KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

+59
Angie83
libra35
ivanicasale
ninica2
jadranka
Lija
zoxa
MAAKKI
Stenli
twinsi
Vecka
djole42
caci
enap
Shizika
lenjivica
Mimi12
AriesGirl
Ancica 87
sanja 73
Dora1
Sofija Veks
HappyGirl
MalaSaJuga
srculence 84
zumbulcic
Niny
Vuchica
SladZana
kiki5
tatjanica
bak
Simona
Vanja80
saska1
PalcicaBg
dragana76ns
Smrdica
Amna84
JocY
Jerapetra
mirjanamirjana1986
Ema78
alisa
noja
Sirijus
BabyBear
Bobaue
Tebi
nina :)
jelena.kuburic
SoJa
Zmajuška
Lina73
zsuki75
ganedina
Blanka
mimi85
BiKsi :)
63 posters

Strana 20 od 27 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Sledeći

Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 15/4/2016, 10:49

Go go Biksi!
Ja znam da ce ti beta biti velika, samo cekam taj dan Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od kiki5 15/4/2016, 13:58

Biksi,super simptomi,snovi,znojenje,pospanost... trudnica 100%.
 Ja koja se inace nisam znojila,prva tri meseca ( u sred zime) sam se znojila kao luda.
Navijam jako,najjace  jumping jumping jumping
Zene,godina je jako plodna,sve cete nam biti trudneeeee.
Bas mi je drago sto imamo puno zena koje cekaju betu i koje su sad u postupku.

kiki5

Broj poruka : 350
Datum upisa : 21.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 15/4/2016, 18:10

Kiki, ja se i inace dosta znojim, mada sada malo vise, prepisujem hormonima sve. Ostaje nam da vidimo,da budes upravu~!

Spavnuh popodne, posle nam dolaze kumovi, kuma nosi devojcicu, pa sam presrecna, a s njom sam se protrljala kad sam krenula u Le. <3 Sad da se nakanim da se istusiram, i puska sam. I malopre sanjah ludilo san. Ovaj put neku trudnu prijateljicu, na aerodromu, na nekoj livadi,majko mila. Prosli put sam imala lude snove isto. Very Happy

Fora za auto, sto Soja pomenu, mm nasao oglas, covek slikao auto prodaje, a zena, devojka, ili ko god se slikala ispred, znaci pala sam od smeha!  Tako da me Sojce zeza da se i ja slikam ispred nasih, posto hocemo da  ih prodamo! Mm misli da ce nam trebati veca! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od HappyGirl 15/4/2016, 18:53

Spavaj Biksi skupljaj sna i odmora trebaće ti Very Happy Ajde kokićka igracice igracice igracice igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Niny 16/4/2016, 00:00

Juuuu vec prodje nedelja. Ala vreme leti. Jos malo i bices i zvanicno trudna :)
Arsa je legenda prava. Nikad dosadno sa njim :)
Mazi decicu i odmaraj i kuliraj. Cmok Koko
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 16/4/2016, 02:03

Da pribelezim, veceras prisutna progesteronska temp 37.3. Malo me muci gorusica. I s vremena na vreme od ujutru do uvece imam neki osecaj u zelucu, te gladna te nisam, te moram da jedem, te odmah se zasitim, pa onda osecaj kao da sam pregladnela. I tako, da se beleze sva osecanja molim. Donat mg je keva. Redovno bar izlazim u toalet. Cini mi se da mi se desna sika budi iz mrtvila zvanog slepi miš. Ponovo imam bilo kakav osecaj u njoj. Posle dojenja sam izgubila osecaj u dojkama, nista, kao koza samo. Ne znam da li se to jos nekoj mamici posle porodjaja desilo.

Cmoka za sveeeeee!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 16/4/2016, 02:18

Dobri su to osecaji Biksi, svidjaju mi se.

A ta progesteronska temp, od cega je ona i sta ona pokazuje?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od ivanicasale 16/4/2016, 08:51

Lepi msimtomcici biksi,bas lepi...
A ta temp kad se meri?U koje vreme mislim?
Ljubim draga
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Amna84 16/4/2016, 11:19

Jos jedna sedmica igracice igracice b
Amna84
Amna84

Broj poruka : 1022
Datum upisa : 15.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od PalcicaBg 16/4/2016, 13:04

Ja nemam nikakvih sumnji da ce beta biti golema :-)
Kako mi proletose tvoji dani do bete,ju!
Sto i moji tako ne lete :-)
Navijam za 21. i jedva cekam da slavimo!
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 16/4/2016, 14:19

BB,logicno da je progesteronska temp od progesterona koji je u organizmu,a koji u slucaju trudnoce biva visi, i onda i stalno prisutna ta temp oko 37 do 37.5 recimo.

Ivanicasale, ja sam merila sinoc, pre utrogestana, i preksinoc isto tako, desilo se da sam se setila. Vidis, mogla bih sad izmeriti, jer uskoro stavljam utric.

7. dan od ET
Ja nocas opet ludilo snove imala. Preznojila se pred jutro, i uhvatila me drhtavica, pa sam se obukla i pokrila kao u sred zime.Naravno da sam ujutru opet bila znojava! lol! A tek sto sam bila izgubljena, muz me budi, kaze bio sam do majstora, ja razmisljam kod kog majstora u Leskovcu, pa dok skontah gde sam, onda se sama sa sobom ismejah.

Od jutros skoro stalno prisutni blagi menstrualni bolovi, kao neki trnci da mi prolaze kroz jajnike povremeno. Malo me juce krsta vise bolela. Videcemo da li je od trudnoce, il od vece. Naravno da verujem da ce biti ok, al prolaze mi misli i da nece. Sta god da bude, bice kako je sudjeno. Dr mi je dala uput za betu i da ponovim rezultate za stitnu. MM ce u ponedeljak otici do ginekologa da mi uzme recept za utrogestan i uput za d dimer.
Ja se inace normalno ponasam. Igram se sa Arsom, samo ga ne podizem, juce sam spremala dorucak i rucak, danas ce mm. Ne podizem nista tesko, nit prostirem ves i tako to. Raspremim stvari po kuci, igracke eventualno,leskarim, odem do prodavnice, bila danas do svekrve. Kuliranje totalno.Veceras imamo rodjus kod Arsine najbolje drugarice, pa cemo na druzenje. Sutra mozda skoknemo na Zlatibor, najavljuju lepo vreme, a mm je slobodan jos tri dana, pa da iskoristimo.

Stisak za moje verne navijacice i saborke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Niny 16/4/2016, 15:34

Biksi, kod tebe sve redom trudnicki simptomi. A najvise mi se svidja temperaturica. Uvek sam je merila u postupcima i dan pred betu bi pala. A u ovom dobitnom, nisam htela da merim, al pred sam polazak u laboratiriju, kad sam mislila da nema nista od trudnoce, iznerih i bila je 37.4. To mi je dalo veliku nadu. I ispostavilo se kao tacno :)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zumbulcic 16/4/2016, 16:05

Biksi ma bit ce to sve dobro. Znas i sama da su svi simptomi slicni, bili to trudnicki ili menstrualni. Drzim fige igracice
Meni je bas zao sto nisam mjerila temp kad sam bila u postupku a prije toga sam mjerila const dvije godine.
Sad za fet pocela sam mjerit.

zumbulcic

Broj poruka : 429
Datum upisa : 15.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od ivanicasale 16/4/2016, 18:53

biksi bas lepo,isoristite lepo vreme i muza maksimalno... sunny sunny sunny
ivanicasale
ivanicasale

Broj poruka : 2280
Godina : 36
Location : Zajecar
Datum upisa : 28.09.2013

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Ancica 87 16/4/2016, 20:02

Biksi trudnjaco...Uzivaj...pa opet na bolovanje :) Evo ti koja fruskogorska,te su srecne ruke,ili kljuna :) roda roda roda roda roda

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od bak 16/4/2016, 20:37

Puj, puj, usrale te koke!

Lepo se provedite na rodjendanu! osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od zsuki75 16/4/2016, 21:27

evo ja na brzinu, nemam vremena od silnog ljubavisanja ahahahahhaha hocu da vas stignem!!

šaljem jato roda i 25 kila bebećeg lepka!

srca srca roda roda roda

zsuki75

Broj poruka : 873
Godina : 48
Location : NS
Datum upisa : 05.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Blanka 16/4/2016, 21:38

Kako mi je slatko to sto idete na rodjendan " kod Arsine najbolje drugarice" Very Happy Pa on je faca i ima najbolju drugaricu, bas se nasmijah od srca, dusica mala. Evo malo crnogorskih roda a sve kazu da su lijene , ma nema sanse roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sirijus 16/4/2016, 23:16

Zuto pile, puj puj puj usrale te koke... lep provod na rodjendanku roda roda roda
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od saska1 17/4/2016, 12:38

Biksi simptomi su super i jedva cekam 21 da nam objavis srecnu vijest navijam jako jako 😚
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 17/4/2016, 13:30

Biksic, evo ti malo i praskih rodica. One su nevidljive (jer su sa tableta), ali dolaze iz daleka pa ces ih videti u odredjenom trenutku, taman kad treba.
Evo poletele i masu krilima mah, mah, mah
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BabyBear 17/4/2016, 13:32

Zaboravih reci, uzivaj ako si na Zlatiboru i mahni mojoj tetki kad budes prolazila pored Cajetine Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od BiKsi :) 17/4/2016, 14:59

Hvala podrsko moja! Stvarno znaci svako ohrabrenje i navijanje!

8. dan od ET

Da prijavim sinoc temperaturu od 37, menstrualne bolove,  i oko 22 h uveče probadanje kroz matericu,  kao tri noza da mi je neko zabio.  U tom momentu sam se dopisivala sa nasom kutanjkom Stenli,  i kazem joj,  ako sam trudna,  sad se nesto upravo zbilo,  mozda je implantacija zavrsena,  ako je to bilo to.  Videcemo.  Znojim se za tri medalje. Bolovi menstralni,  al ne sve vreme,  u navratima onako. Osecam i blagi  pritisak u materici od danas. Krsta me bole kao pred dobijanje,  mozda malo blaze,  jer vise lezim,  nego inace kad treba da dobijem.

Dosli smo na Zlatibor,  porodicno druzenje, kuliramo,  ja upravo stavila utrogestan i legla pored njuška mog,  spava. Izjurcao se sa bracom i sestrom od tetki, i sa Anjom,  pa zaspao. A ja obozavam da se ususkam do njega kad spava i da ga njušim.  Malo ga muči neki kašalj,  mozda ce mm morati sutra da ga odvede da ga dr poslusa.  Uvedoh mu od juce sirup,   cini mi se da mu prija. Rastu mu petice,  pa slabije jede i stalno gura ruke u usta.

Blanka,  on odavno ima najbolju drugaricu Anju,  od rodjenja bolje reći,  ona mu je kao sestra i kao dadilja.  Obožavaju se.  A ona nam je inače komšinica i sedmi je razred.  Arsu sve njene drugarice i drugovi vec znaju.  Često on s njom napolje ide sam. Opasni su.

Da ne davim više,  ljubim vas sve i saljem čistog vazduha sa planine!

BB,  mahnucu tvojoj tetki u povratku!  :-D
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Blanka 17/4/2016, 15:16

Bas mi se svidjaju tvoji simtomi Biksi,a narocito to probadanje u materici likeit
Uzivajte na Zlatiboru Bambino family, ljubim vas sve poljubci Arsić je zvrk nevidjeni, duša mala zezatorska srca
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od bak 17/4/2016, 16:14

Uzivate boli vas uvce! I treba... Da Arsa ne kaslje od nekog polena ja se dva dana ubih od kijanja, a nisam bas sklona alergijama. U svakom slucaju ljubiiiiiiim poljubac
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa - Page 20 Empty Re: BIKSI :) - Na putu da postane dupla KvočKa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 27 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 23 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu