KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

februar - ceo da bude sa velikim betama

+13
HappyGirl
sanja 73
BiKsi :)
Blanka
libra35
Zmajuška
Jerapetra
Lola021
Sofija Veks
Ancica 87
Sirijus
BabyBear
nina :)
17 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama - Page 2 Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od Simona 13/2/2017, 12:39

Pošto je i ovo jedna od najposećenijih tema da napišem i ovde da je krenula akcija za prikupljanje priča za drugu kutanjsku knjigu - o usvajanju. Pozivam članice i članove prvo one koji su direktno vezani za usvajanje da se uključe i napišu svoje priče. A naravno i sve vas ostale da svratite sa nekim idejama, sugestijama i tsl... Pa... neka nam je srećno srca

Tema je na sledećem linku

https://kutak.forumotion.com/t3193-knjiga-o-usvajanju-poleaemo

Zagrljaj za kutanjke februarke d
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama - Page 2 Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od Blanka 17/2/2017, 22:39

Dje ste zene? Utihnuo nesto ovaj februar. Mi smo hvala Bogu sada dobro, vratili se u formu skitanja i setanja, ma ne patišemo. Od sjutra kiša ali nema veze, samo kad smo zivi i zdravi.
Inace, ja ovih dana oko neke papirologije, imam po zakonu pravo da do njihovog treceg rodjendana radim samo 4h sata umjesto redovnih 8h ( a ja inace radim ko konj i po 12h)  Pokusavam da sredim da ne radim jos jednu godinu, tj da ove dvije po pola pretocim u jednu da ne radim uopste, ali me vec j.u mozak da prostite. To je inace praksa, cisto dogovor sa poslodavcem, ali mi smo privatna firma pa se bojim da cu da izvisim. No, ajde, ja sam navikla da mi u zivotu nista ne ide tako glatko za sve se Blankic dobro mora pomuciti, 'ebi ga , taki mi horoskop😍😅😠
Kako ste mi vi???
💋💋💋💋💋💋
💚💛💜💞💝💓
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama - Page 2 Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od mimi85 18/2/2017, 08:10

Drzim fige da uspes. Ovde je to misaona imenica, pola radnog vremena... A znam situacije kad je privatnik zvao dve moje drugarice konstantno da ranije prekinu porodiljsko i vrate se na posao, svakodnevna tortura....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama - Page 2 Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od Blanka 18/2/2017, 08:24

Moji nisu takvi srecom, ali je problem sto ovo niko nije kotistio nikada na nacin na koji je meni prihvatljiviji,ali bas sam se zainatila da upravo ja budem prva. Hvala Mimi, ljubimo te osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama - Page 2 Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od HappyGirl 18/2/2017, 11:06

Tu smo Very Happy
Simona, radujem se novoj knjizi Very Happy
Uživajte cure, nema nam druge lol! osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama - Page 2 Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od sanja 73 18/2/2017, 18:48

Blankić taj ženski inat mi je itekako poznat lol! verujem da će ti poslodavac izaći u susret i da porodiljsko otsustvo potraje još,ljubac za tebe i skočice drage love love
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama - Page 2 Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od Blanka 18/2/2017, 23:13

Sanjiceeee ljubav
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama - Page 2 Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od Simona 19/2/2017, 07:32

Happy,
i ja... radost Vidim mnogo pregleda i ovde i lajkova na fb, čak i deljenja, pa se nadam da to sluti na dobro.

Blanka,
srećno u planovima srca

Srećno snežno jutro Kutanjke februarke. Ovde kod nas vidim tek malo snega ali videh po fb slike iz drugih gradova, baš napadao...

Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama - Page 2 Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od BiKsi :) 19/2/2017, 09:46

Kod nas sinoc zimska idila!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama - Page 2 Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od sanja 73 19/2/2017, 11:35

Ima snega i kod nas,nije baš veliki al je dovoljan za ZIMA6 ZIMA6 f
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama - Page 2 Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od HappyGirl 19/2/2017, 16:41

Neka ga nek pada zima nas napušta za mesec dana pa nek se ispada pošteno, lepe su i čudnovate te pahulje Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama - Page 2 Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od MalaSaJuga 20/2/2017, 14:28

Pozdrav drage moje...ne stizem bas da pisem... Vasica je u nekoj podivljaloj fazi da ja samo vicem. Radi sve sto ne treba lol!. Stavim ja njega na nosu on se covek pokaki pa ubaci neku igracku u nosicu i kaze BAVOOOO. Bas je nestasko pravi...
ja sam prica za sebe, trenuto je u mojoj glavi haos. treba poceti sa dr , ispitivanjima, papira oko druge tj. trece vto, marko toliko to zeli, a ja kao da sam se pogubila. plasim se kako cu nakon transfera, ko ce da cuva vasicu, ma ludiloooo.
puno vas grlim i ljubimmm
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama - Page 2 Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od mimi85 22/2/2017, 10:02

Zenice drage, sta je ovo, stvarno vise necu da citam novine, samo mi bude muka... Jedan dan naslov da je otac bacio bebu na pod, drugi dan otac napao nozem svoje blizance... I jos procitam da su vto bebe... Srce mi se slama kad ugledam takve stvari, pa zar smo toliko pukli kao narod.....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama - Page 2 Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od alisa 22/2/2017, 10:05

Ja novine ne citam odavno ... nit gledam tv lol!
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama - Page 2 Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od mimi85 22/2/2017, 10:33

Vidi, tv mi odavno sluzi za skupljanje prasine, muzic ponekad gleda a jedino moj tata kad dodje on to ukljuci u cik zore i ne gasi dok ne zaspi...tad zapravo proverimo da li radi lol! a ocigledno cu i novine prestati da citam.. Mada ih redovno spaljujem dok potpaljujem vatru pa htela ne htela ipak mi neka inf protrci do malog mozga.

Ipak sam ja knjiski moljac..drzacu se knjiga, bolje su drustvo....
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama - Page 2 Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od Simona 22/2/2017, 11:10

Ja isto niti gledam tv, niti čitam novine... no iskoče mi takve vesti na fb Sad

Za tog "oca" sam pročitala, strahota... To moj um ne može ni da shvati... Bilo koje ubistvo naravno, ali tek ubistvo deteta, pa još ubistvo svog deteta. I ako kažeš još Mimi toliko željenog znači, dobijenog u vto procesu... pa neverovatno strašno i tužno i dodatno teže za shvatanje. Kako će i to preostalo dete da se suoči sa tim da je otac pokušao da ga ubije i da je ubio brata. Naravno u ovom trenutku neka samo preživi. Ali znam koliko je teško usvojenoj deci da se suoče i sa tim da su iz nekog razloga shvatljivog ili neshvatljivog ostavljeni ali to i nekako ali da roditelj ubija, to ne znam kako može da se obradi u glavi i srcu...
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama - Page 2 Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od MalaSaJuga 25/2/2017, 22:47

Zenice moje ja svrATIH SAMO DA VAS LJUBNEMMMM osmeh srce
Kod nas sve isto, kad god je lepo vreme mi skitamo ovako ludujemo kod kuce lol!
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama - Page 2 Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu