KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 23/5/2017, 16:53

Nadam se da je Kasija ipak bolje danas i da vam dr sutra nece ni trebati.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 24/5/2017, 02:52

Draga Blanka, citam malo u nazad sta se kod tebe zbivalo. Ne mogu da verujem da je i druga Skocica dobila virus. Nadam se da je danas bolje i da se nije iskomplikovalo nista sa grlom.

Tako je izgleda dok su mali. Mi smo isto obrnuli krug neke prehlade. Ne smem ni da pomislim kako ce biti kad krene u vrtic za tri meseca. Mogu odmah prvi dan da se pisem za godisnji.

Odlicno za pritiska.
Jedva cekam sutra da cujem da li je decak ili devojcica - ja nesto imam osecaj da je decak. Nemam pojma zasto.

Cuvajte se i da nam je Kasija vec ozdravila.
zagrljaj

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 24/5/2017, 19:42

Zenice moje drage puno hvala. Kasija je danas bez temperarure konacno. Juce sam je vodila privatno i Bogu hvala grlo joj nije zagnojilo. Gadan neki virus je pokupila. Danas je pospana, razdrazljiva, slabije jede ali sve je to normalno jer je bas iscrpljena. Samo nek je temperatura prosla a ona ce se brzo oporaviti.

Jos nema rezultata Panorama testa. Danas sam zvala ovu iz laba kaze da ih ocekuje u petak vjerovatno. Kaze da ne brinem da to sto kasni malo nije znak za neke lose nalaze , nego jednostavno nekad kasne. Ja sam prosli put Prena test cekala 5 -6 dana a ovo mi se sad bas oduzilo.

Bobac moja, danas mi pise jedna super prijateljica da ima osjecaj da je djecak. Takodje ima par njih koji mi to stalno govore. Evo vidjecemo. Ma samo neka je zdravo.

Ovih dana sam se bas obradovala pozitivnoj beti mojih prijatelja, kojima je bila predlozena donacija a oni su eto zabebili iz klasicne vto. Njegov nalaz je bio uzasan, sve same nule, ali razbise sve sa tricifrenom betom. Bas sam happy zbog njih. Bas volim život i njegova čuda.
Volim i vas , do sledeceg javljanja ljubim srca

Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od ivanicasale 24/5/2017, 21:26

Bas mi je drago da je Kasija bolje.Ljubimo vas svo cetvoro
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 24/5/2017, 21:49

Konacno Kasija ima da zivne!
Super za novu trudnocu!

Uh, nekako da nabavimo to strpljenej, do rezultata testa!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 24/5/2017, 22:22

Kasija pilence, ljubimo te ljubav .

A mama neka isto pokusa da se odmori i ne brine.
Ja sam isto cekala duze rezultate nego sto su mi rekli jer "se nismo razumeli". U pitanju su bili radni dani, a ja sam racunala i dane vikenda. Pa kad ti kazu "za 7 dana" normalno je da ocekujes za nedelju dana, zar ne? E, ali posle je bilo "ne racunaju se dani vikenda". Pa onda kazes valjda "rezultati za 10 dana".
Ovde se radi o cistoj propagandi da se reklamiraju kako brzo urade test, a ti crkavas misleci da nije nesto kako treba. A onda ti kazu to famozno "nismo se razumeli". h

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Ancica 87 25/5/2017, 07:01

Blankic da ste mi zdravi samo svi u kompletu....
zao mi je sto nemam vise vremena da sarenim ovaj tvoj dnevnik ali situacija je da za retko sta nadjem vreme,ali prelistam procitam pa kad uhvatim i nazvrljam da mislim na vas....
I ja imam osecaj da je decak...
Ljubim vas sve !

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 25/5/2017, 14:54

Bravo za Kasiju,nadam se da je i danas sve ok.
Vala kakvo je vreme cudo bi bilo da se ne zakaci neki virus.Ove promene su nepodnosljive.
Divne vesti kod vasih prijatelja,kako zivot ume lepo da iznenadi.
Ajd cekamo i taj petak,i ja sam nestrpljiva,a mogu misliti kako je tebi.
Ljubim cetverac!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 25/5/2017, 22:25

Hvala vam drage moje. Ancice moja, neka si se ti javila. Znam.da si u guzvi , milion obaveza. Ljubi mi plavusana najsladjeg srcasti poljupci
Sjutra je petak a i moja redovna kontrola. Idem ujutro pa se javljam nakon pregleda. Sjutra imam masu obaveza ali ce mi prijati sto cu izaci iz kuce pa makar i do doktora. Nocas me dolje jako zaboljelo, neki ostar bol, al znam da je zbog nezgodnog polozaja jer sam i nezgodno sjela. Sjutra cu da joj trazim kompletne nalaze jer mi se ovih dana jako vrti u glavi. Znam da je sve to normalno, sve sam to prosla relativno skoro jel te lol!  mada osjecam da je hgb nizi 100%,  sigurno.
Kasija je ok,samo slabije jede ali sve je to ok , nije ni cudo zbog onakvog virusa. Sjutra joj je kontrola.
U nedelju rodjendan, a mislila sam sve da odlozim zbog nje, ali hvala Bogu oporavlja se. Katju se nadam da hvatati nece pa onda mozemo da uzivamo u nedelju. osmeh srce

Javljam se sjutra kad sve zavrsim po gradu.
Ps. Ako se ovi ne jave za rezultate testa sjutra bi i doktorka mogla da kaze pol, jer se sada definitivno sve vidi. 17 nedelja punih. Ma moze vidjeti sve.

Laku noc zene moje b
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 26/5/2017, 12:50

Ja samo na kratko udjoh da javim da cekamo jednog guzonju. Doktorka kaze sin!!! Bas sam happy zene.
srca srca srca bebe beba

Pisem kasnije u haosu sam od obaveza
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sofija Veks 26/5/2017, 12:53

Diiivno Blanka! Da sestrice dobiju baticu!!!

osmeh srce osmeh srce osmeh srce

yes yes yes

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

sreca sreca sreca sreca sreca
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vuchica 26/5/2017, 13:16

Blanka ::Ja samo na kratko udjoh da javim da cekamo jednog guzonju. Doktorka kaze sin!!! Bas sam happy zene.
srca srca srca bebe beba

Pisem kasnije u haosu sam od obaveza

joj, divote! Pisonja!
 I bas mi nekako drago da te je zeznuo osecaj Razz .

Rodjendan da provedete u zdravlju i veselju! Nek sve bude bas onako kako si zamislila, Blankic
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vuchica 26/5/2017, 13:17

Sofija Veks ::Diiivno Blanka! Da sestrice dobiju baticu!!!

osmeh srce osmeh srce osmeh srce

yes yes yes

srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca

sreca sreca sreca sreca sreca
Sofija, ti da iskopiras Blanku sad! Wink
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 26/5/2017, 13:39

Bravo blankic. Stize guzonja. Divno. Ljubim nam devojke lepojke
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 26/5/2017, 14:15

Oooooo stiže bata bebe taman da bude podrška sestricama na radost i veselje igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 26/5/2017, 14:50

Divno, Blanki, sestrice dobijaju batu osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 26/5/2017, 14:52

Jao Blankic divno!
E neka te je zeznuo osecaj :-) Nego i Biksi nam omasila,sad se pitam dal je meni dr dobro videla,hehe.
Ljubimo malog drugara!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 26/5/2017, 15:05

Cestitam, Blankic!
Svakako moramo uzeti sa rezervom sve,
meni je dr mislila prvod a je decak (pupcana vrpca se namestila pa licila na kao neku budzicu), ali tad smo bili 12-13 nedelja. A sad sa 18 je rekla da je devojcica, jos kaze da misli da vidi "velike usne", i pokazala mi. Ja pala na teme, sta ona vidi tamo u onim senkama ...

Ali Blankicina beba je sad velika, tako da je najverovatnije to - to :)
Super, ima skocice da maze baticu samo tako!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 26/5/2017, 21:06

Sofija, Vuchica, Malasjuga, Sirijus, Jerapetra, Palcice, Šašava ljubav love  HVALA!!!

Drage moje, bas sam srecna, jos samo da nalaz bude ok a hoce sigurna sam. Jos ga nema, prodje i 10 radnih dana, bas su totalno NE profi. Uzmu lijepe pare pa bi mogli onda reci da ce doci za 15 radnih dana da se osiguraju a nama skrate nervozu i neizvjesnost iščekivanja.

Danas na pregledu sve ok, teski smo 200 gr sto odgovara starosti ploda. Svi parametri ok, grlic ok.
Prevari mene osjecaj, kao sto je i sa skocicama, i bas mi je drago zbog toga jer ce skocice imati pravo pojacanje, svog batu da ih pazi.
Doktorica je legenda, kaze aj da vidimo je li kuronja. Cim je stavila na stomak UZ odmah je ko iz topa rekla sin! Posto je ona bas temeljna i detaljna nekoliko puta je ponovila cak je i meni pokazala "detaljno" sve sto treba da se vidi vidjelo se. lol!
Odmah sam javila muzu, kaze mora da smislja muska imena, jer je mislio da je zensko, e pa drago mi sto je pogresno mislio. Kad sam dosla kuci vidjela sam da je presrecan. Moja majka place od srece jer je od pocetka navijala da je musko, eto svima se zelja ispunila. Samo da mi to izguramo do kraja kako treba.

Ja sam u haosu oko rodjendana. Znate da sam planirala da sve pomjerim, pa zato sve na trku neku. Uglavnom sve stizem, kao i uvijek.

Ljubim vas sve, i javljam se kad ugrabim srcasti poljupci
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 26/5/2017, 21:14

To sam ja mali guzonja 17+2, 200 gr osmeh srce

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 20170512
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 26/5/2017, 21:34

Srce slatko! Baš lijepo što će se skočicama pridružiti bata-skočko! Nek nas je prevario osećaj Very Happy
Hvala Bogu da je Kasija ozdravila, dal može i rođrndanko da se proslavi kako je mama zamislila. Ljubac za veselu porodicu!
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 26/5/2017, 21:51

Cokolado od 200gr,presladak si!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Lija 26/5/2017, 22:15

Divno Blanka! Ma cudance je moralo jos jednom da vas sve iznenadi! Samo neka raste:) ja pratim, ali ne stizem bas da pisem...
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Šašava 26/5/2017, 22:43

Ćao, Skočkooo :)))
Sladak si nam!
Šašava
Šašava

Broj poruka : 956
Godina : 42
Datum upisa : 30.04.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Zmajuška 26/5/2017, 22:59

Blankić, baš divno što je dečak, a i volim kad pročitam mali kuronja. Neka vam je zdrav! I da proslavite 1.rođendan u zdravlju i veselju!!!!
vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 17 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu