KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
sunny.tp
libra35
Sirijus
Lija
bak
ganedina
Bobaue
Sofija Veks
Eho
saska1
PalcicaBg
lenjivica
nina :)
srecica3112
diki81
lilly13
Jeka1984
sanja 73
Angie83
masato
fight&faith
Jacolino
Zmajuška
jelena.kuburic
ragaco
lilyt
mata
Dreamerka
HappyGirl
AriesGirl
Bubamara
lela1984
noja
BiKsi :)
Iskra
Vanja80
kiki5
Crvena detelina
inajo
tatjanica
Pikseta
mirjanamirjana1986
winni
Blanka
daki_mm
mimi85
Jerapetra
sandrolina
srculence 84
Ancica 87
annci
dada88
JocY
Amna84
BabyBear
59 posters

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dreamerka 10/2/2016, 19:59

Oooo zene moje hvala svima za lijepe zelje i za ovo divno navijanje...u nedelju je 12ti dan,u utorak i ja treba da radim betu ali moram u nedelju da uradim pish test samo da se malo opustim pred betu...
Moji jedini simtomi koje imam su-bubuljice koje me napadaju nenormalno a nisam sklona njima 🤖🤖🤖
Sve vas ljubim punooooo

Dreamerka

Broj poruka : 98
Datum upisa : 26.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 10/2/2016, 20:11

Iskra, Dreamerka, navijam. Otvarajre prozore, evo jato Roda krenulo put vaaaaas , kiša im ne smeta. roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 10/2/2016, 22:20

navijamo jako jako čekalice bockalice hrabre dame lavice navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2 navijači2
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od AriesGirl 11/2/2016, 09:46

Iskra, Dreamerka, roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Bockalice, koracaljke, igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 11/2/2016, 13:16

inajo ::Devojke šta mislite o upotrebi siofora u trudnoći.Moja dr smatra da ako se uzima da to bude do 12 nedelje i da se izbaci,a endokrinolog mi je rekla da nastavim da ga uzimam i tek u 26 nedelji trudnoće Ogtt test da uradim i kontrola.
Da li siofor ima štetnog dejstva na plod?Koliko vidim mnoge ga piju.
Ja sam ga do punih 12.  nedelja trudnoce koristila,  a insulin mi je bas isao visoko pre trudnoce.  Merila sam glukozu redovno i u trudnoci radila ogtt,  vodila racuna o ishrani,  i sve je bilo ok. 

Cure,  srecno sa betama,  prazne se trudnicke strane,  valja ih popunjavati!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 11/2/2016, 13:18

U Spebu je histeroskopija dijagnosticka 30.000, a operativna 50.000. Treba i to imati u vidu.  Mislim da se razlikuju cene za dijagnosticku i operativnu svuda,  proveri sanny. Tp i to.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/2/2016, 17:47

Zdravo cure..... Jos nisam sve iscitala, ali vidim da ima i novih clanica, novih beta i novih trudnica, sto mi je zaista drago.... Prelazim na stranice Jk, i stranice o F. posto tamo planiram otici po drugu bebu bezobzira na smrzlice koje imam u G.
Da ne idem u off... Prosle god, pred N g. Ostanem vanmaćericno trudna, operacija, izvadjen jajnik i jajovod sa leve strane....
Biksi vidim da si aktivna kao i ranije, svaka čast. Devojkama treba na ovim stranicama neko ko ce im pomoci svojim iskustvom, kao sto je meni Kometak. Kojoj se ovim putem javno zahvaljujem. Znam da i ona uziva u svom bebcu kao i ja... Sto zelim svakoj curi sa ovih stranica.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mirjanamirjana1986 11/2/2016, 17:54

cure moje, ja ustala jutros kad boli grlo, malaksala, kijavica..pff samo mi je to trebalo..a u 9oj nedelji smo..nadam se da nece bebici biti nista..pisite ako neka ima iskustva..odlepila sam..

mirjanamirjana1986

Broj poruka : 293
Godina : 37
Datum upisa : 10.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 11/2/2016, 18:20

Mirjana neće bebi ništa biti. Polako. Idi kod dr pa vidi da li će ti nešto prepisati. Grlo možeš grgljati slanom vodom više puta dnevno, a ako ti procuri nos možeš i nos sa tim isprati, u čašu vode kašičica soli. Ako bude i temperature bez panike, polako
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena.kuburic 11/2/2016, 20:12

Draga sarenicu lepiticu mozes Li preneti smznute bebce u Feronu ili...zelim ti puno srece na putu za drugu bebu

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena.kuburic 11/2/2016, 20:15

Ili jos bolje Mirjana meni je pomoglo oprala domacu svinjsku mastvu 9 voda da vidis kako bude Kao pomada bela to namazem na vrat stavim neku pelenu pa zavezes maramom I tako spavaj ujutro Ko rukom odneseno

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/2/2016, 21:12

Jeco, pitala sa/ prof. Jos kad sam sa tri meseca vodila Gordana u poseti, dali je izvodljivo to sa embrionima tako. Ona rekla da je sa G. Zavrsila, da nebi bilo fer to a da ce mi ona raditi neku od vto procesa, tj. Sa manjom stimulacijom... Uz klomifen, po koji menopur... 
Takav proces mi je nepoznat pa ako biste mi pomogle ili usmerile na odgovarajucu temu....
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena.kuburic 11/2/2016, 21:17

Ja Sa to radila pila femaru to he kao klomefil Ali mi nije dala bi mwnopur jer Sa imalA dva lepa folikula to to he poluprorodnjak Koji Kosta 1100 eura I sto je najbitnije nekljukate hormonima

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena.kuburic 11/2/2016, 21:18

Sory za pravopis pisem preko mobs pa gutam slova

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena.kuburic 11/2/2016, 21:19

Idi na temu vto iz prirodnog ciklusa tj dnevnici iz prirodnog ciklusa

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sareni leptir 11/2/2016, 22:19

Pa jer ima tu uspeha, kad se takav proces radi.... Totalno sam neupucena u taj deo.
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 12/2/2016, 00:31

tatjanica ::...babybear,za tebe spremam posebno navijanjeee...aleee-aleee---ale-aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... Very Happy

osmeh srce
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 12/2/2016, 00:35

sareni leptir ::Zdravo cure..... Jos nisam sve iscitala, ali vidim da ima i novih clanica, novih beta i novih trudnica, sto mi je zaista drago.... Prelazim na stranice Jk, i stranice o F. posto tamo planiram otici po drugu bebu bezobzira na smrzlice koje imam u G.
 Da ne idem u off... Prosle god, pred N g. Ostanem vanmaćericno trudna, operacija, izvadjen jajnik i jajovod sa leve strane....
Biksi vidim da si aktivna kao i ranije, svaka čast. Devojkama treba na ovim stranicama neko ko ce im pomoci svojim iskustvom, kao sto je meni Kometak. Kojoj se ovim putem javno zahvaljujem. Znam da i ona uziva u svom bebcu kao i ja... Sto zelim svakoj curi sa ovih stranica.

Long time no see Very Happy
Veeeeeeeeeeliki poljubac za vas dvoje srcasti poljupci
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 12/2/2016, 00:37

jelena.kuburic ::Ili jos bolje Mirjana meni je pomoglo oprala domacu svinjsku mastvu 9 voda da vidis kako bude Kao pomada bela to namazem na vrat stavim neku pelenu pa zavezes maramom I tako spavaj ujutro Ko rukom odneseno

A koliko masti uzmes Jelencice?
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena.kuburic 12/2/2016, 09:08

Uzmes bre u soljicu od kafe hednu supenu kasiku taman toliko ti je dovoljno da namazes vrat tj grlo

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena.kuburic 12/2/2016, 09:12

Onda uzmes viljusku sipas malo vode I mutis Kao jaje sa viljuskom pa prospes Tu vidi ona se odvoji od mastivpa sipas opet drugu I mutis pa prospes I tako 9 puta ona je odlicna I kada se beba ojede da joj se sa Tim namaze guza a I dobra je za upalu jajnika zamrzne se pa se otkine deo Koji se stavi Kao vaginaleta tako da ovo ima vise namena

jelena.kuburic

Broj poruka : 603
Godina : 44
Datum upisa : 03.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sirijus 12/2/2016, 09:53

mirjana, stari babski recept sipaš na vatu rakiju i priviješ na grlo Very Happy meni uvek pomagalo lol! a i šerbe (ono karamelizuješ šećer i naspeš mleko dase sve sjedini i to je to) popiješ toplo, prestaje da boli grlo. ja i sad koristim istu tehniku. I temperaturu skidam rakijom, lekovi kod mene ne deluju Rolling Eyes
Navijam za sve vas devojke igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dreamerka 12/2/2016, 10:09

I ja za grlo uvijek isto pravim,presavijem gazu i na sredinu stavim malo bibera i rakije...obmotam oko vrata i ujutru kao nova...to mi je mama u trudnoci stavljala kada me grlo boljelo.
Inace-ja i dalje nikakve simtome nemam,nistaaa 🤔🤔🤔 ali cekamo nedelju i pish i srijedu betu(mojo su nesto sujevjerni sa utorkom) Very Happy plus na utorak mi je bilo vracanje 😂😂😂

Dreamerka

Broj poruka : 98
Datum upisa : 26.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 12/2/2016, 10:23

Hvala Noja, Biksi i svima ostalima što ste uvek tu da pomognete! Ja jako navijam za sve, pratim vas, ali ne stižem da pišem, nažalost. Obraduje me svaka vaša pozitivna beta, a nadam se da će ova godina biti dobitna za sve nas čekalice!

Što se tiče histero, zvala sam i Spebo, jeste ta cena samo što mora prvo da se ide na konsultacije. Ja sam slabo povezana sa Leskovcem pa mi se ne isplati da idem više puta, cena mi dođe onda ista. Kako sam zvala sve klinike, setim se i Bis intermedicus-a i tamo mi daju doktorku da razgovaramo. Ona mi kaže da ne radim sada histero nego u mesecu kada budem pila kontracepciju kao pripremu za VTO, u Valjevu su prihvatii moj predlog, tako da sam odložila za sledeći mesec. Do tada ću videti gde ću raditi, možda proradi u Betaniji ili odem kod nekog privatnika, ne znam još.
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 12/2/2016, 11:40

Sunny da  ja bi nastavila sa feronom ili da ti Kopitovicka radi u betaniji a vto u feroni . Mozda bude i fond nazovi ih pa se malo raspitaj ...malo ti fali samo malo igraciceigracice
Koraci samo napred Iskra i Dream navijamo za veliku beturinu !!!srcasrcasrcavvvvvv
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 33 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 33 od 40 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu