KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Decembar - mesec sreće :)

+20
SannI-AlL
sanja 73
Ema78
mamadabudem
HappyGirl
Ancica 87
Blanka
nina :)
MalaSaJuga
Vanilla
Zmajuška
Tebi
Sirijus
marina_82
lolipop
Jerapetra
mimi85
BabyBear
SladZana
alisa
24 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od HappyGirl 4/12/2016, 17:48

Dobra ova agrikultura lol!
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od mimi85 5/12/2016, 09:46

Uvalila ja u subotu muzu da zove za neke masaze u NS. I zove on mene sav zbunjen i kaze, Mimi, ovi su mi rekli da rade samo dame lol! toliko sam se smejala i pocela da ga zezam

al mislim stvarno....

tako da smo juce otisli u Rumu, u Hotel Borkovac na malo opustanja i masazu... U jednom momentu posmatram ljude oko sebe, svi gledaju u telefone, prelepotice se namestaju za slikanje, cetiri drugarice se super provode-svaka u svoj telefon gleda (sprdali smo se da li su ribizle unele telefon u saunu da se slikaju), a moj muzic blazeno nana...

Mozda me je pregazilo vreme al meni ta tri-cetiri sata telefon nije padao na pamet...prijalo mi je da sam nedostupna, da imam vreme za sebe, za nas....

mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od SladZana 5/12/2016, 10:20

Dobro vam decembarsko jutro.
Evo posluzenja, ko sta voli naočare naočare naočare naočare naočare

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 2rhv7ty Decembar - mesec sreće :) - Page 2 2j0k39j
Decembar - mesec sreće :) - Page 2 2lnrl1 Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Fzauma

Moram vam reci da bih ja opet   beba Very Happy

mimi svaka vam cast na uzivanju, ja vapim za tako necim. A fenomen telefona mi nije jasan Rolling Eyes

Sofija bas vas je stislo sa svih strana, ali naravno i to mora da prodje cvet

usne
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od mimi85 5/12/2016, 10:50

uh uh uh that is my cup of tea!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od Blanka 5/12/2016, 10:55

Mimi,vi bas uzivate i treba tako bravo vam ga. A tih manijaka za tel.na sve strane. Juce smo bile u setnju sa kumicom i svratile na kafu. Terasa puna, puno mladih parova svi cute i bulje u telefone. Okrece se jedna jako simpaticna djevojka i govori drustvu :"ajmo za drugi sto odje nije svjetlost ok za slikanje" i svi trkom krenuše. Kuma i ja ostasmo u čudu, pa sad to pripisujem mladosti lufosti. Izvadise selfi stap i citavo vrijeme fotkanje i izbacanje slika na fejs. Ma nisu ni par rijeci progovorili. Eto, to je to drage moje NE moderne zenice lol!

Sladjo, meni nadji neku sa dvije bebe, mi volimo sve duplo lol!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od mimi85 5/12/2016, 11:25

eto kako ne znamo da se provedemo draga moja Blankic! Ko sad zna kako mi je bilo na bazenu i u sauni?  b  b  b  b  b v v v v v
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od Jerapetra 5/12/2016, 12:24

Pa stvarno, Mimi i Blanka, kad ne znate da se provedete!  b  b  b  b  b

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od Ancica 87 6/12/2016, 19:10

e zene samo da vas sve pozdravim na brzinu.... sta bi ja dala za sat vremena masaze Wink
zemljoradnici :)
radi se punom parom ... na drugom radnom mestu sam,mogu vam reci da jako prija promena radnog mesta jer je na mom bivsem ludilo,ovde mi je puno opustenije,i ne moram da ostajem prekovremeno kao do sad... Sa Aleksom se snalaze kuci ... Eto ukratko brzinski od nas!Uzivajte!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od MalaSaJuga 7/12/2016, 13:40

Da se i ja upisem ovde. Nema me, sveki je jos tu, valjda do nedelje.a ja joj svakog dana kuvam supu sa knedlama i kompot. kaze marko nemoj da joj kuvas i ona ce da ode king lol!
Vasilije je pravi nemirko, ne staje ni minut, retko kad sedi, akcija i samo akcija
ljubim vas sve
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 32
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od BiKsi :) 7/12/2016, 18:02

Samo da mahnem. Arsa i ja pod virusom, mada malo smo bolje danas, al nas smlatilo samo tako. Ljubim vas sve!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od BabyBear 8/12/2016, 00:34

Auuuuuuuu......kad pre decembar?!
Meni i nije bas sjajno poceo na poslu, neka sranja (po mene) d'izvinete na izrazu...ne mogu da se povratim na normalan rezim ishrane (opet samo slatko i testo), a moram da skidam kilograme i da se pripremam za Prag...od vikenda me ceka selidba u novi (iznajmljeni) stan, znaci pakovanje, znaci poshizecu, ali to je pozitivno jer vise necemo biti sa mojom mamom nego opet NAPOKON sami posle vise od godinu dana. Dosli privremeno na 10 dana, a ostali preko godinu dana. Sto kazu, privremeno resenje uvek najduze traje. Jeste da ce ovo da nas kosta i da je kod mame sve mnogo jevtinije, da nam trebaju sad pare za Prag, ali neke stvari stvarno nemaju cenu.

Sve u svemu, nadam se da ce mi od Nove godine, tj. od ponovnog samackog zivota krenuti i ostalo na bolje. Navijajte za meneeeee
Ljubim vas osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od mimi85 8/12/2016, 16:12

BB zelim ti srecno preseljenje!!!!!
Mozda jeste jeftinije u zajednici al ne hvalaaaaa Very Happy mir nema cenu!

A dogodine praske sunkice
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od Jerapetra 8/12/2016, 16:15

BB, navijam za preseljenje, dobre stvari na poslu i opsti boljitak, a za praske sunkice u 2017-oj posebno!!! osmeh srce igracice igracice igracice d d d d

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od mimi85 8/12/2016, 16:45

jedna mnooooogo lepa reklama....

https://youtu.be/tU5Rnd-HM6A
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od Jerapetra 8/12/2016, 18:11

Mimi, predivna je reklama! Ja pustih suzu....

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od lolipop 8/12/2016, 19:07

Kažu da svaki dan moramo pojesti jednu jabuku, a i jednu bananu... radi kalijuma. Takođe i narandžu zbog vitamina C. I obavezno popiti jednu šolju zelenog čaja (bez šećera za prevenciju dijabetesa) kao i za smanjenje masnoće u krvi...
Svakoga dana moramo popiti dve litre vode (da, i posle je ispiškiti, što udvostručuje vreme koje smo do sada provodili u WC-u).
Svakoga dana treba uzeti barem jedan Bioaktiv ili jedan jogurt da biste imali sve dobre bakterije, za koje niko ne zna šta su tačno, ali ako se ne opskrbiš s barem milion i po tih bakterija, videt ćeš vraga.
Svakoga dana jedan aspirin za prevenciju infarkta i jedna čaša crnog vina, također protiv infarkta. I jednu čašu belog, za nervni sistem? I jednu čašu piva... ne mogu se setiti za šta? Ako ih popiješ odjednom, međutim, možeš dobiti moždani udar, ali ne sekiraj se, nećeš ni primetiti.
Svakoga dana treba jesti balasne materije. Puno, puno, gomilu balastnih materija, dok ne iskakiš govno veličine ovala.
Potrebno je 4 do 6 dnevnih obroka, laganih, s tim da ne smeš zaboraviti žvakati svaki zalogaj 42 puta.Tako da ti samo za jelo treba 5 sati...
E da, iza svakog jela trebalo bi oprati zube, tako da zube treba oprati i posle jabuke, posle bioaktiva, posle banana, posle balasnih materija i tako sve dok imaš zube u ustima. S tim da ne zaboraviš zubni konac, masažu desni i ispiranje vodicom za usta.
Bilo bi dobro urediti kupatilo, možda staviti unutra CD player ili TV, jer s obzirom na vodu, balastne materije i zube, provest ćeš puno, puno vremena unutra.
Treba spavati 8 i raditi preko 8 sati, plus 5 za jelo, to je 21. Ostaje ti 3 sata, ako nije gužva u saobraćaju.
Prema statistikama, TV se gleda prosečno 3 sata dnevno. Sada se to više ne može, jer svakoga dana treba hodati najmanje pola sata (savet: nakon 15 min kreni natrag jer ako ne, pola sata postaje ceo sat).
Treba negovati prijateljstva, jer su poput biljaka, treba ih održavati svakodnevno. Pretpostavljam i kada ideš na put?
Između ostalog, moraš ostati informisan, i čitati barem dvoje dnevnih i nekoliko sedmičnih novina, da bi imao kritički stav...
Seksati se treba svaki dan, ali bez upadanja u rutinu: treba biti inovativan, kreativan i iznova osvajati. Za sve ovo treba vremena. Da ne govorimo o tantričkom seksu.
Treba imati vremena i za dodir s prirodom, pranje poda-suđa-veša, da ne govorimo o tome što sve treba ako imaš kućnog ljubimca ili decu...
Računica kaže da je za sve to potrebno minimalno 29 sati. Jedina mogućnost koja se nameće je raditi nekoliko stvari istovremeno: Npr: tuširaj se hladnom vodom i drži usta otvorena... tako ćeš popiti 2 litre vode. Dok izlaziš iz kupatila sa četkicom za zube u ustima, istovremeno se seksaj (tantrički) s partnerom koji istovremeno gleda TV i čita novine dok ti pereš pod. Ostala ti je jedna ruka slobodna? Nazovi prijatelje! I rodbinu! Popij vino (nakon razgovora s rodbinom će ti trebati).
Aaaaajjj!
No, ako ti je ostalo dve slobodne minute, pošalji ovu poruku svojim prijateljima (koje treba pazit kao biljke) dok jedeš kašiku meda, koja je vrlo korisna.
Sada te pozdravljam, jer između jabuke, jogurta, crnog vina, prve litre vode i trećeg obroka s dnevnom dozom balasnih materija, ne znam više što trebam, ali moram hitno u WC. 😂
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od nina :) 8/12/2016, 20:37

lolipot videla sam ovo na fb dobra stvar
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od marina_82 8/12/2016, 21:48

Loli queen  lol! lol!
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od Zmajuška 8/12/2016, 21:55

Slatko sam se nasmejala! Very Happy

Baby, srećno preseljenje.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od HappyGirl 9/12/2016, 12:47

BB. navijamo za vas igracice
Loli, znam za ovo i zto mi život prođe u jelu lol!

SladZana, meni od svake po jedna  osmeh srce 
Mimi, reklama je čista 10!  srca srca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od HappyGirl 9/12/2016, 12:48

I da cure sutra je subotaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sreca igra igra igra igra igra
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od Blanka 11/12/2016, 23:43

Zene moje, ja sam.u soku cijeli dan. Prijateljica mi rekla da je cula da Preimplantacioni genetski skrining hromozoma (PGS),pored toga sto osigurava transfer samo genetski ispravnih embriona da se ovom metodom moze utvrditi i pol embriona!!!!!
Je li doslo vrijeme da se bira i pol???? Jel to.istina zna li neko??? Ja je ubjedjujem.cijeli dan da to nije istina, a ona mi kaze da se to radi. Ako je tako ne znam sta da kazem majke mi, ja sam u šoku. Iskreno, bez teksta cijeli dan. Je li doslo vrijeme da se igramo boga, narucujemo djecu musku , zensku???. Daj dva muska i jedno zensko molim lijepo!!!
Dje ode ovaj svijet? Po meni nije etički ni malo, medicina ne bi trebala time da se bavi. Sustina je baviti se zdravljem, zdravstvenim problemima, lijecenjem, a dje tu spada odabir pola jebote. Ima li odje na ovom Kutku zena koje dijele moje misljenje ili sam ja totalno " NE moderna prelepotica" affraid Shocked
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od Sirijus 12/12/2016, 06:46

Jutro cure,
Blanka soknu me, meni nebi palo na pamet da razmisljam o tome da li je musko ili zensko samo neka je zivo i zdravo pa sta god da je. A o tome da se birka sta ces da dobijes sam teksta bez. Zamisljam kako neko hoce bas musko i sta bi radio? Trazio bi bas takav embrion? Sta li bi bilo sa svim onim devojcicama affraid affraid affraid
Trudis se da ga dobijes a sad jos i da izvoljevas!!!!!! Ja cu biti srecna sta god da je.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od nina :) 12/12/2016, 08:26

blanka cula sam ja za to pre par godina ali kao zakonom je zabranjeno u celom svetu ali ima slucajeva kad progledaju kroz prste .jer kao ima parova koji vec imaju dece par i sve istog pola a teli bi drugog pa njima izadju u susret,ili kojima deca umiru a istog su bila pola ,ili ima u familiji gde se deca razboljevaju ali od odredjene bolesti i samo kaci jedan pol zato oni idu na to da nedobiju bolesno dete a nerazmisljaju da opet to dete moze biti nosilac tog gena sto izaziva bolest i da nenabrajam vise primera
ali slabo ko to zna jer nesmeju da pricaju u klinikama i da predlazu roditeljima,sad dal ise ta usluga placa posebno to neznam nemogu se setiti,bila je polemika pre par godina na fb zato znam
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od marina_82 12/12/2016, 08:59

Jutro cure drage sunny sunny
Blankic cini se da to ne da je moguce nego se uveliko radi. Cak i tamo gde je zakonom zabranjeno. Nadjoh podatak iz 2006. da cak 42% klinika koje nude ovu metodu omoguce da se utice na pol deteta iz ne medicinskih razloga. A zamislite kakva je tek danas situacija. Vec dugo svetska javnost polemise o etickim pitanjima "izigravanja boga".

marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Decembar - mesec sreće :) - Page 2 Empty Re: Decembar - mesec sreće :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu