KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

februar - ceo da bude sa velikim betama

+13
HappyGirl
sanja 73
BiKsi :)
Blanka
libra35
Zmajuška
Jerapetra
Lola021
Sofija Veks
Ancica 87
Sirijus
BabyBear
nina :)
17 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od nina :) 1/2/2017, 14:53

da nam bude svo vise pozitivnih beta,da svi budemo zivi i zdravi,sto vise veselja  i da nas konacno zaobidje ovaj ledeni talas jer je vise dosadio

meni je februar poceo najlepse sto se moze pozeleti,kuma mi jutros javja najlepsu vest od nje i to onako polako sapce ko da se neceg bolji kaze BETA POZITIVNA ja sta ona dobro si cula.i prekinemo vezu ,zvala je posle 5 min i kazem nemoguy verovati  sto nije rekla da je isla opet na insemenaciju kaze nije tela jer joj vise dosta pitanja od svilju ima li lepih vesti.jutros isla da cuje otkucaje srca i zovnula odma iz ambulante zato smo i prekinuli odma.posle 6 g braka i neznam ni ja koliko pokusalja jer su isli na prirodne cikluse stalno nisu teli vto jer zna kako sam i ja prosla a i prvu insemenaciju je imala sa jako puno hormona
ali stos pre 2 nedelje na marijinom rodjendanu pita mene kuma nsto nas je vencala da li ti je kuma trudna ja kazem nije ona jeste ,jeste i kazem pa valjda bi znala medju prvima jer smo jako vezane,zato se slabo cujemo zadnjih mesec dana da se neoda,jer koliko puta sam samo ja znala pored njih dvoje da su isli u feronu
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od alisa 1/2/2017, 20:52

Nini cestitam na kuminoj trudnoci!!! srca srca srca
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od MalaSaJuga 1/2/2017, 23:04

Nina bravo za kumu. Nek se samo nizu pozitivne bete likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit likeit
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od HappyGirl 1/2/2017, 23:06

Srećan ovaj mesec mačaka lol! lol! lol! pa da i vi kao i oni dobijete svoje mačiće osmeh srce
Nina, čestitamo kumi i neka je trudnoća bude lagana, lepa i dosadna Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od BabyBear 1/2/2017, 23:28

Volim mesec macaka prrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Sirijus nam ga je lepo zapocela Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od Sirijus 2/2/2017, 07:39

Nina, neka je sa srecom kumi srca srca srca bas se obradujem svaki put kada cujem da je beta pozitivna. Neka joj je skolska trudnoca i da se radujemo kumcetu sreca
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od BiKsi :) 4/2/2017, 17:30

Dobro nam svima februar dosao!

Nina, sve cestitke za kumu, divne vesti!

Ljubim vas, duze se ostaje na poslu, ponela kuci nesto da radim preko vikenda, umor ,umor i umor. Odoh na babine kod komsinice.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od Sirijus 4/2/2017, 20:20

Podsecam vas da je utorak ded laj za uplatu i narucivanje solja. Uplata ide na racun kutka. A koju ste solju odabrali i podatke za slanje saljete na pp Alisi osmeh srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od Ancica 87 5/2/2017, 20:57

ne upisah se u februaru... ali nemam sta pametno ni da upisem.... Pod virusima smo non stop svi troje i to u krug... nesto mi sve bezveze... sto se soljane tice cekam platu ne bi verovale od 09.meseca... cim dobijem odmah cu uplatiti... malo glupo zvuci al jbg takva nam drzava...Hvala na razumevanju :)
Vama svima zelim lep februar kao sto ga imaju mace :)

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od MalaSaJuga 6/2/2017, 14:41

Da vam mahnem. danas divan dan za setnju, ja I vasa skitali Laughing
Od sutra opet hladno, bljak. ocu bre prolece, sunce da zivnemo malo.
Ljubim vas
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od mimi85 7/2/2017, 16:35

Mesec darivanja... U nasoj kuci ovo je mesec rodjendana, moj otvara sezonu krajem januara a zatim idu mamin i sestrin u narednih osam dana. Ove godine je specijalan.... Vec nekoliko godina seka i ja nismo skupa za rordjendane, uvek je poslom na drugom kraju sveta... Ove godine iako razdvojene, za nas ne postoje granice... Iznenadila me, poslala mi cvece za rodj, poslala mami... Pa red je bio da uzvratim i ja Very Happy
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od BiKsi :) 7/2/2017, 19:59

Mimi, divno! Shvatih da ces do nje, ili umislih?

Umorna sam od posla,svaki dan duze ostajem, plus nosim kuci za vikend, tako je oko zavrsnog racuna.

Ljubim vas~!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od mimi85 7/2/2017, 21:14

Rado bih... Al ne mogu... Poslala sam joj cvece Very Happy nesto me zeza ne mogu da okacim slicicu
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od Lola021 8/2/2017, 12:06

Čitam ovde, čitam na FB, al' ne pišem Razz
Pa hajd' samo da vam poželim što lepši dan srca
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od alisa 8/2/2017, 17:24

Gde si bre Lola ljubav
Nedostajea! Nadam se da si dobro osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od Sofija Veks 8/2/2017, 23:23

Dobrodosao, februare, mesecu punom beta!

Biksi, izgleda da nisi jedina umorna, ja citam gore da ides na batine lol!

Nina bravo za kumu!

Ljubim vas devojke, jupi, ovog meseca stize solja...a nadam se i moja otpremnina sreca
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od Lola021 9/2/2017, 11:22

Alisa, sve ok :)
Imala sam gomilu nekih obaveza, što privatno što poslovno, pa se nisam baš javljala ovde, samo sam virila na FB :)

Al' popraviću se, časna pionirska cvet
Lola021
Lola021

Broj poruka : 144
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 15.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od Blanka 10/2/2017, 00:40

Samo da vas ljubnem ženske!!!!
Vidjeh na fb da će Kutak biti bogatiji za tri srculenca naše nam drage Kutanjke. Posebno mi je drago zbog nje. Predivno!srca srca srca srca srca srca
Nama je početak februara bio užasan, nisam ništa čitala detaljno jer nisam imala vremena. Sada se sve stišalo i bogu hvala očekujem bolje dane.
Ljubim vas sve redom i nedostajale ste.
Aj sad laku noć osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od Jerapetra 10/2/2017, 13:35

Da mahnem svima i pitam šta pije kafana - legla plata konačno! Very Happy sunny Šta da vam kažem, ozbiljna suma je u pitanju lol! Šalu na stranu, konačno uplatih još malo za Antologiju, a šolju ću da naručim u sledećem krugu, nisam sad ni stigla jer sam bila u bolnici zbog serklaža.
Nina, predivne vesti za kumu, želim joj bezbrižnu trudnoću!
Blanka, dobro je da se izboriste i da prođoše ti virusi i čuda, stvarno strašno, ali sad idu bolji dani!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od Zmajuška 10/2/2017, 14:56

Početak februara je definitivno obeležila draga nam Pikseta i njena srca1  Mnogo sreće svima koje su u postupku a i nama koje malo odmaramo, bebe i dečica da budu zdrava i vesela i da se svi vole kao i mace nam. sreca sreca sreca
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od libra35 10/2/2017, 19:56

Drage nesto sam propustila? ...jel pikseta trudna?
I ja sam na fb i u grupi ali nisam mogla da nadjem nista u vezi nje evo vec satima trazim?Trojke?
Pisite detalje jer me je jako obradovala ova vest❤mozda se i ona javi❤❤❤❤
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od alisa 11/2/2017, 07:59

Libra cini mi se da je prva vest Piksetine trojke! osmeh srce
Jel si clan one zatvorene fb grupe Kutak - Forum o neplodnosti?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od libra35 11/2/2017, 09:01

Da da sad sam videla .
Divno❤
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od BiKsi :) 12/2/2017, 13:51

Da, da, tri srculenceta kod nase Piksete, ja sam odusevljena! Pu pu pu , usrale ih koke!

Sofijaveks, hahahahah, bili smo na babinama, al cale izudarao starije dete pa je bilo i batina! Nisi mnogo pogresila.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od sanja 73 12/2/2017, 14:49

Evo i mene da se upišem kasnim malo,da nam u februaru sve pršti od velikih beta i malih beba...
kod mene sve pod kontrolom,malo posetila dr.endok.kaže da sam dobro,ko da ja to neznam i bez njega lol! čekam sunce i da još otopli pa da krećem lagano,e da uzela malo femisan kapi i folnu da pijem uz onu moju standardnu terapiju...navika je čudo Laughing
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

februar - ceo da bude sa velikim betama Empty Re: februar - ceo da bude sa velikim betama

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu