KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+59
Hugolina
zsuki75
Smrdica
Dreamerka
MalaSaJuga
masato
nina :)
anapetrovic
Mika
branka86
Lola021
bebana81
kornjaca
Gorocvjet
Pikseta
HappyGirl
SannI-AlL
Padobranka
Vanilla
Dora1
Mia-ns
mirjanamirjana1986
Blanka
ne gubim nadu
bebko
Bobaue
Mimi12
winni
PalcicaBg
Ancica 87
lela1984
sanja369
Arwen
tiramisu
bak
enap
OKacica
Amna84
jelena.kuburic
mimi85
BabyBear
sanja 73
Zmajuška
ivanicasale
Tebi
Tavita
alisa
mamadabudem
zumbulcic
bobica83
saska1
dusica78
Sirijus
Jerapetra
marina_82
libra35
Vanja80
daduska
BiKsi :)
63 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 1/10/2016, 09:07

Jao zene moje siznucu nacisto!!!! Koliko me je svrbuckalao dole nije peklo nego svrbi pa prestane pa opet ja mislila da mi je od hemeroida sa tim imam problem otkako znam za sebe!!! Pozzovem dr ona kaze da su to verovatno samo gljivice to sam imala za vreme bombardovanja secam se dobro u onoj ludilu i strahu dobro da nismo i gljivice mozga dobili alo se secate!! Rece mi da namazem canesten i stvarno prestalo jooooj kud sad:affraid: affraid affraid !!! Inace danas mi je 4 dnt !!! Sto bi rekli ziga me dole , temperatura mi 37,2 manta mi se No Inace staljam utrogestan 3 puta!!!! Eto da podelim sa Vama ...... kako da nadjem grupu na fb Very Happy Very Happy ljubav
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 1/10/2016, 09:08

Stigao ciklus...pa oko 9 dana kasnjenja,imala sam i herpes i prehladu pa valjda od toga ali dovoljno da se ponadam pa test koji je bio neg ..onda malo skenj ali sad je sve ok.
Uskoro cu i ja u nove pobede❤❤❤
Zmajuska srecno slucajno te prevideh.😘😘😘


Upisite i masato prirodna trudnoca.
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 1/10/2016, 09:29

kornjaca ::Jao zene moje siznucu nacisto!!!! Koliko me je svrbuckalao dole nije peklo nego svrbi pa prestane pa opet ja mislila da mi je od hemeroida sa tim imam problem otkako znam za sebe!!! Pozzovem dr ona kaze da su to verovatno samo gljivice to sam imala za vreme bombardovanja secam se dobro u onoj ludilu i strahu dobro da nismo i gljivice mozga dobili alo se secate!! Rece mi da namazem canesten i stvarno prestalo jooooj kud sad:affraid: affraid affraid !!! Inace danas mi je 4 dnt !!! Sto bi rekli ziga me dole , temperatura mi 37,2 manta mi se No  Inace staljam utrogestan 3 puta!!!! Eto da podelim sa Vama ...... kako da nadjem grupu na fb Very Happy Very Happy ljubav
Kornjačko, da što lakše satreš te gljivice i da posle uživaš u velikoj beti sunny
grupa na FB evo grupe na FB
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 1/10/2016, 09:32

Hvala sirijus ,hocu hocu ali kod nas nema da ide sve glatko Laughing Laughing Laughing
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 1/10/2016, 10:42

ivanicasale ::Petra,Bobice i ovde da vam cestitam...Vucite nas za nosice jako igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Ivanice, ništa ne brini, vučem te svom snagom i prašim! vv vv vv vv vv
Kornjačo, ima da ide glatko od sad, videćeš! radost radost radost radost
Zmajuška, da malo poskočim za sutra, mislim na tebe! radost radost radost

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 1/10/2016, 10:54

U žene, ala vas ima u postupcima. lol! a krenule bete
Aj otvarajte dnevnike da možemo da lakše ispratimo i da navijamo iz sve snage.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daduska 1/10/2016, 11:57

Kako divan mjesec! Jos jednom Cestitke novim trudnicama!!! 
Ivanice, jako navijam za tvoju betu! Mora neko da probije led u novom mjesecu  osmeh srce
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bobica83 1/10/2016, 12:14

Devojkeeee sve vas vuceeen jakooo.
I otvaraj te dnevnike nas tri imale dnevnik i tri pozitivne bete...a i lakse vas pratiti..a i da deca mogu "sutra"da citaju sta ste i kako prosle zbog njih. Da budu najponosnija deca koja imaju najbolje mame na svetu... osmeh srce
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Pikseta 1/10/2016, 13:13

Pikseta,kAo sto rece BB,prva VTO Ferona,uskoro i druga,opet Ferona Wink Bebko,nemoj da ti je zao,meni je to iskustvo posluzilo da znam kako treba sledeci put,da slusam sebe i svoju intuiciju,odnosno da ovaj put izguram do kraja Wink
Cestitke novim trudnicama likeit poljubci poljubci
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 1/10/2016, 19:04

Zaboravih da pitam juce u Feroni a mozda su mi i rekli a ja se ne secam , jel se Utrogestan posle aspiracije pije ili stavlja vaginalno? Ja ga stavljala vaginalno pa sada nesto razmisljam mozda se pije zbog transfera. Rolling Eyes

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daduska 1/10/2016, 19:07

Ja sam ga uvijek stavljala, jer bolje djeluje. I Sada je isto tako. Samo moras lezati barem 1,5 sat poslije.
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 1/10/2016, 19:08

Hvala puno ! ljubav

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 1/10/2016, 21:23

Devojke, od sinoć imam jak bol u predelu iznad karlice - ne mogu duže da hodam, a kamoli da stojim. Da li to može biti od diferelina depo - primila sam ga 27. septembra?
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 1/10/2016, 21:26

Tavita da nije neki isijas , nevezano za diferelin? Ide li ti bol niz nogu ili prema kuku ? Ja imam problem sa ledjima pa mi to pade na pamet .

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 1/10/2016, 21:35

Ne ide mi bol niz nogu. I ja sam pomislila da je neki problem zbog kičme, ali popila sam jak analgetik koji mi je uvek do sada pomagao, ali ovog puta nikakvo olakšanje nisam osetila. Najgore je što sutra putujem zbog posla na nekoliko dana, i ne znam uopšte šta mogu da očekujem...
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daduska 1/10/2016, 21:43

Mene je znala boljeti nadlakticna kost. Bolje je bio uzasan, a boljelo je bas na odredjene pokrete ruke. Tada mi je pomagao Rapten Duo.
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 1/10/2016, 22:13

Daduška, misliš da te od diferelina bolela nadlaktična kost? Joj, ja sam skroz pogubljena danas i konfuzna kao pred menstruaciju... A koliko sam shvatila, ona ne može doći, pošto sam primila diferelin.
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daduska 1/10/2016, 22:24

Nebi trebalo da je od njega, osim ako ti je bas nezgodno dala injekcije. Ali bi odmah osjetila tu bol. Ja sam jednom bukvalno sepala par dana nakon primanja injekcije. 
Ja imam problema sa kicmom, tj sa vrarnim prsljenovima. Ta bol od kicme mi se spusti na to jedno mjesto, nadlakticnu kost, i tada sve rijesavam Raptenom. Popijem Samo jedan i sve me prodje.
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 1/10/2016, 22:30

Hvala, Daduška. Ja sam popila lubor 20, a on se može uzeti samo jednom dnevno... Uh, nadam se da će proći, tj. da se neće nešto iskomplikovati sad kad sam na pragu novog postupka...
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od daduska 1/10/2016, 22:33

Naravno da se nece iskomplikovati. To je mozda Samo trenutno. Nadam se da ce sutra biti druga prica!  ljubav
daduska
daduska

Broj poruka : 163
Godina : 41
Location : Gradiska
Datum upisa : 14.06.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 2/10/2016, 10:09

Ja sam od juce sva zbunjena malo mi se vrti mozda od lezanja nisam ja navikla temperatura mi je 37,2 i nisam gladna!! Kazem ja mm nije mi ovako bilo prosli put kaze on ( normalan covek ) pa bolje da nije Very Happy Very Happy !!! Stvarno je najgore cekati!! Kad mogu kucni test da uradim koji dan posle et !?!?
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tavita 2/10/2016, 10:33

Kornjačice, draga, slušaj ti svog mužića, dobro ti kaže čovek. Testovi su nepouzdani, na tvom mestu bih sačekala dan kad se može uraditi beta. Grlim jako i navijam! osmeh srce
Tavita
Tavita

Broj poruka : 722
Datum upisa : 13.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kornjaca 2/10/2016, 10:41

Hvala tavita moja draga osmeh srce nego nestrpljenje je najgore same sve to znate najbolje !!!!
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 2/10/2016, 12:02

kornjaca ::Ja sam od juce sva zbunjena malo mi se vrti mozda od lezanja nisam ja navikla temperatura mi je 37,2 i nisam gladna!! Kazem ja mm nije mi ovako bilo prosli put kaze on ( normalan covek ) pa bolje da nije Very Happy Very Happy !!! Stvarno je najgore cekati!! Kad mogu kucni test da uradim koji dan posle et !?!?

Kornjacice, hajde otvori tvoj vto dnevnik da mozemo lepo da te pratimo, a i tebi ce biti lakse jednog dana da se prisetis svega i da svom detetu kada poraste pokazes sta je mama sve radila da ga dobije. VTO dnevnici su uvek divni i pregledni za citanje i za nas koje planiramo postupke, pa se tamo bolje snalazimo i ucimo i nema ono "ko bese radio ovo ili ono" Very Happy

Navijam jakoooooooooooo osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 2/10/2016, 13:06

bebko ::
Sanjci87- prirodna trudnoca, nije posle vto
Pikseta -Ferona
veki1- prirodna trudnoca,nije posle vto
Klarica-prirodna trudnoca, Klarica ima dete iz vto, a ovo je spontana trudnoca,al posle izvesnog vremena
Caci- vto, pitacu je u kojoj klinici u Makedoniji je radila
alex11
shenon-prirodna trudnoca, isto kao kod Klarice
bubamara
lija-prirodna trudnoca, cekala na vto,pa se desila prirodna
Dacca
Eho- Ferona, prirodnjak
Tangerine-prirodna trudnoca, nije posle vto
Zvoncica-prirodna trudnoca
Heart1984-Jevremova, prirodnjak
Jellena*
Kiki5- Prag, dr Sonja
OKI DOKI-prirodna trudnoca, nije posle vto

Bebko, ovo je sto pohvatah.  Javim ti za Caci, a cimnucu i Dacca. Znam da je ona radilau NS,samo da vidim i gde tacno bi.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu