KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blistava junska jutra

+11
adriatika
jul
terka
gogs-ii
Nekica
TetaSneki
maus
maja76
HappyGirl
vakic
Jelence
15 posters

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od nadalina 20/6/2008, 19:28

Strasni su ovi susreti sa misevima! Jelence, nadam se da je to ipak bio usamljeni mis i izrazito USAMLJENI SLUCAJ koji se nikada nikada nece ponoviti!
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od HappyGirl 20/6/2008, 19:37

jumping VIKEND, VIKEND ETO GA VIKEND :bdlu:
Ma hitron nemam pojma šta se sa curama dešava.Baš sam tužna!Mijicu sam videla par puta dole ali se ne javlja a nemam pojma zašto.Rekla sam jelencetu da nismo nešto zabrljale i povredile cure :?: Crying or Very sad Embarassed Ajde ŽeMske bre pa vidite koliko nam nedostajete , gde ste? Crying or Very sad Ma sve se nadam da je sneza negde opet na nekom fensi mestašcetu i da nas čekaju slike Very Happy
Megi samo što nije stigla a brćka se u komšiluku :aa57: Very Happy
Gogsi ja sam ti za trčanje 0.Mrzi me da trčim Embarassed a to valjda što non stop trčim za busom pa ko velim i to je dovoljno Laughing Znači kad svrneš u Bg idemo na trčanjac zajedno sa sve sneki koja je ista ja po tom pitanju, sem što ne trči za busom jer cepa svoj :a131: Very Happy
Cure mm me danas obradovao kupio mi gitaru i rešio da me nauči da muziciram Very Happy e sad mož da konkurišemo za najDuJet i najSvirače Laughing Ako izdrži duže od tri časa da mi bude profa, ja čistim terasu umesto njega majke mi Laughing mada kad se porazmislim dok me učio klavir izdržo je duže od mene Wink Laughing
Adriatika joj ja ne Postizavam ništa Mad pre neki dan sam se sama ofarbala, obrve zapustila, lice katastrofa... i sretoh moju kozmu pa sam iskoristila da joj kažem da ću da dođem jer sad moram da nađem vreme, jer lagati je no no Very Happy Nego mnogo volim kozmu jer najlepše Sleep kunjam na onom stolu Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od Jelence 21/6/2008, 09:46

Dobro jutro drage drugarke,vidim nema nikog,sigurno koristite lep dan da provedete sa svojim muzicima.
A ja sam jutros od mm dobia divnu pismenu poruku nalepljenu na komodu pored kreveta,a glasi:VOLIM TE!
nisam hteo date budim:)
i skuvan caj onako kako ja volim.
Onda je otisao na posao,a meni zivot ucinio lepsim i srecnijim.
Ovo dobija na znacaju zato sto pored male bebe u kuci vi nemate vremena za sebe,a kamoli za vas dvoje.
Zeim da vam vikend bude lep i nasmejan.
Ljubac za sve usne love
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od Nekica 21/6/2008, 13:36

Jao Jelence smajli angel , sto ja padam na takve stvari... muzic ti je king !!!!

Mene nije bilo ovih dana i same znate sto, da se ne ponavljam vise...vijam se po drumovima nasim..
Evo ga vikend i kao malo slobodnog vremena a ja ne znam gde cu pre...
Treba da pisem izvestaj za posao, a kako naredne nedelje necu biti kuci od pon. do cet. a u subotu krecemo na more, manje vise sve pripreme :aa36: , pegla ,kupovinu,...trebalo bi sad da zavrsim jer kad se vratim imacu samo dan i po za pakovanje v

Evo na brzaka sam htela samo da se javnem, da znate da vas nisam ostavila, pa kud bi je bez vas d

Ove nedelje idem opet u Bajinu Bastu, Taru...nosim fotic i bice slicica, ali to tek kad se vratim sa mora jer necu stici pre da postavim, a onda ima da vas udavim sa mojim rukotvorinama!! Wink

love
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od HappyGirl 21/6/2008, 15:46

Auu cure kakav predivan dan! Volim kada je vikendom mir i kada čujem samo pesmu ptica, osećam blagi vetrić i blage sučeve zrake na meni...MILINA! :aa12:
Eh narode što ti je ljubav je čudo!Imam ujaka kakvog niko i nigde nema Very Happy srca Very Happy Jelence mužić ti je SJAJAN!! srca yes Divno,divno, divno, zaljubljeni tata srca Da ti otkrijem jednu tajnu Very Happy Ja volim te poruke i mm to često čini, na raznim mestima i na različite načine, baš je pre neki dan uradio nešto sjajno ...tačno tako ulepšao mi je dan i život Very Happy Nego evo tajne :cheers: Ja kupim foto album i sve te poruke slažem u njega. Imam ih već mnogo Very Happy A to radim i sa porukama od drugih ljudi. Eto poslednje su mi od gogsi i hitron love Tako sam sačuvala mnoge lepe trenutke koje bi bili zaboravljeni i s vremena na vreme otvorim te albume i prisećam se svega Very Happy Onda ima ljudi koji znaju za to i čije poruke su u njemu pa i oni neki put traže da evociramo trenutke ... lepo je to, divno.
Pozdravi mi UJKU i reci mu da je as
Nekice curice uživaj na morETU i na svim mestima gde ideš radost mazi, ljubi muža srca i fotografiši Very Happy Pa kad dođeš očekujemo jedan VELIKI tekst i PUNO fotografija igra
Cure usne usne usne
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od maus 21/6/2008, 19:57

sunny sunny sunny SRECAN VAM POCETAK LETA!!!!!! sunny sunny sunny
Jelence stvarno prelepo od tvog muzica. Definitivno je king
A i ti Happy mozes se pohvaliti da imas sjajnog ujaka.
Nekice putujuca zeno samo polako, sve ces stici.I kada stignes na more, samo uzivaj, sanjari,spavaj, kupaj se ali nemoj zaboraviti i prirodne radove.
A da se i ja malo pohvalim romantikom u mog muza. Danas je bazen rasklopljen i stavljen je da se puni i ja sam malo zadremala na ljuljasci. Milan me je slikao i kada sam se probudila pokazao mi je sliku i pri tom mi je pevao na uvo najlepsa je kada mirno spava i kad sklopi ta dva oka plava. A evo i slike
Blistava junska jutra - Page 6 Bazenxv8
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od HappyGirl 21/6/2008, 20:48

maus :: i pri tom mi je pevao na uvo najlepsa je kada mirno spava i kad sklopi ta dva oka plava.
srca srca srca srca FENOMENALNO srca srca srca srca srca Oduševljena sam sa Milanom a tek ti i ova idila na fotografiji...rado bi ti se pridružila love love love love

ČoveCi ja mnogo volim što je ovaj kutak pun ljubavi i ljubavnih dogodovština a tek što će se decom napuniti, polako ali sigurno igracice roda igracice beba igracice roda srca beba srca beba srca Živeli naši divni muževi! naočare :bdlu: ljubav :aa47: zagrljaj
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od vakic 21/6/2008, 21:23

Slika je predina misice uzivj sestro zasluzila si
Milane bravo
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od Jelence 21/6/2008, 21:45

Jeeeeeee fenomenalno,bas divno Mima,ma imamo muzice CAREVE,bas mi je drago,i slava Bogu da j e tako.
Fotka je VRH!!!!!!!! e ladno ti se vec vidi stomacic u tom aljincetu yes yes trudnica
samo ti spavaj draga trudnjacice nasa usne
Sve vas love
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od maus 22/6/2008, 08:50

[quote="HappyGirl"]
maus :: a tek ti i ova idila na fotografiji...rado bi ti se pridružila
O tome sam vam pisala pre neki dan,kako je tata kupio bazen i kako vas sve pozivam kod mene u goste. Bazen se napunio(trajalo je 9 sati) i jos samo da se voda malo ugreje i sezona kupanja moze da pocne. Ja cu samo gledati kako se Milan brcka sa Nadjom i kako se Sneza izlezava na suncu.Nadja cim dodje kod nas ona pruza rukice svom teci i govori Miiiiiiiiiijan, Miiiiiiiijan.A jedva cekam da dodju Mile, Jana i Bosko bice veselo. Ljuljasku na kojoj dremam je moj tata napravio, a ispod , ne vidi se, su klupice i sto koje je takodje sam napravio. E sad imali smo i tus,od starog bojlera ali ga od jutros nema. Sama pomisao da ti neko sunja po tvom dvoristu je strasna. A na lopovluk u nasem komsiluku smo vec svi navikli. Cak su bile i dve velike pljacke po kucama gde su odneli veliku sumu novca, a treci pokusaj upada u komsijinu kucu je sprecen, ali nisu uhvaceni pocinioci.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od HappyGirl 22/6/2008, 10:03

Dobro jutro drage dame sunny usne
Da sećam se toga :aa51:i mogu da zamislim ekipu na okupu i tu lepotu.Pohvali tatu, jer sve je zaista divno good job Žao mi je što je bojler nestao, nadam se da se niste mnogo uznemirili. Možda bi :aa87: bio idealno rešenje. Mada ni to im nije prepreka kad nešto naume ali opet... Rolling Eyes Zaista užas!
Izgnjavi mi tu malu lepoticu Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od Nekica 22/6/2008, 10:15

ODUSEVLJENA SAM SLIKOM I MIROM I SPOKOJSTVOM KOJE ISIJAVA IZ NJE!!!
Romantika, ljubav, blazenstvo,...100%!!!

Misice lepotice, samo ti lepo paki i cuvaj beku! I samo da znas, stomace se vidi yes
Mogu da zamislim kakva ce zurka biti kad stignu klinci :bdlu: :cvbnm: :yx: x bb :aa84: a iskrena da budem i ja bi sad slatko uskocila u monitor!!

Zemske, pa pocelo nam leto 2008.!!!!
Ajd' neka to bude leto za pamcenje kada su sve drugarice sa Kutka po dogovoru postale trudice (slicno kao one devojcice iz Masacusetsa! Nadam se da ste cule,citale tu vest da su tinejdzerke iz tog grada sklopile pakt da ostanu trudne i zajednickim snagama odneguju bebe...i njih 17 je uspelo u nameri i to u istom mesecu!!!!)
Pa ko velim, kad mogu one, a sto ne bi i mi mogle!!! sreca

Cmoka od mene, odo da nastavim da vrednujem po kuci! usne
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od mijica 22/6/2008, 11:35

Dobro jutro drage moje sunny


hitron-Luka ::



Mijice gde ste bre? :0150: ( jel zna neko sta ja sa curama,dugo vec ne postiraju)..
HappyGirl ::Mijicu sam videla par puta dole ali se ne javlja
a nemam pojma zašto.Rekla sam jelencetu da nismo nešto zabrljale i
povredile cure :?: Crying or Very sad Embarassed

Nemoj da brinete zagrljaj Niste me povredile, svi ste tako dobri da od vas to i ne bi ocekivala d
Ovde sam uvek pronalazila lepe reci i odlicno druzenje vv
Pratila sam sve sta se desava ali nisam imala snage da odgovaram.
U proteklih mesec dana imala sam mnogo, mnogo problema. Kad bi ostavila na stranu probleme sa bankom (hvala Bogu reseno), posao (koji jos uvek nije resen, verovatno cu definitivno znati do kraja ove nedelje), dozivela sam nesto sto mnogi ne bi i mogli zamisliti, bar je meni to strano.
Sestra me je neprijatno iznenadila, uvredila, razocarala... Od prvog dana kako smo saznali da je trudna mislim da niko nije bio sretniji od mene. JA cu postati TETKA, samo sam o tome razmisljala i kako cu ovo, kako cu ono u ostalom kako cu biti najbolja tetka. Ali kako bi ja nesto rekla sacekali su me komentari tipa- necemo dolaziti za Bozic, za Uskrs, sta ces ti sama sa njim, uvek cu ja biti prisutna, da bi sve kulminiralo pre mesec dana kada mi je saopsteno da je ja ugrozavam "kao mamu" i jednostavno sam se povukla. Ostavicu je da se porodi a mozda u medjuvremenu shvati da sam njoj i njenoj bebi zelela najbolje. Ne mogu vam i opisati kako mi je sve to tesko palo, a posebno sto zna da ja nemam dece.
Prihvatila sam situaciju. Moram da mislim i na sebe, da nadjem svoj mir jer Maribor se blizi, jos samo 3 meseca :cheers:
Zvala sam Maribor da vidim da li su dosli nasi nalazi i rekli su mi da ocekujem od 20. juna protokol.
Moram da se pohvalim, kupili smo novu Zastavu 10 (Punto) i prekljuce je stigao. :cheers:
Prelep je radost
ff
mijica
mijica

Broj poruka : 488
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od maja76 22/6/2008, 12:03

Ah Mijice, zivot nam stalno priredjuje ovakve stvari, nazalost je i tuzno kada je to od najblizih. Ja ipak verujem da je situacija trenutna i privremena i da je ona mozda u drugacijem psihickom raspolozenju otkad je trudnica ili mozda tako razmislja zato sto ti nemas decu. Opet je mozda neko uticao na nju, ljudi cu cudo. Cega se ja sve nisam nagledala i naslusala.
Sigurna sam da ce se ona promeniti kada ti budes trudnica
Bice sve u redu, vreme ce to pokazati, pogotovo sto ste vas dve sestrice a to niko ne moze da promeni yes

Devojke sve vas puno love
maja76
maja76

Broj poruka : 3181
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 03.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od TetaSneki 22/6/2008, 13:08

Au šta se svašta izdešavalo Shocked . Bravo devojčice baš ste aktivne.
Mijice mnogo mi je žao zbog takvih komentara. Što kaže Maja ljudi su čudo. Ko zna zašto ona to govori. Možda su joj se hormoni uzburkali. Nemoj previše da primaš k srcu (mada znam da to nije lako), možda je trenutni blentivitis.
Maus vidim da uživaš i stvarno ti se vidi stomačić. Kad sam videla sliku, mislila sam da mi se priviđa, ali kad su i druge devojke prokomentarisale... to je to. Bazen je extra, biće to pravi raj za dečicu,a i za našu trudnicu radost .
Ja sam ok, juče sam malo skitala, bila sam u kupovini igra u delta city-ju i svašta sam nakupovala d , a uveče sam išla u bioskop sa komšinicom K. i kumom i gledale smo Sex i Grad. Film mi se mnogo dopao. Ljubav, ljubav i samo ljubav srca . Sva sam se raznežila, a još kad sam čitala vaše postove o vašim mužićima .... Nemam reči.
PROGLAŠAVAM OVU NEDELJU NEDELJOM LJUBAVI!
osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
TetaSneki
TetaSneki

Broj poruka : 1357
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 11.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od HappyGirl 22/6/2008, 19:30

Draga moja mijice tako sam srećna što si se javila srce Naslućivala sam da nešto nije ok, ali sam se nadala da nije ništa strašno. Bolno jeste i zaista je težak udarac Crying or Very sad Razumem te u potpunosti i mene bi to strašno pogodilo Crying or Very sad Ali proćiće je to, verovatno i ona ima problema sama sa sobom i ko zna šta sve prolazi kroz njenu glavicu. Dobro si uradila što si se povukla, definitivno ćre doći trenutak da shvati da je pogrešila i onda će sve biti po starom. Do tada izdrži i kao što si sama rekla, misli na sebe yes Još malo i ti ćeš biti mama i to najlepŠIJA I najboljIJAyes yes srca igracice radost cvet Zato skupljaj energiju, voli se sa svojim mužićem i čekaj taj divni trenutak. Ako ti nešto znači eto mi kutanjke ćemo za tebe uvek biti tu i uvek ćeš imati našu podršku i razumevanje.MIijice love usne
Još nešto mijice gore na projektu 6 ima poruka za tebe, ide gore molim te usne
Snekiša , snekiša pustošiš prodavnice Very Happy good job igra Ako, ako valja se to Laughing Pozdravi nam komšinicu K radost Sviđa mi se proglašenje nedelje a jer možemo to da produžimo i na sledeću molitva Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od Nekica 22/6/2008, 21:30

E Mijice i ja sam dozivela slicno iskustvo ovih dana.
Rodjena sestra moga muza je trudna, nije da nije zelela ali desilo se u isto vreme kad su joj ponudjena dva posla od jednom, tako da je bila sva sludjena i od mene trazila brojne savete tipa sta - kako, do zakazivanja kod lekara, vodjenja kod istih da ne bi cekala vec isla "preko veze"...da ne duzim jer je mnogo zamrseno i trebalo bi da pisem dva dana...sve je kulminiralo u ponedeljak kad je trebalo da je vodim na kontrolu (ona me zvala i trazila da joj zakazem kod dr) i ja to i uradim ali se desi da mi je dr rekao da dodjemo odmah jer je u guzvi a ne za 2-3 sata, kako je ona planirala i tu je nastao haos. Ona je oprala kosu i nije mogla da ide sa mokrom kosom i izdrala se na mene kao niko nikada u zivotu, kako joj ja to tako javljam da se odmah ide,...i svasta nesto jos, evo opet pocinjem da se tresem kad se setim. Razumem da je trudna ali to nikako ne moze da opravda onu histeriju i vredjanje....sta da vam kazem, sludjena sam izletela iz stana, tresla se kao prut, preplakala dva naredna dana, nisam spavala dve noci....i dalje se osecam grozno, ali zivot ide dalje...
Od tad se ne cujemo, niti mi zovemo nju, niti se ona javlja. Muz mi je strogo zabranio da je pozovem i zalozim se za bilo sta sto se nje tice jer je i on odlepio kad je cuo kako se ponela, a to me jos vise boli, to mu je rodjena sestra....
Ma ko ce ga znati, stvarno nekad pomislim da je glupo biti fin..Trudila sam se iz sveg srca da joj se nadjem i da joj olaksam zakazivanja i jurenje lekara (vi to dobro znate kako izgleda) a i sve ostalo sto je trazila, a na kraju sam ispala magarac!

Eto mislila sam da vas ne davim tim ruznim temama ali Mijica me podstakla na pricu.

Odo sad da se pakujem pa se cujemo tek u cetvrtak.
Jubim vas sve, drage moje drugarice!

E zaboravi da vam javim jednu lepu vest.
Ne znam da li se secate devojke sa nickom SHVESTER sa SC, davno se tamo javljala. Ostale smo nas dve u kontaktu mailom jer smo nekako imale slicnih problema. Danas mi se javila da je 8. nedelja, bila na UZ, cula bekino srce....ODUSEVILA ME JE!!
Radili su IVF kod Ivanovica, samo to znam jer mi je poslala kratak mail jer je u zurbi a obecala je detaljniji izvestaj.
love
Nekica
Nekica

Broj poruka : 528
Godina : 48
Location : Kragujevac
Datum upisa : 04.02.2008

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od Jelence 22/6/2008, 22:30

Devojke pa divne ste toliko postova,ma bas vas volim likeit love usne
Nekice druze srecan put i najlepsi provod do sada ti zelim i puno,puno opustencije i mazuckanja sa muzicem love love love .Jako bih se obradovala da sa moreta dodjes zabebljena molitva a za probleme sa rodbinom ne sekiraj se ali da ljudi znaju da budu bezobrazni i cudni znaju,ja te grljenje i zelim sve naj,najlepsIje na odmoru cmoka zagrljaj
Mijice gde si bre zeno ? glavu gore,ipak ste vas dve rodjene sestre resicete to,a mozda ce se osvestiti kad je prodju hormoni,u svakom slucaju ne zameraj puno,uskoro ces ti imati svoju bebu,a ostalo je manje vazno usne cvet

E zene da Vi reknem nesto,ja vas sanjam svaku noc po neku zagrljaj
Pre neku noc sanjam Sneki i komsinicu k. a sinoc sanjam Maju,e sad da vam ne prepricavam snove jer mi nije jasno kako stizem da sanjam u ona 2-3 sata vezano sto spavam,ali to znaci da mislim o svakoj od vas d c
Ljubim Vas sve a koju budem jos sanjala prijavljujem ljubav

P.S moja beka danas putovala sat i po,mali mamin putnik,isli smo kod babe i dede na Kosmaj i stvarno je miljence mamino dobro,sve vreme je spavala do tamo,a tamo bila dobra i u povratku trazila da prica sa mamom i tatom.
Bas mi je bilo frka reko' mozda je mala za putovanja,ali ona je na roditelje koji obozavaju putovanja....
Jelence
Jelence

Broj poruka : 3155
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od vakic 23/6/2008, 11:20

Dabar dan drage moje dame
Evo jos jedan dan je svanuo jos jedna nedelja odpocela c
Svim kokama saljem zagrljaj i bezbroj bakneza usne
Mijice sestro najzad si se javila a jako si nam nedostajala
Sto se sestre tice ja mislim da si hormoni hm nema opravdanje udara gde te najvise boli da je bilo ko preziveces lakse molitva dragome bogu daza tri meseca blagoslovi vasu kucu pa da u punto vozakate bebusku
Nekice zelim ti lepo drumovanje pa onda lepo se odmori na moru pa kad dogjes od mora da nam doneses naj lepse vesti
muzeva sestra - ma trudnoca ja i dalje kazem hormoni ali lakse ces preziveti nego da je rogjena. SHVESTERU pozeli i od nas lepu i laganu trudnocu
Jeco nemoj da zaboravis da mi preneses kad budes mene sanjala
A bonbonica je vec porasla pa i svrcka po goste ljubi je tetka

Happy kako je bilo na bazenu

Koke love
vakic
vakic

Broj poruka : 1583
Location : MACEDONIJA
Datum upisa : 29.03.2008

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od maus 23/6/2008, 14:42

Dobar dane svima!
Mijice draga tesko jeste, ali ja mislim da je to njoj samo jedna negativna faza u trudnoci koja ce vrlo brzo proci. Samo smireno i uskoro ce ona tebe nazavati i onda cete danima razgovarati o njenoj bebi, o tetkinstvu ...
Nekice i kod tebe ce se resiti problem. Ssamo razmislaj o moru i o tome kako ces se super provesti sa muzicem.
Srculence nase malo pocelo da putuje :aa1: :aa1: :aa1: Dobrica mila, a po povratku nema spavanja, vec da se sa mamom i tatom saberu svi utisci i da se malo poprica.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od nadalina 23/6/2008, 15:00

Mijice, i ja se nadam da ce je to brzo proci i da ce shvatiti koliko te je povredila...A ti pokusaj da budes jaka, sestre se jako vole i samim tim ovo jako boli, ali vec nosis preveliki teret na svojim ledjima, pa pokusaj koliko mozes da ne dodajes i druge... A verujem da ce se sestra brzo rasvestiti, verujem da je to pod uticajem iz spoljne sredine...

Nekice, uzivaj na moru draga, pokusaj i ti da budes iznad situacije, i znaj da je jako bitno u celoj situaciji sto ti je muz realan!

Jelence, blago vama s vasim andjelkom!!! Dusa mala, sto je isla na svoje prvo putovanje, pa uz to i uzivala u njemu! Samo nek se nastavi tako, milina mi je kad cujem ovakve stvari! A jos je sve zamisljam kako trazi vasu paznju i poglede, pa vas onda nagradi onim andjeoskim osmehom!!! srce
nadalina
nadalina

Broj poruka : 816
Location : Beograd
Datum upisa : 19.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od Hitron-Luka 23/6/2008, 23:23

Bravo za moju mirnu snajkicu i prvo bezbrizno putovanje ....
ja stvano nemam srece Luka je uzasno nemiran,nece ni u kolicima da se vozi a u autu da i ne pricam Mad Mad ...za rodjendan je dobio dvd -player za auto ,reko bas pun pogodak to je nesto sto ce ga super zabaviti dok se vozimo kad ono corak,more ni da ga pogleda sve nesto pokusava iz one stolice da ga nekako nogama skine ,ma cudo bozije...


Nego Heppy da ti odgovorim u vezei vakcine nesto si me gore pitala ,zasto prima drugu ,trecu kad lose podnosi....eh kad bi samo znala ,koji sam ja protivnik bila tolikih vakcina
sve su obavezne osim na hepatitisa B, ne mozes posle dete ni u jednu skolu da upises ako nema uredno i na vreme isprimane sve vakcinacije...


Mijice bas mi je zao zbog sestre,verujem da ce je te bubice brzo proci i da ce videti da je pogrsila.. zagrljaj

Nekice drugarice ,bas te zabole uvo ti si odradila svoj deo posla ,a ona ce pre ili kasnije svatiti da je pogresila,nemoj da se nerviras imas ti svojih muka ....
Lep vam provod na moru zelim....i da nas obradujes nekom lepom fotkom usne
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od Hitron-Luka 23/6/2008, 23:25

Misicu fotka je idilicna,bas sam se odusevila
nadam se da ce duse male maximalno uzivati....
Mazi tibu...iveliki ljubac za svu tetkinu decu....
Hitron-Luka
Hitron-Luka

Broj poruka : 2221
Godina : 48
Location : Benelux
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od HappyGirl 24/6/2008, 06:48

Doro jutro drage dame , nadam se da niste spavale same Laughing Vata me pesničko ludilo od ranog jutra Laughing Ja nisam spavala sama, komaraca u mom krevetu i oko njega za medalju Rolling Eyes Kad sam otvorila oči a ono zbog one tečnosti svi popadali po krevetu i pored njega.Mislim da sam spavala sa njih 1000 Very Happy
Jeco znači dobili smo putnicu avanturistkinju Very Happy Pa nema na koga takva da bude ljubi je seka Happy Very Happy
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od maus 24/6/2008, 07:50

Dobro jutro!
Evo Happy pomenula komarce, kao da je znala da sam sinoc muku mucila sa samo jednim jedinim, a imala sam osecaj da ih je bilo bar 10. Kod nas nema puno komaraca. Redovno prskaju, ali se uvek nadje jedan koji ce ti dizati pritisak na 200, kao meni sinoc. Milan upali svetlo i njega nema. Sve pretrazimo i njega nema. Cim ugasi svetlo i posle 2-3 minuta zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz -da siznes. Imam par ujeda po nogama ,2 na tabanu(samo udaram nogom o pod kao konj) i 1 izmedju noznih prstiju. I to kada zasvrbi, imam osecaj da me cela noga svrbi. Jos ga nismo pronasli ali nema veceras Sleep dok ga ne boks
Juce je kod nas u dvoristu otvorena sezona kupanja u bazenu. Nadja je uzivala i vristala od srece. Video klip cu postaviti kasnije posto je Sneza snimala njenim mob. i nisam stigla da prebacim na komp.
Odoh do kume, nisam je dugo videla. Sinoc je dosla sa mora.
Sve vas ljubim.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Blistava junska jutra - Page 6 Empty Re: Blistava junska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu