KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+57
sareni leptir
bobica83
Lyanna
MaloMorgen
Bundevicav
enap
Bubamara
ivanicasale
Padobranka
Eho
jelena.kuburic
Vuchica
Niny
mirjanamirjana1986
winni
AriesGirl
lela1984
Ancica 87
alisa
SoJa
Vanja80
Zmajuška
nina :)
dada88
Amna84
saska1
Pahuljica29
bak
aurora
Mika
Arwen
tatjanica
sanja 73
sunny.tp
libra35
Mimi12
BiKsi :)
zumbulcic
kiki5
Bobaue
PalcicaBg
Sirijus
Blanka
MalaSaJuga
Tebi
Dora1
BabyBear
Jerapetra
tiramisu
srculence 84
Vanilla
mimi85
noja
ahosame
Nataly17
Nevena77
zsuki75
61 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 18/5/2016, 08:25

Bb ja nisam prekidala ciklu kad sam imala ta medju krvarenja... 2 puta sam pravila pauzu po mesec dana sa ciklom i svaki put kad bih opet pocinjala imala sam prva 2 meseca ta krvarenja na sredini ciklusa... meni dr rekla da je to normalno da se desava i prva 3 meseca
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 18/5/2016, 08:56

mimi85 ::Meni menstr. posle postupka em traje em je preobilna... Danas je sesti dan a to lije li lije(inace mi traje max 4 i nije preterano obilna)... Sudeci po prethodnim iskustvima trajace 8dana... Uzasno se osecam i jedva cekam da stane, jer me iscrpljuje. 
Sto se tice prozora spustila sam roletnu i ne gledam ga! Trebamo da menjamo prozore pa mi se ne isplati da sad menjamo staklo. 
U nekoj minus fazi sam izludjuje me ovo sugavo vreme non stop me boli glava.
Mimi da te grlnem zagrljaj
Vreme jes šugitis al sad će sneg ne brigaj konfete onda će da bude bolje love
Mene je glava ubijala isto kao i tebe i u trenucima kada sam mogla da razmislim prevrtim film i shvatim da jedino šta sam radila to je da sam prešla sa glukofaža na glukofaž RX. Čim sam se vrnula na običan i glavobolje su prestale. Dakle lekovi i ja v v v
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 18/5/2016, 09:05

Mislis da me muci manjak lekova u mom organizmu? Ahahahahahaha.... 
Ne spominji mi sneg hocu sunceeeeee
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 18/5/2016, 09:42

Kod mene se krvarenje pojacalo i prelazi u pravu krv i opet je obilno, a i ispadaju neki komadici opet v
A i raspolozenje prekjuce, juce i danas mi je katastrofa, kao u PMSu. Razdrazljiva, svadljiva, placip... , apetit se povecao, grudi se povecale (kaze muz jutros), a i malo bole,... dal' je moguceeeeeeeeee sestro slatka

Sad sam zvala moju ginekoloSKINJU iz doma zdravlja da je pitam, a ona na odmoru. Sestri sam objasnila i kaze da ne prekidam ciklu da pijem, sve normalno.

Mimice, ljubim te i grlim puno! cveće
Svima nam je neki los period i lose raspolozenje i ja ipak mislim da je to zbog ovog retrogradnog Marsa...'bem ga ja vise fd fd fd samo cekam da prodje b
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 18/5/2016, 10:25

Kod mene nista od besplatne histeroskopije Sad((( Sad zvala bolnicu da vidim sta mi treba, koja uputnica i kazu histeroskop ne radi i nece raditi min 2 mjeseca Sad Sad Sad valja nedgje naci pare za privatnika.
Maloprije sam evo i ja procurila, da nisam otisla u wc ne bih ni znala.Nista me ne boli :)

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 18/5/2016, 10:29

Joj bre sto su grozni ti po bolnicama. Boli ih uvo i da poprave jer rade privatno svi pa onda opet kod njih zavrsimo, ali za pare fd
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 18/5/2016, 10:46

BabyBear ::Joj bre sto su grozni ti po bolnicama. Boli ih uvo i da poprave jer rade privatno svi pa onda opet kod njih zavrsimo, ali za pare fd

Moja BB ovo je uzas. Imam brigu i kad zatrudnim aBd valja mi doci u njihove ruke i da se porodim

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 18/5/2016, 10:48

A Zumbulcicu, sve hocu da pitam pa nikako...vidim da cesto koristis tu skracenicu, ili sta je vec, aBd...a nikad ne znam sta to znaci lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 18/5/2016, 10:50

BabyBear ::A Zumbulcicu, sve hocu da pitam pa nikako...vidim da cesto koristis tu skracenicu, ili sta je vec, aBd...a nikad ne znam sta to znaci lol!
heheheh mi u Bosni imamo obicaj reci kad nesto zelimo "Ako Bog da" Very Happy

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 18/5/2016, 10:53

Nikad ne bih provalila da je to to lol! lol! lol!
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 18/5/2016, 14:32

Hahahah, moja drugaruca iz Bosne mi na viber sve pise aBd rekoh sta je ovo sestro moja, kad mi ona objasnila. Mada vidim i kod nas se bas koristi ta skracenica.
Koracaljke moje neka sto prije prodje taj shit period pa da konacno ugrije sunce. Ljubim vas osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Nevena77 18/5/2016, 23:04

Mimi meni trajao ciklus skoro 10 dana nakon ove poslednje vto..... A raspolozenje je izgleda svima isto. affraid affraid . Mene zeza muz kada ce da se hormoni vrate na mesto pa da se odmori od mojih gluposti:aa102:
I ja mislim kada bi konacno granulo sunce da bi svima bilo lepse, a onda i sve izgleda drugacije, bolje.... ff
Nevena77
Nevena77

Broj poruka : 53
Datum upisa : 28.04.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 19/5/2016, 14:52

Osecam da je ovo neko zatisje pred buru...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 19/5/2016, 18:42

Gde ste vrednice devojčice 😍
Biksi, termin mi je 3.januar, gde draga to treba da upišem?
Pozdrav i srećno svima ❤
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 19/5/2016, 19:04

Svi smo se nesto uspavali,ja sam kao bolesna mecka,kao i ovo vreme.

Vanila divan datum,mojoj mamici rodjendan :-)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 19/5/2016, 19:59

Meni na uz videla mesak,kaze rano je i zakazala mi za 02.jun. ja cu se ucrvljati do tada.
Nego nisam znala da iz jednog meska mogu da budu dve bebe. Mislila sam da svaka beba treba da ima svoj mesak. Tako da nista specijalno nisam saznala danas.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 19/5/2016, 20:30

Pa mogu jednojajcani blizanci! Dele oni sve...
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 19/5/2016, 21:02

To tesko. Nego sam bas pitala da li to znaci da je jedna beba a ona kaze da se ne zna jos.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 19/5/2016, 21:07

Tiramisu bravo za mesak!Mogu da zamislim kako izludjuje to cekanje do ultrazvuka,mislim da je gore od cekanja bete.
I ja isto mislim da mogu biti jednojajcani,al opet nikad se ne zna,mozda je ipak jedna beba.
Kako god neka samo bude sve kako treba.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 19/5/2016, 21:15

Tiramisu, bravo za mesak smesak. A 2. jun pa......blizu je to. I ja cekam 1.6. ali da nam podele platu lol!
Ma samo hrabro draga bebica je tu a uskoro ces da cujes i srculence osmeh srce
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 19/5/2016, 21:19

sirijus ::Tiramisu, bravo za mesak smesak. A 2. jun pa......blizu je to. I ja cekam 1.6. ali da nam podele platu lol!
Ma samo hrabro draga bebica je tu a uskoro ces da cujes i srculence osmeh srce
lol! I ja, draga Sirijus, bas pre 5 minuta se nesto preracunavam i razmisljam kad ce 1.6.
Tiramisu, verujem da je neizdrz, ali brzo ce to doci

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanilla 19/5/2016, 23:17

Tiramisu, nestrpljivice jedna, bice sve u redu! ff
Vanilla
Vanilla

Broj poruka : 298
Datum upisa : 23.03.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 20/5/2016, 06:57

joj koliko lepih vesti na kutku,cestitam svim trudnicama i zelim im laku trudnocu a ostalim dragim prijateljicama zelim sto pre da se ostvare kao majke.... eto ja sam pustila mejl u pragu cisto da vidim kako ide kod njih procedura i sta ce mi oni reci. u becu sam vec sve informisala i nije ni ovde lose al ne znam zasto su mi odbojni. znaci sada su tri klinike u opticaju prag,bec ili ferona. videcu gde i sta i u junu odo na konsultaciju i tamo na jasen opet da probamo Very Happy Very Happy Very Happy cvet
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 20/5/2016, 07:34

Vanilla svidja mi se tvoj ticker!!! Tiramisu brzo ce stici taj drugi jun a do tada zeno uzivaj i odmaraj! Pokusajte da se opustite malo zenice moje drage, svakim danom ste sve blize cilju!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 20/5/2016, 07:54

Jutrooo
BabyBear i ja mislim da je ovo neko zatisje pred buru :)
tiramisu, bravo za mjesak...pokusaj biti strpljiva, zacas ce proletit vrijeme pa ces vidjet i srce a daaa, mogu biti i jednojajcani ali to je bas rijetkost.
srculene pa i ti si se aktivirala, neka neka, samo naprijed...Vjerujem da ces odluciti sta je najbolje za tebe.
sirijus hoces li moci potrosit platu Very Happy

Kod mene su u opticaju mimo ove gdje sam radila i jos dvije klinike. Jucer sam dobila sve informacije pa sad treba da se skontam. Danas sam u 1 narucena kod dr i vidjet cu sta ona predlaze i sta ima da kaze na ovu cijelu situaciju. Vidjet cu s njom ako bude htjela izaci u susret da u narednom postupku da me odvoji od drugih zena (kao sto sam vec pisala kljukaju nas kontracepcijom i sve nas stimaju u isti dan), da pratimo moj ciklus i da odredimo vrijeme koje je najpogodnije za transfer. Kao i da propratimo hormone. Naravno predlozit cu joj i da nije problem da platim vise ako ce se samo meni posvetiti.
Meni je danas treci dan ciklusa i kao da ga nisam imala. Da izvinete mogla sam ova dva dana provest s jednim uloskom, danas samo spoting. Jucer me malo stomak bolio i to je to.

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu