KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+45
Arwen
lela1984
Nevena77
lenjivica
HappyGirl
annci
Lina73
libra35
dada88
kiki5
mirjanamirjana1986
ahosame
bak
SoJa
AriesGirl
saska1
nina :)
srculence 84
alisa
tatjanica
zsuki75
noja
Vanja80
Tebi
Mimi12
Jerapetra
Zmajuška
Dora1
ivadare79
tiramisu
Blanka
Lija
Ancica 87
PalcicaBg
winni
mimi85
zumbulcic
Amna84
Sirijus
sanja 73
BabyBear
ivanicasale
aurora
Bobaue
BiKsi :)
49 posters

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 18/4/2016, 13:21

zumbulcic ::Srecno cure i od mene roda roda roda roda roda
Meni je danas treci dan na estrofemu, sad sam kupila i sok od cvekle a muz ce uzet brazilske orascice i ima da endo bude za deset :)

Da vas pitam nesto nevezano za temu, imam jedan problemcic. Na lijevoj preponi mi iskocila gutica, prvo sam mislila da je urasla dlaka pa sam cackala i nisam je nasla ali sad se ta gutica upalila i boli nevjerovatno. Najbolji mi je polozaj sjediti rasirenih nogu. Kontam da nije slucajno se upalila ona Bartolijeva tak nesto zlijezda? Da li je koja od vas imala taj problem i kako je rijesila? Ja sam pokusala prirodnom medicinom, stavljala sam list cuvarkuce i listove kompira ne bi li smanjilo tu upalui povuklo gnoj ka povrsini ako ga ima.

Zumbulcicu,Bartolinijeva zlinezda se javlja na stidnim usnama,a kad dodje do problema ona gnoji. Evo ti link procitaj http://www.bebac.com/vesti/neugodna-upala-bartolinijeve-zlezde?tema=zdrav-zivot
Obavezno izvadi nalaze,da vidis da nije neka upalica, ili reakcija na to sto pijes,mislim da to nije ni Bartolinijeva zlijezda ni cista.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 18/4/2016, 13:21

Zumbulcic kad budes isla kod dr prijavi mu to sto imas na preponi da pogleda,
Suzi ja sam ti vec pislala probaj da je osetis . mislim ovulaciju rastereti glavu meditiraj malo , bas u tim danima je posebno i posebno se osecas imas mnogo vecu potrebu za s e x . sad ti nailaze ti dani, a mislim da kod tebe bez problema moze da se oseti jel to je prirodno sa ili bez bolova u jajnicima , ali vidi da si sto vise rasterecena .
Koraci samo Napred sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zumbulcic 18/4/2016, 13:21

srculence 84 ::Moja drugarica je imala i morala da skloni. Al moj ti je savet odmah kod lekara da vide sta je to
prosle godine mi se jednom bilo pojavilo i nakon par dana samo se povuklo. Kad sam bila kod ginekologa kaze da nije nista opasno. Sad da odem kod porodicnog i da trazim uputnicu hirurgu nesto mi se ne da, strah me da ne bi morala prolongirat transfer... Sacekat cu par dana da vidim kako ce se odvijat, ako ne bude bolje otici cu, nemam mi druge

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 18/4/2016, 13:23

Ivanice,pa to je za dva dana jeeee love
Navijam i saljem jato roda na tvoje prozore roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 18/4/2016, 13:33

Zumbulcicu meni su ranije jako cesto izlazili kao cirevi na preponama, uzasno su boleli i gnojili i to su mi uglavnom izlazili pred ciklus... meni je pomogao flogocid, za dan, dva izvuce gnoj na povrsinu ili se povuce skroz...
Tatjanice osmeh srce
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 18/4/2016, 13:42

hvala Blanka osmeh srce osmeh srce osmeh srce
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od nina :) 18/4/2016, 13:47

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 13007283_1717722358484006_8579878021334376388_n
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mimi12 18/4/2016, 13:59

Zumbulcicu, ja nisam imala problema za Bert.zlezdom, ali znam vise zena koje jesu. To uzaaaasnooo boli, tako da nema sumnje kad se upali o cemu je rec. Pre mislim da ti je duboko urasla dlaka, ali neka te obavezno pregleda neki dr. Moze i dermatolog, pa da iskljuci opciju dlake, ako ti je lakse da ne ides odmah kod hirurga.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od alisa 18/4/2016, 14:31

Zene jel neka od vas isla na ona potrebna testiranja za komisiju ( sida,hepatitis, brisevi itd ) u javni centar za zastitu zdravlja i ako jeste da li je placala sve te nalaze bez obzira sto ima uput?
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 18/4/2016, 14:46

Alisa ja sam isla ali kod nas se nije placalo,tako da neznam zavisi od mesta do mesta...

Neznam da li sam vam rekla da je nasu kucu preletele dve rode pre nekoliko dana dok smo bili u Leskovcu,sad e Niny podseti sa njenom slickom...

Ljubim vas... usne usne usne usne
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 18/4/2016, 14:59

Ivanice to su bile vase rode,otisle po bebu :-)
Sanja,Bb,Biksi,Tebi navijam i za vas,sve mislim da sam neku zaboravila,nek ne zameri.
Ljubim vas
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 18/4/2016, 15:47

ljubi vas Sanja,kako vi mislite na mene,danas sam proveravala TSH-0,018,PROLAKTIN-122,0,čekam da mi dr javi kako sam hhehe,a ja sam super,Sirijus mila moja ne skakućem puno samo malo,da nebi pala prozivka mozda bi neku zaboravila,puno mi znači vaša podrška,savet za čekalice samo laganica,ja ne osluškujem simptome i gledam da misli usmerim na drugu stranu, osmeh srce ljubav ljubav
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/4/2016, 16:36

Isprazni mi se baterija, a sa tabletom slabo rukujem.

Tiramisu srecno ,za uspeh do kraja!

Zumbulcicu, imam taj problem bas sada. Mislim da je od utrogestana i dnevnih ulozaka, plus brijanje pred aspiraciju. Madami se desava i od depilacije da se upali, pa prodje nakon par dana. Da boli, boli.

Ivanice,trudnice!

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 18/4/2016, 18:12

Zumbulcic,nije to nista. Meni se to desava kada nosim uske farmerke a sedim na poslu.kao zulj se pojavi u pocetku a na kraju kad sazri izadje gnoj. Nije to ta zlezda jer ona bude na velikoj usni.
Tebi, sta to cujem? Kada radis betu?
Mimi ne mogu da pohvatam dokle si stigla.
Hvala biksi i ostalima.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ivanicasale 18/4/2016, 19:01

E ovako drage moje,cura koja je samnom bila na transver danas radila betu i uspelo joj.Samim tim ja nema sanse da izdrzim do srece da radim betu tako da smo resili da radimo sutra.Jer ako je bog rekao da ,onda ce biti i sutra pozzz.

navijante i molite se za mene.

Ljubim vas sve
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 18/4/2016, 19:03

Znaci sutra duplo radovanje,Biksi i Ivanica,navijam zenske! igracice igracice igracice
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tiramisu 18/4/2016, 19:09

Navijjaaaam! Od sveg srca.
Boze,mislim se, koliko je snage u nama. ponovo se radujem svakoj inekciji,srecna hodam ulicama kuci. Kao da je sve ono od proslog puta bio samo ruzan san.
tiramisu
tiramisu

Broj poruka : 922
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 01.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 18/4/2016, 19:13

Ivanice ,Biksi za sutrasnje velikeeee beteeee drzim fige naj najjace.Svaka cast za Spebo!
Tiramisu srecno.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 18/4/2016, 19:34

Sutra ce nam dlanovi brideti od navijanjaaa!!!!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 18/4/2016, 19:35

Tiramisu ista prica kod mene,srecna danas ko malo dete sto krenula s bockama.
Toliko je jaka nasa zelja da rusi sve pred sobom.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 18/4/2016, 19:59

Srecno Ivanice, srecno Biksi, da sjutra to budu dvije velike pozitivne bete  beta beta
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 18/4/2016, 20:31

Blanka ::Srecno Ivanice, srecno Biksi, da sjutra to budu dvije velike pozitivne bete  beta beta
Srecno zenske roda roda roda roda
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zsuki75 18/4/2016, 20:37

Ivana Biksi!!! nemoj da vas sanjam! sutra obe bar trocifrene bete da javite!!!!!!


noja, pa znaš kako neki mesec osetim želju, nekad ne, nekad se pojavi jača sluz nekad ne...mene u principu ubija taj LUF sindrom, nemam LH skok pa ne dođe do ovulacije nego folikul ode u cistu...ne uvek naravno, ali zna često da se desi.

Mislim nisam sad nešto opterećena sa ovim, imala sam ovu gnost tračice pa reko ajd baš da vidim. više iz radoznalosti. dragom ne pokazujem jer kad je video pre neki dan negativan test, hteo da izbegne domaći ahahahhahahha reko e nečeš vala :) sad u tajnosti radim, lukava sam ja!!!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/4/2016, 21:02

Ivanice srećno sutraaaaaa!

Hvala cure!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 18/4/2016, 21:39

Biksi, Ivanice, navijam za vase sutrasnje ogromne bete!

Bockalice i cekalice (da ne nabrajam svaku ponaosob, neku cu sigurno preskociti), navijam za svaku od vas!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 5 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu