KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Analife Zemun

+3
Mimi12
mamadabudem
ivanicasale
7 posters

Ići dole

Analife Zemun Empty Analife Zemun

Počalji od ivanicasale 4/9/2016, 14:54

Drage moje videla sam da i na ovoj klinici moze postupak o trosku RFZO.

Ajde ako neko ima iskustva sa njima da pise.
Videla sam da ih dosta reklamiraju.Pisite zene!
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Analife Zemun Empty Re: Analife Zemun

Počalji od mamadabudem 5/9/2016, 10:13

Hm... malo mi je neozbiljan naziv za bolnicu. Deluje mi kao da treba da idem na SPA tretman a ne na vto. Ne znam...
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Analife Zemun Empty Re: Analife Zemun

Počalji od Mimi12 5/9/2016, 10:34

Hahaha, pa i rade dosta estetsku hirurgiju, valjda je tu zarada najveca. Mislim da su im to i najcesci pacijenti, bar dok sam ja cekala u cekaonici. I sestre su sve modeli upravo za estetske operacije.
Ja sam jednom bila kod njih za neku petu stvar, pre dve godine, nema veze sa ginekologijom, posto rade kod njih kao konsultanti vrlo poznati doktori iz razlicitih oblasti medicine. Nisu bili specijalizovani samo za ginekologiju, mada rade i to. Kod njih je zaposlen npr dr Zivanovic kod koga mnoge zene idu na ekspertski ultrazvuk u trudnoci. Poznati su i po akciji  besplatnog ultrazvuka koji rade kao prevenciju problema u trudnoci.
Ali da su dobili dozvolu da rade vantelesnu o trosku drzave....malo mi je cudno, s obzirom na koncepciju bolnice i kako to sve tamo izgleda. Ili je bar izgledalo pre dve godine kad sam ja tamo bila.
Ja bih iskreno izabrala za VTO pre bolnicu gde to rade vec godinama i imaju iskustva u tome. Mada su se mozda opremili i kadrom i opremom, ne smem da gresim dusu.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Analife Zemun Empty Re: Analife Zemun

Počalji od mamadabudem 5/9/2016, 10:42

Ne znam, ja bih rekla da se tamo šetaju poluprofi tetovirani likovi i botoksirane sestre. Naravno, pričam po nazivu bolnice. Verujem da ima dobrih lekara.
mamadabudem
mamadabudem

Broj poruka : 2253
Location : Beograd
Datum upisa : 12.02.2014

Nazad na vrh Ići dole

Analife Zemun Empty Re: Analife Zemun

Počalji od ivanicasale 5/9/2016, 10:51

Ja sam malopre pogledala opet i ima ih na spisku.E sad kako su dobili dozvolu da rade vto neznam.Bas me zanimalo da li neka ima iskustva sa njima
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Analife Zemun Empty Re: Analife Zemun

Počalji od Bobaue 5/9/2016, 12:50

Ja nemam iskustva sa njima ali imam sa dr Jelenom Micić koja kod njih radi vto. Ona inace radi u Visegradskoj. Moje iskustvo sa njom je ne bas sjajno. Ona mi je radila prvi postupak ali u Visegradskoj vise ne radi nego sto radi. Malo -malo pa je na nekom odmoru , bolovanju , slobodnim danima ... i ne možete se osloniti na nju. Pristojna je ona ovako i kulturna ali poprilicno nezainteresovana. U toku trajanja celog postupka uradila mi je samo 2 puta ultrazvuk. Verovatno ce ona biti drugacija u privatnoj ordinaciji . Mada bih ja pre radila u bolnici koga je bas specijalizovana za ginekologiju a ne kod onih koji svaštare.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Analife Zemun Empty Re: Analife Zemun

Počalji od ivanicasale 5/9/2016, 15:40

Slazem se sa tobom Bobaue po pitanju postupka.
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Analife Zemun Empty Re: Analife Zemun

Počalji od bobica83 5/9/2016, 16:32

A ja sam cula da taj dr koji radu uz trudnicama u 12nedelji nece da radi krupnim,da ne kazem debelim,zenama njih bas diskriminise.
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Analife Zemun Empty Re: Analife Zemun

Počalji od BiKsi :) 6/9/2016, 18:14

bobica83 ::A ja sam cula da taj dr koji radu uz trudnicama u 12nedelji nece da radi krupnim,da ne kazem debelim,zenama njih bas diskriminise.
affraid affraid affraid Strasno ako je tacno. Ja bih pre odabrala proverenu kliniku.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Analife Zemun Empty Re: Analife Zemun

Počalji od Bobaue 7/9/2016, 11:16

Sada videh da sam napisala da mi je dr Jelena Micic uradila 2 uz u toku trajanja postupka , ispravka pogresno sam upisala , uradjen 1 uz !? I to nije radjen pre pocetka stimulacije nego samo pred stop !

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 45
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Analife Zemun Empty Re: Analife Zemun

Počalji od BabyBear 11/9/2016, 00:41

U Analife radi dr Zivanic, vrhunski doktor za expertski UZ.
Ja bila kod tamo kod njega posle histero
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Analife Zemun Empty Re: Analife Zemun

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu