KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
sareni leptir
bobica83
Lyanna
MaloMorgen
Bundevicav
enap
Bubamara
ivanicasale
Padobranka
Eho
jelena.kuburic
Vuchica
Niny
mirjanamirjana1986
winni
AriesGirl
lela1984
Ancica 87
alisa
SoJa
Vanja80
Zmajuška
nina :)
dada88
Amna84
saska1
Pahuljica29
bak
aurora
Mika
Arwen
tatjanica
sanja 73
sunny.tp
libra35
Mimi12
BiKsi :)
zumbulcic
kiki5
Bobaue
PalcicaBg
Sirijus
Blanka
MalaSaJuga
Tebi
Dora1
BabyBear
Jerapetra
tiramisu
srculence 84
Vanilla
mimi85
noja
ahosame
Nataly17
Nevena77
zsuki75
61 posters

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 16/5/2016, 23:18

markosanja.radosavljevic ::Bravo Vanilla.

Tiramisu cestitam. Da uskoro cujes srculenca kako jako kuckaju.
Tebi bas je lepa slicica. Uskoro ces bas tako da izgledas;)
Napred koraci

Bravo,bravo djevojke.
Meni su se dva meska vidjela na drugo vadjenje bete kad je beta bila 722 ,mislim da to nema pravila.
Samo da ih vidite osmeh srce osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 16/5/2016, 23:29

dada88 ::Ženske moje,imam jedno pitanjce za vas. Ovako,Ja i joj mm Smo nešto pričali i palo nam je na pamet da se raspitamo o Specijalnoj Bolnici Beograd,jer Smo ovdje od par nekih parova koji su imali problem A Sad imaju dječicu zahvaljujući njima,čuli Samo riječi hvale. Ja sam u petak otišla na njihov sajt,popunila njihov upitnik. Maloprije dobila odgovor od prof.dr. Srdjan Radulović,da bi najbolje bilo da dodjemo na konsultacije koje su besplatne,sa svom dokumentacijom. E Sad,dali neka ima nešto da mi kaže od njima,neko iskustvo,savjet isl. Hvala vam mnogo,mnogo unaprijed. Značilo bi nam jako.  osmeh srce yes
Misljenja su bila jako oprecna. Posebno sto ima price da se tu radi donacija na crno. Lafolie, nasa starija kutanjka je bila nezadovoljna tamo, imala je hiperstimulaciju i to bas izrazenu,koja nije nimalo bezazlena, a oni je nisu obavestili da se to moze desiti, niti joj dali bilo kakvu terapiju da to saniraju. Nije se sa takvim stvarima igrati. Pricalo se i na temu od koga taj dr uzima jajne celije za donaciju. Svasta se pricalo. Ne znam da li je tacno ili nije. Javice se vec neka cura koja je tamo bila. Ne znam da li je Jelena Kuburic kod njih radila koju vto.

Vanilla ::Devojke, samo da se upisem, cula sam danas srculence kako kuca osmeh srce
smajli angel srca srca srca srca Divno, napisi mi kad ti je termin, da te upisem na temi termini na trudnickim stranama! Dajes vetar u ledja sa ovim uspesnim fetom! Da bude skolski do kraja!

tatjanica ::...zenice,stigle trombofijile,tek za cetvrtak imam kod hematologa pa ako mozete da mi protumacite,sve su neki homozigoti normalni osim pai - 1 lokus 675 - heterozigot,alel 1 normalan a alel 2  675 4g ....
Nije strasno sirenice moja,pai 1 4/5 g, ako se prati i redovno kontrolise d dimer i trombociti, moze se proci i bez heparinskih injekcija. Aspirin bi takodje mogao da te pokrije,mada ce to hematolog odluciti. Moguce da ce ti zbog prethodnog iskustva i godina ipak prepisati injekcije. Sofijaveks nije primala, a iznela blizanacku trudnocu, ja sam sa tom mutacijom primala, svako je dakle prica za sebe, obavezno kontrolisi cesce d dimer i trombocite, posebno ako ti doka ne da injekcije. bebe bebe Da ovaj put bude i jedan bata, da cuva seke, ili dvojica brace da cuvaju seku! srca1 za tebe i beke srce za Sofke! Kapetanu svaka cast, covek dosao i zapalio tvoje jajne celije! as Kad se ljubav razbukti! as

Tebi ::Za fotku me Palcica nagovorila, kaze da mi Kalimero vise nije prigodna fotka  lol!
E neka je, Kalimero je bas odavano nekako tebe tuznu, a ti si sve, samo ne to! Cekam tiker, pa da jos vise uzivam u tvom potpisu! Meni je trudnicki tiker nekad bio nedostizan, ono kad mastas da ga i ti imas, i volim da vidim kad ga kutanjke stave,to mi je neka dodatna potvrda uspeha,iako znam da si trudna,al nekako to je neki moj licni trip.

Zumbulcicu, zao mi je, al vidim da nema odustajanja, i da samo grabis napred! To se ceni!

Ostalim koracaljkama zelim uspesne korake! Nemamo sad bockalica u maju, ili sam neku curu izostavila?!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 16/5/2016, 23:32

Vanilla bravo za srculence 😊😊😊
Tiramisu da i ti uskoro cujes ☺
Zaledjen 8celiski embrion A klase 😊citav dan ko na iglama rekli mi danas javit kad budu zaledjavali medjutim niko mi se nije javio i ja veceras u pola deset morala zvat bas sam bila p....jer sam mislila da nesto opet nije krenulo kako netreba.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 16/5/2016, 23:35

Bravo Saleeeee! Je li ovaj mesec nastavljate ili preskacete?

Mimi85, sta se ispostavi ko je razbio prozor,nadam se da niste imali posetioce?@
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 16/5/2016, 23:38

Opet sledeci mjesec nastavljamo samo sto cu ovaj put imati udarnu dozu po 4 menopura 😮
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 16/5/2016, 23:38

Bravo Saska!!!!!

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 16/5/2016, 23:41

Sale, ima ti da skupiš više bebirončića, bravo!!!
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 16/5/2016, 23:42

Sale, nastavljam da navijam! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Ima vas par veteranki na forumu za koje jako zelim da vidim da ste konacno uspele, i da setate trudnicke stomake! yes yes roda roda roda I da slavim kad se porodite!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 16/5/2016, 23:52

😙😙😙
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 16/5/2016, 23:54

BiKsi :) ::Sale, nastavljam da navijam! igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice

Ima vas par veteranki na forumu za koje jako zelim da vidim da ste konacno uspele, i da setate trudnicke stomake! yes yes roda roda roda I da slavim kad se porodite!
Da i ja jedva cekam da objavite velike bete !!!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 17/5/2016, 00:13

Toooo, tooooo, Saska  osmeh srce
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 17/5/2016, 00:34

alisa ::Bb sta ti se kod njega generalno nije svidelo? I jel radi donacije sa poznatim donorom ili kako? Jel si isla preko neke veze ili je bilo samo "  dobar dan ja sam zainteresovana za donaciju "  a on rekao " a pa nema problema, samo izvolite!" Haha salim se malo al stvarno me interesuje kako to ide... moze i na pp ako neces ovako javno

Ma nemam problem ni ovde da pisem, kao sto znate, ja nemam problem bilo sta da kazem Wink
Nije mi se svideo prvo on kao on, cim sam usla u ordinaciju. Znas kad ti je neko na prvi pogled antipatican. Izgledao mi je kao neki mesar.
E onda je kao poceo fino da mi prica, kao da sam totalni debil (mada i nisam bila daleko od toga). Ja sam se tada vec bila odlucila za Prag, ali sam htela da odem kod njega da vidim sta ce da mi kaze jer me je bas interesovalo sta bi on to ubacio u mene, posto kod nas donacija nije legalna. A drugo, zanimalo me je sta ce sam da kaze za to sto on radi donaciju, a nije legalno. I onda mi je u toku price sam rekao da eto "neki kazu" da donacija kod nas nije legalna, ali kaze da je zakon o tome donet u decembru 2010. godine i to je sve sto je bio rekao. A onda sam ga ja kasnije u toku price pitala nesto tipa "kako onda neki kazu da se kod nas donacija radi nelegalno", na sta je on planuo (nije mi ni malo bio prijatan) i opalio po nasoj drzavi, eto kakva smo mi drzava i kako se kod nas sve to sporo radi i bla bla bla...i kaze opet zakon je donesen u decembru 2010, mozete i sami da ga nadjete, objavljen je u Sluzbenom glasniku, ali nasa drzava nikad nije donela podzakonska akta za taj zakon, ali nema veze, zakon je donet!!! Dakle, ja mozda jesam bila duduk za vto u tom trenutku, ali vrlo dobro znam da podzakonska akta omogucuju primenu nekog zakona i da on ne moze da se primeni ako podzakonska akta nisu doneta. I tako je on postao neprijatan. Pitala sam ga i cije su to jajne celije koje on ubacuje, na sta je on otprilike rekao nesto tipa da su to neke fine zene koje su odlucile da doniraju jajne celije...neku takvu glupost je izjavio. Pa koje zene tek tako daju svoje jajne celije jer su dobre i fine pa eto njemu ostavljaju, tj. doniraju svoje jc. Pa u Pragu te donatorke dobijaju novac za to. A da ne pricam o tome koje sve analize donatorka u Pragu mora da prodje i da mora biti zdravija od zene kojoj se doniraju jajne celije, itd. Znaci, sve vreme je sa mnom pricao kao da sam debil, a ja bas ne volim kad me neko nisko drzi.
E onda sam ga pitala na kraju za cenu, na sta je rekao da on cenu ne zna i da za cenu vidim sa sestrom napolju za pultom! To mi je tek bilo bljak. On kao vlasnik klinike ne zna cenu? Ma vazi! I onda mi je sestra rekla cenu, cini mi se 3.000 evra. I to on sve uzima, a donatorka nista? E to mi je stvarno bilo too much. Em radi nelegalno, em ne zna sta mi stavlja u mene, tj. koliko je to provereno i ko zna cije je, em kao one su dobre pa doniraju to njemu, em taj iznos za sta, itd.

Sto se tice (ne)poznate donatorke, to samo on zna da li mu je poznata ili nije. Njemu je mozda poznata, a ne mogu da kazem da kod nas po zakonu ne sme da se zna donatorka jer radi nezakonito.
A kod njega sam dosla jer sam cula da kod nas samo on radi nelegalne donacije i da je ona glumica Salveta iz Kursadzija se porodila u 52 god (on joj je radio), pa me je zanimalo sta ce da mi kaze. Znala sam da necu kod njega nista raditi, ali me je zanimala njegova prica i bilo je bukvalno na dobar dan - dobar dan. Nisam imala nikakvu vezu nego zakazala termin za konsultacije.

Znaci, ogradjujem se. To je moj licni utisak o njemu nakon tih jednih konsultacija.
E onda, sto rece Biksi, cula sam od jos dosta zena negativna iskustva o njemu i citala sam na FB grupi komentare zena o njemu. Ima neki pozitivan, ali dosta negativnih.
A onda sam u KCS slucajno upoznala jednu zenu koja je dosla da radi analize koje joj je on dao. Ima jedan odstampani papir sa napisanim raznim dodatnim analizama, na kome joj je zaokruzio koje analize da uradi, i znajuci sta mi sve ovde radimo od dodatnih analiza i sta nam pise tamo na temi i sta je meni receno sve da uradim (sto mi rekla Kopita sto ja na svoju ruku na Kutku sto sam procitala), kazem njoj daj mi molim te da vidim taj papir sta ti je zaokruzio i vidim da pola od onoga sto mi radimo nema.

Nisam htela da ti pisem pp, nemam problem da pisem javno, a pogotovu zato sto ce mozda nekoj zeni znaciti da procita ovo. Ja bih jako volela da se javi neka sa pozitivnim iskustvima sa njim jer, napominjem jos jednom da ja nisam nista radila kod njega. To je bila moja odluka. Mozda one koje su radile imaju pozitivna iskustva i bas bih volela da se jave one koje imaju pozitivna iskustva jer ja uvek mislim da ja mozda nesto gresim Very Happy


Poslednji izmenio BabyBear dana 17/5/2016, 00:39, izmenjeno ukupno 1 puta
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 17/5/2016, 00:35

Super Sale! I sledeci mesec ce biti bar jos jedan, a onda si nam trudnica osmeh srce

b b b b b b b b b b
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 17/5/2016, 00:54

Baby bravo za post! I treba javno da se zna, sva iskustva su dragocjena. Ja takodje nemam problem da bilo sta kazem. Zato Kutak i postoji da dijelimo misljenja, iskustva i informacije. Ja sam na ovim stranama.saznala milion informacija od raznih zenica, njihovih dnevnika i iskustava, i bogu hvala dosli do svog cilja. I zato u ovoj nasoj prici " tri put mjeri jednom sijeci" pamet u glavu kome ukazujemo svoje povjerenje odnosno svoj zivot i svoje zdravlje.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 17/5/2016, 00:58

Tacno sam znala za Radulovica da to radi,posumnjala upravo sa Salvetom.
Jaoj zene kako sam se odsekla,stize rez iz konzilijuma i ja na tel otvorim i procitam beta 18,28 eee koji sok..dok zumiram nervni slom,i vidim ustvari rez..jooj koji sam kreten. Pola sata nisam mogla da smirim srce.
Biksi molim te da li uz d dimer i ja trebam trombocite? Sledece ned.vadim kks i ddimer pa da dodam i to jel? Na fraksiju sam 0.4 1×dnevno zbog ovih mutacija +antifosfolipidni sindrom koji nije dokazan,samo u jednom labu sam pozitivna.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 17/5/2016, 01:06

Tiramisu, a koji si rezultat na kraju procitala? Ne vidim da si napisala Very Happy

Posto si budna, a Biksi spava vec verovatno, evo ti odgovor od mene. Nama u Pragu kazu da uradimo trombocite, fibrinogen i D-dimer i sa tim da se javimo kod hematologa na kontrolu, ako je beta pozitivna. Moja na zalost nije bila, ali mislim da je najispravnije uraditi sve te pokazatelje ako si vec na Fraxiju. Ja sam bila na Fraxiju 0.3 dnevno.
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 17/5/2016, 01:09

Blanka ::Baby bravo za post! I treba javno da se zna, sva iskustva su dragocjena. Ja takodje nemam problem da bilo sta kazem. Zato Kutak i postoji da dijelimo misljenja, iskustva i informacije. Ja sam na ovim stranama.saznala milion informacija od raznih zenica, njihovih dnevnika i iskustava, i bogu hvala dosli do svog cilja. I zato u ovoj nasoj prici " tri put mjeri jednom sijeci" pamet u glavu kome ukazujemo svoje povjerenje odnosno svoj zivot i svoje zdravlje.

Upravo tako! Ja sam samo zato i otisla da mozda pobijem svoje misljenje i dobijem jos neko novo iskustvo osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 17/5/2016, 06:27

Vanila bravo za srculence,da do kraja sve bude mirno i dosadno.

Tiramisu beta ti je super,jedva cekam tvoj uz i bas mislim da su dvojke :-)

Tebi e konacno si promenila,pa ovo je jedna divna slicica koja bas tebi pristaje :-D Hvala Bogu da ne moram vise da gledam onog tuznog kalimera :-)

Tatjanice ja ne znam koja je to mutacija,meni nije tako pisalo kao tebi,bilo je vise uprosceno,al verujem da je sve ok.

Saska divno za tvoj cvetic,samo tako nastavljajte da pravite lepu kolekciju :-*

Devojke ljubac od mene!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 17/5/2016, 08:15

Jutroooo, hajmo na nogice, nema spavanja...kafa ceka?

Vec me je poceo stomak da bolucka a 3-i dan sam bez terapije tak da je moguce da cu danas-sutra procurit.

Jucer sam zakazala termin kod doktorice u petak, za dva dana pa da vidimo sta smo,gdje smo i sta cemo? Ima da se pripremim s pitanjima da je izludim Laughing

Ne znam da li ste cule za kliniku bachechi, turci koji su jednu otvorili u Sarajevu. Kako sam cula ona je medu top 5 klinika u evropi. Uspjesnost extra. Jucer sam kontaktirala njih i opisali su mi svoj postupak feta kao i onaj cjelokupni postupak. Kod feta rade kao sto ste vi pisale za vase klinike, provjeravaju se hormoni na 2dc pa na 13dc i ako tad sve bude ok nakon 5 dana od 13dc vracaju embrione.
Ono sto me iznenadilo je da sto su mi napisali, da kada je rijec o fetu bilo to u ovulatornom ili anovulatornom ciklusu procedura nije ista, lijekovi nisu isti i kolicina lijekova nije ista... mi smo ovdje, bilo nas 20-tak zena (i fet i obicni postupak) sve imale istu terapiju i istu kolicinu.

Vidjela sam s njima da li je moguce da ja svoje blast. prebacim kod njih pa da odradim fet. Kazu da je moguce ali treba mi saglasnost od ove klinike (naravno da mi treba kad se nalaze kod njih :)) Vjerujte da bih voljela kod njih pokusat, znam opet da nije sigurno da ce uspjet ali svida mi se njihov nacin rada i bila bi mirna jer se sve propratilo.

S druge strane i ne bih, znam ako ovim kazem da prenosim embrione da cu guzicom zatvoriti vrata. A oni su u ovom gradu opet jedini koji obracaju paznju na trombofiliju i daju clexane....svi ostali ginekolozi ne daju nista osim aspirina. Tako da sam u nedoumici da li da pokusam jos jednom kod njih po njihovom protokolu pa ako upali super a ako ne da poslije odem u bachechi na cijeli postupak i kad bi kod ovih uspjelo mogla bih doci ovim svojim da mi vode trudnocu.

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena.kuburic 17/5/2016, 08:23

Evo da sevi ja javim nije me bilo neko vreme povukla se ali vas pomno pratim dabodgovorim Biksi vezanovza Radulovica ne nisam hvala bogu kod njih radila ni jednu vto smatram da je on sarlatan cuj uzima jajne celije od tamo nekih dobrih zena dobrotvora ma sve me strah da je tako ... Nikad mu ne bi ukazala poverenje Mnogo mi je zao za palcicu zumbulcic i sve ostale kojima i ovaj put nije uspelo... Jednom mora idemo dalje i ja de spremam za 6 put cekam ciklus za koji dan pa prvi uz 16 dan koliko sam ja razumela ako je na uz 16 dan sve ok krece bockanje superfaktom

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 17/5/2016, 09:05

Zumbulcicu super neka si ti njih kontaktirala da imas informaciju pa ces vidjet gdje ti bolje odgovara i da sledeci bude uspjesan gdje god da oclucis.
Sto se tice feta ja sam sad dobila semu iz ferone nista ne provjeravaju samo se pije estrofem i 14 dan uz i tad odredjuju kad se radi.
Tiramisu ti mene prvo uplasi s tim zarezom al vidim u potpisu da je beta odlicna i ja mislim da su dvojke 😊😊bravo.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 17/5/2016, 09:21

BabyBear ::Tiramisu, a koji si rezultat na kraju procitala? Ne vidim da si napisala Very Happy
.
Napisah u potpisu 1828
Hvala za ovo,opet imam problem da zakazem kod Miljica.. moracu da menjam hematologa.

Palcice,neko mi napisa da mozda i nisu dva. Jedva cekam 19-ti da idem na uz.


Poslednji izmenio tiramisu dana 17/5/2016, 09:23, izmenjeno ukupno 1 puta
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 17/5/2016, 09:22

Saška, divno za embriončić, neka je na sreću, uspeh i radost!!! igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Tiramisu, nemo da nas strecaš sa ne postojećim zarezima  b  b  b  b divna ti je beta, nek ti bude lepa i školska trudnoća.
Tebi, sličica je mnogo veoma divna b b b
Jelena.kuburić, neka ti je srećan početak bockanja.
Zumbulčiću, svaka čast za inicijativu, verujem da ćeš da izabereš dobitnu kombinaciju f
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena.kuburic 17/5/2016, 09:38

Sirijus puno te ljubim mnogo mi je krivo zbog tebe veliki zagrljaj i poljubac

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 17/5/2016, 10:02

Jelena sretan početak Ljubim te i zelim da ti bude uspesan 6. put. To ti je kao 2x treca sreca Very Happy

Zumbulcicu, svaka cast za info! Jel znas mozda da li oni rade i donaciju? Ne znam da li je donacija uopste regulisana zakonima BiH.

Tiramisu, ne procitah uopste potpis lol! Primetila sam da ga neke zene i ne inoviraju, pa sam prestala da citam potpise, a i toliko cesto sam sad na Kutku da KAO pamtim sta koja sad radi lol! lol! lol!

Ljubim vas sve, zene moje divne srcasti poljupci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 21 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu