KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

+62
Hitron-Luka
nesalela
ninica2
bebko
medolino
jelena*mama2andjela*
karakaca
caci
Sofka
ganedina
Shizika
vašar
penelope
JocY
key
PalcicaBg
kasia
djole42
libra35
cicsa80
anna
bobica83
viktorija
dr mali pariz
Simona
dacans
Zoka83
lilya
SannI-AlL
maus
buby
brinbili
Tinche
lelas
luckystar74
zvoncica36
Vecka
hocukusurnecuzvaku
cufta
MAAKKI
missile
BiKsi :)
MalaSaJuga
lela1984
KoMetaK
HappyGirl
Zmajuška
saska1
Vuchica
Star77
JAmajka
tatjanica
bak
mamadabudem
Ancica 87
Sofija Veks
nina :)
enap
Blanka
snedra
Ema78
SladZana
66 posters

Strana 17 od 19 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Sledeći

Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od BiKsi :) 25/3/2015, 21:00

Bravo za Maju, nek ide samo napred, hrabrim koracima ka potpunom ozdravljenju.

Ema, ako nisi nasla berodual, javi da li da zovem apoteke po Uzicu ili ne?

Bakonja, odoh sad da te zovem i smaram! lol!

Verovatno umor, promene vremena svako malo, udruzeno sa hormonima, i eto glavobolje i ostalih cuda.

Anciki zelim sa srecom upis u skolu! Mimice, ljubim puno!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od bak 25/3/2015, 21:15

Majo igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice Samo napred!

Vule, uskoro ce i bebac kuci, veliki je on momak! Sad samo misli na mlekce, kad dodje kuci sve ce se srediti yes Ljubim vas!
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ema78 25/3/2015, 22:44

Zene, berodual stize sutra !!! I cik pogodite ko se javio da ga ima? Kutak je stvarno cudo...
Pricam sad sa mm, gleda me i trepce...kaze da je u bio u svim oklonim apotekama, nije nasao, a meni treba jedan klik... he he, sta su kutanjke...

Inace,  konacno sam oprala kosu, namazala nokte i sela...Petar i tata spavaju, uzeleli se jedan drugog...konacno je i jeo, neku bebi kasicu, ali i to je premija...deluje za nijansu bolje...a ja samo zelim da zaboravim prethodnih desetak dana...pogotovu noc pred odlazak u bolnicu...da mi je neko rekao da cu biti pod ovolikim stresom, eee...prvi put sam dozivela osecaj nemoci, i zaista je bilo porazavajuce...ali, sve je to sad iza nas...

Vucice, drago mi je da si se javila... jos jednom, sve najlepse i tebi tvom malisanu !!! beba beba

Majo, dobro je da si na nogama... korak po korak...i ona da cvrsto stanes na noge...

Biksi, Hapy,hvala od srca... Petar naravno nece biti srecan zbog inhalacija, ali , ko ga pa pita...

I naravno, jedan veliki  poljubac  za Tinche...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 26/3/2015, 08:37

E divno što si našla! Jeste Kutak je čudo :) U svakom slučaju drugarica mi reče da će videti gde ga ima pa mi danas javlja.
Inaće Maja nam je konačno bolje spavala, što je uspeh s obzirom na sva ona creva i da leži samo na leđima...Videću je verovatno danas na kratko pre mog posla ako nađem neke sitnice koje joj trebaju da joj odnesem. Sada ste slobodne da joj šaljete poruke i da je zovete. Ako je zovete a ona se ne javi znači da tog trenutka nije ogla iz određenog razlloga pa možete kasnije. Takođe ako je šaljete poruke potpišite se. Neko je slao a ona ne zna ko :) Ukoliko nemate njen telefon a želite ga javite da vam dam :) Eto, Maja nam je bolje ali daleko od onog što treba da nam bude. Predstoji joj duži oporavak ali uspećemo :) igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Cure, želim vam divan dan :)
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od AriesGirl 26/3/2015, 10:35

Majo, dosla sam da poskocim za tebe i da ti posaljem jos malo pozitivne energije... ♡☆♡☆♡☆

Svima koji su bolesni zelim sto pre potpuni oporavak (i odraslima i deci).

Ana prvacic... Diiivnooo!!!

Vucicin bebac je medic medeni. Navijam da sto pre dodje svojoj kuci.

Ja sam tek juce uspela da uplatim neke parice, nadam se da ne kasnim. Sad cu malo u laganu setnju, vec sam se ukocila od lezanja prethodna dva dana.

Ljubac, devojke!
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od medolino 26/3/2015, 11:21

Pozdravcic jutrima.
Majo,bas mi je drago da si bolje i bices svakim danom sve bolje i bolje! Samo napred,ljubim te do neba i mislim na tebe!
Hepi,ako nije problem,moze broj od Maje?
Maus, pa Ana je vec velika devojcica,uskoro pocinje priprema za skolu,skolske knjige,tasna i prve skolske simpatije Wink
Ema, ljubi Petra i sada polako u oporavak,najbitnije je da ste stigli kuci! usne usne
Ljubimo vas sve redom a najvise decicu  ljubav  ljubav  ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 26/3/2015, 15:47

Ema, rece mi drugarica da moze za sutra da ti nabavim jedan ako ti je potrebno, a može i da naruči iz nemačke koliko ti treba za utorak. Ali moraš da mi javišza sat vremena ako vidiš poruku ili ako neko ima tvoj mobilni neka te pita.
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 26/3/2015, 15:49

Mislim da mi reče da je cena 700 dinara
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od dr mali pariz 26/3/2015, 18:43

Mozda se kasno javljam,ali tek sad vidim da to sto Emi treba, imam punu bocicu,tek nacetu. Ivona je pre par meseci nacela, nike koristila par puta. E,sad,ne znam koliko imaju rok po otvaranju...svejedno,javite mi na mesindzer,pre cu videti...
Majce, svakim danom jace! To su dobre.vesti, idemo Majce,samo napred duso,polako i sigurno. Ljubim te jako osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od buby 26/3/2015, 20:43

evo i mene da se javim...imam i ja berodual..otvoren,u roku je ,nemam kutiju al neko mi rece da moze da traje i po otvaranju,verovatno ga zato i cuvam,tako da ako nisi nabavila,al iz tvog posta kapiram da jesi,tj tinche ti nasla Wink ...ako treba vici Very Happy
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od key 26/3/2015, 23:09

Majo,drago mi je da si bolje.Mislim na tebe osmeh srce
Ema,super da ste kod kuce.Sad ce sve biti lakse.Ako treba nesto,tu sam.Ljubi nasmejanka.Vidjamo se osmeh srce
Devojke osmeh srce
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ema78 27/3/2015, 08:44

DRage moje,Tinche mi nabavila berodual, tako da se svima od srca zahvaljujem na podrsci. Eto, sad ga imam i ja,pa ako nekom ne daj boze zatreba, da zna kome da se obrati.

Inace, Petar ili spava, ili ima proliv.I nema sanse da se odvoji od mene, po ceo dan ce nosamo i mazimo, kada je budan. Na zlost,pas nije sa nama, morali smo da je posaljemo na selo, jer ne bih mogla i nju da setam, a sigurna sam da bi mu znacilo da je ovde.  

Majo, mislim na tebe... i cim se dokopam banke i ja cu uplatiti malo podrske, znam da ce znaciti.

A Ana nam vec skoralac... covece...

Za sada, toliko od mene...ljubim vas sve...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ancica 87 27/3/2015, 09:32

Mazi samo Petra,pa ce oporavak biti brzi...
Maji i dalje sva podrska...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 27/3/2015, 10:12

Cure, juče sam na kratko svratila do Maje i nema noviteta. Danas neću sigurno, uhvatio me neki virus jedva funkcionišem.
Petak je a to znači da ćemo uživati u vikendu.
Ema, ljubi mi Petra srca
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od JAmajka 27/3/2015, 10:33

Stiže vikend...Nama večeras stižu i gosti iz RI i mnogo sam srećna zbog susreta.Juče smo sređivali stan,išli u nabavku...Klinci su uzbuđeni,jer im dolazi mlađi brat,velikodušno nude svoje sobe na raspolaganje gostima. Very Happy

Happy,da nam se brzo oporaviš.Diiivna si ti žena.Toliko dobrote,požrtvovanja i plemenitosti u jednoj ženi..,to se ne sreće često. zagrljaj

Petre,srce malo,želim ti brz oporavak,a mami snage da sve izdrži. zagrljaj zagrljaj

Majče,samo polako,strpljivo i oporavićeš se. wavecrowd wavecrowd

Odoh da radim..,danas će plata bb d Uplatiću nešto i za našu Maju.
Sve vas d
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SladZana 27/3/2015, 12:05

Poljupci za Maju, Petra i Emu. 
Bravo za Kutak.
pratim ali mi komplikovano sa tel. ide kuckanje.
Ljub ljub.
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od BiKsi :) 27/3/2015, 17:02

Za Maju, ljubim i saljem pregrst energije i dobrih vibri!

Ema, nek vam ovaj period sto pre prodje.

Jamajka, uzivajte s gostima.

Mi smo u prici oko kupovine novog stana, pa smo u nekom ludilo. Arsenije planinari nocu, ja stvarno ne znam kako da ga smirim, jedino da ga privezem lisicama Very Happy. Po hiljadu puta se budi,jer se rotira, okrece,prevrce, pribija, otkriva. Sta raditi, ili se pomiriti da je dete takvo na snu?

Ljubim sve drage mi devojke!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Blanka 27/3/2015, 18:28

Draga Ema zelim brz oporavak malog vragolanu Petru i da ovaj grozniperiod sto prije bude iza vas.
Majo, budi jaka i dalje.
Biksi kraljice, ljubac za tebe i malog Arsa nemirka.

Ljubac za sve ostale zenice osmeh srce
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od HappyGirl 27/3/2015, 19:06

Joj Biksi kao da čitam o Sari.I dan danas ume isto tako da spava. Nekada kada žželi da spavamo zajedno to je propala noć, ubi me dete :)

Što se tiče Maje imamo novosti da su joj skinuli sve drenove i da ima samo kesice na stomaku. Danas su joj skinuli i kateter. Ima apetit ali malo jede. Sve u svemu napreduje :)
Ajmo Majče samo napred igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od buby 27/3/2015, 19:34

lepe vesti za kraj radne nedelje...da prodje vikend i Majce ce biti kao zmaj,veliko je olaksanje sto se otarasila tog tereta,znam to iz iskustva posle perforacije slepog creva,drenova i katetera..infuzije 15 dana,les sam bila ( al bi mi sad legla jedna takva dvonedeljna infuzija ) lol! Laughing Laughing Laughing Laughing
hapoy i ti nam prezdravi brzo...i mi smo zaradili neke prehladice,kijavice...kakvo je ludo vreme ni ne cudi me...
Ema...zagrli tog misa zagrljaj i moj David je velika mazulja i da nosim suknju ne bi izlazio ispod nje...al meni prija sto je tako vezan za mene,jer i to ce proci brzo....i sta onda....mi se po ceo dan mazimo,volim ja razmazenu decu...ne bezobraznu...vec razmazenu igra c ...zato i sluze deca...da ih razmazimo Embarassed
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od KoMetaK 27/3/2015, 23:32

Bravo za Majce borca velikog, polako i bice sve bolje i bolje!

Ema, super da ste kuci, polako proci ce i proliv, verovatno je virus, ali vidim da traje kratko.

Buby, ljubi Davida puno, mog specijalnog ljubimca! osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Ema78 28/3/2015, 00:07

Joj zene, mi nadrljasmo nacisto...danas preko 20 stolica...dete mi se prepolovilo...od njega samo zglobovi, sav slomljen... zvala dr u dz, kaze ako se pojavi krv u stolici da dodjem u ponedeljak da mu uzmu uzorak... zvala halo bebu, zena mi prica o probioticima i supama...na kraju mi dr iz dz rece da mu dam smektu i enterofuril, pada vidim kako ce ici...dobro mi nije rekla da mu dam i aktivni ugalj, da napravim lepo koktel od svega toga...
Na kraju sam otisla i kupila onaj glupavi 7days, i dala mu to... i zivnuo, posle dve cokoladice drugo dete... dala i enterofuril, i sad cekamo jutro...ej bre, s detetom koje je imalo tesku bakterijsku infekciju da cekam ponedeljak...ma vazi...
Ako stos je sto ne smemo nigde da ga vodimo, da ne pokupi jos neku bestiju... pa samo da poludis...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od SladZana 28/3/2015, 00:10

Ema draga moze biti da mu je secer pao, daj mu cesce tako nesto. Uzima li tecnosti?
SladZana
SladZana

Broj poruka : 2915
Godina : 40
Datum upisa : 23.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od KoMetaK 28/3/2015, 01:45

Daj mu pirincanu vodu, malo pirinca prokuvaj sa dosta vode i samo vodicu da pije, to se daje deci kod proliva, uz terpiju moze samo da koristi. Dusa mala, bas se namucio. Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od AriesGirl 28/3/2015, 09:59

Joj, Ema, bas se mucite Sad Nadam se da ce Petru uskoro biti bolje, Enterofuril ce sigurno to srediti, meni je bar uvek pomagao u takvim situacijama...

Drago mi je da je Maji bolje. Happy, hvala sto nas izvestavas i brines o Maji. Devojke su u pravu, ti si jedno veliko ♡...
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mart...da bude kao prošlogodišnji :-) - Page 17 Empty Re: Mart...da bude kao prošlogodišnji :-)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 17 od 19 Prethodni  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu