KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+69
peki78
MAAKKI
sareni leptir
AriesGirl
Bubamara
ragaco
OKacica
Afrodita
ncoka
majal86
Padobranka
millena
Zmajuška
dada88
Milunka
nadalica
SladZana
tiramisu
maki021
Amna84
DMANA
Mikilica86
enap
Mika
Foxes
atomski mrav
minja82
Nataly17
ninica2
Blanka
Hiperaktivna
libra35
Baš za andjele 75.
ivanicasale
Vanja80
bak
Ninche
nina :)
marija123
luckystar74
smiley77
JocY
Vecka
tatjanica
annci
jelena*mama2andjela*
BabyBear
Tebi
srculence 84
saska1
KoMetaK
lelas
zvoncica36
micaubica83
Erata
Vuchica
mamadabudem
PalcicaBg
Ancica 87
ganedina
Sofija Veks
makac71
Niny
BiKsi :)
sandrolina
lenjivica
insomnia
MalaSaJuga
lela1984
73 posters

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 3/2/2015, 14:48

Palcice, nece smetati 1 casa piva veceras Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Tebi 3/2/2015, 15:00

Drage moje evo i mene Very Happy Kaze moj muz da najvise volim da spavam u PFC-u.Sve zene izasle,a njegove nema od 11 do 13.30 lol! Volim da odremuckam....
Vratili smo dve savrsene blaste.Embriolog nam je rekla da su perfektne i da su u tom stadijumu da ne treba raditi laserski hecing,jer smo ga mi trazili...Ne znam bas sta to znaci ali verujem da su upravu.
Posle u sali Sonja mi je ponovila da su blaste savrsene i da je endometrijum dobar..I da ne detaljisem dalje...Dr.Sonja,divna,predivna kao i uvek.Sve ti objasnjava na transferu i o svemu prica...Svaki me put sve vise i vise odusevi smajli angel
To je to drage moje :) Sad se nas cetvoro ljubimo i mazimooooooo i volimo osmeh srce


Poslednji izmenio Tebi dana 3/2/2015, 22:52, izmenjeno ukupno 1 puta
Tebi
Tebi

Broj poruka : 656
Godina : 38
Location : Serbia
Datum upisa : 20.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 3/2/2015, 15:09

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!

Jutros me Lela pita kad ti je transfer i kaze da joj javim kad se javis. Rekoh ko zna kad ce to biti jer, znajuci nju, ona voli da odspava kod njih posle transfera jedno 2-3 sata i to ispod 2 jorgana lol! lol! lol!

Uzivajte sad i mazite se golupcici, a mi jako jako mislimo na vas i puno vas ljubimo ljubav ljubav ljubav
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lela1984 3/2/2015, 15:13

Bravo,Tebi za dve blastice! Razz

lela1984

Broj poruka : 3646
Datum upisa : 01.05.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Blanka 3/2/2015, 15:20

Bravissimo za tebe i blastice bebice, pa da te ne pustaju narednih 9 mjeseci. beba beba d d
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4318
Godina : 42
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od tatjanica 3/2/2015, 15:30

....bravo tebiiiii!!! roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda
tatjanica
tatjanica

Broj poruka : 1508
Godina : 46
Location : kotor/subotica
Datum upisa : 28.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od saska1 3/2/2015, 15:35

Tebi super izvještaj bravo za blastice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice igracice
Palčice smiješ slobodno popiti svaki dan po jedno bezalkoholno pivo ,ja sam ga stalno pila i svaki dan šaku lijekova.Uzmi i ananas pa grickaj da se endo malo ubuci.
saska1
saska1

Broj poruka : 2530
Datum upisa : 04.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od annci 3/2/2015, 16:01

Tebi ::Drage moje evo i mene Very Happy Kaze moj muz da najvise volim da spavam u PFC-u.Sve zene izasle,a njegove nema od 11 do 13.30 lol! Volim da odremuckam....
Vratili smo dve savrsene blaste.Embriolog nam je rekla da su perfektne i da su u tom stadijumu da ne treba raditi laserski hecing,jer smo ga mi trazili...Ne znam bas sta to znaci ali verujem da su upravu.
Posle u sali Sonja mi je ponovila da su blaste savrsene i da je endometrijum dobar..I da n detaljisem dalje...Dr.Sonja,divna,predivna kao i uvek.Sve ti objasnjava na transferu i o svemu prica...Svaki me put sve vise i vise odusevi smajli angel
To je to drage moje :) Sad se nas cetvoro ljubimo i mazimooooooo i volimo osmeh srce



BRAAAVOOO!!!! Uzivaj u svojim savrsenim blasticama...srca srca srca
kakav ti je plan sto se povratka tice?
annci
annci

Broj poruka : 1805
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 14.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ganedina 3/2/2015, 16:37

Bravo Tebi. Neka I na dalje bude sve savrseno kao I do sada . Sad ste zaista vas cetvoro I vec pocni da se privikavas na to , sad se samo ljubite ,mazite , pazite I uzivajte .
ganedina
ganedina

Broj poruka : 1049
Location : Beograd
Datum upisa : 17.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lenjivica 3/2/2015, 18:29

Tebi, navijam za tvoje 2 bebice igracice igracice igracice
lenjivica
lenjivica

Broj poruka : 617
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 06.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 3/2/2015, 19:08

Tebi sve najlepse i da nam uzivas sad lol!
Nas su opet odlozili za mart Sad doktorka kod koje sam je na odmoru
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 3/2/2015, 22:57

Hiperaktivna, nemoj da si tuzna zbog toga. Ko zna zasto je to dobro. Nista nije slucajno Wink
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 3/2/2015, 23:02

Ma vec drugi put me odlazu jer je neko na odmoru, prvo embriolozi, sad lekar....mozda cu u martu imati vise srece....ao im ne odu sestre ili cistacice pa da ne mogu bez njih lol!
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 4/2/2015, 07:20

Devojke vucem vas za nosice, Tebi cestitam blastice, Palcice cestitam i navijam za lepe embrioncice!
Ljubim vas!

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od KoMetaK 4/2/2015, 21:06

Tebi, bravo za mrvice, sad ih mazi i pazi a ja saljem bebecu prasinu i vucem te jaaaako za nosic!!! vv vv vv vv vv navijači1 navijači1 navijači1 navijači1


Jelo, navijam jako za lepe folikule, za odlican endo i za lepe embrioncice koji ce ostati 9 meseci kod mame!!!! Vucem, prasim!!! zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje zalivanje sretan početak sretan početak sretan početak radost radost radost radost navijači1 navijači1 navijači1 juriš juriš juriš juriš vv vv vv vv

Palcice, navijam da se endo ubuci lepo i da se malisani lepo prikace kad ih vrate!!! Vucem jako za nosic i tebe! navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 navijači1 vv vv vv vv vv vv

Koracaljke vucem vas za nosic i prasim sve vase korake!! vv vv vv vv vv vv vv
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 4/2/2015, 22:02

Tebi, bravo, sad cekamo nepune dve nedelje da se radujemo s tobom!

Hiperaktivna, da ti mart bude dobitni mesec i da je sa razlogom to sve odlozeno. trudnica

Palcice, mozes kvas. Ja sam ga pila uz glukofaz. Sad je lepog ukusa, u odnosu na ranije, malo su ga promenili. Imas i Bipov a proizvodi ga i Knjaz Milos.

Jelo, navijam za lep rast folikula!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 4/2/2015, 22:04

Hvala Biksi......i devojke jos jedno glupavo pitanje :) Da li se igde na uput mogu odraditi urodjene trombofilije? A da se ne placa Very Happy
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 4/2/2015, 22:41

Ne mogu Hiperaktivna, na zalost Sad
Ja sam pokusala sve i svasta i nigde nije moglo. Na kraju sam uspela da ne platim ali preko debele veze na Institutu pri Medicinskom fakultetu, ali sam zato rezultat cekala 1,5-2 meseca...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od ninica2 4/2/2015, 23:23

Dobro vece drage moje...Nema me dugo,svratim,procitam,obradujem se,rastuzim...Svaka lepa vest me vine u nebo,kao Kometina :) i mnoge druge pozitivne bete beta
Sto se mene tice 17tog oktobra izvadjen levi jajovod,i dalje nista.Eto neda mi se...Zaposlila sam se ponovo,do kada cu raditi ne znam,ubija me sedenje nna poslu Mad
Eto zato i nesvracam da nebih mracila,kada me prodje ovo stanje "stagnacije" vracam se vama... Za sada samo vas posmatram yes
Ljubim vas sve puno i zelim svakoj sto i sebi,doci do cilja,srece,zvezde danice,nebesa,ma gde bi nam bio kraj osmeh srce d srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vecka 5/2/2015, 00:00

Hiperaktivna ::Hvala Biksi......i devojke jos jedno glupavo pitanje :) Da li se igde na uput mogu odraditi urodjene trombofilije? A da se ne placa Very Happy
Da na VMA na uput, a stecene u KCS :)

Vecka

Broj poruka : 1318
Location : Beograd
Datum upisa : 18.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 5/2/2015, 00:11

oooo Vecka divne vesti Very Happy stecene cu ja u Zemunskoj, pa taman sutra da trazim uput i za urodjene onda za vma.....pa nalaz ako stigne stigne, ja rekoh samo da ih preduhitrim i proverim i to......:) Jel rastete? Very Happy
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BabyBear 5/2/2015, 00:14

Moze na VMA, to sam zaboravila, ali ce ti zakazati tek za 6-8 meseci...
BabyBear
BabyBear

Broj poruka : 4268
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 19.06.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Hiperaktivna 5/2/2015, 00:23

Pf pa ja za to vreme planiram uveliko da budem trudna Very Happy zvacu prekosutra da proverim pa ako ima novosti javljam Very Happy
Hiperaktivna
Hiperaktivna

Broj poruka : 203
Godina : 39
Datum upisa : 29.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/2/2015, 08:09

Tebi mazi bebice,ocekujemo veliku betu za 10ak dana.

Devojke hvala na savetima,ali meni nikad nisu pomogle te namirnice za endo,jela i brazilski,cveklu,narandze,pivo,ananas i dzabe.
Mislim da meni konkretno fali neki hormon da potpomogne to.
Danas uz u pola 11 pa videcemo kako stoje stvari.
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od PalcicaBg 5/2/2015, 08:13

Hiperaktivna brzo ce i mart,eto ga na pragu.Ko zna zasto je to dobro.
Taman da te vucem za nosic Very Happy
PalcicaBg
PalcicaBg

Broj poruka : 4146
Location : Beograd
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

Korak - Korak po korak na putu do bete + - Page 9 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 9 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu