KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FERONA - Novi Sad

+107
libra35
Bobaue
mimi85
antea81
Lili76
Borbica
alisa
mariamagdalena
Jerapetra
Blanka
Maki87
micam
BabyBear
hany
Marijamaki
Vanja80
Lena88
Sirijus
mamadabudem
patofna
dusica78
bgdtanja
ivanicasale
baba Vera
PalcicaBg
HappyGirl
mirjanamirjana1986
misslea
valika77
Petraa
Mimi12
Lola021
enap
mpantic
bobica83
Biki88
ahosame
Nevena Arsic Gracin
Lina73
sanja369
sanja 73
jelena.kuburic
d77
šefica
Erata
mikica023
Nataša Krstekanić
Leptirko88
Mala Mia
Cherish
zvoncica36
luskica
ninica2
zsuki75
Nella
Amna84
sunny.tp
kokica82
tandara
srculence 84
OKacica
spring2015
annci
NikAaA
snowwhite
Gogoli
Tebi
Pikseta
masato
ljubavsunce
leptirica1977
jelena*mama2andjela*
JocY
Nata84
jjelena
Eho
Ancica 87
winni
*Titi*
Nataly17
flebodia
jelena86
labradorka
MalaSaJuga
saska1
bak
noja
AriesGirl
spring
sareni leptir
daki_mm
majal86
milanka vekic
OZA
nina :)
ganedina
tatjanica
ncoka
Mikilica86
harper
LaFolie
jelena1985
Afrodita
lela1984
Sanjci87
tiki89
KoMetaK
111 posters

Strana 35 od 35 Prethodni  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od antea81 8/12/2018, 15:55

Drage moje zelim da vam napisem moje iskustvo iz Ferone. 5.9. smo bili prvi put, na konsultacijama kod dr Kopitovic. Ona nam se na prvu svidjela, slozila bih se sa svim sto se ovde pise, zena zmaj, ljubazna, energicna ali i u zurbi sto iskreno meni i nihe tako strasno, nekako razumijem i zamisljam koliko samo nas ceka odgovore i rijesenje od nje. Uglavnom, iako smo mi vec psihicki bili spremni na VTO predlozi ona nama inseminaciju, kaze ona misli da vrijedi u nasem slucaju pokusati a sansa je 25%. Mi pristanemo i dogovorimo se za sljedeci ciklus. Mm je ovaj put (u feroni uradjena analiza kad smo i dosli) imao malo losiji spermiogram sto se tice pokretljivosti i patoloskih oblika pa je dobio tablete da pije (profertil ako se ne varam). Ja dobijem femazol i stop injekciju, objasne nam sta i kako i mi se tako vratimo kuci i cekamo sljedeci ciklus. Uglavnom da ne gusim sa detaljima, sve je proteklo u najboljem redu, dr je bas bila zadovoljna kad me je pregledala pred sami postupak, mm se nalaz znacajno popravio, svi super pozitivni oko mene, doktorica, ona djevojka sto je obradjivala muzev uzorak, toliko da sam i ja sama lezeci na onom stolu povjerovala da sam vec trudna i znate sta za 14 dana to se ispostavilo kao istina, beta 97, mi van sebe od srece, nakon toliko godina razocarenja, za tri dana beta skoro 500, javljam u feronu oni mi zakazuju prvi uzv kod dr Kopitovic za neke dvije nedelje otprilike. Na prvom uzv je plod bio jako mali i srcane aktivnosti nije bilo sto je mene odmah uznemirilo jer sam bila vec 7 nedelja medjutim dr je rekla da je sve u redu da treba jos koji dan da naraste do 4mm da bi se culo srce i da odem za nedelju dana na kontrolu, mogu da nastavim i u bl. Medjutim taj naredni uzv je nazalost bio najtuzniji dogadjaj u mom zivotu, dr je trazio i gledao, minute i minute su prolazile, nas strah i uzas rastao, jasno nam je bilo zasto toliko dugo cuti, na kraju nam je rekao da plod uopste nije porastao, srce ne kuca zakljucak missed ab. Na kraju se se sve zavrsilo kiretazom a ja se jos oporavljam. Cula sam se sa dr Kopitovic mejlom i ona misli da sljedeci korak treva biti vto s obzirom da ja imam 37 godina, da je to najbrzi put do potomstva za nas i da se javim poslije praznika. Sad se lagano opet vracam na ove teme i prihvatam tu cinjenicu. Svi su mi objasnili da je dobro sto je doslo do trudnoce, da je ovo samo obican peh a ja pokusavam jos da to prihvatim. Uglavnom vracamo se dr Kopitovic, to je sigurno, ona je ipak bila u pravu i uspjela je i nadam se da ce opet uspjeti.

antea81

Broj poruka : 4
Datum upisa : 26.04.2018

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od BiKsi :) 8/12/2018, 18:54

Antea81, dobrodosla. Hvala na podeljenom iskustvu. To se nazalost desavs, dobro je sto je telo prepoznalo trudnocu, dakle malo je falilo. Pridruzi nam se na korak po korak do beta plus i pre vto price uradi sve dodatne nalaze, imas ovde temu o njima. Samo ukucaj u pretragu! Srecno dalje i samo gledaj napred! Bez vracanja sta bi bilo kad bi bilo. Danas se do potomstva dolazi najcesce tezim putem, ja ti od srca zelim da ti prva vto uspe! Ja bih mozda probala jos jednu inseminaciju da sam na tvom mestu. Npr za dva do tri meseca.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Nessi 8/12/2018, 20:41

Nekome pogodi, nekome promasi... Meni je Kopitovicka sve ispromasivala u prethodnih nekoliko ciklusa, pocevsi od pogresno uzetog uzorka za nk celije preko promasenih terapija do pogresnih prognoza vezanih za oplodnju celija. Vrhunac u Feroni za mene su informacije o cenama, sta je ukljuceno, a sta nije, informacije koje sam dobijala od sestara i od Kopitovicke, koje su pet puta menjane od maja do decembra. Za razliku od prvog iskustva sa Feronom, koje sam detaljno opisala u postu na nekoj od prethodnih strana ove teme, ovogodisnje iskustvo me je dovelo do kraja puta bar sto se Ferone tice. Ipak, na svakom kraju je novi pocetak... i bice daleko od Ferone.

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od antea81 9/12/2018, 10:28

Uh, da vjerujem i to. Meni je odluka o izboru doktora i klinike bila izuzetno teska. Mjesecima sam istrazivala, ponekad mislim da nije dobro imati puno informacija. Za doktoricu Kopitovic sam se odlucila u velikoj mjeri zahvaljujuci ovom forumu jer je ovde atmosfera bila najpozitivnija a ima i pozitivnih beta a i zato sto znam nekoliko 'njenih' beba. Mislim da je problem sa dr u tom nedostatku vremena. Dok sam bila u bolnici zaprepastila sam se koliko samo zena se suocava sa pobacajem, doktorima je to bila najobicnija stvar na svijetu, kazu zaboravi i nastavi dalje a meni se zivot raspada.
Hvala vam na odgovorima u svakom slucaju i nadam se da ce svaka od nas jako brzo pronaci svoju srecu.

antea81

Broj poruka : 4
Datum upisa : 26.04.2018

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Nessi 5/1/2019, 18:42

Jos jedna negativna beta je za mene i mog supruga oznacila kraj poglavlja sa Feronom. Razlog nije negativna beta, da odmah naglasim. Trudicu se da budem koncizna kako bih objasnila nasu odluku ali se unapred izvinjavam na opsirnom postu.

Posle terapije koja je bila potpuni promasaj, odlucili smo se za kolekciju embriona, sto ce se kasnije ispostaviti kao jos veci promasaj. Doduse, Kopitovicka mi je rekla da nisam slucaj za kolekciju ali sam ja verovala da cu na taj nacin brze doci do embriona, a drugi razlog zbog kojeg smo se odlucili za kolekciju je bila cena koja je za 3 postupka, sto ukljucuje 3 aspiracije, 2 zamrzavanja embriona i jedan transfer, iznosila 350000 dinara. Nije malo ali se meni to cinilo kao obecavajuce, bezbolnije resenje (sa manje hormona) i kao povoljnija varijanta od klasicnih postupaka. Zapravo to je bila suma koju smo mogli da priustimo. Vise puta sam se, pre ulaska u postupak i pre prve aspiracije u junu, raspitivala za cenu kolekcije i za to sta je ukljuceno u cenu i odgovor sestara je bio isti - 350000 i sve ovo sto sam navela iznad je ukljuceno u tu cenu. Na zalost, desilo mi se u jednom postupku da je aspiracija radjena sa praznim folikulima, sto i dalje tvrdim da je greska lekara, konkretno Milatovica, koji je tada menjao Kopitovicku (bila je na odmoru). Posle toga, dobijam novu informaciju o ceni kolekcije, nezavisno od aspiracije bez jajnih celija, koju smo platili 65000. Nova informacija je glasila da kolekcija kosta 425000, sto mi je Kopitovicka objasnila da je ustvari ista ona cena od 350000 samo uvecana za cenu transfera embriona koji kosta 50000. To bi onda prostim sabiranjem bilo 400000 a ne 425000 ali kako oni jedan postupak u kolekciji racunaju kao 1000 evra, sto izjednacavaju sa 125000 dinara (malo cudan kurs!?) onda se to uklapa u tih 425000. To nam je bio hladan tus jer nam to nije receno na pocetku kolekcije. Sledeci put u Feroni smo doziveli jos veci sok kada nam je sestra rekla da ni zamrzavanje embriona nije ukljuceno u cenu kolekcije, vec se to placa jos dodatnih 50000 dinara. Kopitovicka je i dalje tvrdila da se ne placa zamrzavanje vec samo transfer i da cemo imati popust od 20% kao redovni pacijenti Ferone (3 i vise postupaka u Feroni). Na kraju se ispostavilo da se ipak placa svako zamrzavanje po 50000 i onda kolekcija koja ukljucuje 3 postupka umesto 350000, kako nam je receno na pocetku, ustvari kosta 525000! Od 20% popusta ni traga ni glasa! Mi smo u decembru planirali jos jedan stimulisani postupak, nezavisno od kolekcije, ali ga nismo realizovali zato sto su nas doslovno odrali, kao da vec prva cena nije bila dovoljno visoka i kao da je skoro 200000 vise sitna razlika. Najvise me je iziritiralo to sto su svaki put pravili budale od nas kao da prethodne informacije o cenama nismo dobijali od njih.

Kada vec pisem o novcu, pomenucu da mi je nakon neuspesnog vadjenja uzorka za nk celije, receno da ce mi besplatno ponoviti postupak jer i nije moja greska sto uzorak nije bio dovoljan za analizu. To mi je rekla sestra telefonom, a isto mi je rekla i Kopitovicka uzivo. Kada mi je zavrsila postupak, koji je Kopitovicka predlozila da se radi sa anestezijom, rekla mi je da platim anesteziologa 5000 dinara, jer on ne treba da radi dzabe, sto je tacno ali pitala sam se tada, kao i sada, da li ja to placam tudje greske jer definitivno nije moja greska sto su mi ponavljali postupak niti sam trazila da mi se ponovljeni postupak radi sa anestezijom. Da ponovim da su mi rekli da ce ponovljeni postupak biti besplatan. Ali sta je 5000 dinara u svetu vto - to mu dodje kao 5 dinara u realnom svetu.

Ono sto me je posebno razocaralo u Feroni je to sto nije ispostovana moja zelja da idemo na blaste vec su mi embriolozi javili cetvrtog dana od aspiracije da su zamrzli osmocelijski embrion treceg dana, a pre toga su se samo javili prvog dana da se desila oplodnja i mi smo bili ubedjeni da se ne javljaju jer se nije razvio embrion. Druga stvar koja me je razocarala je to sto je Kopitovicka tvrdila da nakon odmrzavanja, trodnevni embrion pustaju da se jos dva dana kultivise do stadijuma blaste pa da se onda radi transfer, da bi mi kasnije rekla kako to ne rade. Jos jedan njen potez koji mi je zasmetao bilo je to sto mi je prerano prepisala stop inekciju u potpuno prirodnom postupku da ne bi rizikovala prerano pucanje folikula, sto ja znam da se kod mene u prirodnom ciklusu uvek desava 14. ili 15. dana. Rezultat je bila j. celija koja je po recima embriologa izgledala savrseno ali su se jako iznenadili sto se nije oplodila. Ja se nisam iznenadila jer sam vec citala po netu da razlog neoplodjenja moze biti prerano izvadjena j. celija koja je tek sazrela i nije spremna za oplodjenje. U tom ciklusu sam rekla Kopitovicki da mislim da mi prerano daje stop (na poslednjem ultrazvuku pre stop inekcije) ali ona je to dozivela kao da joj se mesam u posao, naravno.

Inace, Kopitovicka je uvek bila prijatna i strpljivo je odgovarala na moja pitanja i zapravo mislim da je na kraju shvatila da su me opasno zeznuli i bila je jos finija i prijatnija prema meni. Nadam se da se ovakve stvari nece desavati drugima, a konacno razlog sto sam ovo podelila na Kutku je to sto zelim da tekuci i buduci pacijenti Ferone budu upoznati sa mojim iskustvom, koje se nadam se nikome nece ponoviti.

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od mimi85 5/1/2019, 19:21

Auh Nessi ovo je strašno šta sam pročitala!
Ponašaju se kao da nam te silne pare kao banane rastu na drveću, skidaju kožu sa leđa. Dobra je odluka da odete iz te klinike, ima drugih klinika (ovde, po svetu, nevažno).
Transparentnost je jako važna u celoj ovoj priči. I naravno da je važno koliko će šta da košta!
mimi85
mimi85

Broj poruka : 3352
Godina : 39
Datum upisa : 03.11.2015

https://mimainmiraculousadventure.blogspot.com/

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Bobaue 6/1/2019, 10:10

Ono što sam ja primetila u 2 postupka rađena u Feroni 2016. i 2017.) je ogromna razlika u padu kvaliteta . U želji da što više ljudi prođe kroz bolnicu , za šta oni realno nemaju kapacitete po mom mišljenju počeli su da im se dešavaju veliki propusti. Nešto sam se nadala da su se dozvali pameti ali očigledno i ne. Oni sa tim tral la pričama mogu da prođu ženama koje tek ulaze u priču i ne znaju puno o tome ali ženama posle godina borbe i pročitane literature , ne.

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Nessi 6/1/2019, 14:47

Da, opasno su se izbezobrazili. Kada sam prvi put diskutovala sa Kopitovickom o cenama, rekla mi je: Idite u Medigroup da vidite njihove cene. Eto, to je ta tarifna politika koja je u direktnoj korelaciji sa stepenom ocaja pacijenata i bezobrazlukom konkurencije.

U Feroni sam primetila i da se bave marketinskim trikovima. Prvo, taj popust od 20%, koji imaju njihovi stalni pacijenti, pisalo je da se odnosi na 3. postupak vto kod njih. Ja sam pitala sta se desava sa cetvrtim, petim i narednim postupcima kod njih, da li i za to vazi popust i Kopitovicka mi je rekla da popust vazi samo za 3. postupak, a da ona obicno izdejstvuje kod direktorke i popust za naredne postupke. Ja joj rekoh da je to cist marketinski trik. Druga stvar je sto na taj nacin pacijent ima utisak da mu lekar cini uslugu time sto "izdejstvuje popust" i tako se stvara psiholoska zavisnost i osecaj da lekar brine o tebi i da ti nesto dugujes tom lekaru. Ne znam da li je moj razgovor sa njom imao odjeka ili je nesto drugo u pitanju, u svakom slucaju su u medjuvremenu dodali jedno "od", tako da sad na cenovniku pise da pacijenti imaju popust od 3. postupka, sto znaci i za naredne postupke.

Drugi marketinski trik sam primetila u cenovniku koji sam dobila u septembru. Posto sam sacuvala cenovnik koji su mi dali proletos, uporedjujuci ih primetila sam da su cene klasicnih vto postupaka sa 1, 2 i 3 ili vise celija iste kao ranije ali da je spisak toga sta je ukljuceno u svaki postupak znacajno kraci. Oni tvrde da cene nisu menjali.

Posebna prica je to sto se famozni popust ne odnosi na kolekciju. Meni je Kopitovicka rekla da ce mi dati popust ali to nije ispostovano jer je navodno direktorka rekla da nema popusta i tacka. Opste poznata stvar je da se za kolekciju odlucuju zene koje su tanke sa rezervom j. celija, pa ih valjda treba jos dodatno kazniti finansijski. Takodje, popusta nema ni kada imate aspiraciju bez jajnih celija (sto kosta 65000) ni kada imate postupak bez oplodnje, odnosno bez embriona, tj. kada ne dodje do transfera (to je 100000). Dakle, par se u slucaju neuspesnog postupka, kaznjava i finansijski jer da ima transfera bilo bi popusta, a ovako ko vam je kriv. A cesto dobar deo krivice za takve slucajeve lezi bas u propustima lekara. Ipak, sve te greske placamo mi.

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od mirtsche 11/2/2019, 17:57

Drage,
da li je neko išao na akupunkturu u Feroni i da li može da pomogne za uspeh VTO? U kojim slučajevima se preporučuje?
Mnogo hvala na odgovorima!
mirtsche
mirtsche

Broj poruka : 9
Godina : 43
Location : Niš
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Bobaue 11/2/2019, 19:06

Ja nešto ne mogu da se setim da li je neko pisao da je radio baš u Feroni ali znam da je Kopitovićka predlagala , valjda kod svog muža ili tako neśto. U svakom slučaju možeš ovde iščitati
https://kutak.forumotion.com/t770p550-alternativni-pristup-akupunktura-akupresura-i-mumija

Bobaue

Broj poruka : 658
Godina : 46
Datum upisa : 27.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od mirtsche 12/2/2019, 10:17

Hvala puno Bobaue. :*
Što više čitam sve mi je manje jasno.. Sad
mirtsche
mirtsche

Broj poruka : 9
Godina : 43
Location : Niš
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od hany 12/2/2019, 21:44

Zao mi je Nessi zbog tvog iskustva sa feronom,, ja sam iskreno receno imala jako lepo iskustvo sa njima i sto se tice cena i samog postupka vto iako mi njie uspelo kod njih
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od libra35 3/3/2019, 22:21

Nessi I moj utisak je na prvu loptu bio da mi se ferona ne svidja....cak nisu hteli ni da sacekaju da dobijem novac od grada nego da ja uplatim pa da meni posle grad refundira.
Ja pravac Genezis gde je sve moglo,ali stvarno...I cekali za novac tj sve je vec sa gradom bilo uigrano jer su pre mene bili pacijenti iz mog grada..ma milina,cekaju za novac,daju popuste, imaju sa bankom sporazum za kredit..a ovi iz ferone samo novac I novac I pravo da vam kazem dr Crnogorac mi je bolji dr od Kopitovic ,uvidjajnija ,milija ma sve a bila sam pacijent i, jedne I druge .
libra35
libra35

Broj poruka : 385
Datum upisa : 12.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od mirtsche 13/3/2019, 12:33

Evo da javim - iz trećeg pokušaja, a prvi put u Feroni došli smo do pozitivne bete. 💖
Nismo radili akupunkturu
Postupak vodila prof Kopitović i imam samo reči hvale
mirtsche
mirtsche

Broj poruka : 9
Godina : 43
Location : Niš
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Nessi 14/3/2019, 11:56

Mirtsche, čestitam!!! Lepo je da i dalje ima pozitivnih iskustava iz Ferone. Konačno se samo krajnji rezultat računa, pa i kada ima propusta, verovatno se sve zaboravi nakon pozitivne bete...

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od mirtsche 14/3/2019, 12:54

Hvala Nessi draga. Svako iskustvo nakon iskustva u KC Niš mora biti pozitivno, ma kakvom betom se završilo :) Ali to je neka druga tema Wink
Prof. Kopitović se borila sa nama kao lav, kao da je njoj život u pitanju i kao da je u pitanju njeno dete. I da nije uspela da nas dovede do pozitivne bete isto bih mislila o njoj.
Ja nisam primetila ni jedan propust sa njihove strane, i potpuno sam ubeđena da su dali sve od sebe. Išla sam preko Fonda kod njih, tako da ne mogu mnogo da kažem o cenama- sami smo plaćali dodatne analize i histeroskopiju, kupovali neke lekove koji ne ulaze u Fond i vitamine tj suplimente koje su nam preporučili.
mirtsche
mirtsche

Broj poruka : 9
Godina : 43
Location : Niš
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Nessi 14/3/2019, 14:24

U svakom slučaju, divno, treća sreća! Uživaj u trudnoći i javljaj nam i dalje kako napredujete  srca

Nessi

Broj poruka : 339
Godina : 46
Location : Beograd
Datum upisa : 23.04.2017

https://tripprototip.blogspot.rs

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od mirtsche 15/3/2019, 14:46

Na žalost nije dobro beta pada 😓
To ne menja moje mišljenje o Feroni naravno. Ako uspemo da se saberemo ići ćemo ponovo kod njih ..
mirtsche
mirtsche

Broj poruka : 9
Godina : 43
Location : Niš
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od BiKsi :) 17/3/2019, 15:32

Mitrsche, zao mi je sto se tako zavrsilo! Srecno dalje u koracanju!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od mirtsche 18/3/2019, 15:00

Hvala lepo Biksi :*
mirtsche
mirtsche

Broj poruka : 9
Godina : 43
Location : Niš
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od mirtsche 21/11/2019, 18:17

Ima li nekih novih iskustava iz Ferone? Mi polako razmišljamo da se opet pripremamo za vto..
mirtsche
mirtsche

Broj poruka : 9
Godina : 43
Location : Niš
Datum upisa : 03.11.2016

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Jelka87 24/1/2020, 16:00

Drage devojke,

Zamolila bih za konsultaciju - da li se pre odlucujete za Feronu ili za Genesis i zbog cega? Koliko sam saznala citajuci razne stvari na ovu temu, najvaznija razlika je u embriologu, odnosno, izuzetno je hvaljen onaj iz Genesisa, Balazs Balyi. Ukoliko postoji vec ovakva diskusija, izvinite na ponavljanju i zamolila bih nekoga da postavi taj link.

Hvala mnogo! :)

Jelka87

Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.01.2020

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od BiKsi :) 11/3/2020, 07:49

Jelka, pisalo se ranije na temo korak po korak do beta plus, ali se zatrpaju poruke. I ovde sto iscitas po klinikama, to je od info.
Uglavnom su cure birale zbog embrioliga ali i zbog ginekologa koji im paše.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 35 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 35 od 35 Prethodni  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu