KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

+41
Bobac
Mimi12
MalaSaJuga
ivanicasale
PalcicaBg
Šašava
Strumfeta78
Hobbes
Eve
Tavita
Sirijus
micam
sanja 73
Zmajuška
BiKsi :)
Sofija Veks
Jerapetra
valika77
Lija
mimi85
mamadabudem
Vuchica
Ancica 87
zsuki75
Niny
Simona
saska1
Anka13
Vanja80
aurora
fight&faith
lolipop
nina :)
SladZana
marina_82
noja
ganedina
kiki5
Deni
dusica78
alisa
45 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od MalaSaJuga 23/4/2017, 14:15

Svratih da vas ljubnem samo osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vanja80 23/4/2017, 17:57

[quote="Blanka"]Vanjuska draga pa gdje si ti? Kako je bebica Katarina? Kako prolaze dani sa bebom mamita? Bas mi je drago sto si se javila. Ljubi Katarinu  srca srca


Katarina je pravi zvrk, nemirna, slabo spava i nocu i danju, par puta je zamenila dan i noc, problemi sa dojenjem posle drugog meseca...bas nam je bilo veselo, ali dobro, guramo, sami smo nas troje od pocetka, jeste da je bilo tesko ali snalazimo se, dok smo se mi uhodila ona jos malo pa punih sedam meseci. Very Happy
Jos sam i na posao morala da idem kad je imala mesec dana, od tad me stalno cimaju, malo radim od kuce a malo moram i da idem u firmu, devojka sto me menja u medjuvremenu je dala otkaz pa je bila zurka. Da ne duzim, bilo je veselo. Very Happy
Divne vesti kod tebe, bas si me obradovala, samo polako i probaj sto vise da se opustis, znam da nije lako, ali bice sve ok.
Puno poljubaca od nas! osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od sanja 73 23/4/2017, 18:39

Blankic samo da vas zagrlim i izljubim ovako virtuelo ljubav ljubav ljubav ljubav
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 23/4/2017, 18:59

Svratih da pozdravim Blanku, pa sretoh i Vanju Very Happy . Bas lepo Vanja sto si svratila. Ljubi nam Katarinu. I nemoj da se cudis sto je zvrk. Pa ni ti nisi mirovala u trudnoci. Dete naviklo na akciju igra .
Kakav li ce zvrk biti ovo Blankino tek....hahaha.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Vanja80 24/4/2017, 12:23

Mimi, draga, naviklo dete na planinarenje pa joj ne prija ravnica. Very Happy
MM kaze, sta se cudis, ista je ti, ljubi majka. Laughing
Kako tvoja devojcica Iva, kako provodite dane? Ljubac za vas dve! osmeh srce

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sirijus 24/4/2017, 15:23

Blankic, svratih da vas ljubnem. I tebe 2u 1 i mediće od skočica osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 24/4/2017, 15:58

Vanjuska, obozavam djecu zvrkove, bravo za malog zvrka. A jos mali planinar e tek mi se sad svidja sve. Izljubi je jednom za mene u medene obrascice.ljubav

Sanja draga, ljubnemo i mi tebe puno i pozdravljamo.poljubci

Mimi12, neka bude kao skocice i bicu zadovoljna. A mislim da ce biti sigurno malo veci zvrkonja od njih jer ja ne stajem. Upravo smo iz setnje. Ljubi tvoju mezimicu srcasti poljupci
Mala s juga ajde vise na ove strane, treba Vasici drustvo. osmeh srce
Sirijus volimo te svi redom srca

E pa zene moje, kod mene sve standardica. Danas isla za briseve i doktorica je bila odsutna tako da cu to preksjutra zavrsiti, ujedno kad mi je i pregled.
Sinoc mi je prvi put bilo muka nevidjeno, imala sam nagon za povracanjem jedno par sati, ali nisam mogla povratiti. To je prvi put da mi je tako bilo muka, sa skocicama a ni sada sa ovom bebom nemam ni mucninu ni povracanje ne znam.sta je to. Odmah sam se sjetila trudnica koje povracaju i kojima je muka stalno, ZENE KAPU VAM SKIDAM! Kad se sinoc ono zavrsi ko da sam se rodila. Ne daj Boze da me to snalazi svaki dan, pa ne bih mogla da funkcionisem ni malo.
Danas zavrsih doznake glupe, dosla na salter kad ispred mene 50 baba i djedova. Nego se ja uvijek nekako izvucem i zamolim da me primi medju prvima. Uvijek mi prodju te fore kad sestrama raskezim od uva do uva i smunjim neku priču.
Danas dan konacno normalan za ovo doba godine pa smo skitale nas tri po malo. Dosla kuci i kao napravila pitu, koja je bila uzasna, gore i dolje ispecena, unutra ziva, bacila sam sve u smece. lol!
Pritisak mi je ok. Pojedem nekad nesto i slano ali bas malo slano jer pazim, ne smijem da ne unosim so. Ono sto primjecujem kod sebe je da bas slabo pijem vodu. Znam da to nije ok ali bas se trudim. Izbacila sam na svoju ruku onaj utrogestan preko dana, inace mi je doza 3x100 . Prosli put je rekla da prodje treci mjesec i izbacicemo. Posto je prosao ja sam izbacila ovaj popodne a ujutro i uvece i dalje pijem, ali se nadam da ce mi preksjutra iskljuciti sve. Ostah samo na elevitu i clexanu, milina!!!
Rana od carakog reza tj taj oziljak kakva rana bas sam luda, me nevidjeno svrbi. ( ne znam sto mi je sad stalno u glavi ova rijec nevidjeno lol! ) Prepone i kicma me bole po malo, standardica.

Prije dva dana me cura iz porodilista zvala da je krstim. Bas ce mi biti drago. Ostale smo u kontaktu nas par iz sobe i dan danas, a ona me zvala za kumu.

Mi se polako spremamo za nas prvi rodjendanko. Imam raznih ideja, tako da vidjecemo kako ce sve da bude. Inace, ne izbacam njihove fotke na fb, instagram i sl. Jedina slika je ova na Kutku, ovaj tzv avatar ali cu ovdje izbaciti jednu sliku sa prvog rodjusa, moraju se one naci u maminom dnevniku.
Ljubimo vas zenice nase drage. Budite mi zdrave i vesele. Svasta ja nesto.ispricah srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Tavita 24/4/2017, 17:56

Blankić, ljubac za tebe sočice i bekića ljubav Samo tako, aktivno i bezbrižno, napred srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Bobac 24/4/2017, 20:17

Super Blanka, divno - sve je u redu. Uzivaj, tako i treba. Sto kaze Tavita - aktivno i bezbrizno!

Ja se isto divim nasim devojkama koje su izdrzale mucninu, neke cak i celu trudnocu. Ja sam imala mucninu mozda mesec dana, bez povracanja. Vukla sam se kao prebijena i jedva izdrzavala na poslu. Uzas.

Nesto u vezi oziljka od carskog... Da li ga mazes necim? Pretpostavljam da te svrbi zato sto se koza ponovo pocela rastezati. Pitaj mozda doktora, ali mislim da bi ti pomoglo nesto na bazi aloa vere ili vitamin e u ulju. Ja nisam imala oziljak u trudnoci, ali dok sam se pripremala za prirodan porodjaj, tako sam pocela, kasnije je morao carski, meni je doktorica predlozila da vitaminom e u ulju masiram medjicu. Poboljsava elasticnosti koze pa manje bude cepanja tokom porodjaja. Mozda i tebi moze uciniti oziljak meksim pa da te manje svrbi.

Saljem puno poljubaca za skocice i njihovu mamu, malog skocka!
ljubav ljubav ljubav ljubav

da ne zaboravimo i tatu!

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 24/4/2017, 21:25

Tavita moja sugradjanko ljubimo i mi vas dvoje puno, puno. Jedva cekam tu kafu na jesen osmeh srce

Bobac, ne mazem je nicim. U pravi si mogla bih nesto kupiti. Pitacu bas dr u srijedu sta preporucuje.
Ljubac za vas veliki , veliki ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 24/4/2017, 22:01

Ja samo da vas ljubnem i da vidim da ste dobro.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 25/4/2017, 08:32

I ja da vas ljubnem. Sa srecom kumstvo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 25/4/2017, 14:59

Ljubnem i ja vas dvije lepotice osmeh srce osmeh srce
Koko, mazi bebirone, vuceeeeem te jakoooo roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 25/4/2017, 22:36

Gud ivning lol!
Skocice zaspale ranije, bice veceras belaja i budjenja a ja sebi priredila ugodjaj u kupatilu. Izlezavanje u mirisnim kupkama jedno 30min.dok voda nije postala hladna. Sredih se sjutra za pregled, briseve i ostale radnje mehanicarske znate vec, i onda sebi napravih vecericu, najedoh se kao prasence.
Sjutra se javljam nakon pregleda, a sada odoh da odgledam neki film, ne pamtim kada sam iskreno.
Laku i ugodnu noc vam zelimo čudance i ja!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 25/4/2017, 23:01

Ljubim moju sestru u stomacic prvo, a ljubim i moje skocice srecice tetkine

Evo 3 srca za vas 3 srca1 a puno malih srca za malog batu u stomaku srca

Evo premijerno na Kutku cu na tvom dnevniku objaviti (bez namere da ti ga uzimam za sebe nego zato sto si ti sestra moja trudna, pa da budem i ja) da mi odosmo u Prag 20./21. maja da ostanemo trudni sreca

love
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 25/4/2017, 23:03

Blanka, bas bilo uzivanja, nadam se da si i film odgledala!

BB, nek vam je bebicetno kao kod Blanke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 25/4/2017, 23:04

Pokusavam da prepisem od nje svim snagama Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Mimi12 25/4/2017, 23:06

BB, stvarno premijera u Blankinom dnevniku! Mora da ti donese srecu!
osmeh srce

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od sanja 73 25/4/2017, 23:07

Blankić da BB sve lepo prepiše od tebe srca srca srca srca srca srca srca srca likeit
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BabyBear 25/4/2017, 23:10

Znam da moja seka Blanka meni salje pozitivne vibracije svaki dan s' juga...a urmasice ce postom da mi posalje posle, tamo negde od polovine juna kad budem trudnjaca lol! lol! lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od mimi85 26/4/2017, 07:12

Volim ja vas sve!!! Bb srecno!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Blanka 26/4/2017, 09:13

Babyyyyyyy srce nase veliko tetkasto srecno,srecno, srecno do neba i nazad pa tako 100 puta. Bas mi je drago sto si to objavila ovdje, a ti znas koliko tebe Blankić voli i koliko zeli da ti sada uspije. Ti si jedna dobra dusa moja i mora da uspije, a ja te vucem za nosssss jakooo najjače!!!! Ma ima bre da ti saljem urmasica koliko zelis, ima da ih prave u poslasticarnici posebno za tebe.
Bas sam happy i mnogo se radujem. Nama je maj donio najvecu srecu u zivotu a tebi neka donese trudnicki stomak i bicemo zadovoljni.
Ljubimo te i volimo i saljemo puno toplih zagrljaja Katja, Kasija, čudance i ja srca srca love love love ljubav ljubav

Ako se pitate odgledah li film sinoc, nista od toga. Bilo je veselo sa skocicama, budjenje na svakih par sati. Pitam se kad ce prespavati noc? Kako je krenulo sa 18 godina tek lol!
Jos malo picim na pregled, javljam se kasnije.
Pozdravcic saborke moje osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od BiKsi :) 26/4/2017, 09:26

Blankic, pa i mene iznenadi za film, ponadah se da je tebi bolje, hahaha, kad ono medjutim! Meni Arsa prespavao prvu noc kad je imao 21 mesec. Ono, taman kad se porodis, nastavljas niz nespavanja. A za jedno tri godine ocekuj slatke snove celu noc! Lol lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od PalcicaBg 26/4/2017, 09:48

Blankic da sve bude ok na pregledu!
Ljubim male vragolanke i divim se njihovoj mami kako sve sa lakocom stize.Ja nisam ni za sebe,dal me ova mucnina izmorila,ne znam sta je,ali primecujem da ide na bolje.

Bb draga navijam od sveg srca za tebe,saljem bezbroj roda i prasim najjace!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Jerapetra 26/4/2017, 10:39

BB, da bude najlepši maj u tvom životu i da nam se iz Praga vratiš kao trudnica osmeh srce

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Blanka - BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje  - Page 10 Empty Re: BLANKA - Maminim skočicama stiže pojačanje

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu