KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FERONA - Novi Sad

+107
libra35
Bobaue
mimi85
antea81
Lili76
Borbica
alisa
mariamagdalena
Jerapetra
Blanka
Maki87
micam
BabyBear
hany
Marijamaki
Vanja80
Lena88
Sirijus
mamadabudem
patofna
dusica78
bgdtanja
ivanicasale
baba Vera
PalcicaBg
HappyGirl
mirjanamirjana1986
misslea
valika77
Petraa
Mimi12
Lola021
enap
mpantic
bobica83
Biki88
ahosame
Nevena Arsic Gracin
Lina73
sanja369
sanja 73
jelena.kuburic
d77
šefica
Erata
mikica023
Nataša Krstekanić
Leptirko88
Mala Mia
Cherish
zvoncica36
luskica
ninica2
zsuki75
Nella
Amna84
sunny.tp
kokica82
tandara
srculence 84
OKacica
spring2015
annci
NikAaA
snowwhite
Gogoli
Tebi
Pikseta
masato
ljubavsunce
leptirica1977
jelena*mama2andjela*
JocY
Nata84
jjelena
Eho
Ancica 87
winni
*Titi*
Nataly17
flebodia
jelena86
labradorka
MalaSaJuga
saska1
bak
noja
AriesGirl
spring
sareni leptir
daki_mm
majal86
milanka vekic
OZA
nina :)
ganedina
tatjanica
ncoka
Mikilica86
harper
LaFolie
jelena1985
Afrodita
lela1984
Sanjci87
tiki89
KoMetaK
111 posters

Strana 12 od 35 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 35  Sledeći

Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Blanka 9/6/2015, 21:54

Samo da se upisem na temi Ferona Very Happy
Sada, imam samo rijeci hvale, organizacija, odnos sestara prema pacijentima, detaljno pojasnjenje svega sto vas interesuje, nisam cekala red uopste, ali i da sam cekala to mi ne smeta. O mojoj dr Kopitovic samo rijeci hvale, sta bre reci o njoj sto vec svi ne znate! Nadam se da ce i sledeci put biti isto ovako. Postupak u septembru, pa neka mi je sa srecom igracice igracice igracice

Ljubim vas usne
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Sirijus 9/6/2015, 23:45

Pozdrav od druge Jelene Very Happy Em sto sam danas upoznala moje imenjakinje em sam sq jednom bila na kafi i upoznala i Eho. Sjajna je bas nas je iznenadila lol!
Utisci o klinici su jako pozitivni. Kopitovicka krajnja pozitiva i bas me odusevila. Kod pitanja koliko imam godina i moga odgovore rekla je: Sjajno!!! : b  b  b
Sve u svemu treba da odradim jos par stvarcica pa da vidim koji cu postupak u septembru. Ostavila je utisak na mene. Nije nista eksplicitno rekla da mora od dlozila mi je koje sve varijante imam kakvi su izgledi u svakoj i ostavila mi da odlucim sama koju cu varijantu da izaberem. Skroz sam odusevljena pristupom.
Pitala sam je sta kaze za njegov spermogram? Odgovor je bio: idealana za vto!!!  b  b  b
Sirijus
Sirijus

Broj poruka : 1889
Godina : 50
Location : Beograd
Datum upisa : 13.09.2011

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od lela1984 10/6/2015, 05:49

I od trece Jelene izvestaj. Mi pocinjemo poluprirodnjak u prvom ciklusu.

Ovog puta i hecing, embriogen i embrioskop, zbog silnih biohemijskih. Kaze, embrioni obavezno pod embrioskop zbog silnih biohemijskih, da vidi kako se razvijaju.

Sema :od 16-26dc primolut -nor, 22-og juna UZ i spermogram dragog. Od 1-og dc diferelin, sve do A, od 3-eg i menopur. 7-og dc E2 i UZ, pa ce se odrediti dalja sema. Ja sam bas pozitivno uzbudjena, mora biti neka jajna celija, a hoce. Utisci o Feroni fenomenalni.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Eho 10/6/2015, 07:47

Cao, cao, Jelene lol!

Blanka, jesi nesto saznala za smestaj? Ja ti nista nisam nasla u tom kraju (mislim, neki stan, da bude povoljnije od hotela), ali jos cu da se raspitam.

Sve ce to da bude super kod svih vas, videcete. Very Happy
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Blanka 10/6/2015, 08:01

Hvala Eho, snasla sam se, moja draga Noja sve to sredila Very Happy Very Happy

Vidim ja bice u septembru puna Ferona cura sa Kutka Very Happy
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od tatjanica 10/6/2015, 08:26

....srechnooooo za nashe 3 jeleneeee pa da zajedno trudnujete!!...
...eho,titiiii prashim vas bebechom prashinom od glave do pete!!!
....blankiiii,ljubim te i navijam za septembar i osunchaj stomachich ovog leta i za mene! :*
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Pikseta 10/6/2015, 10:51

Pozdrav za Jelene i sve ostale devojke ovde!Udjoh bas da pitam,kako su prosle Jelene juce u Feroni,a izvestaj je vec tu Laughing Drago mi je sto ste zadovoljne i pune pozitivnih utisaka!I sto ste imale priliku da se malo druzite uzivo Very Happy Pozdrav za Titi i drzim fige danas!
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Blanka 10/6/2015, 17:05


Tatjanice,
Debelice moja ljubim te i mazi stomacic slatki osmeh srce love
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od PalcicaBg 10/6/2015, 18:12

Bravo devojke,sve ste se lepo dogovorile.
Jedva cekam da se radujemo vasim betama :)
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od NikAaA 11/6/2015, 10:18

Evo i ja da se pridruzim devojkama iz Ferone. Mi smo kod Trninic Pjevic i odusevljeni. Sutra me ceka histeroskopija da se resim pregrade a ako sve bude ok u julu VTO! :)
Odusevljena Feronom, osobljem, sviiiim! Koliko su me samo puta zvale ovih dana pred histero :) a meni to bas znaci jer nisam iz NS-a Very Happy
NikAaA
NikAaA

Broj poruka : 4
Datum upisa : 11.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od annci 11/6/2015, 20:37

Evo da se upisem na Feronu i zapratim vas!

Odmah da poskocim za Jelene, naravno
bb bb bb d d d bb bb bb d d d bb bb bb d d d
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 12/6/2015, 18:40

Cao Devojke evo i mene napokon da se javim,bila u Feroni kod profesorke Mitic jer su mi stigli rezultati nosilac sam mutacije u heterozigotnoj formi,tako da pocinjem sa fraksiparinom istog dana kad pocnem piti microgynon tj.od petog dana ciklusa,sad cekam ciklus krajem meseca,jako sam zadovoljna Feronom i nadam se naj boljem.Cestitam puno devojkama sa velikim betama nije me bilo jedno vreme pa da neku ne izostavim,SRECNO!zelim vam laku trudnocu!
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring2015 13/6/2015, 17:35

Pozdrav devojke,u maju smo radili vto kod prf.Kopitovic,beta posle et 174,posle dva dana beta 17,ponovo uradimo,beta 5,kraj svih snova...da li je neka od vas imala sl.iskustva?I citajuci sve ove komentare,koliko sam snimila samo jedna devojka je uspela u ovoj nasoj borbi sa " vetrenjacama"

spring2015

Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Pikseta 13/6/2015, 19:25

Pozdrav Spring.Bas mi je zao..a,jesi bila na pregledu posle tog pada bete?Sta su ti tamo rekli?Ja sam imala vise puta takvo iskustvo,zadnje pre 3 godine,kad sam imala spontani,ne znam sta da ti kazem Crying or Very sad Ne gubi nadu!!Ja sam inace ta koja je uspela,posle 8 godina pokusavanja,3 trudnoce neuspele,jedne vanmatericne,nisam nikad odustala.Imam dve bebe,presli smo 10-u nedelju..
Pikseta
Pikseta

Broj poruka : 106
Location : Novi Sad
Datum upisa : 20.05.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od annci 13/6/2015, 20:03

Spring 2015, trenutno je neuspeh za tobom suvise svez, i suvise boli. To te je malo zaslepilo. Odmah da ti kazem, VECINA nas uspe! Ogroman procenat!
Je li lako?
Nije.
Je l' brzo?
Nije.
Je l' ima neke precice?
Nema.
Je l'boli neuspeh?
Razara!
Je l' se isplati?
E, sada pogledaj moj potpis.
Vredi svake suze! Ja sam uspela iz 6 puta. Trenutno lezim sa podignutim nogama na par jastuka i ne mrdam. Razbija me stomak, krvarim (jedan plod je poceo da odlazi, drugi se savrseno drzi), izbezumljena sam od straha. Ali u meni je malo bice, dugo 6 mm, i ja sam najsrecnija zena na svetu! Milujem stomak i pomazem mu da ostane tu! Suvise dugo sam ga cekala da dozvolim da ode! Ima nade za svaku od nas!

Pogledaj malo bolje potpise! Uzasno su retke (i rodjene pod srecnom zvezdom) one koje uspeju iz prve. Mnogo vise nas je oko 5 pokusaja, a ima i mnooogo vise.
Samo moras da verujes.
Isrkeno, ja i dalje mislim da je Kopitovicka apsolutni biser nase zdravstva. Drzi se nje. Ja nisam bila na Feroni, na ovoj strani sam da podrzim moje stare saborke, a i sve vas nove.
Sve ono sto citam, je da je odlicna klinika.

Ne vidim potpis i ne znam sta te muci, ali polako savij tabak, i uradi sve dodatne analize koje ti mogu dati odgovor. Toplo ti preporucujem da malo procunjas po forumu. Svasta ovde pametno mozes da saznas.

Ljubi te sveza trudnica i salje gomilu pozitivne energije d d d d d d da sto pre zalecis ranjeno srce, i krenes u nove pobede


annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring2015 14/6/2015, 00:06

Hvala van puno na podrsci devojke,jako boli!!!
Dog dana kada smo uradilu betu i videli rezultate,plakali smo celog dana...od srece,nista nam vise nije bilo vazno u zivotu,nas san se ostvario,nase neprespavne noci,suze...uspeli smo...posle 2 neuspele VTO i 4 god.borbe sa"vetrenjacama"...medjutim posle dva Dana,sve nam se srusilo...ne znamo razlog.Avgusta cemo na konsultacije pa cemo probati sa PRC.Kopitovic da utvrdimo razlog,zvali kliniku i rekli nam da cemo rgovarati na konsult.sa prf...bockali se frahiparinom od samog start a...tako da...ne znamo sta je bio problem I sta je problem??????

spring2015

Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od *Titi* 14/6/2015, 09:51

Spring2015, jako mi je zao...  Crying or Very sad Ali eto, annci ti je napisala i slazem se sa njom od prve do poslednje reci. Mm i ja smo imali prvu VTO pre 4 dana isto u Feroni kod dr. Kopitovic i sada cekamo betu. Ja bih na tvom mestu nastavila da idem kod nje, jer zena stvarno zna svoj posao, ali ljudi moraju da shvate da ona ne cini cuda. Prosto skoro jedina stvar na koju ne moze da utice je da li ce se plod "zakaciti" ili ne. Zelim vam svu srecu ovog sveta i sigurna sam da ce dr. Kopitovic pronaci problem (ako postoji).
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od *Titi* 14/6/2015, 09:52

spring ::Cao Devojke evo i mene napokon da se javim,bila u Feroni kod profesorke Mitic jer su mi stigli rezultati nosilac sam mutacije u heterozigotnoj formi,tako da pocinjem sa fraksiparinom istog dana kad pocnem piti microgynon tj.od petog dana ciklusa,sad cekam ciklus krajem meseca,jako sam zadovoljna Feronom i nadam se naj boljem.Cestitam puno devojkama sa velikim betama nije me bilo jedno vreme pa da neku ne izostavim,SRECNO!zelim vam laku trudnocu!
Spring, navijamo da ovaj put bude pun pogodak!  igracice igracice igracice
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od NikAaA 14/6/2015, 10:49

Evo da se javim i ja. Pre par dana sam se resila pregrade u Feroni. Zavrsila histeroskopiju, cekam 27. da pocnem sa Puregonom, 6 dana po 100 i kako nam je docentkinja rekla okvirno 5. ili 6. aspiracija a 12. ili 13. transfer.:) Napokon se blizi i toooo! Nadam se da ce biti sve u redu! Very Happy
NikAaA
NikAaA

Broj poruka : 4
Datum upisa : 11.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od annci 14/6/2015, 14:35

Nikaaaaaa, sretan početak sretan početak sretan početak sretan početak
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od labradorka 14/6/2015, 16:36

spring2015 ::Pozdrav devojke,u maju smo radili vto kod prf.Kopitovic,beta posle et 174,posle dva dana beta 17,ponovo uradimo,beta 5,kraj svih snova...da li je neka od vas imala sl.iskustva?I citajuci sve ove komentare,koliko sam snimila samo jedna devojka je uspela u ovoj nasoj borbi sa " vetrenjacama"

Nazalost,mogu da prijavim isti slucaj.Prekjuce,12dt-beta 38,danas-12. Sad
Sto me je jako zacudilo,iz Ferone su porucili da nastavim sa terapijom i vadim krv za dva dana???Zar nije jasno da od trudnoce nema nista i cemu produzavati agoniju i sprecavati ciklus utrogestanima?
Spring2015 sta su tebi savetovali i posle koliko si prokrvarila?
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od NikAaA 14/6/2015, 17:03

annci hvala puno Very Happy c
NikAaA
NikAaA

Broj poruka : 4
Datum upisa : 11.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring2015 14/6/2015, 17:23

Prekinula posle treceg vadjenja bete sa ututrogestanom jer nakon treceg vadjenja je beta bila 5 ,prosto nije bilo svrhe vise muciti se,krajem avgusta cu otici na konsul.pa cemo videti...malo je problem jer sam 350 km.od NS.

spring2015

Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.06.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od saska1 14/6/2015, 20:26

Labradorka žao mi je ,isti slučaj i kod mene nakon trećeg vađenja su mi rekli da prekinem s terapijom i dobila sam peti dan.
Ja neznam šta je to više sa biohemiskim,ja nekako mislim da je za to kriv pregnil koji primamo na peti dan.Ja sam tri zadnje vto radila kod prof .Kop,i svaki put biohemiska a svaki puta primala pregnil.Eto to je moj neki zaključak sledeći puta ču tražiti postupak bez njega .Inače za prof.Kop.imam sve pohvale i kao vrsnog stručnjaka a i kao velikog čovjeka stvarno joj svaka čast.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od lela1984 14/6/2015, 20:34

Ja razmisljam da trazim pg-depo sad.Prosli put mi rekla da pg-depo nista nece uraditi u mom sl.,pregnil je bolji,kao.A ono opet pade beta.A pg-depo nisam nikad primala.Ja nemam nikakav zakljucak vise i smucile mi se biohemijske.Niko ziv ne zna zasto se one desavaju,a kod mene se izredjale kao putnici na zeleznickoj stanici. affraid

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 12 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 12 od 35 Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu