KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+65
inajo
JocY
mirjanamirjana1986
Mika
ivabuku
Lija
Principessa
heart84
mimi85
BabyBear
ne gubim nadu
Dreamerka
Ninche
dacan
PalcicaBg
branka86
kokica82
SladZana
Mivela
winni
Erata
Pikseta
Sirijus
Vuchica
masato
Bobaue
bak
nina :)
lenjivica
sunny.tp
Smrdica
jelena*mama2andjela*
daki_mm
Dacaa
ganedina
MalaSaJuga
Jeka1984
BiKsi :)
lela1984
marina_82
tofita1
Ancica 87
ahosame
jadranka
Deni
saska1
sandrolina
libra35
srculence 84
Vanja80
AriesGirl
Eho
noja
lilyt
Baš za andjele 75.
tiramisu
natasazmiric
zsuki75
dada88
tatjanica
Amna84
luckystar74
Zmajuška
annci
Blanka
69 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/10/2015, 10:51

Sandrolinice,dobro je!
marina,zao mi je,ali,mora se dalje,bice bolje.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 17/10/2015, 11:54

Marina, bezveze sto se tako zavrsilo. Dosta cura prodje kroz te biohemijske. Neko ko ima betu nula, razmislja da bi mu i biohemijska dala nadu. Ona cura koja ima biohemisjku se pita pa sta je to malo faililo, sto nije upalilo sada. Jednostavno se desi. Taj faktor srece je zatajio, verujem da ce vam se sa smrzlicama sve kockice poklopiti.

Jadranka, vidim ja sunjas se ti ovuda Laughing , neka, neka, da nam se onda u najskorije vreme usunjas na trudnicke!

Jelenamamadvaandjela, Blanka, Lija, saljem i danas brdo mamece prasine!

Sandrolina, nazovi kliniku, mislim da ti je daca dala super ideju za magnezijum, obavezno ih pitaj. I bromdza ume da odradi posao kad je napetost upitanju, pa pitaj i za njega. Mislim da bi ti sad jako znacio.

BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Lija 17/10/2015, 12:11

Marina bas mi je zao Sad divim se tvojoj snazi, bitno da imate plan za dalje i da sto pre ovo ostavite iza sebe. Novembar samo sto nije i vase bebe vas cekaju!

Sandrolina ja bih zvala doktora, nemoj da se ustrucavas.

Ja cu u sredu vaditi betu... Juce sam dva puta izmerila temperaturu 37C, koliko sam shvatila to je dobar znak. Jel treba da bude temperatura konstantno povisena ili to varira?

Zene, navijam i dalje, ponedeljak samo sto nije igracice
Lija
Lija

Broj poruka : 267
Datum upisa : 04.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 17/10/2015, 12:36

Marina žao mi je ,dobro znam kako se osjećaš ali glavu gore sad će novembar .
Čekalice Jelena,Blanka,Lija navijam silno za vas igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 17/10/2015, 14:29

Marina zao mi je Crying or Very sad Crying or Very sad

Devojke,cekalice,hajde poporavite ovaj ruzan period...

Kod mene, na zalost,i ovaj put....nista.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 17/10/2015, 14:39

....jelena draga,pa kako nishta?... c  ...koji ti je dan od et?
...sandrice,samo se pazi i polakooo...zovi doktora ako treba,nemoj da se ustruchavash...
...marina zhao mi je mnogo,ali vidim da si hrabra i da razumesh da je ovo borba u kojoj te mozhda bash iza choshka cheka tvoja bebica...navijam za novembar!!! b  
...blanki,lijo,jadranka,srculence shaljem bebechu prashinu,svakoj po 3 dzhaka! bb bb bb  bb
...zmajushkaaa zhelim ti jednu malu zmajicu shto pre!!! bebe


Poslednji put izmenio tatjanica dana 17/10/2015, 15:20, izmenio ukupno 2 puta
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od luckystar74 17/10/2015, 14:52

Evo i ja da se javim...
VTO radjena u Jevremovoj, prof Ljubic je vodilo stimulaciju i prekinuta je 10 dana jer nije bilo odgovora jajnika...
Da ze javim iduci mesec pa da vidimo ako moze nesto iz prirodnog ciklusa...
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 17/10/2015, 15:21

....lucky,bash te duuugo nisam videla ovde....zhao mi je shto ovaj put nije uspelo,drzhim fige za prirodnjak,jako jaaaako!!!
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od srculence 84 17/10/2015, 16:30

Devojke zao mi je Sad ne znam kakav period je naisao sve nesto bezveze... ajmo cekalice blanka,lija i jadranka igracice tatjanice ljubav
srculence 84
srculence 84

Broj poruka : 1175
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 17/10/2015, 18:39

Pa sta je bre ovo?!!?c c c

Jelena zagrljaj

Lucky, bas sam skoro mislila na tebe i dokle ste dosli...kad ono...Ajde, sledeci mesec mora biti bolje v grljenje

annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 17/10/2015, 18:51

Jelena, Marina, baš mi žao, ali baš... Sledeći put želim mnogo sreće i uspjeha.
Lucky sledeći mjesec mora biti dobitni, držim fige :-*

Ženske puno hvala što prašite i navijate, u ponedeljak ako bog da da vam javim lijepe vijesti.
Ja sam ok, sem što ne mogu da spavam ni malo, opet vilenim po običaju... Stomak boli kao da ću svaki čas dobiti. Od ostalih simptoma značajnih ništa, grudi me ne bole, pomalo se osjećam smalaćeno i umorno i to je to.
Ljubac za sve :-****
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 17/10/2015, 20:11

Lucky baš mi je žao,al hajde da sledeći mjesec bude uspješan prirodnjak.
Jelena možda si rano uradila betu.
Hajde Blanka i ostale čekalice da prijavite uskoro velike bete,stvarno je naišao bljak period.
Da i ja prijavim opet svoju biohemisku po ko zna koji put ,betu radila prije sedam dana al mi se nije dalo da pišem.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 17/10/2015, 20:24

lucky,jbg. No
Navijam za prirodnjak uskoro.
Sale,bas bljak period,dokle vise te proklete biohemijske?! affraid
Ostalima koje cekaju betu-popravite malo ovu odvratnu statistiku,bas je fuj! Mad

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jeka1984 17/10/2015, 21:42

Posle kiše uvek dodje Sunce, mora biti bolje... Držite se ženske!
Jeka1984
Jeka1984

Broj poruka : 206
Location : Belgrado :)
Datum upisa : 03.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 17/10/2015, 23:01

E, jbg Saska...
Jednom mora da uspe....neka to bude bas sledeci put...
zagrljaj
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 17/10/2015, 23:40

Bas bzvz 
Saska i Lela stvarno nemam reci za vase ponovljene biohemijske ....ne znam sta treba jos da uradite nesto sto niste ili ste sbe ispitale i unutrasnjost sve sto moze u zemlji Srbiji ...
Jeco vidim da si imala opet uklanjanje septuma ..kako se to ponovo vrati.? Mozda si rano uradila betu
Blanka navijamooooo i Lija  takodje prasimo ...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od noja 17/10/2015, 23:47

Lucky kakvi su ti hormoni ?
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jelena*mama2andjela* 17/10/2015, 23:59

kakav glup period za sve...nikako da cujemo lepe vesti...
saska,sve znas....zao mi je,jako...

betu sam uradila 10 dpt,mislim da to nije rano,svakako ponovicu je u Pon al ne ocekujem cudo za dva dana,naravno to bi bilo bas lepo iznenadjenje...

a sto se tice septuma ,ja ne znam vise sta da kazem na tu temu,ja ne razumem kako je fizicki moguce da se pregrada vraca,stalno i stalno,ovo je barem 5-i put da ga uklanjaju...al opet,nalazi se na svakom izvestaju lekara,ne verujem da bi iko od njih stavljao svoj potpis na nesto sto nije tacno...dr Kopitovic,Dr Crnogorac,Dr Luka Andjelic,dr Mirjana Andjelic,dr Milosavljevic...

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jeka1984 18/10/2015, 07:54

Sto se tice tih septuma... meni je jedino logično objašnjenje da oni te histeroskopije rade samo u cilju pripreme materice, da je "zagrebu", da bi povećali mogućnost implantacije, i onda u izveštaju napišu tipa septum, što možda i mogu da uvrste u tu grupu, radi pokrića i opravdanja intervencije... mislim, svi, a pogotovo NS ekipa, imaju taj princip i sistem rada, a i logično mi je nekako to objašnjenje pošto striktno rade histero pred samu vto... naravno, ovo je samo moje tumacenje, laičko :)
Jeka1984
Jeka1984

Broj poruka : 206
Location : Belgrado :)
Datum upisa : 03.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Eho 18/10/2015, 08:45

Devojke, zao mi je. Glavu gore i da sledeci put bude uspesan!
Marina, slazem se sa tvojim stavom. Ako ti je za utehu, meni je uspesan bio odmah sledeci postupak nakon biohemijske. Drzim fige da i kod tebe bude tako.

Jeka, nije ti tacno objasnjenje, meni je takodje radjena histeroskopija pred prvu VTO (sve radjeno u Betaniji) i na otpusnoj listi je pisalo da je bila iskljucivo dijagnosticka. Samo je kamericom pregledana unutrasnjost materice, sve je bio u redu, te nije bilo ni sta da se uklanja ni sta da se "zagrebe" - tako mi je i receno u bolnici, a tako i detaljno napisano na otpusnoj listi. Nakon toga mi nikad vise nisu ni predlagali da radim histeroskopiju.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 18/10/2015, 08:59

noja ::Bas bzvz 
Saska i Lela stvarno nemam reci za vase ponovljene biohemijske ....ne znam sta treba jos da uradite nesto sto niste ili ste sbe ispitale i unutrasnjost sve sto moze u zemlji Srbiji ...
Jeco vidim da si imala opet uklanjanje septuma ..kako se to ponovo vrati.? Mozda si rano uradila betu
Blanka navijamooooo i Lija  takodje prasimo ...

Nemam ni ja komentara,noja.
Juce sam radila analize za endokrinologa.Secer i insulini perfektni i pre i 2h posle jela,a siofor ne pijem vec skoro 2 mes.,prl savrsen isto bez bromokriptina,jedino TSH standardno nizak,a FT4 dobar,kao i uvek i vit.D opet pao.Tu ce samo da se pojaca vigantol.U sredu kontrola.
Insulinska rez. definitivno regulisana,vodim racuna o ishrani,malo sam se ugojila,poceh malo da licim na coveka.Volela bih zaista da znam sto tolike biohemijske i lose trudnoce.Valjda cu jednom saznati. Sad

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 18/10/2015, 09:03

Jelena, grlim najjace. Nanu mu, naninu!
Sale, opet biohemijska, ne mogu da verujem, pa dokle vise!
Laky, da ti sledeci mesec bude dobitni.
Blanka, srecno sutra, ako sutra radis betu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 18/10/2015, 09:22

Jelena, Saska zao mi je Crying or Very sad
Blanka u ponedeljak, a Lija u sredu ima da nas obraduju! Srecno obema, mislicu na vas usne
Zvali su me juce iz bolnice da pitaju kako sam...betu necu vise ponavljati posto sam dobila. Kako sam? Potvrdjeno mi je da u novembru idemo ponovo...Ma nego sta nego sam dobro. Jedino bih volela da ne prekidam bolovanje, moram videti koliko je to izvodljivo...
I po ko zna koji put da vam se svima zahvalim na podrsci i recima utehe d
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od marina_82 18/10/2015, 09:34

Jeka1984 mozda se sretnemo u novembru Very Happy
marina_82
marina_82

Broj poruka : 596
Godina : 41
Datum upisa : 09.10.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jeka1984 18/10/2015, 09:51

Marina, tako je, samo napred, i u nove pobede...

Eho, ja sam samo rekla kako tumačim te septume, a ne i da je to naučna teza lol! ja sam pre ove poslednje histero imala dve dijagnosticke, i nisu viđeni nikakvi septumi, ali kad sam došla u Genesis, dr je videla subseptum, i to je insistirala da se odradi neposredno pred sam postupak, naglasavam pred postupak, tako da mi to samo liči više na deo koji potpomaže uspehu VTO... opet se ogradujem to je samo moj utisak
Jeka1984
Jeka1984

Broj poruka : 206
Location : Belgrado :)
Datum upisa : 03.07.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 11 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu