju na kaficu, moji decaci otisli do Jagodine da nesto zavrse,  a mozda stignu i u zoo vrt da odu.

Tako da ja kuliram ceo dan.  Malo sam cangrizava od jutros,  jer nisam dovoljno naspavana,  al nadoknadicu kasnije. Pred zoru sam imala neke presmesne snove.  Izmedju ostalog da mi je jedan kolega sin,  a decko je skoro godina kao ja,  i ja mu govorim gde da nadje gaće da obuče,  hhahahahhahhaha zbogom pameti!  Hahahhahahhah

Intenzivnije osecam mirise. U materici i dalje bolucka pomalo,  i sinoc je.  Ponekad mi smeta trenerka koja je preko stomaka,  ako je spustim,  steze me,  ako je podignem,  pritiska mi modrice od kleksana pa me boli.  Sinoc mi smetale i gace preko carskog reza u par navrata,  stvore mi napetost i nervozu. Krenuli su valunzi,  otkad sam utrogestan krenula vaginalno.  Trudim se da mi noge samo ne budu hladne.  Inace mi je malo vrucina,  malo jeza. Ali vise vrucina. Grudi su malo punije,  eto kao dva polumrtva puvala,  recimo!  lol! temp ne merim,  nemam cime,  neki dan sam razbila toplomer. Pijem kvas,  pijem cedjene narandze,  jedem po tri brazilska oraha. I pijem onih 20 tableta (1 i jos 1/2 za stitnu,  2 folnaka,  2 glukofaza,  6 estrofema,  4 bevipleksa,  1 aspirin,  1 heferol,  1 magnezijum sa vitaminom b,  1 pronizon, plus 3 utrogestana,  i 1 kleksan od 0.4), malo li je na ovu skupoću,  hahaha!

Ljubim vas drage moje, i nadam se da ce ovaj 2. dan posle et isto brzo da prodje kao onaj juce. Sutra cemo pola dana putovati,  tako da ce taj dan tek da proleti.

Hvala vam za nesebicnu podrsku i navijanje,  nekoliko puta sam citala sve vase poruke!

Stisak za moju kutanjsku ekipu!

Betu mi rekli da radim 14 dana od et. To mi pada 9.5. Na dan kad sam se upisala na forum! Arsenije mi je nastao 8.5. osmeh srce Ne znam da li cu izdrzati do tada.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sofija Veks 27/4/2017, 10:59

Bravo Biksi, koko! Izdrzi do tada, bolje nego da se rano opterecujes malim vrednostima bete, ovako odmah da bude cetvorocifreno, da Arsa ne bira izmedju bate i seke nego odmah oboje Wink

srca srca srca srca srca srca srca

igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od ivanicasale 27/4/2017, 11:04

Biksi odlicno,samo uzivaj a mi smo tu da navijamo za lepu betuu
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Anka13 27/4/2017, 11:38

Biksi blesava si dva polumrtva puvala hhahaaaaa ismejah se slatko
Anka13
Anka13

Broj poruka : 34
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od bebana81 27/4/2017, 11:52

Biksi, uzivaj eo i ja se izlezavam. Meni rekli betu da vadim 8.05. Ja mislim da i ti mozes izvaditi 12. Dan ako ne budes mogla izdrzati😉
bebana81
bebana81

Broj poruka : 285
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 25.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od PalcicaBg 27/4/2017, 17:19

Leskovcani krkaju li se pljeske? :-)
Puno poljubaca od nas za vas!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od aurora 27/4/2017, 20:16

Bixi bravo 😊 čitam tebe i kao da te slušam. Ako je do nervoze - da se pripiše trenutnoj sitaciji. Imaš voljene oko sebe. Uživaj Bixi uživaj maksimalno !!!!
Nemam rode na tel i zato gra gra gra gra evo ih stižu 😙😙😙😙😙😙
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od saska1 27/4/2017, 20:37

Biksi uzivaj leskari neka te svi maze i paze!!Drzim fige !!!😊
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Blanka 27/4/2017, 21:21

Biksi proletjece ovi dani do bete, samo nam ti ostaj tako pozitivna i neka te snovi samo zasmijavaju. Nadam se da je kolega našao gaće lol!

Ljubimo vas sve redom ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od micam 27/4/2017, 23:07

Biksi mazite se i pazite i bice ovde lepih vesti vidim ja.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 27/4/2017, 23:43

Hvala cure drage, zamače i ovaj drugi dan!

Jos jedan dan pun lepih prica, dosta smeha, druzenja, divnog leskovackog rostilja! Dete je bilo u Jagodini u zoo vrtu, i tata mu je kupio patike.

Aurora, nije to nervoza, to je neispavanost, kao kad sam i gladna, nisam sva svoja! Kao u onoj reklami, original ja! Nadam se da me veceras nista nece muciti, da cu bolje spavati, prilicno se od nerada i lezanja i sedenja umorih. Nestvarno. I dalje bolovi kao blagi menstrualni, malo i ledjasca bole, ali verovatno od lezanja.

Plan je sutra da se putuje kuci
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Bobac 28/4/2017, 03:18

Uzivaj i odmaraj koliko god ti prija. Srecan povratak kuci!
ljubav

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od zsuki75 28/4/2017, 09:12

ahahhaha Biksi ma to si ti sakrila gaće, garant, ko zna šta si htela da mu radiš, razvratnice jedna ahahahhahah

I ja volim da je uključim u sve (Lucu) još je sad od zeke dobila razne male enciklopedije, pa je jedna o ljudskom telu i kako sve funkcioniše, pa je sve zanima :))

Videću, kako mi bude došlo!

sretan put danas!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od PalcicaBg 28/4/2017, 09:20

Drugari srecan put,bice tesno u kolima,bez guranja,molim :-)
Eto ga i treci dan,leti vreme kad cekas tudju betu,hehe.
Jel se svidjaju Arsi patike?
Saljem rode da vas sacekaju kad stignete kucici.
Ljub,ljub,ljub!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od ivanicasale 28/4/2017, 09:29

roda roda roda roda roda roda roda
Biksi malo rodice nije na odmet,srecan povratak kuci
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 8 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 16 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu