KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

+29
bebko
SannI-AlL
maus
AriesGirl
JAmajka
KoMetaK
Sofija Veks
bak
MalaSaJuga
Zmajuška
Ema78
nina :)
BiKsi :)
SoJa
Ancica 87
Lola021
zsuki75
mamadabudem
alisa
Mimi12
Bobaue
BabyBear
Blanka
dr mali pariz
Sirijus
Jerapetra
kornjaca
mimi85
HappyGirl
33 posters

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od BiKsi :) 22/10/2016, 21:08

LJubac za sve.

Arsa je konacno bolje uz inhalacije tri puta dnevno i jos jednu turu ab.

Zmaje, slazem se sa mimi, verovatno je razlika u godinama ucinila svoje, a i mozda sto niste od istih roditelja.

Ja imam jednog brata, samo godinu dana stariji, vezani smo kao crevca, stalno se cujemo i posecujemo i smaramo i tako to. lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od Zmajuška 24/10/2016, 09:49

Dobro jutro, Kutanjke! Ili bolje reći dobar dan! sunny

Kafa i čaj su posluženi i po neki integralni keksić pa izvolite. Very Happy

Dan će biti divan, zato izađite u šetnju i uživajte u lepom danu, ukoliko vam obaveze dozvoljavaju.

Nadam se da su sva deca dobra i zdrava, kao i njihove mame i tate.
cveće cveće cveće cveće cveće
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od Ema78 24/10/2016, 14:56

Samo da vam mahnem...ja sam zapusena al skroz...vec drugu nedelju... smrc...ne stizem ni lekove da popijem, a kamoli da se bockam . Ovih dana bas jurnjava....smrc...
Ali ajde, uci cu vec u neki red uskoro, nadam se...

Inace,ovih dana su mi post op kontrole, sad mi stigli nalazi, tsh 2,5,  a ft4 13...Pretpostavljam da mi je tsh visok ( uvek je bio 0.5) jer mora ovo sto je ostalo od stitne da natera da radi kako treba. A ft4 mi je uvek bio visi,  na gornjoj granici... tako da, ipak je bila u pitanju hipertireoza...nadam se da ce ostati ovako,ipak se ok osecam....

Ljubim vas sve...posebno Vasu... jer znam da ce to biti smao pracenje...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od Ancica 87 24/10/2016, 18:52

Evo i nas..
Vidim da ste se razkokodakale ovih dana...
Biksi,drago nam je da je Arsa bolje...
Sanja,Vasica je bre junacina,nema sikiriki...
Uzivajte zene u bracama i sestrama,i moja seka po mami,mene obozava i ja nju... I danas nam je sisla sa busa posle skole... Zao mi sto Zmajuska nema takav odnos,ali sigurna sam da ima divnih prijatrelja koji menjaju seku...
Ljubimo vas tete sve,mi nismo bolje evo posle vise od mesec dana kasalj nikako da prestane,nedelju dana nismo oka sklopili nocu,sinoc je malo odspavao...Razmisljam da li da ga vodim kod pedijatra privatno..ova ne daje nikakav lek...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od BiKsi :) 24/10/2016, 20:48

Ancice, da li si mu uvodila med? Imam odlicnu stvar sa medom rotkvom protiv kaslja?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od dr mali pariz 24/10/2016, 21:03

Evo je i moja vidarica. Recept je odlican.😊
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od HappyGirl 25/10/2016, 05:41

Jutro cure Very Happy 
Svoj deci i roditeljima brza ozdravljenja želim. srce 

Danas najaviše 24 stepena.Čeka nas pravi prolećni dan. Radujem se suncu ali ko preživi sve ove nagle promene blago njemu.

Uživajte cure danas osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od dr mali pariz 25/10/2016, 06:31

Jutro i od mene!
Utorak... najtešnji dan.
No, sve je pesma kad smo zdravi, zato , samo glavu gore!😘😘😘
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od Sofija Veks 25/10/2016, 09:00

Jutro, cure!

Ja sam konacno nakon 8 godina u "firmi" ispregovarala juce otpremninu (trazila sam je vec dva puta, ali je izgleda tek treca sreca), tako da cu raditi do kraja godine (zapravo jos mesec dana, jer imam mesec dana odmora i slobodnih dana), tako da sam presrecna! Sta kuca pije? Mi Baileys u kafu odmah ujutru, a sinoc smo otvorili bocu vina sto smo je cuvali nekoliko godina - posebne prilike zahtevaju slavlje Very Happy
Ziveli lol!
Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Rgwljc
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od Jerapetra 25/10/2016, 11:43

Živeli, Sofija Veks! sunny Evo ja nazdravljam čašom limunade! lol!

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od Zmajuška 25/10/2016, 11:53

Ierapetra ::Živeli, Sofija Veks! sunny Evo ja nazdravljam čašom limunade! lol!
smiledraw
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od nina :) 25/10/2016, 14:57

sofija cestitam sto ti je uspelo da dobijes otpremnino.menjas firmu ili ces uspeti da odete preko kako si ranije bila zamislila
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od Ancica 87 25/10/2016, 18:09

Sofija sve cestitke sa srecom otpremnina...:)
Biksi,posalji ti meni recept,sve cu da probam,nisam mu jos med uvodila,a imam nas domaci...Nece mu nista valjda biti ako ranije pocne sa meom,cula sam tek posle godinu i po...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od mimi85 25/10/2016, 18:41

Cestitam Sofija! Ja obozavam Bejlis(i rado ga se secam ahahahahaha)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od BiKsi :) 26/10/2016, 08:22

Sofija, drago mi je da si to uspela!

Ancice, moze i posle godinu dana, maus je dala Ani sa tri meseca ako se ne varam. Sad ste u bezbednoj zoni. Recept ide ovako: Uzmes jednu srednju lepu crnu rotkvu. Secnes joj repic, zatim joj secnes poklopac gore, izdubis je nozem. Zatim je odozdo busnes cackalicom ili stapicem za rostilj ili malo nozem. stavis tu rotkvu na casu, a u rotkvu ulijes do vrha med. Ostavis da se med iscedi u casu. jednu rotkvu mozes dva puta da punis i cedis. Bitno da dole bude malo zaseceno, da bi se lagano cedio med, da bi pokupio sto vise soka iz rotkve. Onda to sto se iscedi dajes detetu, tri puta dnevno po kafenu kasicicu. Ti mozes i dva puta dnevno. Nije gorko, ne brini. To mogu i odrasli i odlicno je za saniranje kaslja.

Stisak za sve.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od MalaSaJuga 26/10/2016, 13:54

Sofija, cestitam osmeh srce
Biksi, hvala za recept, svakako treba... love
Eto ja malo da predahnem, onaj problemcic oko posla, ako mogu da kazem, resen je. yes
Pozdrav drage moje
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od Blanka 26/10/2016, 16:17

Sofija bravo,Anci bravo!!!
Meni je danasnji dan uzas, jedva cekam da prodje Mad
Grlim vas sve a najvise decicu zagrljaj
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od Ancica 87 26/10/2016, 20:01

Biksi veliko hvala... Sutra cu da trazim da mi nabave rotkvu...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od BiKsi :) 27/10/2016, 01:22

Sve vas ljubim i zelim lep dan.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od HappyGirl 27/10/2016, 07:13

Jutro Very Happy 
Uživajte cure danas je prvi i poslednji put ovaj četvrtak osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od SoJa 28/10/2016, 13:41

Drugarice moje, samo da se javim i da vas poljubim sve u kompletu love
Pratim redovno, ali nemam kad da kuckam Sad Igla mi ne izlazi iz ruke (znam da znate na koju iglu mislim Very Happy ) U to ime, zahvaljujem se na komplimentima, tebi Biksi na fotografiji. Da znaš da sam je "ukrala" za stranicu, jer je lepša od svih mojih.
Ančice, nadam se da je sve ok, što se nas tiče i da te nisam uvredila. Šalila sam se za sliku, naravno da mi ne duguješ ništa, to je slobodna volja, ko hoće pošalje, ko neće da mu slika deteta bude objavljena na stranici, ne pošalje i to je cela priča. Hvala ti na lepim rečima, ja sam presrećna kad ste vi zadovoljni Very Happy
Što se mene tiče, ušla sam u proces VTO, treći o trošku fonda, a još nisam svesna svega.. U četvrtak idem na VMA kod endokrinologa, jer su mi rezultati OGTT-a gori nego prošli put, pored moje kontrolisane ishrane i terapije. Terapiju sam smanjila, sa 2x1000 na 1x1000, zato što sam smršala na 41kg i nisam imala ciklus 4 meseca. Kako sam smanjila dozu, posle par dana sam dobila. Doduše, evo i sad kasni skoro nedelju dana, ali osećam da će doći Wink
Krenula sam na Jogu, za sad mi prija.
U Petak, 4.11. imam zakazan razgovor kod dr. Crnogorac, pa ćemo znati kad krećemo Very Happy Planiram da produžim posle kontrole na VMA za N. Sad, prenoćim pa izjutra pravac Genesis. Možda je neka slobodna da popijemo kaficu u Četvrtak veče Very Happy
Planiram da dođem i na rođendan našeg divnog Kutka, ali i to ću sa sigurnošću znati posle razgovora u Petak.
Ljubim vas sve, a posebno naše nove trudnjače usne Šaljite trudničku prašinu, trebaće mi Very Happy

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od SoJa 28/10/2016, 13:43

Poseban post posvećujem Maji... Dušo draga, šaljem ti svu svoju pozitivnu energiju, da budeš jaka kao i do sad i da nam budeš dobro. Ljubim te i grlim jaaaakooo zagrljaj

SoJa

Broj poruka : 2029
Godina : 47
Datum upisa : 02.08.2013

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od Zmajuška 28/10/2016, 16:58

Sojo, želim ti mnogo sreće u Novom sadu i neka ti ovaj postupak bude dobitni. srca srca srca
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od libra35 28/10/2016, 18:58

Soja mozda se vidimo u Ge....ja idem u subotu na folikulometriju...zakazano u 9h❤❤❤
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od Blanka 28/10/2016, 19:34

Sojice srecno u sledecem postupku, saljem ti puno,puno mameće prašine da zapraši te tvone korake srca srca
Mi smo danas napunili 5. mjeseci. Bili na kontrolu kod neonatologa i da kucnem dr prezadovoljna. Hemoglobin nam je skocio i rece da pijemo sirup jos deset dana i onda da batalimo sve.
Ljubim vas, odoh ovaj haos po kuci da sredim, skocice zaspale za divno cudo pa moram da grabim.
Volimo vaaaas love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :) - Page 7 Empty Re: Oktobar - mesec radosti, sreće i ljubavi najveće :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu