KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
sareni leptir
bobica83
Lyanna
MaloMorgen
Bundevicav
enap
Bubamara
ivanicasale
Padobranka
Eho
jelena.kuburic
Vuchica
Niny
mirjanamirjana1986
winni
AriesGirl
lela1984
Ancica 87
alisa
SoJa
Vanja80
Zmajuška
nina :)
dada88
Amna84
saska1
Pahuljica29
bak
aurora
Mika
Arwen
tatjanica
sanja 73
sunny.tp
libra35
Mimi12
BiKsi :)
zumbulcic
kiki5
Bobaue
PalcicaBg
Sirijus
Blanka
MalaSaJuga
Tebi
Dora1
BabyBear
Jerapetra
tiramisu
srculence 84
Vanilla
mimi85
noja
ahosame
Nataly17
Nevena77
zsuki75
61 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 10/6/2016, 15:39

Amna, jako mi je drago da ti je drago sto si se odlucila za donaciju jer znam koliko si bila u dilemi Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 10/6/2016, 16:05

Stigla kuci...kisaa
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kiki5 10/6/2016, 19:32

Srecno Sareni leptiricu...
Srecno Ana ...
Da nas obradujete sa velikim beturinama...  wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 10/6/2016, 20:05

Kikice trudnice cveće
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od kiki5 10/6/2016, 22:12

Baby draga moja  ljubav poljubac

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 11/6/2016, 08:17

Htedoh samo da sa vama podelim jedno divno iskustvo, necete verovati, iz doma zdravlja!
Odem ja pre dva dana ne bi li nahvatala mog ginekologa da pokupim jos neke upute sto mi fale kad na salteru mi sestra kaze ne radi na slobodnim danima je a od ponedeljka ide na odmor.... ja kazem da skupljamo papire za vto i da mi samo trebaju neki uputi, ona mi kaze da dodjem sutradan na pocetku prve ili druge smene pa ce me valjda primiti neka druga doktorka.... posto radim od 7 do 5 nemoguce je da dodjem u to vreme i zena mi uze knjizicu, zapisa na papir sve upute koji mi trebaju i kaze dodjite sutra u koje god vam vreme odgovara cekace vas ovde na salteru svi papiri !!! MM kroz smeh dobaci, sutra obavezno da doneses zeni kafu nasta ce setrica -Ni slucajno, nemojte slucajno nista da donosite nego lepo kad vam sve ovo uspe i zatrudnite onda dodjite da me castite Very Happy
Ali to nije sve! Odem ja juce posle posla po papire .... cekaonica prazna, na salteru nema nikog.... pauza.... sednem ja da sacekam i posle 5 minuta izlazi neka doktorka iz ordinacije i pita sta mi treba.... ja joj sve ispricam i ona rece ajde da necekate.... " secam se da mi je sestra juce donela vasu knjizicu ovo sto ste trazili sam vam ispisala ali dajte mi fasciklu da vidim da vam slucajno ne fali jos nesto" ... i zena pregleda kompletnu dokumentaciju iako nisam njen pacijent!!!
ona moja guska kad sam joj rekla da krecemo da skupljamo papire nije znala ni sta mi treba vec mi je rekla da se sama raspitam pa da dodjem po upute.... pritom me je za neke i zezala i trazila misljenje dr iz visegradske koja me vodi....
Tako da jos uvek ima divnih ljudi koji rade u DZ osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 11/6/2016, 10:45

Bas mi je drago Alisa,kad bi samo znali kako to pozitivno utjece na nas..I koliko nas usrece.
Meni nekad tesko pada i sam odlazak kod doktora osjecam se jako lose .
Nisam ni znala da si krenula u VTO pricu,zelim ti puno srece i da uspijes pobjediti taj fsh.
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 11/6/2016, 10:48

Zato ja mog "devojackog" ginekologa ne menjam iako sam sada na drugoj opstini. Uvek mi zena izadje u susret. Jedino sto meni na zalost ona sluzi samo za papire. Mi smo previse komplikovane za opste ginekologe cini mi se ☺
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/6/2016, 19:26

Devojke,posle koliko dana bi moho fa se odvet ,uradi kucni test? Znam da nije nesto pouzdan,ali sam nesto nestpljiva bas...a i dete me nije videlo vec par dana ,sedi s mamombu selo.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 11/6/2016, 20:24

Šareni leptiriću želim Ti da prvo ugledaš crtu a posle da se diviš svojoj veeeeeelikoj beti 💖💖
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od aurora 11/6/2016, 20:27

Ahosame, znam da nije kasno da ti ja pošaljem jedan velikiiiii zagrljaj. Čuvaj se. Sigurno je da ćeš uskoro koračati svojim čvrstim koracima. Cilj ćeš sama sebi da postaviš 😙
aurora
aurora

Broj poruka : 427
Location : Bgd
Datum upisa : 15.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 11/6/2016, 23:52

sareni leptir ::Devojke,posle koliko dana bi moho fa se odvet ,uradi kucni test? Znam da nije nesto pouzdan,ali sam nesto nestpljiva bas...a i dete me nije videlo vec par dana ,sedi s mamombu selo.
Ja sam uradila ned.dana od ET i videla jedva bledu senku kojoj je trebalo minut da se pojavi.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 12/6/2016, 00:10

A beta jer ti bila pozz?
Ja cu betu odraditi vec 10 dan od et...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 12/6/2016, 07:22

Leptirici sarencici su nestrpljivi lol!
Ako ces betu da radis vec deseti dan nema svrhe da radis test ranije prerano bi bilo. A Tiramisu nosi blizance osmeh srce osmeh srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 12/6/2016, 11:16

sareni leptir ::A beta jer ti bila pozz?
Ja cu betu odraditi vec 10 dan od et...
Da,test mi je pomogao da preguram jos 3 dana do bete☺
Ali sirijus i prvu vto sam tako i isto je bila bleda senka od druge crte a bila je jedna beba.
Vazno je da se ne traumiras leptiricu ako bude test negativan,da budes svesna da je to rano. Ja sam razmisljala ako pokaze super,mirna sam. Ako ne pokaze sutradan ponavljam.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 12/6/2016, 12:20

Ja opet nisam za test, ali svi smo razliciti. Retko koja zena je toliko rano ista videla na njemu. Samo je dodatni stres koji moze kostati bebe. Svi smo nestrpljivi do bete, ali nije to nesto sto se ne moze izdrzati. U svakom slucaju to je period kad treba generalno pokusati da se smiri glava, ne treba stvarati dodatnu tenziju. Jos ti Leptiricu imas vec dete, proci se ti za cas to vreme sa njim. Samo njega pusti da te organizuje i zaboravices i koji je dan i datum Wink.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 13/6/2016, 08:41

Jutrooo
Sareni leptiru srecnoooo igracice da nas za koji dan obradujes visokom betom. Kako se osjecas?
Alisa i tebi zelim puno srece pa da nas obradujes igracice
Hajde curke pokrenite nam zezonu plusica osmeh srce

Meni je danas 27dc, jos malo pa i ja po treci put idem za bebacem. Doduse mi smo ovaj mjesec bili ko zecevi lol! protekla tri dana mi je bilo nesto smedkasto tj. od 9-11dana poslije ovulacije, danas nema nista. Preksinoc su me neke emocije poklopile, toliko da sam on 23h pa do 5 ujutro preplakala...iz cista mira mi je rahmetli mama naumpala i nedostajala....jucer cijeli dan sam plakala ( jucer bi mi mama napunila 51 godinu da je ziva. Na momenat sam pomislila i da se zakacilo prirodno heheheh al sumnjam, za 7 godina nije se nikad zakacilo.

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 13/6/2016, 08:42

Nedostaje mi moje dete,jedva cekam da ga vidim.
Sklonila sam ga u selo kodame me je,jer bi trazio da ga nosim.a to bas sads bar do bete,nebih htela.
Kopitovicka kaxe,da sada kada je mali plod ,tkz.embrion ,mohu nosati dete,tek kada pocne trydnoca da se razvija...nosenje deteta bi trebala da izbegavam koliko toliko...
Al sto kaxete,uz njega ce mi proci dani ..idem u sredu u selo ,i bicu tamo par dana.
Tiramisu ,cestitam .bilo bi lepo da su blizanci ,a isto tako strogo cuvanje jer bliz trudnoca ipak zahteva malo veci oprez.
Bar ja to tako razmisljam...
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 13/6/2016, 10:07

Leptiricu,sad videh.........Navijamo za pojacanje.......
Koracaljke,zelim vam svima prelazak na trudnicke....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Padobranka 13/6/2016, 12:29

Da li neko zna kojih je to 11 klinika potpisalo ugovor sa Fondom?
Padobranka
Padobranka

Broj poruka : 168
Datum upisa : 25.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 13/6/2016, 16:03

Zenske, bila sam danas kod Vujovicke i dala mi je da pijem Proxeed.
Secam se da je neka od vas pisala o tom leku i cemu on sluzi, pa ako bi me podsetile bila bih vam zahvalna Very Happy

Takodje mi je rekla da pred kontrolu, pored hormona koje je navela, uradim i "androste." (tako je napisala). Zna li neko sta je to?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Amna84 13/6/2016, 16:16

Ja sam dobila gesdine,to je prasak i koliko sam uspjela da povezem slican je tom proxeed,jer je za kvalitetu jajnih celija i za zdravlje zene i priprema za trudnocu...
Jesi zadovoljna Vujovickom,a sto si tacno isla? Ti nemas endokrinoloskih problema ili ?
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 13/6/2016, 16:25

Bb samo da se ne zeznes imas proxeed on je za muskarce i proxeed women on je za zene... a sto je tebi dala to? Sta ti je rekla?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bobica83 13/6/2016, 16:47

Devojke danas sam radila hormone drugog dana ciklusa.
Za prvu VTO mi nisu trazili AMH sad sam radila i rezultat je 1.22 a FSH 4.55 jel to ok?
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 13/6/2016, 16:49

Amh je ok... koliki ti je e2 i lh?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu