KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
peki78
MAAKKI
sareni leptir
AriesGirl
Bubamara
ragaco
OKacica
Afrodita
ncoka
majal86
Padobranka
millena
Zmajuška
dada88
Milunka
nadalica
SladZana
tiramisu
maki021
Amna84
DMANA
Mikilica86
enap
Mika
Foxes
atomski mrav
minja82
Nataly17
ninica2
Blanka
Hiperaktivna
libra35
Baš za andjele 75.
ivanicasale
Vanja80
bak
Ninche
nina :)
marija123
luckystar74
smiley77
JocY
Vecka
tatjanica
annci
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Tebi
srculence 84
saska1
KoMetaK
lelas
zvoncica36
micaubica83
Erata
Vuchica
mamadabudem
PalcicaBg
Ancica 87
ganedina
Sofija Veks
makac71
Niny
BiKsi :)
sandrolina
lenjivica
insomnia
MalaSaJuga
lela1984
73 posters

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 22/2/2015, 09:18

Nadalice navijamo i za tvoju betu!Bice ovo divno prolece kao prosle godine. yes

Jelena ti simptomi PMS-a mogu biti super znak. Wink
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Baš za andjele 75. 22/2/2015, 10:09

Devojke molim vas recite mi dali je na neki način "obavezan" i OGGT? Ili to oni traže po proceni? Htela bi ovih dana i to uraditi ako je obavezan! Nisam imala problema ,a nemam ni genetske predispozicije! Hvala i SREĆNO! smajli angel
Baš za andjele 75.
Baš za andjele 75.

Broj poruka : 114
Godina : 49
Location : Lazarevac
Datum upisa : 10.01.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 22/2/2015, 10:15

Bas za andjele nije obavezan,ali se preporucuje.Svaka analiza koja se uradi je plus za nas,ni za kog drugog.
Ja sam recimo posle tri godine lecenja,na svoju ruku uradila ogtt i ispostavilo se da imam insulinsku rezistenciju.A ona se ne regulise tako lako,potrebno je mesecima piti lekove da bi se dovela u red.Tako da eto,izgubila sam dosta vremena,mozda bih do sada vec bila trudna.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/2/2015, 10:26

Isti slucaj.Meni bio dobar pre 3,5 god.,ali ga ponovih na svoju ruku poske dve biohemijske i jedne neg. bete i teska katastrofa.Tek sad ide na bolje,a od oktobra pijem lek i drzim dijetu i opet sam imala biohemijsku prirodno u januaru.Tako da,bas za andjele,uradi ga,po meni bi vec trebalo da ga uvrste u obavezne analize.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 22/2/2015, 10:37

PalcicaBg ::Bas za andjele nije obavezan,ali se preporucuje.Svaka analiza koja se uradi je plus za nas,ni za kog drugog.
Ja sam recimo posle tri godine lecenja,na svoju ruku uradila ogtt i ispostavilo se da imam insulinsku rezistenciju.A ona se ne regulise tako lako,potrebno je mesecima piti lekove da bi se dovela u red.Tako da eto,izgubila sam dosta vremena,mozda bih do sada vec bila trudna.

smiledraw
da se ja pitam ,stavila bih to na spisak OBAVEZNIH analiza, kao i izvestaj endokrinologa.

kad budes radila, moras uraditi OGTT sa insulinemijama, dakle, prati se i kretanje insulina zajedno sa glukozom. Bez provere insulina, nemoj da se bockas dzabe
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Ancica 87 22/2/2015, 10:53

oooooooooooo bice ovde takvih debelica.... Jelena,Dmana,Nadalice....navijam uz rode...
Medolina,cestitam....

Ancica 87

Broj poruka : 1382
Datum upisa : 05.09.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od smiley77 22/2/2015, 11:40

Foxes ::Drage devojke, opet sam tragala po netu i naišla na jedan zanimljiv sajt. Cene su prilično visoke i ne vrše dostavu van Amerike, ali ko je voljan da pokuša i ima nekoga ko bi mu mogao tamo nabaviti neka vidi pa nam javi utiske. A možda bi i neko od vaših doktora bio voljan da kaže svoje mišljenje.. zbunjen Eto, možda vama i nije novost, ali meni jeste Wink
Veliki pozdrav za sve i, naravno, svima bb vv bb roda


http://fertilitysupplementstore.com/

Draga Foxes ako sam dobro razumela o suplementima je rec, konkretno o DHEA. Ako je tako nisu novosti... mnogi nasi doktori prepisuju DHEA, i tu na kutku mnogo nas je i koristilo, ja licno nekih 8 -9meseci, imas u dnevniku. Kupujes u Iris apoteci za 2800din.

P.s. vucem sve cekalice za nosice!!!! roda
smiley77
smiley77

Broj poruka : 185
Datum upisa : 24.11.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/2/2015, 12:25

nadalica ::Drage zene,mame cekalice ....Ja sam juce imala ET,vracena mi 3 trodnevna embriona i na otpusnoj listi neka konjska terapija koju nikada nisam primala.Uvek sam imala samo utrogestan jer su mi svi nalazi ok.Dobila sam utrogestan.femibion(neki vitamini),fraksiparin inekcije(mada nemam problema sa zgrusavanjem krvi),progesteron na 5 dan i prednizon.Molim za pomoc,sta je taj prednizon,cemu sluzi i kako fraksip.utice na uspeh?Ja sve to od danas primam,mada mi nije jasno za ova dva leka.Jel neko pio mozda aspirin umesto fraksiparina? Ja sam bila u programu za vto za drugo dete preko pokrajine,sve sam radila u Betaniji i sve je ok samo mi ovo na kraju nije bas jasno.
Zelim vam svu srecu,da sto pre postanete mame(drzim posebno fige Jeleni i dmala ),a sebi takodje,da nam sin dobije drustvo. ljubav
Femibion odlični vit. možda i najbolji. Dali su ti odličnu terapiju. Nisu hteli ništa da prepuste slučaju. Obavezno ispoštuj to što su ti dali, a ne da fraxi menjaš sa aspirinom. Pretpostavljam da nisi radila dodatne analize na trombofilije,...pre vto.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/2/2015, 12:26

Navijam žene da Vam Februar bude najsrećniji mesec.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od zvoncica36 22/2/2015, 12:31

Milunka ::Drage moje Zene,

Citam sve ovo i vec me uhvatila strepnja od iscekivanja iako realno pojma nemam kroz sta sve prolazite....
Elem, cestitam na strpljenju i bodrim do cilja sunny
Nije bas moja tema, procitah razne teme i dnevnike, i nekako ovde najvise desavanja ima...

Moj slucaj- bez partnera, aktivno razmisljam da pokusam sa doniranim materijalom...
Poslala mail PFCu, odgovor da njihov zakon ne odobrava.Mada sam sigurna da se i to moze prevazici ne dobijam odgovor da li se mora dokazati brak i problem kod partnera ( racunam pristao bi neko da to izvedemo)
Ostaje mi Sistina.... ne nadjoh bas neko sveze pisanije o njima...i ovakvom slucaju
Trebalo bi da sam ja zdravstveno u redu, TSH je ok, virusi takodje, gin nalazi i brisevi uredni... jedino hormoncice i hsg nisam radila...
Posto procitah da materijala ima za tri pokusaja mozda bih se prvi put odlucila i za inseminaciju.

Ako se neko skoro bavio ovom temom bilo bi dobro da razmenimo informacije....
Svaka čast na hrabrosti da budeš trenutno samohrana mama. Želim ti da što pre dobiješ bebca. Život je čudan možda upoznaš i svoju srodnu dušu.

zvoncica36

Broj poruka : 2090
Datum upisa : 23.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MalaSaJuga 22/2/2015, 13:30

Drage moje evo da posaljem rodice roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
Navijam za velike bete beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta beta
MalaSaJuga
MalaSaJuga

Broj poruka : 2140
Godina : 33
Location : Leskovac
Datum upisa : 04.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Foxes 22/2/2015, 14:17

smiley77, tako je, suplementi su u pitanju ali ima i još nekih informacija, tekstova, ako nekom nije dosta čitanja Wink Naišla sam na njih pokušavajući da nađem neku "proverenu preporuku" po pitanju kvalitetne DHEA ali i ostalih proizvoda, jer kao što znate u moru svega i svačega što se nudi ima raznih dobrih i manje dobrih ponuda.. E sad, da li je u pitanju reklama ili stvarno garancija kvaliteta, to ne znam, ali mi je privuklo pažnju što se bave isključivo ovom našom problematikom ("Fertility Nutraceuticals, LLC (FNC) is a specialty provider of high-quality nutritional supplements exclusively for female and male fertility"; "Our fertility supplements are designed in collaboration with renowned fertility physicians, based on the best available evidence in the medical literature"; itd...) Gledala sam iherb jer razmišljamo da naručimo od njih ovu turu, a imaju u ponudi i tu mikronizovanu DHEU i neke proizvode koji su kvalitetniji od ovih što se mogu naći kod nas a po daleko nižim cenama, pa sam se izgubila.. pa sam naletela i na ovo..
Foxes
Foxes

Broj poruka : 38
Datum upisa : 05.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/2/2015, 16:07

Foxes,ja pijem sve vreme DHEA- 21st Century HealthCare-Arizona,USA,90 tabl. od 25 mg pakovanje.Ona me i dovela do transfera jesenas.Savrseno deluje i sad.Mislim da tu imaju u iherbu,posto je ja ne narucujem preko net-a,nego kupujem u apoteci.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Foxes 22/2/2015, 16:31

Hvala ti, lela1984, tu pije i moja sestra, jedino nju smo našli, preko onog Biocoma, Laurus i Iris nisu imali kad smo zvali.. A u kojoj apoteci je ti kupuješ?
Foxes
Foxes

Broj poruka : 38
Datum upisa : 05.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/2/2015, 16:48

Bas u Laurusu.U Beogradskoj ul. sam kupila pocetkom meseca.Imaju oni apoteku i u Katanicevoj,ta im je glavna,tu sam jesenas kupila,posle u Beogradskoj.Koju ste zvali?

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 22/2/2015, 17:00

Jelena, Dmana, Nadalice, evo rodica za svaku od vas po par!!! Vucem jaaako za nosice i praaasim!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda vv vv vv vv vv vv vv


Bas za andjele, OGTT nije obavezan, ali, ja ne poznajem zenu da ga je uradila pa da je bio 100% odlican bez obzira na genetsku predispoziciju! Uradi ga bolje, da budes mirna!

Nadalice, objasnile su ti cure zasto treba da pijes terapiju koju si dobila. To je otprilike ono sto svaka zena dobije od bilo kog ginekologa u NS-u koji radi VTO. I ja sam imala tu terapiju, kad verujem i vecina zena ovde. Ne menjaj nista, pogotovu ako nisi radila trombofilije.


Vucem vas za nosice curice!!!! vv vv vv vv vv vv c
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Foxes 22/2/2015, 17:02

lela1984 ::Bas u Laurusu.U Beogradskoj ul. sam kupila pocetkom meseca.Imaju oni apoteku i u Katanicevoj,ta im je glavna,tu sam jesenas kupila,posle u Beogradskoj.Koju ste zvali?
Sestra je zvala, nisam sigurna koju od te dve, imamo sve brojeve i u NSu i BGu, a čini mi se da neka iz Bg ne radi isporuku.. Inače, uvek kupuje dozu za jedan mesec, pa sam zato mislila da probam preko iherba jer izađe puno povoljnije, pa da za istu cenu uzmemo veću dozu.. A ne znam kakva su iskustva, znam da dosta devojaka uzima odatle ali sa tim lekovima i sl. se nikad ne zna šta će biti na granici pa me to brine.

KoMetaK, kako je lepo gledati ovu sličicu kod tebe! srca


Poslednji izmenio Foxes dana 22/2/2015, 17:07, izmenjeno ukupno 1 puta
Foxes
Foxes

Broj poruka : 38
Datum upisa : 05.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Milunka 22/2/2015, 17:06

Hvala Zvoncice na podrsci... tako i ja mislim, za pravu ljubav nikad nije kasno...

Milunka

Broj poruka : 3
Datum upisa : 20.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/2/2015, 17:11

Foxes,mnoge moje drugarice je narucuju preko IHERB-a i zadovoljne su,dejstvo je potpuno isto.Jeste povoljnije,ali je meni ovako lakse.Ali,mozes slobodno preko IHERB-a.Ja pijem dve dnevno,to mi je doza za mesec i po,pa uvek kupujem jednu kutiju.Nesto planiram da je uskoro pojacam na 3 dnevno,pa ce to biti doza za mesec dana isto.

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Foxes 22/2/2015, 17:16

Hvala lela1984, znači ne moram da brinem sunny Da li znaš (ili bilo ko prisutan Wink ) da li se može plaćati na još neki način ili samo putem te elektronske kartice, i može li u eurima ili samo u dolarima?
Foxes
Foxes

Broj poruka : 38
Datum upisa : 05.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/2/2015, 17:20

Nemam pojma,ja zbog nacina placanja,a jeste samo elektronski ne narucujem tako.Samo zbog toga i mislim da je u dolarima samo.Ne volim karticama da baratam. Very Happy

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Foxes 22/2/2015, 17:26

Ne volim ni ja Very Happy Ali sam našla na nekom blogu da na tu karticu uplatiš taman koliko treba da ti skinu, izdaje se bez PINa i nije vezana za tekući račun, ne mora ni da bude iz iste banke, tako da je koliko je moguće sigurno.. Tražiću još Razz
Foxes
Foxes

Broj poruka : 38
Datum upisa : 05.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/2/2015, 17:30

Jeste,to i meni muz rekao,to je kartica za placanje preko net-a i mi nesto razmisljamo da je trazimo u banci,ali,nismo jos.Nekako ni jedno od nas ne voli kartice... Rolling Eyes

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Foxes 22/2/2015, 17:34

Razumem vas skroz! Wink
Foxes
Foxes

Broj poruka : 38
Datum upisa : 05.02.2015

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 22/2/2015, 17:44

Foxes ::Razumem vas skroz! Wink

Very Happy


lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 24 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 24 od 40 Prethodni  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu