KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

+39
medolino
maja76
Ancica 87
bak
lelas
tatjanica
SamoPozitivno
lela1984
Simona
Sofija Veks
PalcicaBg
Vuchica
nina :)
ganedina
luckystar74
MAAKKI
jelena*mama2andjela*
Star77
KoMetaK
Shizika
Tinche
SladZana
Vecka
SoJa
zvoncica36
JAmajka
Zmajuška
Niny
SannI-AlL
lilya
saska1
Blanka
dr mali pariz
HappyGirl
BiKsi :)
Ema78
AriesGirl
mamadabudem
JocY
43 posters

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Zmajuška 6/4/2015, 14:26

Šta ti je život, taman kad misliš da je sve super mora de se desi neko s..... Tatjanice, znam da je ovo šok za tebe pogotovo za stanje u kome si, odlično te razumem jer znam kako je kada je roditelj bolestan. Glavu gore, misli pozitivno, dobro je da ste da vreme odreagovale i uradile sve što je do vas. Iskreno se nadam i želim da mamina operacija prođe u najboljem mogućem redu, a ja ću vam slati pozitivne misli i bodriti vas. Draga , drži se. zagrljaj
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od BiKsi :) 6/4/2015, 14:36

Tatjanice, vazno je da se na vreme odreaguje, tako da verujem da ce operacija biti uspesna, nema negativnih misli, niposto. Da je tesko, tesko je, al samo pozitivno naped, mami ce biti bolje!

Ja se čuh malopre sa našom Majom. Duša draga me zvala, i znate šta, odlično zvuči! Puno vas je sve pozdravila i zahvalila se svim drugaricama na nesebičnoj podršci koju dobija odavde, kaže sila smo, i mnogo, mnogo, mnogo joj znači! Kani se da otkuca post ona, ja sam joj rekla da se ne opterećuje, lako će se javiti, nek se posveti sebi maksimalno, kako bi se što pre oporavila. Naravno, oporavak je dug, al bitno je da je svakim danom bolje. U sredu će imati novu kontrolu. Ja sam ubedjena da će i histopatološki nalaz biti uredan, da i u tom smislu odahne.

Ljubim vas sve. Arsa mi je baš zaribao. Noćao sam ga i u bolnicu vodila, jer mu je temp bila 39.5, nakon dobijenog paracetamola. Grlo upaljeno, slini mnogo, temp od jutros nema. Dobio je palitrex, i nakon prvog čujem da lakše guta. Brufen ako opet bude imao temp. Primio je i inhalaciju, baš mu je prijala. Prvo je plakao, onda skontao da mu prija, pa se ušlofio i nije se pomerio sa onom maskicom na licu. Dobio je i presing, mada mu nisam davala, sad cu da zovem snajku da se posavetujem, piše da se ne preporučuje deci ispod dve godine.

Stisak.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od jelena*mama2andjela* 6/4/2015, 16:57

Tatjanice draga zao mi je jako,al sam ubedjena da ce sve biti u redu,da ste na vreme otkrili i jos brze reagovali.Javljaj nam se .

Biksi,draga  pa sta bi? Nadam se da je Arsa sad dobro i da ce ga brzo proci i da se temperatura nece vracati ,veliki je to momak.hrabrisa mali

jelena*mama2andjela*

Broj poruka : 968
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 04.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Niny 6/4/2015, 17:03

Tatjanice, bas mi je zao, ali je bitno da ste na vreme reagovali i operacija je za par dana, sigurna sam da ce biti uspesna i da ce ti se mama oporaviti. Svedi stres na minimum, ne sekiraj bebicu.

Arsice, ozdravi sto pre:)
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od tatjanica 6/4/2015, 17:48

...hvala vam,drage moje,stvarno mi puno znachi vasha podrshka...moram da se izborim sa strahovima i budem pozitivna zbog mame i moje bebojke...grlim vas jakooo i javljam vam sve!...
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ancica 87 6/4/2015, 18:35

Tatjanice,bas mi je zao...Budi jaka,a i tvoja mama ce biti jaka zato sto je ceka tvoja beba..Mislim na tebe!

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od KoMetaK 6/4/2015, 19:58

Tatjanice, jako mi je zao sto je tako, ali, vazno je da je na vreme otrkiveno i da ce se na vreme operisati!


Majce, zmajce, samo da te ljubnem i drzim fige da HP nalaz bude dobar i kontrola u sredu! Zelim ti sto brzi oporavak, iako sam ti sve vec rekla!

Soja, drzim fige i za tvoju majku, da se sto pre oporavi ibude dobro.

Meni otputovali gosti popodne, i vec mi fale. Tako mi je bilo divno, a posebno sam se raspekmezila kad nam je unukica rekla da li bismo mi zeleli da joj budemo roditelji i da ona ostane da zivi kod nas!!! Nismo shvatili da su joj roditleji losi, narpotiv, samo da nas toliko voli da bi ostala sa nama, kao i da smo mi spremni da budmeo roditelji! osmeh srce osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od BiKsi :) 6/4/2015, 21:15

Hvala macke. Imao je danas 38 popodne, pa je kasnije spala. Evo sa tajom se mazi, pije mleko, nadam se da ce noc biti mirna.

Kometice, spremni ste nego sta!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od bak 6/4/2015, 21:30

O Tatjanice, svasta te snadje. Bice to dobro, vazno da ste na vreme reagovali yes

Majce zmajce, navijam za sredu, da sve bude bas kako treba yes osmeh srce

Arso, druze drzi se! smajli angel Bice on onaj stari vec sutra osmeh srce

Sladjo, kako ste? Kako nam je Ksenija? Sta kazu?

Muz mi tu pa se druzimo i decu pravimo Wink
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od HappyGirl 6/4/2015, 22:06

Tatjanice, na vreme je uočeno i biće to sve dobro. Samo pozitivno i hrabri mamu. Mi držimo fige. molitva
Meta, mnogo ti je slatka unukica srca1
Biksi, i ja sam se čula sa Majom. Gura mala, bori se i biće to sve dobro :)
Jao direktore moj Arso, pa šta bi usne Biksi, želim vam mirnu noć.
Ema, kako je Petar?
Cure, ljubim vas sve usne Život nije uopšte lak ali je lep osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ema78 7/4/2015, 04:54

Dobra vam noc, ili jutro... kako kome...
Petar je poceo da se budi oko tri,upiski se,pa trazi da se presvuce,i onda ja naravno ne mogu da spavam... i milion nekih briga me muci,pa mi tesko da se vratim u krevet, ali resila sam da resavam jedno po jedno, pa dokle stignem...

Uraaaa za Maju, samo nek ide na bolje...
Tatjanice, bice to u redu, brzo je zakazana operacija...uz malo dodatne terapije posle toga, sve ce to biti stvar proslosti...
Biksi, kako je Arsa? Oko mene sva deca nesto prehladjena, bolesljiva, da poludis...
Sladzo, gde ste i kako ste?

Happy, Petar zeza krizu, sto znaci da je sve pod kontrolom...

Popih ja svoj caj, san nesto nece na oci, sto znaci da mi je dan propao u najavi...hvala bogu pa sam fil za sarmice napravila sinoc, danas cu samo da ih smotam i zapecem...i jedva cekam popodne da se uvalim u krevet sa Petrom...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od AriesGirl 7/4/2015, 11:35

Majo, drzim fige da na kontroli sve bude dobro.

Tatjanice, bitno da je na vreme otkriveno i da ce brzo biti operacija. Navijam da sve dobro prodje i grlim te jako.

Arsi zelim brz oporavak.

Drago mi je da je Petar ozdravio. Neka si Ema kupila nove cipele.

Kometo, bas lepo sto imas tako divnu unukicu.

Sladjo, nadam se da je tvoja bebica dobro.

Devojke, ljubac.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od MAAKKI 7/4/2015, 13:58

Dan cure sunny

Evo i mene u aprilu, neka bude uspesan na svim poljima. radost radost radost

Soja i Tatjanice nadam se najboljem mogucem ishodu i da vam taj ruzan period sto pre zavrsi.

Majo sigurna sam da je mnogo lakse sada kada si kod svoje kuce, saljem puno energije, a i nadam se dobroj kontroli u sredu.

Uf mali Marsovac je bolestan, neka sto pre prodje.

Kometice ljubim vidim lepo guras, a unukica je prava lepotica i pametnica.

Ne znam jesam li nesto zaboravila, a sigurno jesam.

Sve vas jako d
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od lelas 7/4/2015, 14:58

Tatjanice,bice sve to sa mamom kako treba ,na vreme ste otkrili i reagovali!
Soja,drzi se,budi jaka za mamu da dobro podnese terapije!
KoMetak,unukica je mudrica mala!
Arso,brzo ozdravi.
Sladzo,nadam se da ste dobro i da ste kuci.
Ema ,Petar zeza,dobro je.
Majo,da kontrola u sredu lepo prodje!
Poljubci za ostale drugarice!


lelas
lelas

Broj poruka : 1644
Datum upisa : 18.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ema78 7/4/2015, 17:40

Drage moje,

Moram nesto da objavim, iako sam mislila da nikada necu pribegavati  ovakvom vidu reklamiranja...
Posle tri godine, ponovo pocinjem da radim, u svojoj ordinaciji. Vecina vas zna da sam stomatolog, ali ono sto mislim da ne znate  je podatak da mi je uza specijalnost  klinička primena akupunkture u  orofacijalnoj regiji.

Narodski receno, bavim se problematikom bolova u vilicnom zglobu, parezama i paralizama lica iliti- osinula me promaja pa mi pala usna, problemima vezanim za peckanja i zarenja na jeziku, i problematikom afti...

Strucno receno, bolovi u vilicnom zglobu, pareze i paralize lica, glosodinije i glosopiroze, oralne manifestacije sistemskih bolesti, aftozni stomatitisi..

Stomatoloski deo je klasika, tu nema sta da se objasnjava.

U planu je da radim 2- 3x nedeljno, samo akupunkturu, a ako uspem da se organizujem oko cuvanja Petra, onda i stomatologiju, i da  okupim svoj stari tim saradnika.

Posle praznika krecem, da vidim dokle cu stici....
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Zmajuška 7/4/2015, 19:28

To Ema, samo napred! Uz dobru organizaciju i jaku volju sve je moguće!
Zmajuška
Zmajuška

Broj poruka : 1167
Location : Ni na nebu ni na zemlji
Datum upisa : 14.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od HappyGirl 8/4/2015, 08:15

Bravo Ema, držimo fige da uspeš! igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od luckystar74 8/4/2015, 08:41

Ema samo napred...
Sada barem znam kome da se obratim Wink
luckystar74
luckystar74

Broj poruka : 501
Datum upisa : 20.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od AriesGirl 8/4/2015, 11:15

Bravo, Ema! Bas lepa vest.

Devojke, grlim vas sve.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Blanka 8/4/2015, 11:43

Ema bravo, samo naprijed, vidi se da jako volis svoj posao i profesiju. Zelim ti veliki uspjeh! likeit
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od bak 8/4/2015, 11:57

Dobro jutro, dobar dan!

Samo da vam mahnem sreca
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Ema78 8/4/2015, 15:38

Hvala devojke...
Bas mi znaci podrska !!! Iako je prva stvar koju treba da uradim da sninem paucinu sa svega u ordinaciji, nesto jedva cekam...Konacno su se neke kockice slozile, i osecam da se nesto promenilo, da se pokrenulo...u sustini, vratila sam se sama sebi...mnogo toga sam ja uradila,postigla,i sve to sama... a zasto sam u medjuvremenu zaboravila ko sam i koliko mogu, to ne znam...Medjutim, kupila sam one cipele, i cvrsto verujem da ce me odvesti u neki bolji zivot, ili da cu naci nacin da poboljsam ovaj... jer ovako vise ne moze...


Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od KoMetaK 8/4/2015, 21:38

Ema, samo napred! Svaki put zapocinje jednim korakom! Bravo!

Majce, da se sto pre oporavis duso!

Sladzo, kako je Ksenija? Nadam se da ste vec kuci!

Sojce, mislim na tebe, nadam se da ce se mama oporaviti sto pre!

Tatjanice, da mamina operacija prodje sto lakse i da se sto pre oporavi!

Ljubimo vas curice! ljubav ljubav

KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od HappyGirl 9/4/2015, 08:27

Baš je ovde osvanuo lep dan :) Idem da uživam što i vama želim osmeh srce
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od ganedina 9/4/2015, 10:41

Soja I Tatjanice , jako mi je zao zbog vasih majki sto su im postavljene te dijagnoze I sto moraju da prolaze kroz sve sto to sa sobom nosi , kao I vas koje ste razumljivo jako zabrinute za svoje majke . Nadam se I molim se dragom Bogu da im pomogne da uspesno prevazidju sve te tegobe pred sobom . Vas 2 morate da budete jake ali I da sebe zastite koliko je god to moguce .

Majce , bas lepo sto se tako brzo oporavljas .

Sladzo, javi nam se da nam kazes da je Ksenija dobro .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

April, proleće, cveće, pčelice...rode :) - Page 3 Empty Re: April, proleće, cveće, pčelice...rode :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu