KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+61
Ancica 87
enap
libra35
SoJa
bobica83
daduska
Sofija Veks
JocY
jelena.kuburic
vero
SannI-AlL
dada88
MaloMorgen
winni
mimi85
Amna84
alisa
Jerapetra
valika77
luckystar74
sunny.tp
mirjanamirjana1986
srecica3112
Zmajuška
mmakica
daki_mm
Pikseta
aurora
sanja 73
ragaco
Bekanicaa
rada78
PalcicaBg
zsuki75
Vanja80
nina :)
dr mali pariz
saska1
Tebi
srculence 84
Nataly17
Dora1
tiramisu
spring
Iskra
TrebamNaDijetu
dusica78
mimi84
bak
ivanicasale
Vanilla
Blanka
Sirijus
Tavita
Lola021
BiKsi :)
mamadabudem
lela1984
BabyBear
Bobaue
Mimi12
65 posters

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 1/8/2016, 20:22

Ja vec imam krv u urinu!!!!

Samo mi se piski i mjehur pun,,,
ovo je ludost
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 1/8/2016, 20:24

To ti je od utrogestana Alma, nemoj da panicis.
I mi smo piskale svaki cas, ne brini.
A za krv u urinu ne znam, kazem ti ne panici. Ako bude i dalje veceras, sutra otidji na kliniku i pitanj Sonju.

Nisi mi odgovorila jesi li ti sama trazila blaste od njih ili su ti oni (Sonja) sami to ponudili?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 1/8/2016, 20:26

Amna sa srećoooooom!!!

a za prirodnjak verovatno imaju neku granicu, tipa dobiješ po jednu ampulu nečeg svaki dan, ili lupam ako imaš 10 inekcija prirodnjak ako 11 stimulisan ahahahahhaha
lupetam. po meni je prirodnjak kad se ništa od stimulacije ne primi. sve ostalo je stimulisan ciklus sa blažom ili jačom stimulacijom...no nazivi i nisu bitni, jedino što su im cenovnici različiti grrr.

ljubim vas

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 1/8/2016, 20:27

baby neko je gore već odgovorio :)

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 1/8/2016, 20:31

BB ja sam napisala koordinatorki da bi za prvi put jedan embrio.
Racunala sam da smo mladi i da imam vremena..Polako,za sad je bitno da sam krenula u proces ..
Doktorka je sama rekla blaste,ja sam odma reagovala jer sam znala da nece svi prezivjeti ..Ali ona rece da je to odlicno,tu se sve zavrsilo..Poslije sam spajala kocke ali sta mogu ,ako im nije sudbina da prezive nebi ni nakon odmrazavnaj a ni u meni ...
Za ovu drugu blastu mi danas garantovase da ce prezivjeti.??

Ne prepadate me,nisam ja bila striktno protiv blizanaca ,niti sam(to mi zvuci bolesno),samo smo odlucili prvi put tako,kako vec napisa..
A danas sam pitala da li je bolje dvije odma dok su svjeze da stavimo,(bojim se odmrzavanja)ali to vec danas nisu predlagali bas zbog tog sto ste pisale,moze doci do blizanackih trudnoca.

Ja se nisam salila,sa pitanjima lol! mogu li lezati na ledjima ,boku i stomaku?
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 1/8/2016, 20:31

Lela se razume u to pa se nadam da ce procitati i objasniti nam Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 1/8/2016, 20:32

Amna lepo ti BB rece. Od utrica oce svasta i da ti bude muka i da piskas cesto i da sike bole.... probaj da pustis neku komediju i da se opustis.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 1/8/2016, 20:35

Naravno da mozes lezati Amna kako hoces.
Ako su te iz sale izvezli na ledjima, onda lezi danas na ledjima ili boku, nemoj na stomaku.
Ako su te iz sale izvezli na stomaku, onda lezi na stomaku.
Mada kazu da to sve nema veze, da je najbitnije onih prvih 2 sata koje lezis tamo (sat ili dva).
Sutra vec slobodno ustani do stola da jedes, do kupatila, wc-a, sve polako, ali leskari uglavnom. Od prekosutra si zena zmaj Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 1/8/2016, 20:35

zsuki,nisu odgovorile :-) BB pita za blaste a cure su pisale o blizancima..i opet pogresno,jer ja nisam zahtjevala bas toliko ..da su rekli na razgovoru 2 emb. u 3. danu vracaju , uzela bi dva vjerovala bi im...jer smo i tu opciju razmatrali ako nam onude sta bi..
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od valika77 1/8/2016, 20:37

Pa da ja isto ne kontam razliku....a u ceni je baš velika razlika.
A jeste pile pre stimulacije kontracepcijske pilule?
valika77
valika77

Broj poruka : 198
Godina : 46
Location : Novi Sad
Datum upisa : 19.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 1/8/2016, 20:42

valika77 ::Pa da ja isto ne kontam razliku....a u ceni je baš velika razlika.
A jeste pile pre stimulacije kontracepcijske pilule?
Ja sam pila ciklu ali negde od sredine ciklusa za stimulisani. Idi na moj dnevnik i sve je na postu na prvoj strani Very Happy
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 1/8/2016, 20:44

Hvala vam osmeh srce Lakse mi je
Sirijus ja nemam sike lol!
Blaste su A klase i jedna je vec pocela da izlazi,zumirala je to sunny
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 1/8/2016, 20:45

Amna, to sam te pitala zato sto sam ja imala 3 vto tamo i ni jednom, ali NI JEDNOM mi nisu pomenuli da mi vrate blaste.
Doduse, nisam ni ja od njih trazila da mi vrate blaste.
Prvi put, za transfer svezih, vratili su mi jedan trodnevni, a drugi i treci put su mi vratili po 2 morule. Ja sam razmisljala da ako oni sami ne kazu, u stvari oni rade onako kako ti trazis, a ja sam bila u fazonu da se oni u prirodnoj sredini bolje razvijaju, pa eto, neka to bude u meni, bolje u meni da ne sazru nego van mene. Bar sam im dala sansu. Ma to je sve pitanje...

U stvari, cela istina je u tome da tamo garantuju samo 1 FET i samo to se i dobije. Ja sam vrv redak slucaj da sam imala 2 FETa, ali to se verovatno desilo njihovom "greskom"...ili pak je neko mlad i neiskusan radio ispravno.
S obrizorm da si ti htela 1 embrion da ti se vrati, onda su lepo napravili da bude 2 blaste i time ti zagarantovali 1 FET. Zamisli koliko bi ih imala da su svi dosli do blaste...ne bi im se to isplatilo Wink

I kao sto rekosmo odavno, ne smemo razmisljati na taj nacin i tako upadati u dubiozu, ali eto, kad smo se vec dotakli teme, da malo caskamo Very Happy
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 1/8/2016, 20:45

Pa ti si nam vec trudnica Amna :)))))))))))))))))))
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 1/8/2016, 20:50

BabyBear ::Amna, to sam te pitala zato sto sam ja imala 3 vto tamo i ni jednom, ali NI JEDNOM mi nisu pomenuli da mi vrate blaste.
Doduse, nisam ni ja od njih trazila da mi vrate blaste.
Prvi put, za transfer svezih, vratili su mi jedan trodnevni, a drugi i treci put su mi vratili po 2 morule. Ja sam razmisljala da ako oni sami ne kazu, u stvari oni rade onako kako ti trazis, a ja sam bila u fazonu da se oni u prirodnoj sredini bolje razvijaju, pa eto, neka to bude u meni, bolje u meni da ne sazru nego van mene. Bar sam im dala sansu. Ma to je sve pitanje...

U stvari, cela istina je u tome da tamo garantuju samo 1 FET i samo to se i dobije. Ja sam vrv redak slucaj da sam imala 2 FETa, ali to se verovatno desilo njihovom "greskom"...ili pak je neko mlad i neiskusan radio ispravno.
S obrizorm da si ti htela 1 embrion da ti se vrati, onda su lepo napravili da bude 2 blaste i time ti zagarantovali 1 FET. Zamisli koliko bi ih imala da su svi dosli do blaste...ne bi im se to isplatilo Wink

I kao sto rekosmo odavno, ne smemo razmisljati na taj nacin i tako upadati u dubiozu, ali eto, kad smo se vec dotakli teme, da malo caskamo Very Happy

Potpisujem sve!!! djelimo misljenje i oko prirodne sredine za embrie...
nemogu ni ja da vjerujem i ja sam ovako razmisljala i racunala ..ali sta mi vrijedi...rece danica danas vi morate...i dobro je rekla..
jer od 7 jedan prestao sutradan da se razvija,ostalih 6 dva dosla do blaste a 4 nisu se dobro razvila do kraja..
moram da stavim tacku na te misli...iako je tesko
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 1/8/2016, 20:56

Da popijemo mi kaficu dok ovako fino caskamo Very Happy
c
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 1/8/2016, 20:58

Amna, opusti se uzmi neku knjizicu ali laganica i smeh. Moj predlog:Kome je do sexa utorkom? Super knjiga Laughing Laughing Laughing Za ostalo ne brini. Ne vredi da se nerviras unazad.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 1/8/2016, 20:59

Hahah dobra si mi terapija,moze kafica ...mm mi ne da da se dalje igram detektiva...ali napisacu ja vama jednom sve sta ja mislim lol! lol!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 1/8/2016, 20:59

E to je taman knjiga za sutra Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 1/8/2016, 21:00

sirijus na tren pomisli da mi predlazes sex sutra lol! lol! lol! lol! lol!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 1/8/2016, 21:00

Amna, a sto ne otvoris dnevnik da te lakse pratimo?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 1/8/2016, 21:01

fali mi moja Mimi12--slazem se Very Happy
Nikako da joj pisem,bojala sam se nageti da kucam ili na bok lol!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 1/8/2016, 21:04

Ne znam kako to ide niti sta da pisem lol!
Pisem ono dragi dnevnice pa sve sto osjecam ,sto mi se desava i sto razmisljam ili? lol!
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 1/8/2016, 21:06

Pa videla si nase dnevnike. Pises ono sto si radila do sad i pises sta radis dalje. Kao i svaki dnevnik kad se vodi. Da ti ne bi zaboravila jednog dana sta se desavalo, a i da drugi procitaju tvoja iskustva.

Kako god, ako ti se da, ti pisi, ako ne, nemoj...vrlo je prosto Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 1/8/2016, 21:23

Amna84 ::sirijus na tren pomisli da mi predlazes sex sutra lol! lol! lol! lol! lol!
E sad bi ti i sex Razz e pa nece da moze lol!
Nego bre da izbacis sve te misli iz glave. I da ubacis slikice tebe muza i bebe. I da pokazes bre kako se od jednog embrioncica dobija divna beba sunny da nam das vetra u ledja.
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 17 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 40 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu