KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
Hugolina
zsuki75
Smrdica
Dreamerka
MalaSaJuga
masato
nina :)
anapetrovic
Mika
branka86
Lola021
bebana81
kornjaca
Gorocvjet
Pikseta
HappyGirl
SannI-AlL
Padobranka
Vanilla
Dora1
Mia-ns
mirjanamirjana1986
Blanka
ne gubim nadu
bebko
Bobaue
Mimi12
winni
PalcicaBg
Ancica 87
lela1984
sanja369
Arwen
tiramisu
bak
enap
OKacica
Amna84
jelena.kuburic
mimi85
BabyBear
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
Tebi
Tavita
alisa
mamadabudem
zumbulcic
bobica83
saska1
dusica78
Sirijus
Jerapetra
marina_82
libra35
Vanja80
daduska
BiKsi :)
63 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 15/9/2016, 07:58

Dobro jutro na 13dpt evo da se i ovdje upisem

Hvala vam na cestitkama i navijanju, ma mora se isplatiti to silno navijanje i letenje roda.

Nego curke moje ja maloprije pisnu test i da izvinete proljev me opuca. Nisam stigla ni poklopac na test staviti pojavise se dvije crte vv
Sad cu u 9 ici vaditi tetu betu i nadam se da ce biti visoka i da ce se pravilno duplat, da ce trudnoca biti skolska i da mi se nece ponoviti spontani kao na prvoj vto.

Vucem vas sve za nosice i javim rezultate

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dusica78 15/9/2016, 08:32

Jao zumbulčiću, pa to su divne vesti! osmeh srce
Pa i na dalje da bude sve školski: debela beta, pravilno duplanje, školska trudnoća i lak porođaj!
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 15/9/2016, 09:29

Ivanicasale, ponovite nalaz, popraviće se i prolazite. Mogu misliti koliko ste se sad šokirali i potresli, ali ovo je samo jedna prepreka koju ćete preskočiti. Mora ovo pod hitno da se menja, da ne vraćaju ljude kojima mogu da se nađu spermatozoidi, već da ih traže. Evo, Marina je napisala neke novosti u vezi sa tim. Ja nisam upućena, ali verujem u vas. I te kako ću ja tebe vući, o da. 
Zumbulčiću, bravo! Želim ti školsku trudnoću, što će i biti ovaj put!  d d d d d d


Poslednji izmenio Ierapetra dana 15/9/2016, 09:38, izmenjeno ukupno 1 puta

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 15/9/2016, 09:36

OKacica ::Drage zenice, nije me bilo neko vreme.
Zelim sve da vas pozdravim i pozelim srecu na ovom nasem putu.

Ja sam u toku pripreme za 3.VTO, i pre neki dan pocela sam sa mikroginonom... Ono sto me interesuje jeste, da li je neka od vas imala neke pratece efekte uzimanja ovih tabletica?

Unapred hvala.

Pozdrav

OKacice, ja sam u oba svoja postupka pila mikroginon, nisam imala nikakve nus pojave, lepo sam ga podnosila, mada meni lično nije uspeo da "našteluje ciklis".
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 15/9/2016, 09:39

Ivanicasale, baš mi je žao što su vas odbili. Potpuno te razumem, jer znam kakav je to osećaj, i nama se desilo da posle nekog vremena ništa nisu našli u ejakulatu. Proksid nam nije pomogao, ali se slažem sa Tebi da bi dobar urolog mogao pomoći.
zagrljaj
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 15/9/2016, 10:09

Ivanicasale, zao mi je, nadam se da ce se popraviti stanje, kao sto je Marina rekla, mozda da se raspitas i za tu opciju u Novom Sadu, i naravno, dobar urolog bi sigurno pomogao.

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 15/9/2016, 10:10

Zumbulcicu, divnih li vesti, cestitam, i da sve krene kako treba, sve skolski! d d vv vv

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 15/9/2016, 10:15

Ivanice, gore glavu, bice spremica. Pravac kod dobrog urologa, ne znam da li je tm radio hormone, uz i sve ostalo. Malo proxeed, mozda inekcije menopura, pregnila ili sl, mozda u nekoj drugoj lab da probate? Imas temu o popravljanju spermograma, probajte one semenke u medu, piskavicu... Bixi je pisala o nekom caju od ovsa koliko se secam.

Ali s obzirom da kod njega to ide nizbrdo, cim se pojave spermici trk na vto!!!

Koracaljke osmeh srce

bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 15/9/2016, 10:21

Zumbulcic,divno! Ima da bude debela beta cim se crtica odmah pojavila.
Ivanicasale,ne ocajavaj.Sve su devojke rekle. Dobar urolog pa zamrznuti.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 15/9/2016, 12:23

Ivanice grlum jako.... ali popravice se! Mora da se popravi! zagrljaj  da proverite u privatnoj lab pa ako tamo ima napravis se blesava pa sledeci mesec opet trk na komisiju? Ne znam da li je to uopste izvodljivo ali mozda da probate...

Inace ovo sto Marina prica... mislim da biopsiju rade i u Visegradskoj na uput ali mi se cini da preko republickog fonda ne moze da se ide sa zaledjenim materijalom i da je to ustvari razlog zasto odbijaju parove... naime smatraju da je manji procenat uspesnosti, sto naravno nije tacno...
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 15/9/2016, 12:25

Moram jos da dodam da pokrajinski fond Vojvodine finansira postupke i sa zaledjenim materijalom u odredjenim slucajevima... republicki fond nazalost ne finansira , za sad....
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 15/9/2016, 13:01

Evo meee
Prvo da vam se zahvalim na cestitkama, divne ste. Bas mi je draggo da sam se prijavila na ovaj forum, zao mi je sto nisam prije al dobro sta je tu je.
Ovako, dala krv u 9, nalaz bio gotov u 10...naravno nisam imala volje da ga podignem i tako sam sjedila ispred labosa i pila kafu do 11, nije mi se islo. Kad sam napokon otisla po njega, noge su mi se oduzele, beta na 13dpt 540 good job ufff i dalje sam u sooku. Tako da sam poslije lutala parkom i pokusavala prihvatiti cinjenicu da je to moj nalaz i evo sad usla u stan. Cak sam u labosu pitala da nisu sta pogrijesili, da nije 5,4 ili 54,0 hahahaha
Jedva cekam subotu da je ponovim i da vidim njen rast. Ne mogu da vjerujem da je moj eskim prezivio hehehehe

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 15/9/2016, 13:25

Bravo Zumbulcicu sreca znali smo mi da je teta beta ogromna!!! g g g g g
Uzivaj sad i zelim ti skolsku trudnocu ljubav
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daduska 15/9/2016, 13:33

Zumbulcic, hoce nas ova "treca Sreca"!!! Beta je divna!   igracice Zelim ti ugodnu i skolsku trudnocu! 
Ja sam u ponedjeljak dobila terapiju Fragmin od hematologa. Kako je nasa drzava "divno" uredjena, taj lijek ne postoji na spisku lijekova u Domu zdravlja! Od juce ganjam bilo sta da dobijem napismeno, da bi onda mogla podnijeti zahtjev Fondu zdravstvenog osiguranja  za refundaciju troskova. Sto je najgore u svemu tome, drugi dio te bolnice (kojem pripada ginekologija) ima taj lijek i na stanju i redovno ga nabavljaju! Za ne povjerovati!!!!!!
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 15/9/2016, 15:17

sirijus ::Okacice, ja sam ga pila kao pripremu za histero i imala sam od njega aritmije. Zvala kliniku i promenili mi.

Hvala draga, i meni su promenili, auuu, bas su zeznuti ti propratni efekti... Nikad ne znas kako ces reagovati...

osmeh srce
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 15/9/2016, 15:39

OKacice, ja sam u oba svoja postupka pila mikroginon, nisam imala nikakve nus pojave, lepo sam ga podnosila, mada meni lično nije uspeo da "našteluje ciklis".[/quote]

Hvala draga, ja umalo ne crkoh, nisam se nadala da ce tako da bude...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od OKacica 15/9/2016, 15:41

Ivnicasale, sigurno ce uz dobrog urologa rezultti biti bolji.

Zumbulcic, uzivaj u svojoj beti, TVOJA je radost radost radost radost ...
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dusica78 15/9/2016, 15:57

Divno zumbulčiću! Neka ti trudnoća bude školska! d
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Arwen 15/9/2016, 16:36

Zumbulicu cestitam..divna vest radost roda roda roda
Arwen
Arwen

Broj poruka : 68
Datum upisa : 24.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja369 15/9/2016, 16:51

Ivanicasale, ne vredi reci da se ne nervirate, ali sve se to prezivi. Vazno je da idete samo napred i na kraju ce sve biti ok. Nama proxid nije posebno pomogao, ali jeste neka smesa od meda i raznog zrnevlja... i da, pili smo i neko homeopatsko sredstvo, ne znam ni sta je ali su nam nakon tiga svi rez bili dobri:-).

sanja369

Broj poruka : 93
Datum upisa : 15.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 16/9/2016, 10:28

Zumbulčiću da ti čestitam i ovde na divnoj predivnoj beti likeit likeit likeit
Cure čekalice, bockalice, želim da svima nama iskaču isto ovako divne i velike bete srca1 srca1 srca1
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 16/9/2016, 11:28

Hvala vam na cestitkama, ja jos uvijek ne vjerujem. Vucem vas sve redom za nosice i da nam sve prijavite visoke bete

daduska ::Zumbulcic, hoce nas ova "treca Sreca"!!! Beta je divna!   igracice Zelim ti ugodnu i skolsku trudnocu! 
Ja sam u ponedjeljak dobila terapiju Fragmin od hematologa. Kako je nasa drzava "divno" uredjena, taj lijek ne postoji na spisku lijekova u Domu zdravlja! Od juce ganjam bilo sta da dobijem napismeno, da bi onda mogla podnijeti zahtjev Fondu zdravstvenog osiguranja  za refundaciju troskova. Sto je najgore u svemu tome, drugi dio te bolnice (kojem pripada ginekologija) ima taj lijek i na stanju i redovno ga nabavljaju! Za ne povjerovati!!!!!!

Eeej moja daduska, ma sve je rasulo i raspad sistema. Ja kad sam ganjala refundaciju za postupak i htjela sam priloziti i racune od clexana nisu htjeli uzeti. Pa Boze dragi preskupe su, zadnju marku moram dati za njih...al nema veze samo da se izgura do kraja. Nisam znala ni da utrogestne mogu se uzeti na recept-besplatno.

Nego ja sve cekam da mi doletis u dnevnik Crying or Very sad

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 16/9/2016, 11:29

daduska sad primjeti u tvom potpisu, ti ugledala plusic 2.9. a meni bio transfer 2.9. osmeh srce

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 16/9/2016, 14:15

Zumbulcicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bravooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Ja kao i ti, ne verujem sta citam i sve me neka milina obuzela...srecno draga i zelim ti skolsku trudnocu osmeh srce osmeh srce osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dusica78 16/9/2016, 14:44

Dosla da poskočim za sve dobre vesti koje su se desile na koracima prethodnih dana bb bb bb
dusica78
dusica78

Broj poruka : 276
Godina : 45
Datum upisa : 27.09.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu