KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

+59
Angie83
libra35
ivanicasale
ninica2
jadranka
Lija
zoxa
MAAKKI
Stenli
twinsi
Vecka
djole42
caci
enap
Shizika
lenjivica
Mimi12
AriesGirl
Ancica 87
sanja 73
Dora1
Sofija Veks
HappyGirl
MalaSaJuga
srculence 84
zumbulcic
Niny
Vuchica
SladZana
kiki5
tatjanica
bak
Simona
Vanja80
saska1
PalcicaBg
dragana76ns
Smrdica
Amna84
JocY
Jerapetra
mirjanamirjana1986
Ema78
alisa
noja
Sirijus
BabyBear
Bobaue
Tebi
nina :)
jelena.kuburic
SoJa
Zmajuška
Lina73
zsuki75
ganedina
Blanka
mimi85
BiKsi :)
63 posters

Strana 14 od 27 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Niny 9/4/2016, 10:37

Srecno na transferu draga Koko :)
Arsa pametnjakovic mali. Mogu misliti kako su se deca radovala dok ste pustali zmaja.
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od PalcicaBg 9/4/2016, 10:44

Imam tu cast da javim da nam je Biksi trudna :-)
5 odlicnih embriona,3 vrlo dobra i 1 osrednji.
Vracen 1 odlican i u ponedeljak mozda jos 1,zavisi kakvo stanje bude s jajnicima jer su malo uvecani.
Ona sad odmara u bolnici,pa ce se javiti kad stigne u stan.

Ajde bebice,prioni na posao! radost
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sirijus 9/4/2016, 10:48

roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od mimi85 9/4/2016, 10:49

Bravo za nasu trudnicu Biksi!!! Neka sad odmara, da se jajnici smire! Bice tu dosta i za zamrzavanje!!!! 

Palcice zelim ti da i ti uskoro javis da si trudna!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Blanka 9/4/2016, 11:09

Bravo Biksiii, navijamo i vec evo stizu rodeeee roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od bak 9/4/2016, 11:16

Evo navijacica, ajmo zene dlanove igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od tatjanica 9/4/2016, 11:19

...ajde mala biksice,odigraj jedno uzicko kod mame u stomaku i lepo se uhvati....navijam od srcaaaa!!!!! roda b bb
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Mimi12 9/4/2016, 11:34

Diiiivnooo!!! igracice igracice igracice

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Mimi12 9/4/2016, 11:35

Hvala Palcice na novostima, da ne cekamo osmeh srce

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Lina73 9/4/2016, 12:28

To Biksi,trudnice nasa osmeh srce osmeh srce osmeh srce bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
Lina73
Lina73

Broj poruka : 240
Godina : 51
Location : Kragujevac
Datum upisa : 09.02.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od alisa 9/4/2016, 12:29

Bravo Biksi!!!!Nismo ni sumnjali u tebe igracice igracice igracice igracice
alisa
alisa

Broj poruka : 1753
Godina : 45
Datum upisa : 01.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od nina :) 9/4/2016, 12:44

sad se samo odmaraj I za 12 dana da javis da je beta ogromna
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zsuki75 9/4/2016, 13:11

Hvala palčice!!! Kakve vesti! A trudnici Bixi šaljem 100 kila bebi lepka!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zsuki75 9/4/2016, 13:12

Bixi meni ovo tvoje proletelo! Da bi čekanje bete prođe ovako brzo i zabavno! !!!

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od caci 9/4/2016, 14:03

Biksi trudnica nasa. Mazi svoju tibicu i uzivaj.
A mi smo tu da navijamo za veeeeelikuuu beta
b b b b b b b b b b b b b b b b b b b navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo bravo
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 9/4/2016, 14:38

Gde ste ekipo moja najjaca,  obozavam vas! 

Palčice,  hvala za izveštaj,  ko velim da ne čekate,  dok se javih kome trebadoh,  prodje pola dana! 

Soja,  hihihi,  super nam je sličica,  a vetar bio dušu dao za puštanje zmaja,  vidi se iz priloženog!  Cuko je trenutno naš!  :-)  Gazdin. 

Ja leškarim.  Jutros bolovi kao nikad do sad.  Lepo sam spavala,  ok nekih snova cudnih,  al ok.  Dr me pogledao na uz,  jer sam mu rekla da imam bolove jace nego pre.  OBa jajnika uvecana,  nisko su,  pa pritisak vrse na cmar,  tako da sam imala bas bas veliki pritisak jutros.  Jos me ovaj utrogestan zapecatio,  a ja navikla redovno u wc da idem,  pa onda dodatno opterecenje.  Verujte mi da je malo falilo da sve odlozim do ponedeljka.  Pritom ekstra trpim bol. Al jutros me oblio hladan znoj,  ne mogu da sednem kao covek,  i razmisljam kud sam pristala sa ovakvim bolom na transfer.  Dr na uz video malo slobodne tecnosti,  al nista spektakularno,  vide uvecane jajnike,  da su spusteni,   jasno mu je otkud meni ta bol,  rekao mi je da je stanje na uz mnogo bolje nego moj subjektivni osecaj. I onda smo pravili strategiju kako cemo.  Pitao me kako je bilo prosli put,  rekoh,  vraceni drugog dana.  Kaze on,  ajde da ne odlazemo skroz do ponedeljka zbog toga,  da sad vratimo jedan odlican,  a u ponedeljak da me pogleda na uz ponovo,  pa da mi vrate i jednu blastocistu,  ako ih bude.  Oni su na klinici prezadovoljni skorom,  a i mi,  nikad bolje nije bilo.  Vidim da se nadaju da ce biti i za zamrzavanje,  videcemo,  ne bih ja trcala pred rudu. Nek se meni samo srede jajnici i bol bude manja. Emocija nula,  valjda bol nadvladala,  ni treme jutros ne bi. 

Cim sam dosla kuci,  uspela sam da ispraznim creva bez napinjanja i odmah mi je pritisak popustio dole i odmah mi je laknulo.  Sad me bole jajnici,  malo stomak,  vise cmar,  al kad lezim to je sve svedeno na minimum.  Nalivam se surutkom i vodom.  Pitam se kako je curama koje se bas zapate sa hiperom,  kad ih spodbije pod grudi.  

Eto drugari izvestaja detaljnijeg.  Ja sam zadovoljna.  Nemam problem sto je jedno pile kod mene,  i da mi ne vrate sad vise,  bicu zadovoljna,  nek se jedinče primi.  Endometrijum mi je bio 9.5 mm,  dr bas zadovoljan. Ako je sudjeno biće! 

Arsa već priča da mama ima bebu u stomaku.  Doduše,  rekao je i jednom čiku na klinici da ima bebu u stomaku,  svi su se smejali u cekaonici,  sta ce i onaj cika sa velikim stomakom se nasmejao.  Dete zna da kad je veliki stomak,  tu je beba!  Samo nikako da uklaviri da to vazi samo za devojcice!  :-D 

Vi sad drzte fige za betu,  da bude lepa i debela! 

Od danas imam utrogestan vaginalno 3*200
Gluko 2*1000
Folnak 2*1
Bevipleks 2*2
Fraksi od 0.4. 

Ljubim vas i hvala sto ste uz mene! 

Poseban cmok za Soju,  ona mi je ziska ovde!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Mimi12 9/4/2016, 14:51

Super Biksi, bice to sve u redu!
Nije lako proizvesti 13 celija bez posledica. Leci se sad i odmaraj.

Mimi12

Broj poruka : 1758
Datum upisa : 21.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Blanka 9/4/2016, 15:12

Bravo Koko nasa! Samo odmaraj sad, ljubim te u trbu osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od mimi85 9/4/2016, 15:13

Odmaraj Biksi! Ja sam imala bolove ali ni blizu ovom tvom... i bila naduvena ko balon... sad kad razmislim super sam prosla ipak bilo 22jc....
Mlada sira, surutke, pilence proteina sto vise unosi sada....smirice se to do ponedeljka videces :-*
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sirijus 9/4/2016, 15:38

Biksi nam je trudna, Biksi nam je trudna igracice igracice igracice
Odmaraj koko nasa cvet
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zoxa 9/4/2016, 17:54

U právo vrijeme navratih na navijanja :)
Draga dzim najjace fige za Arsinu seku\batu !!!
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 9/4/2016, 18:13

Joooooooooj.......pa Bambina je vec u stomaku sreca

Napred Bambina, a cekamo u ponedeljak i drustvo. Ja sam sigurna da ce to sve biti ok i da ce beta biti kao one velike kuce sto prave gastarbajteri da budu vece od komsijine, sa sve lavovima ispred kuce Very Happy
napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro napred scuro
navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
b b b b b b b b b b b b b b b
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Lija 9/4/2016, 20:32

Ja danas videla cak cetiri rode! Biksi, saljem tebi jednu za tvoje jedince, a one tri ostalim devojkama. Srecno!
roda roda roda roda
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od saska1 9/4/2016, 22:45

Bravo Biksi 9 oplođenih jeeeee rekla sam ti da će biti i za zaleđavanje a imam dobar osjećaj da će i beta biti pozamašna uskoro....Navijam za tvoje jedinče a u ponedeljak da mu se pridruži još bar jedno navijam jako igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od lenjivica 9/4/2016, 23:13

Bravo Biksi!!! Superiskaaaaa!! igra igra igra igra igra
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 14 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 14 od 27 Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu