KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+55
sunny.tp
libra35
Sirijus
Lija
bak
ganedina
Bobaue
Sofija Veks
Eho
saska1
PalcicaBg
lenjivica
nina :)
srecica3112
diki81
lilly13
Jeka1984
sanja 73
Angie83
masato
fight&faith
Jacolino
Zmajuška
jelena.kuburic
ragaco
lilyt
mata
Dreamerka
HappyGirl
AriesGirl
Bubamara
lela1984
noja
BiKsi :)
Iskra
Vanja80
kiki5
Crvena detelina
inajo
tatjanica
Pikseta
mirjanamirjana1986
winni
Blanka
daki_mm
mimi85
Jerapetra
sandrolina
srculence 84
Ancica 87
annci
dada88
JocY
Amna84
BabyBear
59 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 31/1/2016, 15:30

Lilyt, drago mi je da je krvarenje prestalo. Znam da je teško da se ne nerviraš i ne misliš pozitivno, mislim da je svaka žena koja je ikad prošla kroz vto imala takve faze, uspone i padove, od euforije do bedaka, sve je to normalno. S obzirom da su trodnevni embrioni, mislim da betu možeš da radiš 12dpt. zagrljaj

Dreamerka, navijamo za lepe embrione!!!
igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 31/1/2016, 15:38

za betu su rekli 12dpt,a test,jel rano sutra ili prekosutra? moram uraditi
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zmajuška 31/1/2016, 15:43

E to stvarno ne znam.
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 31/1/2016, 15:48

Lilyt, ti sa tvojim ponasanjem samo stetis sebi, opusti e malo bitan je psihicki mir ti si u nekom grcu i to vec sve otpissla, takk to ne ide!
Oladi glavu lezi u krevet i pokusaj da se priberes! Mozda sam gruba ali mi nisi najjasnija, sta god da je u pitanju iskuliraj se malo svi smo prosli kroz pakao ali polako tvojim stanjem mozes samo naskoditi sebi i bebama!
Cekaj i uradi betu 12 dan!
Imala sam i ja braon krvarenje i to je normalno, samo kada nije sveza krv zato lezi i smiri organizam! Nemoj samo traziti siptome i gledati da li te sta ziga, boli itd!

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 31/1/2016, 15:55

Sanja 73 primila sam tvoju pp al ne mogu da ti odgovorim zakljucana ti je ta opcija.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 31/1/2016, 16:34

JocY ::Sanja 73 primila sam tvoju pp al ne mogu da ti odgovorim zakljucana ti je ta opcija.
neznam kako da je otključam???
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 31/1/2016, 16:46

baš sam smota,više se snalazim u praktičnom delu vto,skoro pa doktorirala samo mi fali ovaj osmi ispit,šala mala na svoj račun
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 31/1/2016, 17:17

hehehe Nema veze ovde cu da ti odgovorim ali ne bi bilo lose da se otvori posebna tema o intralipidima za koje prvi put cujem i nemam pojma ni sta su ni cemu sluze a tolike sam godine u ovome ccc. lol!
Ove poslednje prirodnjake sam radila u Feroni. da li oni daju intralipide? jel si kod Kopitovicke?
Mnogo imam pitanja.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 31/1/2016, 17:56



Poslednji izmenio lilyt dana 31/1/2016, 21:01, izmenjeno ukupno 1 puta
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od masato 31/1/2016, 18:22

Lilyt, duso, opusti se, molim te. Sada je sve manje vazno od tvog mira. Ucinila si mnogo za tvoje bebice u stomaku do sada i nastavi tako. Mazi ih, pricaj im i veruj u njih. Veruj najace, jer se one gnezde kod svoje mamice, traze najbolji polozaj da tu ostanu jos 8.5 meseci. Neka osete koliko ce im biti lepo kod tebe. Sve ostalo o cemu brines, ostavi za malo kasnije. Stres ne mozes izbeci, ali neka ti sada tvoje bebice budu podsticaj za mir. Ako treba, skloni se od foruma ili od onoga sto te ometa. Veruj, strahu nikad kraja, u trudnoci su samo drugaciji strahovi. Udahni duboko i opusti se. Bice sve kako treba biti! ljubav ljubav
Ako zelis, radi betu 10-og dnt, ali budi spremna, moze biti bas mala, zato ti svi predlazu da je najbolje radis 12-og dana, da se ne stresiras pre vremena. Testove ti ja licno ne predlazem, jer mogu tako rano da budu nepouzdani, pa da se stresiras bez razloga.
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 31/1/2016, 18:39

...lylit draga,sve ti je masato lepo rekla,molim te da se ne sekiras,dosta ti je sinoc bilo stresa....hvala Bogu da je stalo krvarenje,sad samo polako,mazi svoje bebice i pricaj im neke lepe price za spavanje....ususkajte se fino i odmarajte....ljubi te tatjanica i vuceeem za nosic jakooooo!!!....za betu isto mislim da ti je rano pre 12. dana,ali ako ne mzoes vise da izdrzis uradi,samo budi spremna na male cifre jer je rano...


ps. masatooo ja tek sad iz tikera vidim da sue tebi bas primakloooo...bravoo bravooo,mamice jos malo i stize vase cudo!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od masato 31/1/2016, 19:54

Jeste, Tatjanice, jos malo, jos malo.... ne mogu da verujem, ne mogu da docekam
masato
masato

Broj poruka : 157
Godina : 45
Location : Nis
Datum upisa : 10.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Pikseta 31/1/2016, 19:56

Lilyt,ja ne smatram da ti je Sandrolina bilo sta ruzno rekla,cak naprotiv.Sve sto je napisala je za tvoje dobro.Ovaj forum i sluzi da budemo jedni za druge tu,postavljamo pitanja,odgovaramo.Ti 8 dana sebi nabijas tenziju,osluskujes,trazis,pitas,menjas raspolozenja od tuge do smeha,od negativnih osecanja do pozitivnih.To nikome od nas ne steti,ali steti tebi.Masato ti je takodje sve lepo rekla,Tatjana takodje.Nemoj da se ljutis,sve ovo je zaista samo za tvoje dobro.Ustani ujutro,ako ce tako tebi biti lakse i otidji i uradi betu.I ponovi je 12-og dana opet. ljubav
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 31/1/2016, 20:24

hvala vam :*
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sandrolina 31/1/2016, 20:26

Lilyt, nista nisam lose mislila niti htela da te uvredim vec samo da te trgnem iz tog stanja! Samo sam htela da trezveno razmislis i opustis maksimalno jer stanje u kome se nalazis je stresno opterecujes organizam, ako mozes izadji malo i pusti mozak da misli pozitivno!
Sve smo u ovoj borbi prosle od teskog dna i dizale se pomocu foruma i dragih zena ovde!
Vidis u mom potpisu kakav jd moj put bio!
Zelim ti svu srecu i drzim fige za veliku betu!

sandrolina

Broj poruka : 450
Datum upisa : 06.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 31/1/2016, 20:38

JocY ::hehehe Nema veze ovde cu da ti odgovorim ali ne bi bilo lose da se otvori posebna tema o intralipidima za koje prvi put cujem i nemam pojma ni sta su ni cemu sluze a tolike sam godine u ovome ccc. lol!
Ove poslednje prirodnjake sam radila u Feroni. da li oni daju intralipide? jel si kod Kopitovicke?
Mnogo imam pitanja.
Jocy neznam dali u feroni praktikuju terapiju intralipidima u decembru sam bila na konsul ali nisam pitala,na zadnjoj vto sam primala intralipide u jednoj bg klinici, primaju se intravenski par dana pre ciklusa i na dan et,
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 31/1/2016, 20:49

sanja 73 ::
JocY ::hehehe Nema veze ovde cu da ti odgovorim ali ne bi bilo lose da se otvori posebna tema o intralipidima za koje prvi put cujem i nemam pojma ni sta su ni cemu sluze a tolike sam godine u ovome ccc. lol!
Ove poslednje prirodnjake sam radila u Feroni. da li oni daju intralipide? jel si kod Kopitovicke?
Mnogo imam pitanja.
Jocy neznam dali u feroni praktikuju terapiju intralipidima u decembru sam bila na konsul ali nisam pitala,na zadnjoj vto sam primala intralipide u jednoj bg klinici, primaju se intravenski par dana pre ciklusa i na dan et,

A cemu sluze oni i cemu pomazu?
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilyt 31/1/2016, 20:53

sandrolina znam da nisi lose mislila,ali jednostavno mi se sve skupilo ,a nemam kome da se izjadam,ni koga da pitam,niti kome da se pozalim,a kontala sam ovde razumete i prosle ste sve to bisr puta ko i ja.bice sve super,znam to
lilyt
lilyt

Broj poruka : 295
Datum upisa : 04.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 31/1/2016, 20:57

Sanja i ja moram ovdje da ti napišem jer poruka neće da ode.Ja sam intralipide primala u Jevremovoj a u Feroni neznam da li imaju.Najbolje da ih nazoveš pa pitaš.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Bobaue 31/1/2016, 20:59

Devojke nisam pisala neko vreme bila u nekom bas fuj raspolozenju pa da ne kvarim drugima. Sada se polako vracam pa da vas pitam za savete i jel se nekom ovo desavalo. Krajem novembra trebalo da radim 2.vto u Visegradskoj medjutim odlozeno zato sto su mi vidjena 2 perzistentna folikula a FSH mi bio 4 ,taj ciklus koristila Jasmin inace mi je FSH uvek oko 8-9 a AMH bio 0,46. Tada prepisan Microginon od 5. dana ali prekinut ranije posle 14 tableta da se postupak zavrsi do Nove godine !!!! Medjutim tada FSH bio 17! ostali rezultati ok. Ne znam dal zbog ranije prekinutog Mikroginona ili onako. Planiram da za koji dan, 2.dan ciklusa uradim ponovo FSH i vidim sta se desava. Jel se ovo nekom desavalo ? Sta mislite zbog cega je ovoliko variranje FSH? U Visegradskoj su mi bili prepisali da u januarskom ciklusu pijem Cikloproginovu i javim se 2. dana ciklusa medjutim s obzirom da sam 2 puta do tada u novembru i decembru najavljivala slobodne dane sada nije imalo sanse. Zna li neko dal kod njih postoji mogucnost zakazivanja nekih konsultacija da vidim sta i kako dalje. Izvinjavam se sto oduzih. Very Happy

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 31/1/2016, 21:00

Lilyt ja mislim da si ti nama nova trudnica opusti se i uživaj to sve što si imala je dobar znak to se bebice gnijezde eto vidjećeš za koji dan kada beta bude pozitivna.Srećno držim fige.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od sanja 73 31/1/2016, 21:16

JocY ::
sanja 73 ::
JocY ::hehehe Nema veze ovde cu da ti odgovorim ali ne bi bilo lose da se otvori posebna tema o intralipidima za koje prvi put cujem i nemam pojma ni sta su ni cemu sluze a tolike sam godine u ovome ccc. lol!
Ove poslednje prirodnjake sam radila u Feroni. da li oni daju intralipide? jel si kod Kopitovicke?
Mnogo imam pitanja.
Jocy neznam dali u feroni praktikuju terapiju intralipidima u decembru sam bila na konsul ali nisam pitala,na zadnjoj vto sam primala intralipide u jednoj bg klinici, primaju se intravenski par dana pre ciklusa i na dan et,

A cemu sluze oni i cemu pomazu?
terapija intralipidne infuzije je mešavina ulja soje i žumanceta,bogata kalorijama i osnovnim masnim kiselinama ,obično se koristi kao dodatak ishrani post-operativnih pacijenata i prevremeno rodjenih beba. smatra se da mešavina ima [b]stabilišući efekat na ćeliske membrane ,što otežava ćelijama ubica da napadnu.terapija intralipidima se ponekad daje i ženama koje pokušavaju prirodno da zatrudne ,posebno onima koje su imale pobačaje. prisustvo nk ćelija mislim da rade i neke naše laboratorije.
sanja 73
sanja 73

Broj poruka : 1001
Datum upisa : 15.08.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od JocY 31/1/2016, 21:18

Hvala na odgovoru poljubci poljubci poljubci poljubci poljubci
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Pikseta 31/1/2016, 21:21

Lilyt,ajde da ja tebe preselim kod mene na par dana,da mi skroz zivnes pa cu te vratiti kuci kad tvoja beta bude ogromna trudnica trudnica trudnica
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 1/2/2016, 08:54

Dobro jutro koraci sreca

Želim vam svima lijep dan i da nas danas dočekaju samo lijepe vijesti srca1
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 20 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu