KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
JednaSova
majat
Ninche
SladZana
luckystar74
ivanicasale
Deni
Orline
bak
bebko
Stenli
Sofka
JAmajka
veki1
Simona
bulevarka
Strumfeta78
JocY
MalaSaJuga
zoxa
cicsa80
medolino
Zmajuška
Vuchica
Šašava
jelena*mama2andjela*
dragana76ns
ragaco
Blanka
leptirica1977
saska1
marija123
Crvic
ganedina
SoJa
MAAKKI
nina :)
Niny
fight&faith
lela1984
millena
KoMetaK
lelas
Sofija Veks
Vecka
Pikseta
Smrdica
AriesGirl
annci
pegaz
Ancica 87
PalcicaBg
BiKsi :)
noja
zvoncica36
Erata
Eho
micaubica83
lenjivica
63 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od annci 28/7/2015, 09:36

Pegaz, i meni je hematolog prepisao da proveravam D dimer na 2 do 4 nedelje. Zbog trombofilije. Mi nemamo istu trombofiliju, ali koliko sam ovde pokupila, sve smo mi na fraxiju.
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 28/7/2015, 09:57

Meni je dr Mitić hematolog ukinula fraksiparin i to mi je rekla kako mi uopšte nije u potpunosti ispitana trombofilija i da se to PAI I heterozigot može naći u 50% ljudi. Fraksiparin sam ja tržila u Pragu umesto onog aspirina što oni daju i to prema savetu dr Kopitović. Oni u Novom Sadu inače propisuju Fraksiparin do bete po nekom svom protokolu. Dr Mitić mi je rekla da je Fraksiparin odradio svoje i da mi uopšte nije potreban. Pretpostavljam da su mi zbog njega sniženi trombociti iako sam ih radila 10. dan od zadnje injekcije.
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 28/7/2015, 11:24

Trudnice :***
Svim novim trudnicama zelim laganu trudnocu, bezbriznu i skolsku!
Mico i Lenjivice jeste li jos uvek u visegradskoj?
Mi smo nakon cr otisli kuci, vracala sam se na pregled, 9 dan nakon cr sve je bilo ok, da bih 11dan nakon cr dosla sa tt skoro 40, van sebe. Ustanovi se da imam hematometru, materica se za 2 dana duplirala, stvorilo se zapaljenje. Sada sam pod 3ab, dr koji me je primio na hitan prijem rekao mi je da je jedino resenje da matericu odstranimo. Imala sam reviziju i otvaranje grlica, kroz par sati je ponovo nastavilo da se skuplja sve u materici i da se uvecava. Trenutno primsm 3ab i oksitocin. Moja dr se slaze sa mnom da materici damo jos sanse iako se ne zna koliko ce dugo trajati oporavak. Najlakse ju je odstraniti, ali nacelnik odeljenja je ostao pri toj odluci. Cekamo dan.
Deca su sa tatom i mojim roditeljima, brinu se o njima i znam da im nista nece nedostajati, to mi je najveca uteha. Nadam se da ce se ovim krug losih stvari zavrsiti i kad budem dosla kuci da cemo napokon uzivati sa mojim decacima.
Grlim vas sve!

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 28/7/2015, 11:36

Uh Vecka, sta te sve ne snadje! Drzi se, da se konacno zavrsi svo to mucenje...!
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 28/7/2015, 11:42

Vecka No baš mi je žao šta te sve snašlo, nedaj se, brzo će proći to...
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 28/7/2015, 12:52

Vecka,otkud vise problemi.drzi se,izguraces ti sve i uzivati maksimalno sa klincima!
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od d77 28/7/2015, 12:54

Vecka, grlim te jakoo zagrljaj
A sto se tice bete moje rodjake, juce je isla u prvu lab.da raspravi i ponovili su iz istog uzorka i razlika je ne 6 vec 60 i ostali su pri stavu da nema veceg ostupanja. A ono sto me posebno zbunjuje je izjava dr Crnogorac kako je sve u redu i ona sigurno nosi dvojke ili trojke i zato je takva beta. Ako je to stvarno izjavila, po meni to uopste ne prilici dr.

d77

Broj poruka : 1742
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 28/7/2015, 13:31

Vecka, o hoce li te vise zaobici komplikacije, da sto pre se sredi stanje sa matericom, i da ti je sacuvaju.
D77, jedino ako je dr mislila na tu betu od 2000, to joj je 17. dan od et, je li tako bi? Nema pravila, samo nek sve bude ok sa tsh i trudnocom. Znam da obicno budu iz Praga bete do 2000, 16. og dana, pa budu blizanci, mada nema pravila. Javljaj ako opet bude ponavljala. Drzim fige.

Sta li je sa Mijaki, nema je bas dugo da se javi, nadam se da uspesno gura trudnocu?
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/7/2015, 14:25

Vecka da ti je bebac živ i zdrav. Žao mi je što ti se sve iskomplikovalo. Želim ti da što pre sve prođe i da budeš sa svojom decom.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/7/2015, 14:29

Svim trudnicama želim lak porođaj kao što je bio moj, a isto tako i oporavak. Veckino iskustvo nije lepo i retko se događaju komplikacije posle porođaja. Sve koje čeka porođaj treba da znate da nije ništa strašno već najveća sreća sledi kad vidite svoje bebe.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zvoncica36 28/7/2015, 14:33

d77 ::Vecka, grlim te jakoo zagrljaj
A sto se tice bete moje rodjake, juce je isla u prvu lab.da raspravi i ponovili su iz istog uzorka i razlika je ne 6 vec 60 i ostali su pri stavu da nema veceg ostupanja. A ono sto me posebno zbunjuje je izjava dr Crnogorac kako je sve u redu i ona sigurno nosi dvojke ili trojke i zato je takva beta. Ako je to stvarno izjavila, po meni to uopste ne prilici dr.
Što se lab.analiza tiče i meni su hormone radili fsh,tsh,lh,...za vantelesnu a ja bila trudna. Nisu znali da urade analize,tj. aparat im izbacio neki čudan rezultat. Slali u drugu lab. uzorak i isto haos. Nikada nisam dobila vrednosti hormona koje su radili. Greške se događaju. Najvažnije je da je ona trudna i da lepo napreduje.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 28/7/2015, 15:05

Veco zelim ti da sto pre ostavite iza vas taj krug losih stvari pa da pocnes da uzivas sa decacima tvojim . Ljubimo te 
Pegaz samo ti proveri dimer da budes mirnija ...ja sam ga proveravala a nemam nikakvu mutaciju .
trudnice sve vas ljubim od cetvrtka ponovo vrycine najavljuju
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 28/7/2015, 16:16

Hvala devojke :*
Da Zvoncice, u pravu si, ovo se stvarno ne desava. Dok se meni nije desilo nisam cula da se posle porodjaja moze ovako nesto desiti. Pitala sam dr, da li je tokoliza, utrogestan ili sta krivac sto mi se grlic tako brzo zatvara i ne moze da iscuri sta treba vec se skuplja i doslo je dovde. Kaze: ne. Moj organizam tako reaguje, prosto se desi. Ni 2cr nisu krivci za to, niko. Prost primer kada sam u trudnoci bila otvorena 3 prsta u porodilistu, cim su zaustavili kobtrakcije grlic se zatvorio za samo 1 dan, tako 3 puta u toku trudnoce. To je dokaz da moj organizam tako reaguje, primala sam oxitocin nakon porodjaja i cim sam prestala i dodla kuci krvarenje se smanjilo i prestalo.
Kaze dr toliko se retko desava da nisu ocekicali.

Zvoncice ti si se spremala za vto a bila si trudna? Mislila sam da si isla na vto :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vecka 28/7/2015, 16:25

AriesGirl ::Postajem prava rasejana trudnica. Upravo sam popila drugu tabletu Femibiona 2 danas. Femibion pijem posle rucka, a posle vecere pijem Utrogestan. Greskom sam popila Femibion i posle rucka i posle vecere. Nadam se da se nista lose nece desiti. Sutra se moram dobro skoncentrisati kad pijem koji lek.

Meni se par puta desilo da sam uzela 2x vitamine ili terapiju za astmu, nije bilo nista strasno. Valjda se taj visak vitamina koji nije iskoriscen izbaci Wink


Poslednji izmenio Vecka dana 28/7/2015, 16:47, izmenjeno ukupno 1 puta

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 28/7/2015, 16:35

Milena, neka je srecno rodjenje Dimitrija! Da je ziv, zdrav i srecan uvek! srca srca srca srca srca srca srca Kako napredujete?

Vecka, srecno rodjenje Branislava! Neka je ziv, zdrav i srecan uvek! srca srca srca srca srca Jako mi je zao sto si prosla sve to i u toku trudnoce, i na porodjaju, a i sada Crying or Very sad Nadam se da ce tvoja dr uspeti da ti sacuva matericu i da ce sve muke sto pre biti iza tebe! zagrljaj molitva molitva molitva

Lelas, opasno se primaklo! osmeh srce Jos malkice i upoznavanje! osmeh srce

Lenjivice, kako si ti? Jesi li jos u bolnici? osmeh srce

Genedina, super i vi napredujete! Jesi li se smirila malo? osmeh srce

Jel se javljala Makac 71? Jel palo upoznavanje? osmeh srce

Mico, ne brini, u sigurnim si rukama, primaklo se i vama upoznavanje opasno. osmeh srce

ANci87, super gurate i vi! osmeh srce

Eho, Pegaz, Ancci, Leptirice, dobrodosle na trudnicke strane! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

D77, cestitke tvojoj rodjaki! Ubedi je da ode kod endokrinologa ili da poveca dozu, uopste nije za igranje TSh na pocetku trudnoce!

Navijam da se ove strane puno sto brze, praznice se narednih dana i nedelja. osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Kod mene je sve pod kontrolom, samo sto ne stizah da se javim, bila mi snaja, pa onda opet raznorazni gosti iz razlicitih krajeva sveta, i svi nesto bas sad nasli da dolaze i da se najavljuju Rolling Eyes Krecili smo, sredjivali, cistili, sve to ide sporo, kad ja nisam smela mnogo da radim. Malo smo i spremali sta nam treba za pocetak... meni se sve cinilo malo cemo, ali izgleda da sam preterala! Rolling Eyes lol! lol! lol! Nemamo mnogo prijatelja ovde koji imaju malu decu i koji bi nam nesto dali a i oni koji su nam nudili, odose na odmor bez da nam daju to sto su hteli, pa nista do kraja avgusta. Dobar mi izgovor, jel da?! Wink lol! lol!

Inace nas sinak raste kako treba, ima oko 3 kg i 50 cm, ako je dr dobro merio, jer je imao 50 cm i pre 3-4 nedelje. Grlic drzi kako treba, samo sto nam je sin lenj, pa nije hteo da se okrene i sledi nam CR za 7-10 dana, kad budemo 38. nedelja. Trebalo je da zakazem juce, ali me zezase, pa ostalo za sledeci ponedeljak da zakazem, ali opasno nam se priblizilo upoznavanje. osmeh srce osmeh srce Ja sam i uzbudjena i u soku, i nervozna, i svasta nesto... valjda zato sto jos ne kapiram da sam trudna. Rolling Eyes Hvala Bogu, nemam nikakvih problema, spavam dobro, jedem dobro, ne osecam stomak, tek pre par dana kad se slikah shvatih da sam bas porasla u predelu stomaka! lol! lol!

Ljubim vas sve i nadam se das cu stici jos koji put da se javim pre nego sto se upoznamo sa sinom. Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sofija Veks 28/7/2015, 18:21

Kometice, priblizilo se upoznavanje sa sincicem....divno divno!!!!!!

srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca  srca
Sofija Veks
Sofija Veks

Broj poruka : 2743
Location : Beograd
Datum upisa : 05.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od AriesGirl 28/7/2015, 18:26

Vecka, nadam se da je ovo poslednja losa stvar koja te je snasla. Zelim ti da se sto pre oporavis i uzivas sa svojom porodicom.

Kometo, bas mi je drago da si se javila. Jos samo malo i stize bebac.

Trudnice, ljubim.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 28/7/2015, 18:32

Ancice, i ja muku mucim sa hemoroidima celu trudnocu i sa opsipacijom. Rolling Eyes NEgde skoro procitah da se mazu svinjskom mascu i kantarionovim uljem, ovo prvo nisam probala, jer sam stavila samo par puta vatice sa kantarionovim uljem i bilo mi je mnogo bolje. Probaj. Mada, to ce potrajati samo do sledeceg odlaska u wc, ali i to je nesto. Posle opet stavljaj bar 2 puta dnevno na vatici/tupferima kantarionovo ulje.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Eho 28/7/2015, 18:37

Kometice, nemoj da se nadas da ces stici da se javis, nego se javi makar iz porodilista. lol!
Ja bas i nisam neki panicar, ali zabrinuh se sto te toliko nema..... pa gledam tiker i nadam se da se nisi vec porodila.
Super sto si se javila i sto ste svi gde treba da budete Very Happy, jos malo i stize bebac. osmeh srce

Vecka, drzim ti fige da se sve resi na najbolji moguci nacin, da sto pre zaboravis sve muke i da uzivas sa bebicom.
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od micaubica83 28/7/2015, 18:38

Pegaz D dimer moras da proveravas.Ako mnogo skoci pocinjes opet sa Fraksijem.Ne znam ko je dr Mitic ali mi se ne svidja sto ti je ukinuo Fraxi.Meni Miljic nikako nije hteo ni dozu da smanji a kamoli da ga ukine,a ti i ja imamo iste trombofilije.E sad,u pravu su sto su ti rekli da 50% zena imaju te mutacije i nemaju terapiju i iznesu trudnocu,tako je hematolog iz Nisa rekla meni ali je takodje rekla u vasem slucaju mi necemo da rizikujemo da li vi spadate u tih 50% ili ne jer vam je radjena VTO.Elezovic mi je isto na pocetku trudnoce rekao da uradim trombofilije jer mi je D dimer bio 1150 i rekao da ako se dokaze da imam bilo koju mutaciju uvesce mi Fraxi.Mislim da se njihova misljenja uvazavaju jer su to ipak dva najbolja hematologa.Porazgovaraj ti sa tim Miticem jos jednom ili idi kod drugog hematologa.Nemoj da mislis da te plasim,samo ti zelim uspesnu trudnocu.Smrdice,neko je napisao da su te ranije porodili zbog vode pa nisam bas najbolje shvatila.Svaka cast na cervikometriji,ostadoh bez teksta.Cervix se nije uopste skratio.Bebe su imale lepu kilazu,nisu bas preteske.A mislis li da ce i mene poroditi ranije jer mi je jedna beba karlicno?
micaubica83
micaubica83

Broj poruka : 442
Datum upisa : 07.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lenjivica 28/7/2015, 19:00

Devojke cao! Ja sam jos u bolnici jer dr hoce da mu budem na oku posto sam u toj istoj bolnici zaradila eserihiju a ona ume da utice na prerano otvaranje i skracivanje grlica. Danas me je pregledao zatvorena sam, grlic je 2,5 ali on hoce da sam tu. Ja poludeh, kud sam i dolazila, izgubila sam nadu da ce me pustiti pre porodjaja, a u bolnici sam vec 23 dana. Uh!
Kometice, brinuli smo se za tebe, drago mi je da si dobro, jos malo pa upoznavanje!
Vecka, mnogo mi je zao sto se opet nesto zakomplikovalo. U pm vise! Preguraces i to!
Ostale trudnice cmok
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 28/7/2015, 19:08

Vecka,da se sto pre sve zavrsi na najbolji nacin i da konacno uzivas sa svojim sinovima!!!!!!
Kometak,zeno javila si se nisi nas zaboravila.... UUUUUUUUUUUUUU za 10 dana upoznavanje....Masala,neka prodje sve u najboljem redu pa i mi momcinu da upoznamo!
Mazem neku mast,pa su bolovi i krvarenje stali,ali su hemoroidi ostali,nadam se da nece biti tu dugo,svakako ako ovo ne pomogne da se povuku,prelazim na nesto drugo....I mi malo,malo pa neki stranci banu Wink
Mico ja sam pogresno razumela izgleda Smrdicu kad smo se dopisivale,da su je poradjali ranije zbog vode,pa sam zato to napisala...
D77 nek ta beta bude zmak bebe pa kako god rasla....
Devojke....Grlim vas i ljubim sve!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Ancica 87 28/7/2015, 19:10

Lenjivice,mozda te i puste za koji dan,ali ako treba da si pod nadzorom bolje da si tu...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od pegaz 28/7/2015, 19:19

Mico tu dr hematolog mi preporučila sestra iz ordinacije Ilić, ona radi i u Genezisu i u Feroni meni je trebalo da posetim bilo kog hematologa a bilo mi zgodno u Feroni jer sam išla kod dr Kopitović. Videću da uradim i taj dimer. Iskreno bilo mi je čudno što mi je rekla kako su nalazi na trombofilije nepotpuni. A sada su mi i ovi trombociti ispod granice.

Ja uglavnom leškarim po čitav dan. Da li je čudno što me više ne boluckaju sike? Progesteron 120 primam svaki treći dan. Ovaj Utrogestan 3x200mg mada mi je on uvek sumnjiv koliko deluje i koliko se istopi.
Danas mi stigao i Femibion 1 preporučila mi ga dr Kopitović.
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lelas 28/7/2015, 19:26

Bravo Kometak,bravo bebac!ljubim vas,usitnili ste i vi!neka sve prodje kako treba,a hoce,bice kao u bajci!
Lenjivice,nadam se da ce biti sve ok sa bestijom i da ces ti kuci.
Ancice,da se brzo resis hemoroida!
Ja sam od cetvrtka u vrticu.videcemo da li ce i upoznavanje brzo.mala guza hoce kroz pupak da izadje a ja bih jos da uzivamo ovako.
lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu