KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

+45
aurora
micam
Principessa
MalaSaJuga
NikolaMaja
Bobac
Mimi12
Blanka
SladZana
bebana81
sunny.tp
Angie83
noja
Tavita
PalcicaBg
Vuchica
Rada74
Zmajuška
mimi85
saska1
zsuki75
ivanicasale
Sirijus
Niny
Dora1
Jerapetra
alisa
Lola021
Mika
bobica83
SoJa
Simona
mamadabudem
Anka13
Sofija Veks
sanja 73
Deni
snedra
marina_82
Vanja80
Sanjci87
MAAKKI
Ancica 87
dusica78
HappyGirl
49 posters

Strana 5 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 22/4/2017, 23:47

Zmajuska ::
Biksi ::Zmajuska, hvala ti puno, samo ne skapirah sto mi se divis? Sto se i dalje borim, ili ?!

Zmajuška ::
Divim se tvojoj pozitivnoj energiji i tome kako sve postižeš sa lakoćom, rekla bih da imaš odličnu komunikaciju sa lekarima iz tvog doma zdravlja, načinu pisanja i izražavanja, što uvek imaš hrabrosti da napišeš ono što misliš, pritom si uvek dobronamerna. Znam da nije uvek bilo lako i da si imala mnoge teške momente ali si postala , po mom skromnom mišljenju pored HappyGirl, zaštitno lice i simbol Kutka!
Pozzz!
srca srca srca srca srca srca srca srca srca Vau, kakve reci, Zmajuska, hvala ti od srca!  srca  srca  srca  srca Razbi me danas ovim recima, pored toga sto me utrogestan razvaljuje Laughing !  srca  srca  srca  srca  srca  srca


Ja inace uvek pricam ono sto mislim, jasno izrazavam stavove, i na poslu i u kuci, i sa prijateljima, i sa porodicom, komsijama. Ljudi jednostavno znaju na cemu su sa mnom, po meni je to olaksanje za zivot. Ne moram nikome da se dopadnem, bitno da se dopadam sebi, i iz sopstvenog ugla mislim da radim pravu stvar. Ljudima se cesto ne svidja moj nacin komunikacije, cesto sam neshvacena ili me ogovaraju da sam preostra i slicno, i danas imam problema zbog iskrenog iznosenja misljenja, ali ljudima to smeta, jer nisu spremni da cuju istinu koju im kazem. Kad mi nekad neko kaze ti si previse iskrena.  Shocked Sta to tacno znaci, ne mozes biti malo ili previse iskren. Ili si iskren ili nisi. Onaj ko ne zeli da cuje istinu, za njega si previse iskren. Jer bi on donekle istinu, ne do kraja. Ja tako ne mogu.

U zivotu se ugledam iskljucivo na uspesne ljude, u smislu da imaju divnu i harmonicnu porodicu, koja je za mene baza zivota, da su normalni, narodski tipovi, da ne lete po oblacima, da nisu sujetni, egoisticni, da imaju empatiju za druge ljude i da se posebno ne hvale onim sto su postigli, to ce drugi da rade, da rade na sebi, nevezano sta su od skole zavrsili. Sto se tice lekara, takva sam postala tacno zahvaljujuci ovoj borbi, i shvatila sam koliko mi je ova borba znacila da sazrim, da porastem. Jasno ja i doktorima trazim sta zelim, neko mi da to sto trazim, neko ne da, nema veze, moje je da trazim. Nije sve lagano islo, ali se trudim da me nista od toga ne remeti.

Evo primera. Nisam uspela da zakazem endokrinologa i hematologa regularno, nikad nema slobodnih termina, a pokusavala jedno tri meseca. Dr mi da upute bez termina, dakle, cekam po hodnicima i moljakam. Lepo trepcem i uvek sam fina. lol!  Ne nosim psa sa sobom, mada bi mi ponekad znacio. lol! Endokrinolog me je primala bez razmisljanja kad sam je pitala, posvetila mi se maksimalno, pohvalila me kako se borim u celoj prici sa svojim dijagnozama i sterilitetom, setila me se od prosle godine, cak se setila i doze glukofaza koju pijem.

Sutradan, kod hematologa, isto imam uput bez termina, njena dobra volja odlucuje. Ona nece da me primi, iako je ambulanta prazna i ima jos sat vremena do kraja radnog vremena. I ona meni objasnjava sto ne moze da me primi, za to vreme bi mi izvestaj napisala. Ja se kulturno i bez imalo cinizma zahvalim i pitam sta da radim. Ona mi kaze da se javim sestri na salteru, pa ce me zvati, ako nadju slobodan termin. Opet se zahvalim. Odem kod sestre na salter, ona kaze, a to ne radim ja, nego dr. Ok rekoh, dr kaze vama da se javim, vi kazete njoj, kome da se javim. lol! I lepo je zamolim da ostavim uput, da me pozove ako iskoci slobodan termin, ako se dr smiluje da mi zakaze.  Nakon 15 dana me zvala, i dr me primila. Ona mucenica ne voli pre podne sebe, a od podne ni sebe ni druge. Dzaba joj, ne zelim takva da budem, nikad. Takve bih najpre zagrlila, jer su ljubavi zeljni. Htela sam da idem privatno, zvala Jevremovu, Miljic ceo april popunjen, zvala Nis, Djole42 mi nasla raspored dr Markovic iz KC Nis, ali nisam mogla da se ukombinujem da je jurim, previse rizika, a ne znam da li ce me primiti, jer uput mi kod nje ne vazi. Na KC BGd nije bilo termina kod dr koja me je prosle god primila. Mirno sam cekala i verovala da cu zavrsiti. Da nisam zavrsila, otisla bih ponovo kod ove dr i pitala jasno da li ce mi terapiju odrediti ako privatno dodjem kod nje. Nemam problem da jasno pitam, uopste. Tako sa svim lekarima. Da nisam stigla nista od toga, kupila bih klesan dok ne bih uspela zakazati i dobiti injekcije na nalog.

Kod ginekologa sam cekala za recept za utrogestan vise od dva sata neki dan. Neko bi otisao i platio. Ja se trudim da ne bacam pare za sve sto mogu da uzmem na recept i drzavno zavrsim. Posebno sto sve vto i fet mi placamo. Kod dr opste prakse sam taj dan cekala vise od sat. Deo kleksana mi dr dala, ali deo jos cekam. Dok sam cekala kod dr, muz zove, kaze kad ces, dolaze kupci za auto, a auto kod mene.  lol! Mozes zamisliti koje ludilo od dana. A sve je to bilo posle radnog vremena. A i u toku radnog vremena dva puta isla kod ginekologa i pre posla do laba i jos jednom posle za rezultate do laba. Srecom i na poslu imaju razumevanja.

Kad me je dr u bolnici primio za uz neki dan, na Veliki petak, prvo je rekao da ambulanta ne radi, samim tim ni uz. Ok rekoh, znam, zato sami i dosla  Laughing , jer ne radi Dom zdravlja, imam uput, a pritom taj dan niko ni od privatnika koje sam zvala nije radio. On tamo ovamo, kao pa hajde onda, i posalje sestru da ukljuci uz aparat. Pogleda i rekao 3 mm. Sledeca recenica je bila, nemojte da idete na fet, nemojte da vam uzimaju pare ovo je pretanko. Nije me pitao ni na koliko su mi ciklusi ni koliko traju, ni koliko mi je prethodnih puta bio endometrijum, nista, odmah negativa. Za mene u startu neozbiljno. Zahvalim se sto mi je uz uradio, i nista dalje ne pricam. Jer ne bi bilo svrhe ulaziti u polemiku. On je meni odradio to sto je meni trebalo da javim u Leskovac. I ja budem zadovoljna.

Dakle, ja vama ne pricam koliko ja padam od umora od trke i jurnjave, jer ujedno i radim, plus dete kod kuce, evo danas isto nesto s posla radila, peglala, usisavala, treba da se pakujem, svasta treba, samo se trudim maksimalno da sve to shvatim kao normalno, kao neki moj put, koji sam ja izabrala. Imam obicaj da kazem da cu se odmoriti i naspavati kad umrem. lol! Pusta skorpija, sta ces. Pritom, imam muza koji mi pomaze, imam predivnu svekrvu i svekra, koji mi takodje pomazu, mama mi je trenutno na odmoru u inostranstvu, inace mi i ona maksimalno pomaze. Drugarice sa  Kutka mi pomazu, rekoh da mi je Dragana poslala pregnil, Djole se raspitivala za hematologa u Nisu, Soja, takodje, bak mi nudila estrofem ako zatreba. Nekako sam blagoslovena.

Oduzih sad, ali sve je onako kako napravis da ti bude u zivotu! Nema kukanja, ako hocu drugo dete. Izbor je na meni. Evo, bole injekcije kleksana sto juce poceh da dajem, otkinu stomak, mazem margarinom, 13 tabletica dnevno pijem, ali to je sve moj izbor, i samo hrabro napred. Ako budem trudna, ekstra, ako ne budem, opet ekstra. Samo zivot punim plucima, i uzivati u onome sto imamo, a imamo svega lepog, i zdravlja i ljubavi i divne partnere, decu koju smo dobili, ili decu koja su nam u mislima a koju cemo dobiti, prijatelje, svasta imamamo, i hrane danas i vode i struje, i mogucnost da radimo vto, svuda oko nas lepote i divote, samo da je prigrlimo. Ali cesto nam sve to promice. Ja zaista uzivam u svakodnevnom zivotu, i zahvaljujem se vasioni na svemu sto imam. A vasiona me nije dzaba spojila sa mojim muzem, Bogu hvala ima snage za troje. Ja operisanu kicmu, a on snage za troje. I to je kao da nas je opet dvoje!  osmeh srce Dakle, samo privlacimo lepo, i maksimalno se dajemo u svemu sto radimo, iz srca! Ne svakome, da me pogresno ne razumete, nego svemu cemu vam srce tezi!

Udavih, ali eto, bih podstaknuta! Mozda ce nekome znaciti ovaj moj post.

LJubim vas snago, pijem kvas i saljem zagrljaje! Zivele vi meni stotinu godina! d
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Principessa 23/4/2017, 00:42

Biksi, sila si prava u svakom smislu te reci! Zena zmaj, lafcina, puna saosecanja i razumevanja, pozitive i topline! Mene si brzinom svetlosti podigla na noge iako sam mislila da cu ovaj put biti "u kanalu" mesecima. Svaka ti cast na tome i beskrajno hvala!
Zelim ti zaista puno srece i ovoga puta, i saljem ti svu pozitivnu energiju koju imam da uspes.
❤❤❤😘😘😘
Principessa
Principessa

Broj poruka : 1104
Godina : 51
Datum upisa : 23.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Jerapetra 23/4/2017, 02:35

Biksi zagrljaj Živela i ti nama stotinu godina!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Bobac 23/4/2017, 03:19

Draga Biksi tvoji postovi uvek mnogo znace. Ti si bila i moja snaga na putu punom tame i neizvesnosti. Ja tebe ne poznajem, nismo promenile par recenica ovde na kutku, mozda te nikada necu ni upoznati, ali si u mom srcu veliki, dobar Covek. To si postala  jos pre nekoliko godina kada sam procitala tvoje/nase cekanje.
Sve ti dobro zelim.

Hvala ti snago nasa!


Poslednji izmenio Bobac dana 23/4/2017, 03:36, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : nepismenost :))

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od PalcicaBg 23/4/2017, 07:02

Drugarice moja tako sam srecna sto sam imala cast da te upoznam,kutak je blagosloven sto te ima.
Lavice nasa,verujem da ova borba nece biti uzaludna i da ce Arsa dobiti drustvo koje tako silno zelite.
Ljubim vas puno,prekrasna porodico i vucem za nos jako!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od ivanicasale 23/4/2017, 09:07

Biksi sta reci....Divan i istinit post...Stvarno si zena zmaj
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Angie83 23/4/2017, 09:27

Divna, hrabra zeno. Inspiracijo svih nas 😘😘😘😘😘😘💗❤💚💜
Angie83
Angie83

Broj poruka : 275
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 04.04.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od SoJa 23/4/2017, 11:03

Kako volim da te "čitam", drugarice Very Happy Samo na visokoj, ja od tebe ne očekujem nikako drugačije!

La vita è bella


osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od SoJa 23/4/2017, 11:04

zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Blanka 23/4/2017, 11:48

Biksi, kraljice, carice, majko, snago, borcu veliki. Sta reci posle svega sto si napisala, nego da si lafčina bila i ostala. Volimo te Koko naša. srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od marina_82 23/4/2017, 11:50

Biksi zaista si mnogima pomogla smajli angel  Potpisujem sve sto su cure rekle. Zelim ti svu srecu i uspesan postupak pa da citamo tvoj trudnicki dnevnik ljubav
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 42
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od MalaSaJuga 23/4/2017, 14:10

Eh Biksi u pravo vremme procitah ovaj tvoj post...eto sve mi je mracno, placem i tuzna sam, u haosu...vasina kontrola u bgu je 25og. strepim...s druge strane zavrsavam nesto oko stitne i trazim misljenje za vto...u glavi haos da li ja to opet mogu...kako cu sa vasom, hocu li imati vreme za njega...i onda ovaj tvoj post
Tako jako me drmnuo, i probudio. zapitah se dal sam toliko slabaa....znam sta zelim a ipak se plasim...zar je moguce da se strah uvukao...
izvini so sve ovo napisah u tvoj dnevnik...doslo mi...skupilo se sve....a ti me dirnula postom
Zelim vam da vam se porodica prosiri i dobijete bar jos jednog bebana. divni ljudi, divna zena, divna majka, a jos divnije dete
osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od sanja 73 23/4/2017, 18:14

Biksi pile moje drago,volim što si takva,i kod mene vlada parola živimo život punim plućima jer nema reprize,uživamo maksimalno i nevolimo sažaljenja,tačno znaš šta želiš a šta ne...realna si...ljubim te puno i verujem da će se tvoja porodica uskoro uvećati,od srca vam i to želim love zagrljaj
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Vanja80 23/4/2017, 18:25

Biksi, svaka ti cast, skidam kapu!!! Potpisujem sve sto su zene rekle!
Zelim ti svu srecu u postupku i da te uskoro preselimo na trudnicke strane. osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od BiKsi :) 23/4/2017, 18:59

Eto, o toj vasoj snazi ja pricam sve vreme, hvala vam najlepse na svim ovim recima! srca srca srca srca srca srca srca Rastem kao kvasac! Bogata sam sto vas imam, bogata uz moj Kutak! Zahvaljujuci njemu sam i uspela da postanem mama, a i da spoznam mnoge stvari! srca srca srca srca srca srca srca srca

Principesa, drago mi je da te je moj post trgao, mnogo mi je drago! Samo hrabro napred!

Malasjuga, prvo je super sto places i izbacujes tugu iz sebe! Tesko je opet sve prolaziti, jer se iznova biju bitke, pa se vratis i u one koje su prethodno vodjene, strah od neuspeha uvek je prisutan, jer se svi uvek nadamo.
da ce biti dobro. Vise tebe opterecuje Vasina kontrola, sto je logicno. Ja verujem u njega, cudo je to od deteta, verujem da cete 25. odlicno proci u Beogradu! A onda ce ti nastupiti olaksanje, pa ces i ostalo oko vto price lakse nositi! Krene to, onako entuzijasticki, pa onda sta mi je ovo trebalo, pa onda kazes zbog mog deteta da mu podarim brata ili sestru, pa opet sta mi je ovo trebalo, pa joj opet je tesko, opet sve injekcije bole, opet gomila lekova, ali znas da je sreca na kraju, kad se uspe, nemerljiva! Sreca koja fizicki iscrpljuje, ali miluje dusu, miluje srce, milije svaki nas atom u telu, deca su bioenergeticari, ali stvarno! Dovoljno je da ih njusis samo, i vec ti bude bolje ako nisi raspolozen. srca srca srca srca Te njihove rukice kad se smotaju oko nasih vratova, ti poljupci koje nam daju, ljubav koja im iz ociju toliko vidljiva kad nas gledaju, ma tacno vidis da si sav njihov svet! Zato se iznova borimo! srca srca srca srca srca
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od aurora 23/4/2017, 19:19

Bixi, lavice i kraljice queen queen  
Bezgranično seješ optimizam i pozitivnu energiju - svaka Ti čast !!

Želim da srećni utorak što pre dođe osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Tavita 23/4/2017, 19:30

Kad sam nedavno napisala da je Biksi dobri duh Kutka, mislila sam na ovu Bikai, koju nisam upoznala, a imam osećaj da je odavno znam, ne samo kroz njene dnevnike (čitala sam ih kad su već bili zatvoreni) nego i kroz energiju kojom nas sve obasipa. Biksi, moj čovek ♡ Srećan put i još srećniji povratak!
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od MalaSaJuga 23/4/2017, 19:43

Biksi hvala ti,hvala do neba.. eto ni mm nije uspeo da me prodrma kao ti...i opet kazem divna zeno..
Zelim ti sve najbolje i da uskoro citamo trudnicki dnevnik...ljubac od nas
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od micam 23/4/2017, 23:12

Biksi ostadoh bez reci.I treba tako samo punim plucima i hrabro.Ja sam uvek rekla dobro se dobrim vraca i uvek mora doci tvoj dan.
micam
micam

Broj poruka : 1357
Godina : 51
Datum upisa : 12.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Simona 23/4/2017, 23:39

I ja mislim da ako je već Happy morala u penziju sreća naša i Kutka da imamo Biksi vv Pravi dobri duh ovog foruma, svuda stigne, za svakog ima lepu reč ali to nije onako nešto usput nego podrška zaista... Pozitiva koja izbija i ja se pridružujem svim ovim željama da se uzvrati i - bude trudnički dnevnik vv vv vv

srca srca srca srca srca
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od nina :) 24/4/2017, 06:28

Simona ::I ja mislim da ako je već Happy morala u penziju sreća naša i Kutka da imamo Biksi vv Pravi dobri duh ovog foruma, svuda stigne, za svakog ima lepu reč ali to nije onako nešto usput nego podrška zaista... Pozitiva koja izbija i ja se pridružujem svim ovim željama da se uzvrati i - bude trudnički dnevnik vv vv vv

srca srca srca srca srca

potpuno potpisujem simonu a I naravno sve ostale koje su pisale u vezi nase koke
neznam je licno a preko foruma se znamo od samog pocetka jer smo obe medju veterankama ovde I uvek mi je bila podrska u vezi usvajanja bodrila kao sto sam ja nju u svakoj vto.od srca ti zelim da ti uspe sad fet I da nam drug dobije jednu preslatku seku koja ce biti otkacena ko njena mama a I usput hrabra u svoj ovoj borbi u zivotu sto imamo
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od mimi85 24/4/2017, 09:37

Biksi samo napred! Na Kutku sam nasla prijatelje za ceo zivot-porodicu! Navijam za tebe i radujem se tvom postupku!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Mimi12 24/4/2017, 10:23

Biksi, nemam nista da dodam. Zene su sve rekle.
Samo da ti pozelim srecan put i da se vratite iz Le sa pojacanjem. Takvi parovi koji znaju ljubav da pruze treba da imaju punoooo dece.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od SoJa 24/4/2017, 10:40

Mimi12 ::Takvi parovi koji znaju ljubav da pruze treba da imaju punoooo dece.

smiledraw  ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od snedra 24/4/2017, 13:26

Simona ::I ja mislim da ako je već Happy morala u penziju sreća naša i Kutka da imamo Biksi vv Pravi dobri duh ovog foruma, svuda stigne, za svakog ima lepu reč ali to nije onako nešto usput nego podrška zaista... Pozitiva koja izbija i ja se pridružujem svim ovim željama da se uzvrati i - bude trudnički dnevnik vv vv vv

srca srca srca srca srca

Potpisujem Simonu!!!

Divan si post napisala Biksi... I ničeg nije bilo previše, svaka reč je na svom mestu.

Slažem se sa tobom. Ko god krene u ovu borbu za decu, koju će izroditi ili usvojiti, svejedno, mora da se naoruža strpljenjem i da sve što na tom putu doživi - shvati kao SVOJ IZBOR!

Ljubim te i držim palčeve JAAAAKOOO da postanete četvoročlana porodica! family


Poslednji put izmenio snedra dana 25/4/2017, 12:36, izmenio ukupno 2 puta
snedra
snedra

Broj poruka : 1927
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 22.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa - Page 5 Empty Re: BIKSI :) - FET iz prirodnog ciklusa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 16 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu