KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FERONA - Novi Sad

+107
libra35
Bobaue
mimi85
antea81
Lili76
Borbica
alisa
mariamagdalena
Jerapetra
Blanka
Maki87
micam
BabyBear
hany
Marijamaki
Vanja80
Lena88
Sirijus
mamadabudem
patofna
dusica78
bgdtanja
ivanicasale
baba Vera
PalcicaBg
HappyGirl
mirjanamirjana1986
misslea
valika77
Petraa
Mimi12
Lola021
enap
mpantic
bobica83
Biki88
ahosame
Nevena Arsic Gracin
Lina73
sanja369
sanja 73
jelena.kuburic
d77
šefica
Erata
mikica023
Nataša Krstekanić
Leptirko88
Mala Mia
Cherish
zvoncica36
luskica
ninica2
zsuki75
Nella
Amna84
sunny.tp
kokica82
tandara
srculence 84
OKacica
spring2015
annci
NikAaA
snowwhite
Gogoli
Tebi
Pikseta
masato
ljubavsunce
leptirica1977
jelena*mama2andjela*
JocY
Nata84
jjelena
Eho
Ancica 87
winni
*Titi*
Nataly17
flebodia
jelena86
labradorka
MalaSaJuga
saska1
bak
noja
AriesGirl
spring
sareni leptir
daki_mm
majal86
milanka vekic
OZA
nina :)
ganedina
tatjanica
ncoka
Mikilica86
harper
LaFolie
jelena1985
Afrodita
lela1984
Sanjci87
tiki89
KoMetaK
111 posters

Strana 5 od 35 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20 ... 35  Sledeći

Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Sanjci87 26/3/2015, 15:19

Da vam kazem neki svoj utisak bila sam vec 4-5 puta na klinici...sa moje strane imaju sve pohvale..tamo sam iskljucivo zbog Profesorke Kopitovic..
Istina jeste svaki put je veca i veca guzva..ali takVa strucna lica vredi svaki minut cekati,isplati se..Nama su izlazili u susret i primali nas isti dan ako bi imali nekih nedoumica naknadno..imali smo gratis kontrole..

Mislili smo u pocetku da cemo raditi VTO profesorka nas je savetovala da iskoristimo najpre ono sto drzava finansira(jer nisu male pare) a kod njih bi imala popust kad god bi se odlucili..jer smo upali u prvih 50/100 parova...sa cime se meni pokazala kao i veliki covek..
Ma nemam pola reci zamerke da kazem osim i vama zelim puno srece sa njima...
Sanjci87
Sanjci87

Broj poruka : 112
Godina : 36
Datum upisa : 08.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od flebodia 26/3/2015, 18:36

Pozdrav devojke, evo i ja da se javim, od subote krecem dugi program pripreme. Iza sebe imam 2 neuspele VTO tako da se nadam da ce ova biti uspesna. Prof.Kopitovickom sam prezadovoljna.

flebodia

Broj poruka : 5
Datum upisa : 25.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od daki_mm 27/3/2015, 10:31

Drage moje,
ja sam preksinoc imala transfer. Jedan embrion. Po recima svih-dobar. Ni ja ne osecam neke simptome.. ali to stvarno nista ne mora da znaci..
Elem: posle sveg iskustva, ako eliminisem malo losiju organizaciju oko odgovaranja na mail i cekanja, FERONA je fenomenalna. Bacila me je u nesvest Dr Kopitovic svojim znanjem, stavom, energijom, voljom da objasni sve detelje.... plus, svo ostalo osoblje, koje vodi proces, u stopu je prati. Sve pohvale !!!!
Naoruzajte se strpljenjem i pravac kod profesionalaca.
Nadam se najboljem.
Zelim Vam svima sve naj
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od jelena1985 27/3/2015, 11:03

Drage devojke,
Ja imam određenu aspiraciju u Feroni i veoma sam uzbuđena zbog toga. Ceo postupak je protekao lagano, uz puno podrške i pozitivne energije od strane Dr Aleksandre Trninić.
Obe smo prijatno iznenađene mojim dobrim odgovorom na stimulaciju obzirom na malo niži AMH. Napravila sam 6 folikula. Sestre su mi izdale terapiju da nosim kući i sama sam je sebi davala jer mi je Dr rekla da je lako (primala sam Menopur) i da je manje zamorno nego svaki dan ići negde. I stvarano je bila upravu. Ovo je za sve velik stres i samo mi je prvi put bilo strašno da se bocnem, a posle je lako! Odlučili smo da ćemo raditi PICSI i tako izabrati spermatozoide Very Happy .
Nisam imala nikakav problem u komunikaciji, na svaku poruku, Dr mi je odmah odgovarala.
Javljam se posle aspiracije. Very Happy

jelena1985

Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od bak 29/3/2015, 12:15

U Feroni su cene lekova skroz ok.

Menopur 1998 din
Puregon pen od 600 IJ 22000 i nesto din

Menopur sam u apoteci placala prosle godine 2100 din.

Eto ako se neko dvoumi kao ja.... Nemaju marzu, tako kaze dr, pa su cene znatno povoljnije. I boce imaju nalepnicu, sve legalno.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od daki_mm 29/3/2015, 12:49

Slazem se. Cene su super. Na primer fraxiparin 0,3 je 198 din. Najjeftinije u apoteci je 217... sve korektno. Plus moze da se kupuje na komad. Ne mora cela kutija, kao u vecini apoteka-mislim na hormone
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od daki_mm 29/3/2015, 12:50

Slazem se. Cene su super. Na primer fraxiparin 0,3 je 198 din. Najjeftinije u apoteci je 217... sve korektno. Plus moze da se kupuje na komad. Ne mora cela kutija, kao u vecini apoteka-mislim na hormone
daki_mm
daki_mm

Broj poruka : 123
Godina : 46
Location : Lapovo
Datum upisa : 26.12.2013

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Nataly17 29/3/2015, 16:15

Da li neko zna koji je embriolog u ovoj klinici?
Nataly17
Nataly17

Broj poruka : 499
Datum upisa : 21.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od KoMetaK 29/3/2015, 16:23

Ono sto stoji na sajtu klinike je sledece: biolozi Vera Kremić, Jelena Vukosavljević, Aleksandar Aranđelović
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od bak 29/3/2015, 16:30

Ja sam videla u prolazu Aleksandra, to je novi mladi embriolog, radi i na Betaniji, vrlo posvecen i predan svom poslu kao i vecina mladih ljudi zeljnih dokazivanja. Mene je odusevilo, pre ove klinike, na Betaniji, sto radi i vikendom, i popodne, i uvece, telefon mu je uvek dostupan. Posto smo njemu trebli da se javimo u vezi zamrzavanja suprugovog materijala. Deluje vrlo mlado, i jeste, a opet iskusno. Ja jako volim da imam posla sa dr ili u ovom slucaju biolozima, koji su mladji od mene. Imam nekako mnogo vise povrenja u njih, ne znam zasto
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od lela1984 29/3/2015, 16:41

I mene zivo zanimaju embriolozi u Feroni...Isto volim mladje,mora da se dokazuju i da uce,pa se onda vise i trude.Bak,i ti radis u Feroni?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od *Titi* 29/3/2015, 17:07

Pozdrav, devojke! Mi smo danas zakazali konsultacije za sredu kod dr. Kopitovic posto se spremamo za VTO, pa me zanima da li se odmah krece sa terapijom tj. za kad' vec moze da se zakaze VTO? A svoje utiske o Feroni cu napisati u sredu.   Wink
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od AriesGirl 29/3/2015, 17:19

Embriolog Aleksandar je bio prisutan kad mi je radjen et, a embriolog Vera me je zvala dva puta nakon aspiracije da me izvesti kako se razvijaju embrioni. Profesionalni i ljubazni, sve najlepse mogu da kazem o njima.
Ako je embriolog Jelena ona za koju mislim da jeste i ona je mlada i radila je ili jos uvek radi u Betaniji.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od AriesGirl 29/3/2015, 17:24

*Titi* ::Pozdrav, devojke! Mi smo danas zakazali konsultacije za sredu kod dr. Kopitovic posto se spremamo za VTO, pa me zanima da li se odmah krece sa terapijom tj. za kad' vec moze da se zakaze VTO? A svoje utiske o Feroni cu napisati u sredu.   Wink

Prvo ce ti pogledati sta imas od nalaza i sta si do sad sve radila. Mozda ce traziti jos nesto da uradis, pa se tek onda dogovarate kad kreces sa terapijom.
AriesGirl
AriesGirl

Broj poruka : 1399
Datum upisa : 17.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od bak 29/3/2015, 17:37

Lela, da u Feroni, posto su se poklopile kockice presli smo iz Betanije

Titi sve zavisi od nalaza koji ti fale, od tvog ciklusa, eventualne histero ili laparo pre.... Sve je to vrlo individualno

Moj prvi utisak o klinici... Klinika k'o klinika Embarassed Novo, cisto sija... Puno mladih lica, sestre ljubazne, mlade dr spacijalizantkinje... Sve kao i u vecini klinika. Premala cekaonica, previse parova Rolling Eyes premalo stolica, mislim da to moraju da nekako isprave
Guzva, narocito ako ste pacijent dr Kopitovic, spremite se na cekanje, i ako ste zakazni... Uobicajeno, jer posvecuje pacijentima paznju, razgovor, uz.... a imam utisak sestre da zakazuju suvise "gusto" tipa na po pola sata, pa usput aspiracije, transferi, histero... Ko je njen pacijent, oguglao je, bar ja jesam, shvatla sam da ja ne cekam zato sto ona pije kafu, vec zato sto je pacijentu posvetila dovoljno vremena i znam da ce i meni... Pa mi i ne pada tako tesko, iskreno
Mislim da sam se kroz ove godine naucila strpljivosti i cekanju Rolling Eyes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od *Titi* 29/3/2015, 18:01

bak ::
Titi sve zavisi od nalaza koji ti fale, od tvog ciklusa, eventualne histero ili laparo pre.... Sve je to vrlo individualno
bak, imamo bukvalno sve nalaze, jer smo trenutno u procesu VTO u Betaniji (samo jos komisiju da prodjemo), ali bismo mi da odradimo privatno. No, videcu u sredu, pa vam pisem.  Wink
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od winni 1/4/2015, 10:02

Planiram ovih dana da zakazem konsultacije u Feroni kod dr.Kopitovic ... a ono sto me zanima od onih koji su vec u nekom od procesa dal znate dal rade ivm metodu... Wink hvala vam unapred
winni
winni

Broj poruka : 436
Datum upisa : 02.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od jelena1985 2/4/2015, 10:55

Da se javim-imala embriotransfer dve blastociste!
Sad čekamo!!!! Sve su bili srećni. I Dr Aleksandra i Aleksandar biolog Very Happy  Very Happy

jelena1985

Broj poruka : 6
Datum upisa : 09.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Ancica 87 2/4/2015, 11:15

Jelena,bravo navijam da se ugnjezde,prebaci se na korake do bete,bice ti lakse cekanje sa devojkama...

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od tatjanica 2/4/2015, 11:50

....bravo jelena,stizhu rodeeeee!!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od spring 2/4/2015, 13:04

Jelena i tebi i ostalim devojkama koje cekaju betu zelim da ugledaju beta
spring
spring

Broj poruka : 101
Datum upisa : 15.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od *Titi* 4/4/2015, 13:32

Evo i ja konacno da podelim svoje utiske o Feroni sa vama. Klinika izgleda super! Svidja mi se sto su cekaonicu napravili tako da se osecas kao da si u dnevnoj sobi.  Wink Svi su ljubazni i nasmejani i spremni da vam odgovore na sva pitanja i nedoumice. Cak su mi rekli da ih slobodno pozovem kad' god budem imala bilo kakva pitanja. O dr. Kopitovic sve reci hvale. Zena nam je objasnila mnoge stvari koje nam nije niko objasnio za sve ove godine koliko pokusavamo. Zakazali smo za kraj maja VTO/IVF i upali smo u promotivni period za prvih 100 parova. Pocela sam da pijem Gluofaz zbog IR, a posto smo dosli kada mi je bio 7dc, priprema je pomerena za sledeci ciklus. Inace, dobila sam dugu semu. Sve u svemu, sve preporuke za Feronu.
*Titi*
*Titi*

Broj poruka : 121
Location : Novi Sad
Datum upisa : 28.03.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od ncoka 14/4/2015, 15:14

Da dopunim utiske o klinici... Naime za sutra mi je zakazana aspiracija, prof. Kopitovic nam je sama ponudila smestaj na klinici preko noci (za supruga i za mene) jer smo 250 km od NS. I sve to je ukljuceno u cenu postupka. Iskreno za ovako nesto jos nisam cula kod nas a kamoli dozivela. Isto tako nas ceka i nakon transfera, nocenje na klinici pa sutradan kuci. Javicu se nakon aspiracije da podelim iskustvo sa vama.
ncoka
ncoka

Broj poruka : 57
Godina : 42
Datum upisa : 12.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od bak 14/4/2015, 15:38

Evo mojih iskustava, pre bete, da ne bude da sam pristrasna. Nisam cepidlaka, zamerke su cisto kozmeticke prirode, nikako nemaju veze sa postupkom ili osobljem ili...

Sestre su super ljubazne, i ono sto mi se svidja, mada nije presudno, ali ko je kao ja svasta dozive znaci, zapamte vas prvi put, uvek znaju zasto ste dosli, zapamte vam ime. Sitnica ali znaci. Inace sestre su manje-vise poznate face ko se bavio po drugim klinikama u NS.

Ako morate da cekate, a kad se dolazi na folikulometriju ceka se ponekad i podosta, vise puta se izvinjavaju, kazu za koliko ce biti, nude sokic, kafu, procaskaju. Lep odnos

Muz ide sa vama svuda. Nakon aspiracije/intervencije vas ceka u sobi, tu je pored vas. Takodje nakon transfera. Meni to mnogo znaci, a ne on se jede u nekoj cekaonici ili seta u krug oko klinike a ja sama negde camim. Sestre nude kafu, caj, sok, vodu, jos i sendvice da uvedu i ja se selim tamo Laughing Laughing

Cene hormona su im extra, nize nego u 99% apoteka i znate gde ih ima, a ne da ko budala u 9 sati uvece trazim po NS (koji mi nije superpoznat grad) inekciju koju moram primiti u roku od odmah Rolling Eyes To sam dozivela na drugom mestu, nekom drugom prilikom. Dobijete racun za lekove, mozete da platite sve lepo na kraju postupka.

Sama klinika je super, naravno sve novo cisto, sobe po bojama, spavacice u skladu sa bojom sobe. Kome znaci, da zna Laughing Spavacica ima S (ne oblacite ako imate grudi 95 i 70 kila !!! skidacete makazama lol! verujte mi ) ali ima i velicina za nas velike zene.

Sve ovo ne smatram presudnim za uspeh, valjda me znate, boli me uvo za boje soba, ali simpaticno izgleda

Laboratorija i prostorija za intervencije izgledaju novo, svemirski, ali to je i za ocekivati

Ljubaznost embriologa, to sto su voljni da vam jave razvoj embriona, optimizam kojim zrace je stvar koju ja jos nisam dozivela. A svasta sam dozivela. Cista 10!

Dr... Ja sam pacijent prof Kopitovic, ko je zna, zena Zmaj, meni odgovara 100%. Toliki strucnjak a tako normalna zena... Za mene dovoljno

Sta mi se ne svidja:

Cekaonica. Ima 10-tak stolica, katastrofa neudobnih. Visoke, tvrde, ako ste zena puna folikula ili pred aspiraciju sedenje postaje apsolutno mucenje. Takodje ih je premalo, u jedine dve fotelje se obicno uvale muzevi yes

Pult za sestre je odmah tu, tako da svi, hteli ne hteli cuju sto je neko dosao, kakav ima problem.... Meni ne smeta, ali verujem po saputanju pacijenata da nekome i smeta da 10 ljudi slusa.

Ako se setim jos neceg dodacu.
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Eho 14/4/2015, 15:59

Ja cu sve da prepisem od Bak, a vec sam imenovala Kraljicu Majku na drugoj temi lol! - ne bih je menjala makar radila i u nekom cumezu, a kamoli u ovakvoj super sredjenoj bolnici.

Jedino za cekaonicu ne znam sta bih ti rekla, Bak, mislim da nisam tamo sela vise od 2 puta na po 2 minuta.... Mene mesto bas i ne drzi, ja se setam po bolnici, vijam sestre, vijaju one mene... Ili me puste u ordinaciju da razgledam aparate. Ili izadjem na hodnik nakon aspiracije noseci onaj stalak sa infuzijom umesto da ga guram jer su mi oni tockici prespori.... Sendvice mi nisu nudili, ionako sam se skoro uselila tamo pa su verovatno mislili ako mi daju hranu - gotovo je, nikad necu otici odatle. lol! Ako nekad budem ponovo radila tamo VTO, verovatno ce me prvo vezati onim kaisevima kao na psihijatriji, pa tek onda krenuti u postupak.

Elem, sve pohvale za bolnicu i osoblje, meni je sa njima super, ali nisam bas sigurna da je i njima sa mnom. lol!

Ncoka, to je divno. I tako lici na kompletnu uslugu koju tamo nude. :)
Eho
Eho

Broj poruka : 547
Datum upisa : 20.12.2014

Nazad na vrh Ići dole

FERONA - Novi Sad - Page 5 Empty Re: FERONA - Novi Sad

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 35 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20 ... 35  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu