KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
sunny.tp
libra35
Sirijus
Lija
bak
ganedina
Bobaue
Sofija Veks
Eho
saska1
PalcicaBg
lenjivica
nina :)
srecica3112
diki81
lilly13
Jeka1984
sanja 73
Angie83
masato
fight&faith
Jacolino
Zmajuška
jelena.kuburic
ragaco
lilyt
mata
Dreamerka
HappyGirl
AriesGirl
Bubamara
lela1984
noja
BiKsi :)
Iskra
Vanja80
kiki5
Crvena detelina
inajo
tatjanica
Pikseta
mirjanamirjana1986
winni
Blanka
daki_mm
mimi85
Jerapetra
sandrolina
srculence 84
Ancica 87
annci
dada88
JocY
Amna84
BabyBear
59 posters

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Iskra 9/2/2016, 10:02

sunny.tp ::Izgleda da kod mene počinje da važi ono - sve što može da pođe naopako, poći će Mad . Spremam se za vto u Valjevu, doktor mi je rekao da moram da se ugojim, što sam uspela prvi put u svom životu Very Happy  i da uradim histeroskopiju. Kod njih je aparat u kvaru i država ne planira da ga popravi. Državno zakazuju tek za nekoliko meseci, pa smo našli srednje rešenje - Betanija o sopstvenom trošku. Uradim briseve, sve se dogovorim i danas nazovem da zakažem za sledeću nedelju, kad ono ministar Lončar zabranio!!! Kaže, trebalo bi da bude ponovo u martu. Ne znam treba li trošiti reči na ovu državu...

Elem, ja bih vas zamolila da mi malo pomognete. Našla sam Palmotićevu u Bgu koja to radi,relativno povoljno. Ima li neko iskustva sa njima, da li znate kako rade? Ili nekog drugog privatnika da mi preporučite?

Sunny, preporučujem ti Novi Sad Feronu.
Ovde ti je cenovnik.
http://feronaivf.rs/cenovnik.php
Iskra
Iskra

Broj poruka : 30
Godina : 41
Datum upisa : 17.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Iskra 9/2/2016, 10:04

Meni je dr. Kopitović prilikom histero uradila i scratching endometriuma, što povećava šanse za uspeh VTO u naredna 3 meseca.
Navodno se embrion lakše zakači na zagreban endometrium.

@Dreamerka: Mislim da je taj progesteron depo dat kao dodatna bezbednost. Čitala sam ovde da su ga ženice jedna drugoj preporučivale i koristile i bez konsultacija sa lekarom. Mislim da ne može da škodi...


Poslednji izmenio Iskra dana 9/2/2016, 11:22, izmenjeno ukupno 1 puta
Iskra
Iskra

Broj poruka : 30
Godina : 41
Datum upisa : 17.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 9/2/2016, 10:09

Meni je bliži Bg, ali sam htela u Betaniju baš zbog Kopitovićke, ali i zbog cene. Moram sa mm da vidim šta da radimo, u Feroni je duplo skuplje nego u Palmotićevoj. Mada opet, za P. nisam čula kako rade, malo mi je rizično da tek tako idem. Hvala vam od srca na pomoći osmeh srce
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Iskra 9/2/2016, 11:29

sunny.tp ::Meni je bliži Bg, ali sam htela u Betaniju baš zbog Kopitovićke, ali i zbog cene. Moram sa mm da vidim šta da radimo, u Feroni je duplo skuplje nego u Palmotićevoj. Mada opet, za P. nisam čula kako rade, malo mi je rizično da tek tako idem. Hvala vam od srca na pomoći osmeh srce

Ma naravno, znam da su finansije nužno zlo. Ali ne mogu da zaboravim kad sam ja radila hsg u Soldo Med. svojevremeno, kada sam se osećala kao ono na filmovima kad gledam devojke koje ilegalno odu na kiretažu kod nekog kvazi doktora. Takav je i ambijent i osoblje. A hematom od braunile na ruci mi je bio prečnika 10cm, a nebrojeno braunila sam u životu imala, bez tolikih podliva. To "zadovoljstvo" me je koštalo 30 000 rsd, a vidim sad u Feroni (koja je na svetskom nivou po svemu) da je cena hsg 16 000- 20 000 u zavisnosti od metode. No dobro, svako iskustvo je dragoceno. Rolling Eyes
Iskra
Iskra

Broj poruka : 30
Godina : 41
Datum upisa : 17.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 9/2/2016, 12:29

Iskra ::Meni je dr. Kopitović prilikom histero uradila i scratching endometriuma, što povećava šanse za uspeh VTO u naredna 3 meseca.
Navodno se embrion lakše zakači na zagreban endometrium.


da li neko zna, da li ovo rade u genesisu? mi kad smo to pitali, svi su nas u cudu gledali ispalo je kao da nemamo pojma Embarassed
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Iskra 9/2/2016, 12:46

lilyt ::
Iskra ::Meni je dr. Kopitović prilikom histero uradila i scratching endometriuma, što povećava šanse za uspeh VTO u naredna 3 meseca.
Navodno se embrion lakše zakači na zagreban endometrium.


da li neko zna, da li ovo rade u genesisu? mi kad smo to pitali, svi su nas u cudu gledali ispalo je kao da nemamo pojma Embarassed

Ja sam čak čitala da je to moguće uraditi i bez histeroskopije. Na živo. Ali nisam čula da to neko radi u Srbiji. Treba se raspitati...
Iskra
Iskra

Broj poruka : 30
Godina : 41
Datum upisa : 17.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 9/2/2016, 13:06

Ja sam mislila da svi zagrebu matericu, tzv. scratching. Na živo rade u Valjevu, što nije loše ako je samo dijagnostika u pitanju. Ali tek kad im neki donator popravi aparat Rolling Eyes
Evo za informaciju, u Spebu je povoljno, 30 000, ali moraju prvo konsultacije pa ja neću ići tamo.
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od libra35 9/2/2016, 13:15

Stvarno treba to ispitati...da li pomaze to zagrebanje ili je samo prica😣
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 9/2/2016, 13:23

Radi to i dr Ljubic, on je prvi i poceo i primenio tu terapiju na materici! Meni je radio histero ali cena je bila 600 eu prosle godine u martu! Tada mi je pomenuo to da radi ali meni nije bilo potrebno!
Drzim fige devojke moje!

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sunny.tp 9/2/2016, 13:57

Dr u Valjevu je rekao da povećava šansu, a tako sam čitala i na netu. Treba da se uradi pred postupak vto, ali ne znam koliko ranije važi. Našla sam podatak do tri meseca otprilike jer toliko treba endometrijumu da se potpuno regeneriše.

I još jedan podatak koji je jako logičan, ali mi niko do sad nije skrenuo pažnju - jako je bitno na BMI bude u normalnim granicama jer salo obrađuje hormone (laički rečeno). Pošto sam ja bila ispod granice, morala sam da se ugojim da bi hormoni koje primam odradili posao, a oni kojima je indeks iznad, moraju smršati obavezno.
sunny.tp
sunny.tp

Broj poruka : 381
Datum upisa : 16.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 9/2/2016, 15:54

sanja 73 :: dado tako je tu smo da ispoštujemo sve to prepisano,biće to sve ok,probaj da popiješ čaj od kantariona,on zna da stiša emocije
Cure drage KANTARION NIKAKO!!!! Kantarion je poznat po tome da moze da ponisti delovanje npr sredstva za kontracepciju, tako da bi ga ja bas izbegavala dok ste u prici oko svega ovoga. Moje skromno misljenje i znanje o datoj biljci :-)
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 9/2/2016, 16:08

Sunny zato i svi rade oggt sa insulinom tako proveravaju nivo secera i insulina u krvi i dali treba uvesti terapiju . Treba jesti umereno sa komplexnom hranom bogata vitaminima i mineralima folne.gvozdja izbegavati secere i hleb. Redovni obroci vidim sad super dijete od 10-18h raspodeliti obroke sve ,   itd takodje i muz sve to :)
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 9/2/2016, 16:13

Sunny vidi sa Kopitovickom reci ko te je poslao za taj kompromis i sve to joj predoci da necete preko fonflda a mislim da bi njena klinika prva bila na spisku. Zovi ih da se raspitas ili zakazi konsultacije ko
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dreamerka 9/2/2016, 21:57

Cao zene moje :) ja cu u nedelju da uradim pish test da se lagano pripremim psihicki i za ne i za da...nekako mi je najgori onaj dio kada ocekujem poziv iz labaratorije da mi kazu visinu bete...zato mi ovaj put treba neka priprema. Inace-nista me ne bolucka,nikakve simtome nemam-kao da nista radila nisam 🤔🤔🤔

Dreamerka

Broj poruka : 98
Datum upisa : 26.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 9/2/2016, 23:02

Dream koji ti je danas dan ? Navijamo za veliku beturinu !!!!
radost radost radost srca srca radost radost
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 10/2/2016, 00:14

E da, Dreamerka koji ti je to dan od ET u nedelju?. Molim te nemoj samo da zuris prije vremena. Joj sto ja ne volim te piš testove prije bete nikako. Ali kako god odlučiš uz tebe smo svakako. Navijam od sveg srca za dvije crtice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Iskra 10/2/2016, 07:45

Koleginice, samo me strah da se ne razocaras sa testom, obzirom da je on slabo osetljiv na tako mlade trudnoce. Mislim da bi to bio 12. dan od e.t. U tim danima su jos uvek dobre sanse da bude lazno negativan Sad
Inace, ja cu raditi betu u utorak popodne, kad se vratimo sa puta. Moracemo malo da iskoristimo ovaj produzeni neradni vikend da proskitamo, taman da skrenemo paznju od ovog iscekivanja.
Simptomi i dalje nula! Krompiric! Rolling Eyes
Iskra
Iskra

Broj poruka : 30
Godina : 41
Datum upisa : 17.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 10/2/2016, 09:46

Navijam devojke i uz vas sam kada god odlucile da radite betu! Pis testic ja ti ga ne savetujem ali ako si resila tu smo da budemo uz tebe!

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 10/2/2016, 11:40

...iskra & drimerka,navijamo jako nas dve devojkeeeeee.... igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice jedva cekam da nas obradujete pa da lepo kolegijalno trudnujete.....sto se pis testa tice,ja nisam izdrzala negde 10. dan...hihihihihiihi...toliko o karakteru!!!


....babybear,za tebe spremam posebno navijanjeee...aleee-aleee---ale-aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... Very Happy
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vanja80 10/2/2016, 12:07

Iskra, Dreamerka, navijam iz sve snage za vase bete kao kuca!
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd

Vanja80

Broj poruka : 894
Datum upisa : 25.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 10/2/2016, 12:28

Iskra & Dream TIM 
wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd konfete konfete konfete wavecrowd
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mimi85 10/2/2016, 12:32

Ajmo cureeeee!!!vvvvvvnavijači1
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Iskra 10/2/2016, 17:08

Diiivne ste! Hvala svima...Javljam čim se pojavi neki simptom. Ako ništa, javljam rezultate bete u utorak ili sredu...
Javljajte dokle ste vi stigle, da navijamo još za koju Laughing
Iskra
Iskra

Broj poruka : 30
Godina : 41
Datum upisa : 17.11.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 10/2/2016, 17:09

navijam za cekalice,bockalice i sve ostale devojke koje cekaju postupak ma za sve nas igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice b b b b b b b b vv vv vv vv vv vv bb bb bb bb bb d d d d d d x x x x x x x x
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jerapetra 10/2/2016, 17:23

Iskra ::Diiivne ste! Hvala svima...Javljam čim se pojavi neki simptom. Ako ništa, javljam rezultate bete u utorak ili sredu...
Javljajte dokle ste vi stigle, da navijamo još za koju Laughing

Ja bih rado javila dokle sam ja stigla, ali nisam daleko odmakla, ide kilavo, izgleda da nece moci FET u ovom ciklusu jer imam neki perzistentni folikul... Sad Sta da se radi, cekace se verovatno sledeci ciklus. Za to vreme, jako navijam za koleginice koracaljke, cekalice, za sve vv vv vv

Jerapetra

Broj poruka : 1311
Godina : 40
Datum upisa : 20.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 32 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 40 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu