KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
sareni leptir
bobica83
Lyanna
MaloMorgen
Bundevicav
enap
Bubamara
ivanicasale
Padobranka
Eho
jelena.kuburic
Vuchica
Niny
mirjanamirjana1986
winni
AriesGirl
lela1984
Ancica 87
alisa
SoJa
Vanja80
Zmajuška
nina :)
dada88
Amna84
saska1
Pahuljica29
bak
aurora
Mika
Arwen
tatjanica
sanja 73
sunny.tp
libra35
Mimi12
BiKsi :)
zumbulcic
kiki5
Bobaue
PalcicaBg
Sirijus
Blanka
MalaSaJuga
Tebi
Dora1
BabyBear
Jerapetra
tiramisu
srculence 84
Vanilla
mimi85
noja
ahosame
Nataly17
Nevena77
zsuki75
61 posters

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 9/5/2016, 09:06

Ja nisam izdrzala. Pisnula sam ga i pojavila se tek senka. Svesna da je to tek prvi stepenik,samo sam se vratila u krevet. Al eto,zelim da podelim sa vama.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 9/5/2016, 09:15

Tiramisu, neka se senka pojača igracice igracice igracice
Koji ti je danas dan od ET? Kad radiš betu?
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 9/5/2016, 09:18

Tiramisu navijam za tu tvoju senku!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 9/5/2016, 09:18

Palcice ja ti zelim da ti je osecaj u stomaku pogresan! Da se to tvoje bebe gnezde!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Pahuljica29 9/5/2016, 09:28

Pozdrav! Ne znam koliko me se sjecate,ja sam se nekad skoro javljala.Pisala sam vam kako sam u braku 4 godine,muz ima oligoasthenoteratozoospermia ja PCO imali smo jednu neuspjesnu VTO u decembru!!Onda se desilo cudo,testic je pozitivan,beta 3146,0 na jucerasnjem UZ se vidio gest.mjesak po zm sam 5 nedjelja i 5 dana.Molim Boga da sve bude uredu (stomak me pomalo bolucka kao pred menstruaciju) ali eto kako se cini sve je ok!! Cuda su ipak moguca Very Happy

Pahuljica29

Broj poruka : 5
Datum upisa : 13.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 9/5/2016, 09:31

Bravo pahuljice! Divne vesti!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 9/5/2016, 09:36

Pahuljice bas si me obradovala!Cuda su moguca i treba verovati u njih.
Zelim ti laku i dosadnu trudnocu.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 9/5/2016, 09:37

čestitam Pahuljice, divne vesti, neka to je lepa i školska trudnoća ljubav
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 9/5/2016, 09:40

Cestitam pahuljice,lepa beta nema sta.

Sirius,prosli pon.je bio ET. Mislim srecna sam ja ali se i plasim. Takvih testova sa senkom imam nekoliko ☺
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Pahuljica29 9/5/2016, 09:54

hvala vam mnogo i drzim fige da se sve aBd uskoro preselite na veselije teme

Pahuljica29

Broj poruka : 5
Datum upisa : 13.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 9/5/2016, 10:15

Cestitam, Pahuljice! Predivno! osmeh srce
Tiramisu, navijam iz sve snage da se crta pojaca!!!b b b
Palcice, nadam se da te osecaj vara, kao i Tebi sto je varala intuicija pa nam je sada trudnica Tako i ti i Mimi da budete, kad god odlucile da radite betu! b b b

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 9/5/2016, 10:38

cestitamo pahuljice , divne vesti trudnica ljubav
Tiramisu za veliku beturinu i mirnu trudnocu , prasimooooooooooo b
love
palcice znas da su mnoge zene imale braonkasto, tako da mi saljemo rode i zaprasujemooooooo, love love
mimi saljemo rode ljubav b love
koraci samo napred !!!
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 9/5/2016, 10:43

joj pahuljice...divno...hoću i jaaaaaa :)

a za našu lošu statistiku...nemam reči. šta god da je u pitanju nije fer.
ali ja se nadam da će nam još ove čekalice popraviti prosek!!!

inače ja sam danas bila da povadim neke briseve i da uradim uz, i moja divna stručna dr nije znala da razlikuje cistu od bešike....kaže pa ovo vam je sad ili cista na jajniku ili bešika affraid
užas. i kaže pa ne mogu da vam odjednom radim briseve i uz. zabranili nam po protokolu. ja sve slušam i ne mogu da verujem. a dr blago nezainteresovana i mrzi je da živi.

tako da ja imam cistu na levom jajniku, koji inače ne radi od 6 cm. verovatno zaostao još od stimulacije jer sam tad imala jedan folikul na njemu....

joj i zamislite ovo, kaže dr ne mogu da vam radim papu i vs jer smo vadili 1. marta. a ja prvog marta ni blizu dom zdravlja nisam bila!!!!!!!!!!!!! i ldno u mom kartonu piše neki pregled i da sam uzimala briseve. da nije htela ponovo da ih izvadi prijavila bi je majke mi!!!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 9/5/2016, 10:49

suzi kad te vidi sa vrata odma je stomak zaboli , znam sve , sunny sta ti je preporucila za cistu, ti malo virak sad pocni i macu par ciklusa da se sve to sredi nece skoditi
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 9/5/2016, 11:01

Ju bre zsuki.... Za neke ljude je sramota sto imaju diplomu medicinskog fakulteta-a pitanje je i kako su do iste dosli. Zao mi sto ima strucnijih ljudi koji ne mogu da se zaposle dok takve persone primaju platu a ne rade nista! Eto da znas imas i besiku...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 9/5/2016, 11:19

Pahuljice čestitam! Divna vest!
Tiramisu, i moja crtica je bila jedva vidljiva! Biće sve u redu!
Mimice, Palčice i ostale čekalice šaljem puno roda ❤🚼👶
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 9/5/2016, 11:38

Hello curke, kako ste mi?
Ja maloprije ustala i evo tek sad pijem kafu pa bujrum pridruzite mi se.
Bas sam iscrpljena, cijelo vrijeme sam u pokretu toliko da sam i zaboravila na fet, sjetim ga se navecer kad treba da se bocnem clexanom. Sinoc stigla u stan i komirala se. Danas cu cijeli dan da provedem u horizontali

Blizi se beta aBd ali ja nimalo ne polazem nade u uspjeh, nemam ama bas nijedan simptom, nista ne ne boli...cudi me da me ni grudi ne bole, prosli put su bile ogromne a sad cini mi se nikad manje... vidjet cemo kako ce biti.
Sutra sam kontala otici onako da provjerim progesteron i prolaktin.

pahuljice cestitam, neka trudnoca bude skolska. Nego de ti meni reci ako se ja ne varam da ti nisi moja kovrdava ljepotica pcelica iz cekaonice :)

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 9/5/2016, 12:50

Pahuljice bravo, čestitam love d navijači1 bravo
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 9/5/2016, 12:51

Palcice mila za cetvrtak navijam  igracice igracice igracice i za tvoj veliki dan, a moju krsnu slavu  osmeh srce  Osecaj ce da te prevari, jer ustvari osecaj je isti kao kad treba da dobijes.
Tiramisu, ajd da ta crtica jakooooo potamni od srca ti zelim.... radost radost
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 9/5/2016, 12:55

Tebi hvala ti draga osmeh srce Dace dragi Bog,i pored svega se u9dam u njega.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 9/5/2016, 12:57

mimi85 ::Ju bre zsuki.... Za neke ljude je sramota sto imaju diplomu medicinskog fakulteta-a pitanje je i kako su do iste dosli. Zao mi sto ima strucnijih ljudi koji ne mogu da se zaposle dok takve persone primaju platu a ne rade nista! Eto da znas imas i besiku...

ahahahahahhahah mimi, eto i to sam saznala lol! lol! lol!

noja počela sam macinu travu, od sutra i virak. za par dana mi stižu i neke tabletice gde ima i Maca ako si na to mislila...
pitam ja dr pa dobro onda da zakažem uz kad dobijem menstruaciju da je pratimo vidimo da li je pukla sama, kaže NEMA POTREBE! zamisli to. kao prepuštam ja to njima. kome bre? pa idete u betaniju zar ne??? pa idem na lekarsku komisiju, neće se oni baviti sa mojom cistom...ali ne ne nema potrebe, kaže ja vam sa cistom ništa ne mogu uraditi, da vam operišem ne mogu a hormonsku terapiju neću da vam dajem....bogte koji bolid.
nisam joj ništa rekla. nemam snage više.

tačno sam pre neki dan pala u bedak. u domu zdrazvlja kod "običnih" ginekologa nema šta da tražim, jer se em ne razumeju em neće sa se udube u problem. u klinikama koje se bave sterilitetom možeš jedino na VTO da ideš....niko neće da se podrobnije pozabavi sa tobom...koja tuga.

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 9/5/2016, 13:02

....drugarice moje,kad me shlog od jutros nije strefio....kasni mi tri dana,ja onako bezveze uradila test,kad ono pozitivan....onda sam otishla do laba,iako mi to neshto sumljivo,jer muzh mi je pre mesec dana doshao sa broda...uglavnom sad me zovu beta je 917,ja sad ne znam jel to istina da sam trudna,sva sam sludjena.....inache,od simptoma samo od jutros umor i to je to....
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 9/5/2016, 13:08

Muz te sredio na brzinu hihihihihi jooooj sto volim trudnjacice nasa!!!!! Da si mi blize da te cokim sad da pukne!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 9/5/2016, 13:12

...ja i dalje ne verujem,majkeee mi....hihihiihihihh.....ujutro sam zakazala d dimer,progesteron i kks....moram i trombofilije da odradim jer su mi u prethodnoj trudochi od pochetka davali fraxi bez da su mi to proveravali,a d dimer mi je ishao i do 2100 tako da verovatno imam neshto od tih mutacija...
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 9/5/2016, 13:20

tatjanica ::....drugarice moje,kad me shlog od jutros nije strefio....kasni mi tri dana,ja onako bezveze uradila test,kad ono pozitivan....onda sam otishla do laba,iako mi to neshto sumljivo,jer muzh mi je pre mesec dana doshao sa broda...uglavnom sad me zovu beta je 917,ja sad ne znam jel to istina da sam trudna,sva sam sludjena.....inache,od simptoma samo od jutros umor i to je to....
Tatjanice, čestitam, sredio te dragi na brzaka lol! lol! lol!
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 8 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 40 Prethodni  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu