KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+73
Bobac
zsuki75
Gagagaga
Rada74
danica87
srculence 84
leptirica1977
Hande
Pikseta
sretnazvijezda
nina :)
Vuchica
ganedina
Sofija Veks
jelena*mama2andjela*
noja
ninica2
anasrce
lela1984
masato
HappyGirl
Bekanicaa
kornjaca
enap
libra35
valika77
Ancica 87
Buba82
PalcicaBg
bebana81
Principessa
BabyBear
Angie83
Blanka
Padobranka
Bundevicav
marina_82
alisa
Zmajuška
saska1
zumbulcic
bak
Elenaa
sanja 73
Hugolina
mimi85
bobica83
Tavita
ivanicasale
Jerapetra
tiramisu
Sirijus
mamadabudem
daki_mm
marijaivlada
Dora1
BiKsi :)
jelena.kuburic
Mika
Bobaue
daduska
sanja369
sunny.tp
dusica78
Tebi
mmakica
topalovic
kolibri5
Smrdica
fight&faith
Bubamarica79
Jaka
branka86
77 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 11/11/2016, 21:12

Gde bas ovaj najskuplji da me nadje hehe !Tebi, hvala .Pise 225 za gonal.Pored toga u protokolu imam i menopur i orgalutran .Da li mozda znas ovaj orgalutran koliko je zaboravih malopre da pitam?

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 11/11/2016, 21:26

tiramisu ::Tavita ako si u Belmedic,mozes da pomeris kod Sumarac termin. Samo kazi da si trudnica vto. Ili im posalji rez.i trazi da pokazu profesorki.

Kad sam pozvala da zakažem, rekli su mi da je profesorka u inostranstvu i da je na njihovom rsporedu tek 22. novembra. Trudim se da se ne nerviram i da ne paničim, ionako ništa ne mogu promeniti. U ponedeljak ću otići direktno na odeljenje Endokrinologije i tražiti dr koji me je pre dr Šumarac pratio. Verujem da me s ovim rezultatima neće niko vratiti.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 11/11/2016, 21:28

Ne znam koliko je orgalutran.Ja sam primala certotide i ovitrelle stopericu.Samo sam gonal f kupovala u Srbiji, a ovo ostalo u Pragu. Sad da me ubijes ne mogu da se setim kakve su doze na penu ovde, a cuvala sam ga do pre neki dan.Pogledacu semu stimulacije pa cu ti reci.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 11/11/2016, 22:08

Elena, ovo su cene iz Srbotrade apoteke u Bg
Gonal F 75  3000
[size=30]Menopur 75  2000[/size]
Orgalutran 4400
U Pragu su malo skuplje

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 11/11/2016, 22:10

Ja sam u Feroni kupovala orgalutran 4362 din., a Menopur od 75 - 1998 din.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 11/11/2016, 22:29

Tebi Jaka ,Boba hvala puno.Danica mi poslala ovu poruku sa semom i kaze da se javim osmog dana stimulacije da dodjem tamo ili da saljem rezultate UZ pa da dodjem na aspiraciju.Da li je i vama tako pisalo ?Nije mi rakla da saljem rezultate 3-5 dan nebitno ,nego samo osmi.

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 11/11/2016, 22:58

Da i ovo, nije mi rekla da uradim ni estradiol ni onaj hormon koji se ono bese radi pred kraj stim.

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 11/11/2016, 23:02

Elena, da tako je i meni isto poslala. Osmi dan da sam tamo ili da javim rezultate UZ

Jeli ti ponudila cene hotela? Kad smo mi išli u septembru ponudila nam je Clarion i Carol po 65€ međutim nije bilo mesta pa nam je Simo našao po 50€ Belvedre. Bili smo zadovoljni.
Meni su tamo radili hormone,neznam šta tačno platila 60€

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 11/11/2016, 23:07

Jaka ,jesi ti ovde isla na Uz pre toga?Ja sam mislila da dodjem u Beograd da mi neko prati stimulaciju tih prvih dana do Praga,da li si ti tako radila?

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jaka 11/11/2016, 23:23

Ja sam išla tamo 9 dan ciklusa, nisam imala let 8 dan. Uradila UZ 8dan kod mog ginekologa, javila rezultate.Tamo sam onda išla na UZ svaki dan. Produžila mi terapiju još 4 dana...

Jaka

Broj poruka : 43
Datum upisa : 15.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Elenaa 12/11/2016, 19:57

Kutanjke gde ste?Da li vi znate sta Sonja daje od terapije ja sam heterozigot na pai i na mthfr?Da li ce mi fraxi?Jedan hematolog u Kbc mi napisao da ne treba nista samo duplu folnu na dan transfera,a Elezovic prepisao fraxiparin od transfera pa nadalje.U ovim predhodnim postupcima niko mi nista nije prepisivao kao ne treba.Kakva su vasa iskustva?

Elenaa

Broj poruka : 87
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 12/11/2016, 23:33

Sonja ce se voditi nalazom hematologa koji im dostavis. Ako ti je prof.Elezovic napisao sta i kako ja bih njega sigurno poslusala, bez dvoumljenja.
Oni u Pragu ne traze nalaze hormona tokom stimulacije, prvi UZ je 8.dan stimulacije i meni bio.S tim da sam ja celu stimulaciju bila u Pragu pa me dr.Sonja pratila.
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/11/2016, 01:05

Bobouue, mozda je zakasnela ovulacija, mozda samo prehlada, ima li sanse kod tebe za prirodnu trudnocu? Podseti me

Topalovic, dobrodosla, bak koristi proxeed female i prezadovoljna je pretpostavljam da je to slicno jer i proxeed i profertil za muske imaju slicna dejstva.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/11/2016, 01:06

Tavita, neka si povecala dozu. Samo smireno, rekla sam ti za dva prižera jos viseg tsh od tvog pa je bilo sve ok. Kakav ti je ft4?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od topalovic 13/11/2016, 11:35

BiKsi :) jel po preporuci lekara koristite Proxeed women?
topalovic
topalovic

Broj poruka : 10
Datum upisa : 06.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od topalovic 13/11/2016, 11:39

BiKsi :) ::Bobouue,  mozda je zakasnela ovulacija,  mozda samo prehlada, ima li sanse kod tebe za prirodnu trudnocu? Podseti me

Topalovic,  dobrodosla, bak koristi proxeed female i prezadovoljna je pretpostavljam da je to slicno jer i proxeed i profertil za muske imaju slicna dejstva.
BiKsi :) jel po preporuci lekara koristite Proxeed women?
topalovic
topalovic

Broj poruka : 10
Datum upisa : 06.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/11/2016, 12:32

Topalovic, ja ga nisam koristila. MM je koristio proxeed za muskarce po preporuci lekara. Nasa clanica bak ga koristi, taj za zene, i bas je zadovoljna. Mislim da joj jeste preporucila dr. Ne znam kakvi su ti hormoni, je li tebi neko preporucio njega?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od topalovic 13/11/2016, 12:48

BiKsi :) ::Topalovic, ja ga nisam koristila. MM je koristio proxeed za muskarce po preporuci lekara. Nasa clanica bak ga koristi, taj za zene, i bas je zadovoljna. Mislim da joj jeste preporucila dr. Ne znam kakvi su ti hormoni, je li tebi neko preporucio njega?
Rezultati svih hormona su mi u redu, kada sam pitala lekara da li može bilo šta da mi preporuči da bi druga VTO bila uspešna, on mi je rekao da probam sa Proifertil female, jer utiče na bolji kvalitet embriona.Zato sam u velikoj nedoumici šta da radim.
topalovic
topalovic

Broj poruka : 10
Datum upisa : 06.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 13/11/2016, 12:59

Topalovic, sastav oba je jako slican. A proxeed mi bio jeftiniji u tom momentu Wink Pijem ga par meseci, mislim 5-6, sledeca vto ce pokazati koliko je delotvoran . A mislim da ne moze skoditi. Nije mi ni jedan dr preporucio, trenutno nemam drugog dr osim Kutka

U medjuvremenu sam vadila hormone, sasvim sam zadovoljna, amh mi  je opet skocio  lol! mada on kod mene godinama skace  lol! Godine imaju sasvim pozitivno dejstvo na mene

Osim finansija koje nisu zanemarljive nemas sta da budes u nedoumici. malo aminokiselina, vitamina, minerala, nece skoditi svakako

Koracaljke osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od topalovic 13/11/2016, 13:10

bak ::Topalovic, sastav oba je jako slican. A proxeed mi bio jeftiniji u tom momentu Wink Pijem ga par meseci, mislim 5-6, sledeca vto ce pokazati koliko je delotvoran . A mislim da ne moze skoditi. Nije mi ni jedan dr preporucio, trenutno nemam drugog dr osim Kutka

U medjuvremenu sam vadila hormone, sasvim sam zadovoljna, amh mi  je opet skocio  lol! mada on kod mene godinama skace  lol! Godine imaju sasvim pozitivno dejstvo na mene

Osim  finansija koje nisu zanemarljive nemas sta da budes u nedoumici. malo aminokiselina, vitamina, minerala, nece skoditi svakako

Koracaljke osmeh srce
Ja već neko vreme pijem koenzim Q10, folnu kiselinu 400, Omega-3 sa dodatkom vitamina E, Vitamin D3 i Mg 375+B6, zato sam i bila u nedoumici.
topalovic
topalovic

Broj poruka : 10
Datum upisa : 06.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/11/2016, 13:35

Topalovic, ili nastavi to sto pijes, ili zameni za ovo, ako mene pitas. A sto se tice uspesnosti, zakljucismo da sreca igra presudnu ulogu. Gde si radila postupak, koliko imas godina?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od topalovic 13/11/2016, 13:47

BiKsi :) ::Topalovic, ili nastavi to sto pijes, ili zameni za ovo, ako mene pitas. A sto se tice uspesnosti, zakljucismo da sreca igra presudnu ulogu. Gde si radila postupak, koliko imas godina?
Prvu VTO sam radila u Valjevu, ali nije uspela, a sada se spremam za drugu VTO, u decembru počinjem sa kontraceptivnim tabletama. Za par dana punim 39 godina. srcasti poljupci
topalovic
topalovic

Broj poruka : 10
Datum upisa : 06.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 13/11/2016, 13:49

Zbog cega idete na vto, u cemu je problem? Jesi li radila dodatne analize?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od topalovic 13/11/2016, 13:51

BiKsi :) ::Zbog cega idete na vto, u cemu je problem? Jesi li radila dodatne analize?
Po rezultatima nema problema, a do trudnoće ne dolazi, ogtt test sam radila on mi je ok.
topalovic
topalovic

Broj poruka : 10
Datum upisa : 06.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 13/11/2016, 14:20

BIKsi, kad počne panika, setim se slučajeva koje si mi navela. Ft4 mi je 17,68 (ref. vr. 12-22), ali je TSH 7,7 Sad Nadsm se da cu sutra doći do endokrinologa. U svakom slučaju, vikendom uzimam eutiroks 200, a ostalim danima 175.
Topalović, dobro došla. Suplementi jesu važni, alo ne grantuju uspeh. Želim ti svu sreću u narednom postupku.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu