KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

+46
Bobac
Niny
lilly13
Amna84
Mimi12
BabyBear
saska1
d77
Sirijus
Vuchica
Strumfeta78
Bekanicaa
aurora
libra35
ivanicasale
AriesGirl
NikolaMaja
zsuki75
ganedina
Vanja80
bobica83
Zmajuška
OKacica
PalcicaBg
Blanka
Dora1
marina_82
Tavita
Jerapetra
Sofija Veks
fight&faith
sanja 73
mimi85
Bobaue
Nessi
BiKsi :)
bebana81
nina :)
noja
valika77
Ancica 87
Anka13
lolipop
SladZana
alisa
dusica78
50 posters

Strana 18 od 32 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 32  Sledeći

Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od mimi85 30/9/2017, 20:20

Ma to dete bilo histericno.... Naucili je roditelji svega da se plasi...a samim tim kad si neuravnotezen onda histerises zbog gluposti.... A moja Nina je dobila ime da bi se rimovala sa Dina (tako mi se zove kuca kod mojih), da kad ih zovem da mi bude lako!!! A kumovala sam i Tini i Lini(komsijske kuce)

Kako god meni je ime Nina prelepo, a moju Ninu volim mnogo!
Ima jos jedna anegdota, sad se setih...u Sremu strinu zovu nina (mene zovu strina, jer sam iz Banata ahahaha a i ne ide nina mima, zbune se koja sam na kraju)

Elem, dok je muzic ziveo u stanu, zamoli ga neki rodjak da mu pozajmi gajbu da privede curu... I ovaj mu da kljuceve... I taj rodjak ga upita: a nece nina da dodje? (misleci na strinu) A moj muz mrtav 'ladan mu rekao ma jok, Nina je kod babe na lancu (misleci na psa)...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 30/9/2017, 20:26

Hahaha,Mimi,puna si anegdota.Mi nismo iz srema,al sam i ja svoju strinu zvala nina kad sam bila manja.Da se razumemo,nije mi strina toliko posebna da dajem ime po njoj,nego eto ne poistovecujem to ime s njom uopste.Dok recimo ima neko ime koje je lepo,a automatski me podseti na neku omrazenu osobu.
Mogu misliti reakciju tog rodjaka kad je muz rekao da je nina na lancu :-D
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od mimi85 30/9/2017, 20:56

meni je Nina hiljadu puta lepse od Nikolina (ili od imena Nikoleta)...
Mmmm da, i meni se desava da vezem neko ime za odredjenu osobu....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BiKsi :) 1/10/2017, 22:43

E Mimi, al se ismejah slatko i ovde!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Blanka 1/10/2017, 23:50

Kazu kad dobijes dijete pa biras ime za njega tek onda shvatis koliko osoba ne volis hahahaha
Nina je bas super ime i vec mi jde uz tvoju djevojcicu uz to malo pile osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od MalaSaJuga 2/10/2017, 00:09

Divno je ime za tu malu lepojku. Jos malo i stize nam visoka palcica
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 2/10/2017, 08:01

Haha Blanka,u pravu su ti sto kazu :-)
Meni konacno prolazi grip,al sad imam drugu muku,vec par dana ne spavam nocu,ali uopste,oci kao krofne celu noc i samo nesto mislim,razmisljam.A ona je tako nemirna nocu,jao majko moja,to ne staje celu noc,i ruke i noge i dupe sve u isto vreme izbaci.
Inace se dobro osecam,da kucnem u drvo :-) Bolje nego ranije,nekako mi sad sve lakse,sem da se obujem i obrijem :-D
34.nedelja,ko bi rekao kako brzo prodje vreme.
Danas nam dolaze baka,deka,teta i seka pa idemo da im spremamo nesto za rucak.
Ljubimo vas puno Nina i ja!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BabyBear 2/10/2017, 10:57

Diiiiivno! Danas je dan za druzenje Very Happy
A jel spavas preko dana kad ne spavas nocu?
I meni je sad sve lakse I preko dana mi je sve super osim noc kad dodje, iz koze da iskocim. Zaspim oko 2, ne pre, I spavam npr 2 sata I posle je sve mucenje, ili bolovi bokova ili piskanje na pola sata, sat. A tek sam pola prosla...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 2/10/2017, 11:06

Baby sto je najgore ni danju ne mogu da spavam,ne mogu da se namestim,ona odmah krene da lupa kad legnem na bok,a ja drugacije ne mogu.I to uglavnom mogu na levi bok,na desni kad legnem kao da mi se izuvije zeludac i odmah krece kiselina u usta ili sta god sam jela pre toga.
Ali proci ce i to,sta smo sve izdrzale i samo molile Boga za ovo i sad kukamo,sram nas bilo :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BabyBear 2/10/2017, 12:35

Ma kukale smo I onda, valjda nam je tako lakse.
Inace, ja samo vama kukam, drugima ne vredi Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od ivanicasale 2/10/2017, 12:45

Palcice razumem te u potpunosti.Samo sto ja spavam i danju.Nocu ustajem na 2-3h a danju obavezno spavam i ustajem tek oko 10h ujutru
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 2/10/2017, 12:57

Baby i ja kukam samo ovde,vise me niko ne sisa dva posto :-) Kad god se pozalim na nesto oni pa dobro,sve je to normalno,mislis da je lako da budes majka,bla,bla.I onda ja mislim kako me niko drugi ne razume sem vas,sto i jeste tako.

Ivanice sta bih ja dala da jedno jutro ustanem u 10,jaoj.
Ja sam vec u 6,pola 7 na nogama.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BabyBear 2/10/2017, 15:54

Ja kad se mojima pozalim da me nesto boli oni reaguju suprotno od tvojih, misle da nesto nije ok, a onda ja njima govorim da je to sve normalno, "kazu moje zene" Very Happy

A I ja ujutru spavam do kasno, ako se to moze nazvati spavanjem. Ustajem oko 10-11h, ali zato ne zaspim pre 2, odspavam do otprilike 4-5 I onda polusan ili bez sna nadalje I ustajanje na pola sata, sat. E onda ujutru zaspim mozda opet oko 8, ali opet uz budjenje na svakih sat za piskanje, ali su mi oci slepljene koliko mi se spava I tako do nekih 10-11. Tek tad se osecam kao da sam odspavala (ne zalim se, samo kazem Very Happy )
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BiKsi :) 2/10/2017, 18:07

Ja sam tako milila samo da ostanem trudna, necu zakukati. Kad ono medjutim, hahaha, al jace bude od iksana.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od ivanicasale 2/10/2017, 19:51

Ja inace ne kukam.Kontam da je sve to normalno ali ako me bas nesto zaboli onda boga mi i kukam.A kad kazem dr on mi na to kaze normalno je ipak vi nosite dve bebe sto i jeste tacno.Tako da kuliram.Mada moram reci pu,pu da su jako dobri i da mi ne prave vece probleme.Nemam gorusice i sl nisam imala ni mucnine ma divna trudnoca.Jedino sto piskim ko luda pa mi to remeti san mada nocu hodam a spavam do wc i vracam se u krevet pa nastavljam dalje
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Tavita 2/10/2017, 21:50

Palcice, predivno je ime za malu princezu. Joooj, priblizilo se upoznavanje Very Happy Kad se priblizi porodjaj, cini se da je trudnoca proletjela. Sve manje ces spavati, posebno kad beba pocne pritiskati besiku. Ja sam i nocu ustajala na svakih sat vremena, to je bila moja wc-gimnastika lol! Kasnije mi dobro doslo - kao priprema za nocna bdenja u prvih 40 dana. Ali sve je to slatko ljubav
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od OKacica 3/10/2017, 22:07

Prelepo ime Palcice, kao i izvestaj iz Fronta!!!
Blago vama pa ste smislili ime, isto i BB, mi i dalje smisljamo... Imamo neki uzi izbor ali ne i finalna imena. Za decake smo imali jos pre vto, ali za devojcice nemamo... Moramo nesto smisliti sto pre 😉, slatke muke...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od BabyBear 4/10/2017, 00:35

Joj Okacice, pa I tebi se priblizava porodjaj Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 4/10/2017, 08:45

Dobro jutro tete drage!
Jao,priblizilo se,samo o tome mislim.
Tavita vec je napala besiku,do sad sam nocu ustajala jedanput,dvaput,a sada vec tri,4 puta.Mada sam se ovih dana nalivala cajeva,tecnosti zbog gripa.
Ja i ovako ne spavam pa mi nije tesko da ustajem :-) sem kad se ukocim pa ustajem ko polomljena. :-)
Juce smo kupili nas prvi pampers,o Gospode kad sam i to docekala.Gledam onu kutiju kao da je od zlata,pa bih zaplakala od srece.
Danas idemo do akse da kupimo kadicu i jos neke sitnice i to je to,spremni smo :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od OKacica 4/10/2017, 09:06

BabyBear ::Joj Okacice, pa I tebi se priblizava porodjaj Very Happy

Da,da ❤

Auu Palcice, tebe je bas stislo, drzi se draga. Meni je dr dao za te situacije kad imam bolove da mogu da popijem bensedin, ali izbegavam. Mada realno kako vreme odmice sve je teze i teze, ali za divno cudo nemam mucnine i zasad uspevam da spavam,na levom i desnom boku. Nije sad to kao u prvom stanju, uz naravno ustajanje od jedno 4, 5 puta, ali opet za to tvoje ja ispade da se lepo naspavah.

A za pampers, preslatko, mi smo nas kupili pre mesec dana i ubedjivali smo se u aksi kako nam treba najmanji dok je prodavacica bila stava da nam treba ipak malo veci, ali smo kao kupci koji su uvek u pravu kupili taj najmanji, za koji postoji velika verovatnoca da ce bebama biti mali lol! , toliko o pampersu lol!...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 4/10/2017, 09:17

Okakice ja od pocetka trudnoce nikako ne spavam,dal sastavim 2 sata ukupno to je pitanje.U pocetku od straha zbog onog krvarenja,sva sam bila u grcu.Posle nisam mogla da se namestim.Sad opet ne mogu da spavam od razmisljanja i eto.Cini mi se da cu se vise naspavati kad dodje beba :-)
A koji pampers ste uzeli?Nije valjda onaj 0 od 1-2,5kg?
Ja sam uzela 1 od 2-5kg,nadam se da nece imati preko 5kg,haha.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od ivanicasale 4/10/2017, 09:24

Palcice divno za uavrsetak kupovine.Mi tek krecemo.Juce sam isla da vidim stvarcice pa to je tako divno i malo i slatko.....da ja nemam reci.Jedva cekam da prodje oktobar pa da krenemo.Mada smo narucili krevetice i nosiljke i njih cemo prvo da uzmemo.Jedva cekam...
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od OKacica 4/10/2017, 09:35

Daaaa, uzeli smo taj 0 lol! , ali to je takodje neki trip jer nam od pocetka pricaju kako je velika verovatnoca da ce se bebe roditi pre vremena, kako ce biti sitne, ovo ono, i onda se utripujes, a u sustini bebe kasne nedelju dana od svoje gestacijske nedelje, ali ih je dve i to je skroz ok. Ali eto, ne mozes da ostanes imun na te price,narocito posle ovoliko godina.
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od PalcicaBg 4/10/2017, 10:09

Jao Okakice :-) Pa vi ste onda pozurili sa kupovinom pampersa,vidis da su devojke resile da demantuju njihova nagadjanja.Nema veze,cuvaj taj pampers za njihove lutke. :-)
Ja sam imala prilike da vidim taj maleni pampers,pa to je tako malecko,slatko,bas kao za lutku.

Ivanice bas lepo sto ste poceli sa kupovinom,videces kad pocnes,to kao poludela samo kupujes,narucujes,haha.Bar sam ja tako.Zabrinula sam se da nije preslo u bolest :-)
Onaj njen veliki ormar je vec pun,ne smem vise nista da pogledam,a ne da kupim.Sad sam navalila na kupovinu za mene,reko dok jos mogu da skitam :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od MalaSaJuga 4/10/2017, 14:48

Palcice i mi kupovali 1. Nula je bas minijatura...a videces brzo ce ona 2. Ljubimo te
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda - Page 18 Empty Re: PALCICABG -Stize nasa dugo cekana roda

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 18 od 32 Prethodni  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 25 ... 32  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu